C0PPENS J.P. Wachtdiensten BEGRAFENISSEN 12-18.1.1991 - De Voorpost iek va maart. ;nst va stati '.Z.U 24-Uren wachtdienst voor huis artsen van het territorium Oud-Aalst (9300) Aalst centraal oproepnummen 77.33.22 Dokter met wachtdienst: Dr. L. Van Overwaelle, Leo- poldlaan 27, Aalst tel. 77.33.22: vanaf vrijdag 18 janua ri om 20 uur tot en met maan dag 21 januari om 20 uur. Erembodegem en Erembode- gem-Terjoden Dr. Degeest, Rietstraat 53, Erembodegem - tel. 77.99.48: zaterdag 19 januari en zondag 20 januari. Hofstade-Gijzegem De dokter van wacht is te berei ken op het volgend nummer: tel. 78.60.03. Baardegem, Herdersem, Mel- dert, Moorsel Dr. Van der Heyden, Molen straat 7, Meldert - tel. 052/ 35.59.05: zaterdag 19 januari en zondag 20 januari. Nieuwerkerken Dr. Van Laethem, Sint-Apollo- niastraat 21, Erpe - tel. 77.18.77: zaterdag 19 januari en zondag 20 januari. Apothekers van zaterdag 19 januari om 9 uur tot zaterdag 26 januari om 9 uur: Jongen: Binnenstraat 292, Aalst Strobbe: Gentsesteenweg 42, Erpe Clapdorp: Dorp 73, Baardegem Van Lint: Regentiestraat 14, Welle Dierenartsen Dr. M. Van Den Driessche, Dé- siré De Wolfstraat 26, Aalst - tel. 21.73.40: zaterdag 19 januari en zondag 20 januari. Tandartsen Brunau, Wellekensstraat 9, Aalst - tel. 78.78.32: zaterdag 19 januari en zondag 20 januari. Verpleegkundigen H. De Brouwer, Broekveld- straat 20, Nieuwerkerken - tel. 83.60.82: zaterdag 19 januari van 14 tot 16 uur en zondag 20 januari van 9 tot 12 uur. Antigifcentrum: 02/345.45.45 AA: 09V25.86.29 Zelfmoordpreventie: 02/ 649.95.55 Begrafenissen Dorp 7 crematies MOORSEL Alle formaliteiten 053/21.45.51 Hemel! Teater Taptoe Twee bolhoedmannetjes stappen de ruimte binnen waarin de schilder René Magritte hen neerzette en richten hun eigen stukje hemel in met elementen die ze uit de surrea listische wereld van de kunstenaar zomaar te plukken hebben. Een gloednieuwe poppentheater- produktie die zich afspeelt in een kamer vol witte wolken, waarin voortdurend de gekste dingen ge beuren. Vanaf 4 jaar. CC De Werf - Aalst Theaterzaal, zondag 27 januari, 15 uur Reservatie: 053/76.13.12 Toegang: kinderen: 1Q0F/1 strip - volwassenen: 170F/2 strippen. Aalst. Het Stationsplein te Aalst waarde bussen voor het ASZ vertrekken (a) gaarse hedendaagse componist György Ligeti ('Acht studies voor piano' en 'Gedicht voor 100 metronomen'). 'Stella' is een voorstelling van vrou wen over vrouwen, en hoe ze beke ken worden... door mannen (Goe the, Kurosawa, Tennessee Wil liams). Vijf danseressen lopen, springen, praten, lachen, huilen. Door elkaar en tegelijk. Te zot of te bot. En toch harmonieert alles. Een wonderbaarlijk schouwspel van emoties: onvoorspelbaar, ener giek, uitdagend, kwetsbaar, écht. Met Fumiyo Ikeda, Marion Levy, Nathalie Million, Carlotta Sagna, Johanne Saunier. CC De Werf - Aalst Schouwburg, zaterdag 26 januari om 20 uur. Reservatie: 053/76.13.12 Toegang: 400F. Aalst. VK De Rode Lantaarn organizeerde een spaghetti-avond. In de keuken Aalst. Heel wat belangstelling op de spaghetti-avond van VK De Rode was het werken geblazen (a) taam (a) Aalst. Prins Chris met vriend en presentator op zijn afscheidsbal (a) en 24 jaar lid alsook aan Clemence Walgraef, 74 jaar en 16 jaar lid. Van de mensen die deel uitmaakten van de stichtingsvergadering van to neelkring Nieuw leven, zijn er nog drie aktief, Roger De Cock, Viktor De Rijck en Louis Kelders. Aan al deze vereremerkten onze oprechte felicitaties. Karnaval verkoop van tribunekaarten Op zaterdag 2 februari e.k. van 10 tot 12 uur worden in de onthaal- dienst van het stadhuis (inkomhal) de tribunekaarten verkocht die recht geven op een zitplaats. De kaarten die verkocht wor/den zijn geldig voor een zitplaats op tri bune E