Sportief Grembergs derby 't Zolderken mist de trein Verhofstadt wint! ZAALVOETBAL Hamse Zaalvoetballiga Zesde minivoetbaltomooi K.W.B.-Berlare 32 - 30.11.1990 - De Voorpost %iLL. WMtë> '»#ii ml Zaalvoetbal 3e Nationale A Minivoetbal bij de KWB in Berlare. Garage Haegens won de zesde editie van het KWB-tomooi (berfo) Na de zege van vorige week op Bredene en het verlies van de koplopers, waren de promotiekansen naar 2e voor 't Zol derken weer reëel. Bovendien werd na het ontslag van voorzitter De Kegel J. deze vervangen door Van De Steen P. en in zijn functie van coach door Heeck- hout E. opgevolgd, zodat de laatste in wendige problemen wel achter de rug lijken te zijn. De match tegen Ganshoren begon dus hoopgevend, reeds in de eerste minuut kreeg Bayens 0. De kans om de score te openen, maar een puike redding van de bezoekende doelman verhinderde dit. Het antwoord van de Brabanders was niet mis, de Italiaan Cadini lanceerde D'Hoex en het scorebor(d wees 0-1 aan. Na dit doelpunt brak de wedstrijd hele maal open, kansen voor De Kneef F. en tot 3x toe voor Verellen F. werden teniet gedaan door de klasrijk spelende Gans- hoomse keeper. Die zich echter in de 14e minuut moest gewonnen geven toen Het gebeurt zelden dat een derby wordt gespeeld tussen twee caféploegen die hun klublokaal hebben op slechts vijftig meter van elkaar. In Grembergen kan dat: café De Linde en café De Kroon, twee evenwaardige teams die deze week moesten zorgen voor de sfeer in de Hamse Liga en dat deden ze ook. Reeds voor de match was het in de kantine al Grembergen wat de klok sloeg. Twee ontspannen ploegen, maar twee nerveuze cafébazen die hun ploeg niet graag zagen verliezen. De wedstrijd verliep zeer sportief en bij een 2-2 rust stand kon men zeker nog geen winnaar aanwijzen. Daarvoor moest men wach ten tot de laatste ogenblikken toen Gert Claes van café De Linde en 4-3 van maakte. Het doelpunt van Fons Van Mele van De Kroon was dus niet vol doende geweest om een verdiend gelijk spel op het bord te houden. De terug match zal alleszins voor evenveel spek takel zorgen. Minivoetbal in Lebbeke. Kleding Octaaf uit de D.S.D.-kemkompetitie (foto guy) Minivoetbal in Lebbeke. Verhofstadt dringt zich de jongste seizoenen steeds meer en meer op (foto guy) Deurdrijvers-Picca Friends 3-13 Met slechts vier spelers konden de Deur- drijvers weinig uitrichten tegen Picca Friends. De inspanningen van de vier musketiers uit Baasrode zijn echter een dikke proficiat waard want tegen een volledig Piccateam was het niet gemak kelijk. Eddy Raes en Johan Cornelis van Picca maakten van de kans gebruik om genoeg doelpunten te scoren. Sportwereld-Lois 6-2 Lois had deze nederlaag niet verwacht, maar als men Sportwereld eens volledig ziet aantreden dan hoor je de klokken wel luiden... Vossenhoek-Royal 8-2 In deze match heeft Vossenhoek nog maals bewezen dat het een geweldig team heeft; Het menukaartje dat ze Royal Lebbeke bezorgden bestond uit een goede verstandhouding, sterke tech niek en volle inzet. Dat kregen de lebbe- kenaars niet door hun keelgat en daar om moesten ze dat nadien even door spoelen in de kantine van sporthal De Wuiten. Cloet-Verz.De Clippeleir 7-6 Het kon een mooie wedstrijd geworden zijn maar hij werd ontsierd door een incident met Cazimir Cazim van Cloet, die zich zenuwachtig maakte over de manier waarop de Moerzekenaars hun bal beschermden. De Yoegoslaviër kon zich niet beheersen en velde twee spe lers van De Clippeleir met rood als resultaat. ZVC Cloet heeft alsnog de wedstrijd ge wonnen maar de andere ploeg kende door dat incident momenten waarop ze met vier op het terrein stonden. Garage Michta-Jumo D'Holda 6-6 Een wedstrijd waarin Franklin De Vogel van Michta en Jumospeler Johan van Dender hun aandeel opeisten van elk drie doelpunten. Van dit gelijkspel kon den beide ploegen profiteren om een nodig punt te pakken in eerste afdeling. Lietbeka-'t Smisken 3-4 De mannen van 't Smisken hebben het goed te pakken. Na de zege van vorige week hebben ze nu ook hun dorpsgeno ten ijlhands naar huis gestuurd. Een ontgoocheling voor Lietbeka dat zeker van 't Smisken niet wou verliezen. Aboc Bostroe-Klokhuis 2-2 Nog een verrassing in de derde reeks, waar Aboc niet verder kwam dan een gelijkspel tegen 't Klokhuis. Nu De