Ir DBC Erembodegem in Beker van België Gebruik van minder-validekaarten Junioresploeg Jonge Kamer helpt Foster Parents Plan 10 - 28.12.1990 - De Voorpost j ril' T! KWB-KAV Lourdesbedevaart Florent en Suzanne Kindermans, Nieuwstraat 11, Felix en Justine Be- mauw, Roomshofstraat 19, Gustaaf D'Haese, Molenkouterstraat 17, Angèle Wijmeersch, St. Amands- straat 5, Jeanne Van Geirt, Leuve- straat 178, Erembodegem zijn reeds volp bezig met de voorbereiding van de KWB-KAV verbondsbedevaart naar Lourdes in 1992, per trein, au tocar, vliegtuig of met de eigen wa gen. Er zijn reeds talrijke inschrij vingen, maar als je wil kan je nog altijd aansluiten. K.S.A.-Erembodegem K.S.A.-Erembout-Erembodegem vergadert om de veertien dagen, op zondag, in het lokaal «Erembout», •Bredestraat 37 Erembodegem. Elke vergadering begint om 14 uur en eindigt om 17 uur. Voor meer informatie kan men zich wenden tot Peter Verleysen, Brusselbaan 204 Erembodegem. V.Z.W. Parochiale Werken De jaarlijkse vergadering van alle organizaties van de parochie O.L.Vrouw Hemelvaart Erembo degem zal doorgaan op donderdag 17 januari 1991 om 20 uur in de grote zaal van het Parochiehuis. Amnestie International Kaarsen van de kaarsenaktie «Am nestie International» zijn te beko men bij Marc en Greet Borms - Van Vaerenbergh, Brusselbaan 30, Erembodegem en bij Achiel en Flor Borms-Caers, Kerkstraat 4, Erem bodegem. Prijs van de kaarsen: 80 of 150 fr. Parochiefeesten O.L. Vrouw Hemel vaart Erembodegem Deze zijn gepland in het weekend van 20 en 21 april 1991. Wie graag meewerkt mag zijn naam bekend maken bij één van de parochieprie sters. Dansklub Klubvergadering: vrijdag 28 decem ber om 20 uur in de grote zaal van het Parochiehuis. AA groep «Om Mekaar» Groepsvergadering: woensdag 2 ja nuari om 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. Ook woensdag 9 januari 1991. KA.V. Hobbynamiddag: maandag 7 janua ri om 13.30 uur in de bovenzaal was het Parochiehuis. B.GJ.G. ledenfeest Zaterdag 5 januari 1991 in het Paro chiehuis: grandioze bonte sterren- slag van B.GJ.G.-Erembodegem, met volgend feestprogramma: - Welkom: te 15 uur stipt. - Driekoningengebak met koffie of chocolademelk. - Koningenkroning. - Hobbyklub voor de kinderen. - Akademische zitting voor de vol wassenen. Gastspreker: dhr. Eric Arijs: «Het woningfonds bij de Bond» - Driekoningenstoet gezang - Bonte sterrenslag. Hoofdprijs: 3 weekenddagen in vol pensioen voor twee! - Pizza-strijd. - Klowns Solo en Pa-ta-tje - Uitslag sterrenslag - Solo en Pa-ta-tje - Einde 19.30 uur Inkom: leden: kinderen 120 fr., vol wassenen 200 fr. Niet-leden: kinderen 170 fr., vol wassenen 250 fr. Inschrijven op het sekretariaat: Al- fons Van de Madestraat 83 a, 9320 Erembodegem, vóór 31 december 1990! (Tel. 053:77.45.17). Met de B.GJ.G.-Erembodegem op Ardennen-weekend Dit Ardennen-weekend is gepland voor 25-26-27 oktober 1991. Twee belangrijke elementen hebben deze keuze beïnvloed bij het B.G.J.G. be stuur: - het is herfst op dat ogenblik, het meest geschikte jaargetijde om prachtige wandelingen te maken en zich te voorzien van voldoende ver se en frisse lucht om de lange winter aan te kunnen... - het is vakantietijd. Zondagavond géén jachtig naar huis rijden, maan dag is het immers nog steeds school vakantie (herfstverlof)... Het weekend wordt georganizeerd in het Domaine de Massenbre, 5543 Heer-sur-Meuse. Dit domein is gelegen in de Maas vallei, een prachtige natuurstreek aantrekkelijk door zijn reliëf, inter essant door zijn fauna en flora. Het