tijdens de karnavalstoet van zondag 10 februari 1991 en kosten 250F. per kaart. De kaarten worden verkocht zolang de voorraad strekt. Per persoon worden maximum 4 kaarten verkocht. IJkverrichtingen De Metrologische Dienst zal van 14 januari tot en met 30 januari 1991 in het stadsmagazijn, Hoge Vesten 66 Aalst, overgaan tot de herijking van de in het economisch verkeer ge bruikte meetwerktuigen. Hande laars kunnen zich met hun meet werktuigen aanbieden op boven vermeld adres, alle werkdagen van 9 tot 12 uur en van 13 tot 15 uur en dit vanaf maandag 14 januari 1991 toten met woensdag 30 januari 1991. KWB Mijlbeek Een gespreksavond rond bouwen wordt door KWB Mijlbeek georga- nizeerd op vrijdag 18 januari om 20 uur in de zaal 't Apostelken. A. De Cueninck zal het hebben over de keuze van bouwgrond en het nako men van de wetgeving, de kostprijs berekeningen en de nutsvoorzie ningen. KAV Sint-Martinus Door kAV Sint-Martinus wordt een lichtmisfeest georganizeerd op woensdag 23 januari om 19.00 uur in de Sint-Martinuskring in de Zonne- straat. Er is een pakkekoekenslag en een voordracht over 'Leven is loslaten, loslaten is leven'. Veel materiele schade Aalst. De wagen van de Mattotten (a) ding tussen een vrachtwagen en twee personenwagens. Johny Nee- tens uit Erembodegem en Steven Everaert uit Gijzegem werden ge wond naar het ziekenhuis van Aalst overgebracht. Dader op de vlucht Achiel Baetens werd in de Abdij straat door een auto aangereden en werd daarbij licht gewond. De chauffeur die het ongeval veroor zaakte pleegde vluchtmisdrijf. KA.V. H. Hart Onder de titel van bloemen en an dere sfeerideeën richt KAV H. Hart een lessenreeks in over het vervaar digen van siervoorwerpen en het maken van bloemstukjes. De les senreeks gaat door op 21 en 29 ja nuari, 5,18, 25 februari, 5,11,18, 25 maart. De deelnameprijs bedraagt 450 fr. voor de leden, 900 fr. voor de niet- leden. Officiële opening van nieuwe loka len Sint Vincentiusinstituut Ge- raardsbergsestraat Vandaag vrijdag 18 januari worden de nieuwe lokalen van de Sint Vin centiusinstituut, Geraardsbergse- straat officieel geopend. Om 14.30 uur is er een liturgische plechtigheid voorgegaan door Z.E.H. Van Paepegem, diocesane hoofdinspekteur van het basison derwijs. Een uurtje later is er een rondlei ding in de nieuwe lokalen en vraagt men om speciale aandacht voor de verkeersveiligheid in de schoolom- geving. Om 16 uur is er een akademische zitting met een toespraak door de direktie en de heer Jos Van Lan- duyt, voorzitter van de ouderver- Aan het kruispunt Kleistraat en Achterweg kwam Kristof Ringoot uit Aalst met zijn wagen in een gracht terecht. De chauffeur werd hierbij gewond. De auto was zwaar beschadigd. Twee gewonden Aan de Boterstraat en het Keizer lijk Plein gebeurde er een aanrijding tussen 2 wagens. Er waren 4 perso nen bij betrokkenSteven Coppens, Danny Blanckaert, Hugo De Pauw en Anja Moreels. Twee van hen werden gewond. Twee gekwetsten in Hofstade Maandag omstreeks 7.30 uur ge beurde op de Dendermondse Steenweg te Hofstade een aanrij- eniging. De leerlingen van de school geven enkele dansjes ten beste. Tentoonstelling in Netwerk Van 25 januari tot 1 maart loopt een tentoonstelling met werk van Wou ter Coolens. De tentoonstelling is open van maandag tot en met vrij dag telkens van 13 tot 17 uur. Nieuw leven huldigde verdienstelijke leden Toneelkring Nieuw leven bestaat 25 jaar. Ter deze gelegenheid kregen enkele verdienstelijke leden voor hun jarenlange inzet een passende hulde. Het diploma van erelid werd door voorzitter Roger De Cock uitge reikt aan Gustaaf De Ryck, 76 jaar en 20 jaar lid, Rudolf Cooreman 76 jaar en 16 jaar lid, Leo Fieuw 69 jaar Aalst. O. Van Melkenbeke, lesgever bij het Vlaams Kruis (a) Aalst. Het dekenijbestuur van de Kat testraat maakte van de nieuwjaarsreceptie een gezellig onderonsje (a) Inlichtingen: Economische Dienst, tel. 053/77.11.11, toestel 220. Tijdschrift 'In de Raad' Tot op heden werd ter gelegenheid van elke gemeenteraadsvergade ring gratis het tijdschrift in de Raad verspreid. Het College van Burgemeester en Schepenen besliste dat in de Raad voortaan niet meer gratis zal wor den verspreid, maar dat een abon nementsgeld van 200F. zal worden Ook in de toekomst zal in de Raad naar aanleiding van elke gemeente raadsvergadering verschijnen en zal naast enkele stadsberichten ook de volledige agenda, met toelichting van de vergadering bevatten. Wenst U in de Raad te ontvangen, gelieve dan langs te gaan bij de dienst Public Relations en Organi satie, Onthaalcomplex Keizershal- len, Keizerlijk Plein 21B Aalst (alle werkdagen van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur, woensdag tot 19 uur, vrijdag tot 12 uur) om de abon nementsprijs te vereffenen. Jeugd en Muziek Jeugd en Muziek afdeling Aalst or ganiseert op woensdag 23 januari om 19.30 u. een filmvoorstelling in de theaterzaal van C.C. De Werf. In het kader van het Mozartjaar 1991 bieden zij de overbekende muzikale film van Milos Forman: Amadeus. Wij vestigen er de aandacht op dat in de zaal slechts 210 plaatsen be schikbaar zijn. De toegang is: 150F., -30 jaar 100F; leden en abonnementen gratis. Kaarten zijn alleen te verkrijgen aan de kassa. C.C. De Werf Johan Verminnen Volle Maan Johan Verminnen staat al 20 jaar op de planken en brengt met de regel maat van een klok een gloednieuwe schitterende elpee op de markt. 'Volle Maan' heet zijn allerlaatste geesteskind en het reflecteert een gevoel van 'onrustig zijn, het uit wil len schreeuwen' maar tevens ademt het de sfeer van 'nu moet het gebeu ren, vijf minuten voor het spektakel begint, die vrije val in het ongewisse'. Het is tevens de titel van een ont roerend en innemend theaterpro gramma waarin Johan opnieuw zijn bewogen ziel en zijn ruim hart uit zingt. CC De Werf - Aalst Schouwburg, donderdag 24 januari, 20 uur. Reservatie: 053/76.13.12 Toegang: 300F. Stella Rosas Met 'Stella' staat Rosas, het gezel schap van de Belgische choreogra fie Anne Teresa De Keersmaeker, voor het eerst op de Werfaffiche. Uitgangspunt voor deze produktie zijn twee composities van de Hon- Donovan Donovan leerde op heel jeugdige leeftijd de traditionele 'folk songs', 'sea shanties' en 'oude ballades' kennen en ontwikkelde hiermee een eigen muzikale stijl. In de jaren zestig reeg hij de hits aan elkaar. 'Colours', 'Tourquoise', 'Universal Soldier' en 'Mellow Yellow' klommen hoog in de charts. Hij werd beschouwd als de voorgan ger van een nieuwe beweging die stond voor de vrijheid van de Sixties 'The Love Generation'. Onlangs verscheen er een nieuwe elpee 'One Night in Time' waardoor Donovan bewijst dat hij cr nog steeds staat met zijn eigen stijl ei creativiteit. Onder dc noemer '25 years Donovan' zal hij in 1991 door Euro pa toeren. CC De Werf - Aalst Schouwburg, maandag 28 januar 20 uur Reservatie: 053/76.13.12 Toegang: 400F. Deze maand in het Vredeshuis Za. 19 jan. 20 u.: Het Matheuseffek in de rechtspraak of hoe de sterkt sterker en de zwakke zwakker wor den door Pieter De Loof, jurist, Zo. 27 jan. 11 u.: Uitreiking van di de: Vredesprijs door het komitee wer ken aan de vrede. Vrij. 8 febr. 20 u.: Opening van tentoonstelling met Keramiek Yperman deze loopt tot 23 Za. 9 febr. 20 u.: De godsdienst de Farao's, in het oude Egypte Mohamed Holail. Ma. 18 febr. 20 u.: Algemene taire ledenvergadering van V jcnrij Aalst. De kursus van het Vlaams Kruis overeeste hulp bij ongevallen werd dripwa; bijgewoond (a)

De Voorpost | 1991 | | pagina 12