Kroon heeft verloren en Aboc een punt moest De Kneef door De Meyer B werd be diend. Nog in dezelfde minuut bracht Cadini zijn ploeg 1-2 voor, dit was ook de ruststand. In de 5e minuut van de 2e helft notteer- den we een schitterende aktie via Van Laere naar De Meyer en opnieuw was de score in evenwicht. Doch toen uitblin ker Cadini zijn duivels ontbond was het hek helemaal van de dam en in vijf minuten tijd liepen de bezoekers tot uit. Enkele lokale tegenstoten liepe een sisser uit en uiteindelijk bi Ganshoren de eindstand nog op 2- Door deze thuisnederlaag kregen de lambities van 't Zolderken Berlare schien wel een klap, doch men h door collectieve goede prestaties bir de eerste drie te eindigen. G.V.I toegeven, profiteert Bakkerij Robbe- recht ervan in de klassering. Bierhoeve-Bakk.Robberecht4-8 Overtuigd van de overwinning stevenden de bakkers op de eerste plaatsen in derde af. Johan Robberecht, Goossens en Vermeir zijn onmisbare pionnen voor de Hamse ploeg. Slagerij Patrick-Sportwereld 2 13-2 Het leek wel een Spaanse arena waar bij elke treffer mocht gejuicht worden. De stier die hier op het menu stond was Sportwereld 2 en alle toreadors van Patrick kwamen aan bod om hem de doodsteek te geven. De Maeseneir-Sjotters 6-3 De jongens van De Maeseneir zijn goed ingespeeld en hebben tegen de Sjotters hun sterkte bewezen. Van Raemdonck, Van Geem en De Rauw deden hun ploeg zesmaal juichen. KIJ Team-Durmezonen II 2-0 Als men alle vier de jongste m atchen wint dan kan men er een duvelken op drinken. Zo redeneerden de jongens van KLJ Moerzeke, die heel tevreden zijn met hun resultaten. Kant.De Clippeleir-VHDB 5-0 Nu De Clippeleir voltallig en zelfs met enkele aanwinsten wou aantreden tegen VHDB, gaf deze ploeg forfait. Speelsters van De Clippeleir waren er genoeg en ze hadden de twee punten zo verdiend. Dan maar een oefenmatch ^speeld op de zege. SOS Velle-Paul's Video 2-3 Een topmatch in de damesreeks tussen leider Paul's Video en een ploeg die zeker aanspraak mag maken op een ereplaats in de rangschikking. Een 0-1 voorsprong aan de rust kon Paul's Video toch niet gerust stellen. Veile kwam steeds terug tot 1-1 en 2-2, maar het nekschot werd gegeven door Christel Felies die de Hamse kampioenenploeg op de eerste plaats hield. Ware Vrienden-Palmboys 3-13 PaJmboys was een te sterke partij voor Ware Vrienden uit de Veteranenreeks. Vaerendonck van Palmboys deed de sco re zo hoog oplopen. Uitslagen 12de speelweek Avanti - Dendermotors M.V.C. - De Markt Rapide - Sportwereld KI. Octaaf - Verhofstadt San. De Herde - Walraevens Quick Shop - Minishotters Nova - Givana Vier Heemers - Piccadilly Rangschikking 1. Verhofstadt 2. Kleding Octaaf 3. Quick Shop 4. M.V.C. 5. Avanti 6. Nova 7. Givana 8. Walraevens 9. Minishotters 10. Piccadilly 11. Rapide 12. De Markt 13 Dendermotors 14. Vier Heemers 15. San. De Herde 16. Sportwereld: forfait 12 12 0 0 122 11 10 1 0 134 12 9 3 0 96 11 8 2 1 86 12 8 3 1 71 12 7 3 2 69 12 7 4 1 92 11 6 5 0 74 12 5 5 2 68 12 4 5 3 56 12 3 8 1 46 12 2 8 2 54 12 2 9 1 39 12 2 10 0 54 111 1 8 2 40 Zaalvoetbal in Dendermonde. De Dendermondse Rijkswachtploeg verloor teg Polderzicht met 3-7 (berfo) Nationaal zaalvoetbal, t Zolderken uit Berlare (berfo) Zaalvoetbal in Dendermonde. Deze stoere knapen van café Polderzicht versloe gen de Rijkswachtploeg met 3-7 (berfo) Op zondag 25 november werd er voor de zesde maal een minivoetbaltomooi in gericht door de K.W.B.-Afdeling Berlare. Zes teams waren aanwezig in de sport hal te Berlare: KWB-A, KWB-B, Sport vrienden, Minibond, Garage Haegens en Zottegem. Naar verluidt werd er zéér goed gespeeld door alle ploegen maar dit jaar werd goed gespeeld door Minibond en Garage Haegens, die dan ook onderling moes ten bepalen wie als winnaar uit de bus ging komen. Na een bittere strijd was het tenslotte Garage Haegens die het tomooi won met 4-3 De pijzen werden uitgereikt door burge meester Van Sande. Na de toespraak van de burgemeester werd er aan de over winnaars een aandenken gegeven van de gemeente. Uitslag tornooi '90 KWB Finale 1. Garage Haegens - Minibond 4-3 2. Sportieven - Zottegem 7-1 3. KWB (a) - KWB (b) 12-3 Minivoetbal in Berlare. Visserstuintje uit Schoonaarde won met l tegen jeugdhuis Joko (berfo)

De Voorpost | 1990 | | pagina 32