domein, zo'n 120 ha groot omvat een bos van 90 ha, doorsneden door helder klare beekjes en rustige wan delwegen, zo aangelegd dat de mooiste plekjes ontsloten worden voor de bezoeker. Verdwalen is uit gesloten, want de grenzen zijn aan geduid en de gebouwen zijn steeds gemakkelijk terug te vinden. In een omheind gedeelte van het bos leven edelherten en everzwijnen in nage noeg natuurlijke omstandigheden. Ook buiten het domein zijn er prachtige wandelmogelijkheden. Maar met alleen de natuur is over weldigend in de omgeving van het Domein Massembre. Heer-sur- Meuse ligt ideaal voor bezoeken aan de vele toeristische attrakties die de provincie Namen rijk is. Het domein grenst aan Frankrijk en het Franse stadje Givet is slechts een boogscheut ver. Dinant, Han sur Lesse, Lavaux Ste Anne, Celles, Be- auraing, Annevoie, het zijn slechts enkele plaatsen die je vanuit Heer sur Meuse gemakkelijk kan berei ken en die een bezoekje zeker meer dan waard zijn. Wat kost het verblijf? Prijzen per persoon en per dag: vol wassenen 920 fr. Indien mini mum 2 kinderen ouder dan 2 jaar op de kamer van de ouders logeren, wordt bovenstaande met 50 fr. per persoon verminderd, (maximum 6 personen per kamer). Kinderen van 6 tot 11 j. 695 fr. Kinderen van 2 tot 5 j. 470 fr. Kinderen minder dan 2 j. gratis. Suplementair: Verplicht: bedlinnen p.p. 125 fr. Voor de wandelaars: stevige wan delschoenen of rubberlaarzen. Niet-verplicht: bijkomend avond maal op zondag: volwassenen 220 fr.; kinderen 6 tot lij. 165 fr.; kinderen 2 tot 5 j. 110 fr.; minder dan 2 j. gratis. Inschrijven kan op het B.G.J.G.- Erembodegem-sekretariaat: A. Van de Madestraat 83 a, Erembo degem (1000 fr. voor reservatie bij de inschrijving en het saldo bij op vraging door de Bond (begin okto ber 1991). St.-Antoniuskermis 1991 Vrijdag 18 januari 1991: 20.00 uur: schaakwedstrijd inter- club tussen Dc Toren - Het Spoor in café St.-Antonius. Belotting in café Den Engel, 1.000 fr. vooruit inleg. Tentoonstelling Parochiaal Centrum, vooropening. 'Devotieprenten in de Faluintjes'. Inrichting: Heemkundige Kring Fa luintjes. Tentoonstelling zaal Kouterschool. 'Munten en Schilderijen'. Inrich ting Davidsfonds. Boerenfuif in het jeugdhuis. Zaterdag 19 januari: 14.00 uur: Tentoonstelling. Devo tieprenten in de Faluintjes. Munten en schilderijen. 18.00 uur: Mosselfestijn in 't Club huis ten voordele van de Koninklij ke Harmonie. 'Concordia et Docilitas'. 18.30 uur: Eucharistieviering ter ere van St.-Antonius Abt, met ze gen. Spaghettiavond in het jeugdhuis in richting K.S.A. 21.00 uur: Dorpsbal, in zaal De Kletser met DJ Max. Toegang 50 fr. Zondag 20 januari: 8 en 10 uur: Zondagsmis. 10.00 uur: Tentoonstelling Devo tieprenten in de Faluintjes. Munten en Schilderijen. 11.30 uur: Mosselfestijn in 't Club huis. 13.30 uur: Poppenkast - Wafelslag inrichting KSA. Vlasschaert, Chantal Van de Broeke, Linsley Lybaert, Nathali De Roeck, Naninja De Rijcke, Ai nick Fonck en Elke De Kegel onde de sportieve leiding van coach-tra ner Hilde D'hondt. De eerste ploeg en de reserveploe] die aantreden in le provinciale al deling, zijn beiden herfstkampioe en werken verder het spcelseizoe af onder leiding van coach Geei Versmessen. Ondertussen is het bestuur reet gestart met de voorbereidingen va het komende seizoen, want de sta naar 3e nationale afdeling wen men zonder problemen in te leidei j Er beweegt dus duidelijk wat in de ze Aalsterse damesbasketbalclub. JM Heyma 9.00 barr ohe 13.5 Gold 10.2i 16.4; ders ja-1! und 23.2 14.00 uur: Folkloristische Stoet met als reisweg: Alfons De Cock- straat (Rustoord), Aartstraat, Gro te Baan, Dorpscentrum, Harding wijk, Lange Haag, Pontweg, Broek straat, Kouterbaan, Grote Baan (Dienstcentrum). 16.30 uur: Pensenworp voor kinde ren tot 12 jaar met als hoofdprijs Zilveren Pens. 17.00 uur: Pensenworp voor vol wassenen met als hoofdprijs Gou den Pens. Disco T-Dansant in zaal De Kletser ten voordele van de kaatsclub "De Sportvrienden". Maandag 21 januari: 10.00 uur: Moorselse Mis opgedra gen door de priesters van Moorsel, met gelegenheid tot offeren in natu- ra. Na de mis openbare verkoop van de offergaven door de leden van de St.-Antoniusgilde. Tentoonstelling "Devotieprenten in de Faluintjes". Munten en schil derijen. 12.00 uur: Pensenkermis in 't Club huis. Haring met pellepetatten of ossen- tong in zaal De Kletser". Sedert de invoering van tarief 1 en tarief 2 aan de parkeermeters en de kontrole van de parkeerwachters op het naleven van de gebruiksmoda- lieiten van de parkeermetér werd vastgesteld dat het gebruik van min der-validekaarten toenam. Het gebruik van een dergelijke kaart is echter strikt persoonlijk. Zij mag immers alleen gebruikt worden wanneer de titularis van de kaart zelf het voertuig bestuurt of mee rijdt. Wanneer de titularis overlijdt kan de minder-validekaart niet meer gebruikt worden en moet z opgestuurd worden naar het orgi nisme dat de kaart heeft afgeleveri De politie houdt streng toezicht o; de naleving van de gebruiksmodali teiten van de minder-validekaarten en raadt alle houders aan hun kaai voor strikt persoonlijk gebruik te wenden en ze niet "uit te lenen aan familie of vrienden. Het gebruik van fotocopies is even eens uit den boze. Bij een vastgesteld misbruik word de kaart ingetrokken. Aalst. Traditioneel in deze tijd van het jaar, de kerstman. Dit keer niet per slede gekomen, maar met de koets getrokken door twee zwarte paarden (a) Aalst. Het was weer rijtje schuiven in Aalst de voorbije dagen (a) De meisjes juniores van Damesbas ketbalclub Erembodegem-Aalst verwerven stilaan een vaste waarde in het basketbal. Aalst. Zondag was Aalst ondergedompeld in een typische kerstsfeer met een druk bezochte kerstmarkt (a) De organizatie van het derde lus trumfeest van de 15-jarige Aalsterse Jonge Kamer, aangesloten bij de in ternationale Jaycees-beweging, bracht de som op van 407.500 fr. Dit bedrag en de intresten die het kapi taaltje in de komende jaren nog op levert, zorgen ervoor dat de Jonge Kamer van Aalst in samenwerking met het Pan International, voor heen Foster Parents Plan, geduren de 12 jaar 5 kinderen in ontwikke lingslanden adopteert. De Aalster se Jonge Kamer zal één van haar leden aanspreken om kontakt met de vijf pleegkinderen te onderhou den. Na respektievelijke overwinningen tegen Bobcats Lovendegem en Centrumblad Antwerpen (le Natio nale) als voorbereiding op de Beker van België, heeft deze juniore sploeg, na de uitschakeling van BC Boom, de 1/4 bereikt. De bekermatch wordt gespeeld op zaterdag 5 januari 1991 te 20.15 uur in de thuishaven, sporthal Dender- dal, Kortestraat te Erembodegem- Aalst. Deze kwartfinale wordt betwist te gen de juniores van BBC Koksijde, ploeg uit le nationale afdeling. Supporters alvast op post! De junioresploeg van DBC Erem bodegem bestaat uit Kris Schelck, Ellen Vanderplancken, Carine De Smet, Annick Schockaert, Karen Aalst. Belottersclub 'Sportief uit de Binnenstraat a Aalst. De kerstmarkt kende veel belangstelling (a)

De Voorpost | 1990 | | pagina 10