Giwo en Reynaerds schieten met scherp Voor Patro komt het uur van de waarheid MTSA liefhebbersvoetbal Sporthal Berlare Lucien De Wolf voetbalfanaat bij uitste K 22-18.1.1991 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL In de 2' afdeling was leider Giwo op bezoek bij Jong Timarcha en Reynaerds dat in eigen huis de kanonnen bovenhaalde tegen Endoka dat naar de slachtbank w erd gevoerd. De ploeg van voorzitter Polle Keipernoi- gel Brughuis geeft er hoogstwaarschijnlijk de brui aan na het ontslag van deze zelfde voorzitter die de spil was in het geheel van de ploeg en nu roerloos ronddobbert aan de overkant van de Dender. Op een zeer zwaar veld werd er scherp en aantrekkelijk gevoetbald tussen 0. den Toren-Bar- tan. In de 3' afdeling waren heelwat voetbalfanaten afgezakt om de wedstrijd tussen Bouw-Rode Lantaarn bij te wonen. De aanwezigen kon den nog lang napraten over deze schitterende wedstrijd die echter geen winnaar kende zodat de stand bovenaan behouden blijft. In de hoogste afdeling wou Edo niet aantreden na een artikel dat in een vorige uitgave verscheen, dat er minstens 10 scheidsrechters weigeren om nog aan te treden voor deze club, in eer en geweten kan ik U mededelen dat dit waar is en dat ik niet terug kom op de geschreven tekst die ik voorheen publiceerde, daar ik zelf een van deze 10 ben en dit zelf aan den lijve heb ondervonden. Maar ja, de waarheid kwetst, de FF uitspraak zal dan ook een feit worden, daarmee los je echter niets op. Excelsior dat op bezoek moest bij OC Aalst boekte een ruime zege en staat nu alleen aan de leiding mede door het feit dat Camu zich tevergeefs naar Octopus begaf waar de wedstrijd werd afgelast wegens waterlast. Waterval moest met een zwaar gehandikapte ploeg naar de Zwaanvrienden maar keerden desondanks met een ruime zege huiswaarts. In de zondagafdeling brachten de koplopers hun wedstrijd tot een goed einde zodat de spanning blijft botvieren wie uiteindelijk kampioen zal worden. Daar heeft men tot nogtoe het raden naar. AZ 77-Snas 0-1 Deze wedstrijd bracht de nodige span kracht en kon alle kanten uit dus voor de goed leidende scheidsrechter Dal- schaert was het uit de doppen kijken om de aanvallen langs beide zijden te vol gen, een gelijkspel zou een logische uitslag geweest zijn, maar bezoeker Van Mol H. zag alle illusies van de lokalen teloor gaan toen hij de bal tegen de netten prikte en zo de onverwachte zege voor zijn ploeg in de wacht sleepte. De Zwaanvr.-Waterval 0-4 De bezoekers waren met een bang hart afgereisd voor deze korte verplaatsing naar gebuur De Zwaanvr. Daar ze een resem titularissen misten, maar de in vallers deden het zo goed dat de schrik ongegrond was. Vooral Cristiaans Pascal ontbondt zijn duivels en nam de lokale doelman 3 x op rij te grazen. Eer de lokalen goed en wel bekomen waren van deze opdoffer mocht de goed leidende scheidsrechter Van Delsen F. nummer 4 in zijn boekje noteren toen Van Hauwer- meiren D. de definitieve zege vastlegde zodat de lokalen met een zware opdoffer mochten afdruipen, wat zeker hoogtij vierde was de sportiviteit die beide ploe gen aan de dag legden. Proficiat. Houtmarkt-R. Espanol 2-0 Het werd een slappe bedoening waarbij beide ploegen terecht met een brilscore gingen rusten. Na de versterkende koffie kwam de lokale ploeg ietwat gemotiveer der uit de kleedkamer. De bezoekers hadden waarschijnlijk slappe thee ge dronken want ze liepen er met wanke lende benen bij zodat de lokalen hun wil konden opdringen en de zege in eigen huis houden toen De Kerpel P. en Van Haudenhove J.C. de slapende bezoeken de doelman uit zijn slaap stoorden. OC Aalst-Excelsior 1-5 Scheidsrechter Garcia was op zijn best in deze wedstrijd die vooral in de lc helft vol spanning zat. De lokalen die hun talentvolle doelman D'Herde L. vooreen aantal manden moeten missen wegens een rugkwetsuur, trokken vooral hun streng zodat de scherp draaiende bezoe kende ploeg geen speld tussen de verde diging kregen - zodat de 0-0 rust een logische uitslag was. De 2' helft was amper een paar minuten oud of de veer brak bij de moedige lokale ploeg toen Heyvaert B. de muur kon slopen met een prachtig doelpunt: 0-1. Het vlotte ineens en fysisch gingen de gastheren ten onder zodat de bezoekers nog op een ruime zege afstevenden. Narrare J., De Petter S., V. Haudenhove H. en Grillaert L. deden de lokale netten trillen. Ouwe rat Raes R. die nog eens het burgerpak ruilde voor het voetbaltenue redde de lokale eer. Melckebeeckvr. kon, zij het met heel wat moeite, de zege in eigen huis houden tegen het bezoekende Apo stelken 2-1. Verhofstadt E. en Van Hau- wermeiren G. zorgden voor de lokale Liefliebbersvoetbal. In de MTSA te Aalst kent men ook de wonderbare spons. Hier tijdens de wedstrijd van Blauw-Wit (da) zege. Ook R. Sportief moest haar beste beentje voorzetten om het bezoekende Leeuwerik puntenloos huiswaarts te sturen. De bezoekers stonden bij de rust 0-1 voor met een doelpunt van De Wolf C. In de 2' helft kon de thuisploeg echter nog orde op zaken stellen toen Van den Steen G. en Rombaut M. alsnog de verdiende zege in de wacht konden sle pen. J. Timarcha-Giwo 0-9 De leiders uit 2' afdeling liepen als een horde jonge hinden over het veld en lieten de lokale ploeg als aan de grond genageld, een zware opdoffer inkasse- ren. De absolute uitblinker was on tegensprekelijk Daeleman Marc die 5 van de 9 doelpunten voor zijn rekening nam en niet te stuiten was. Egoïstisch leek hij ook al niet want hij bediende zijn kompanen zodat deze eveneens hun duitje in het zakje konden doen en de zaak afrondden. Sleghers A., Podevijn E. (2x) en Coster G. deden het schaam rood op de wangen botvieren voor IQ- master H. Van Molle en de zijnen. Reynaerds-Endoka 7-0 De lokale ploeg heeft de korte winter stop goed verteerd en alle geboden rust te baat genomen om de 2' ronde perfekt aan te pakken. Dat moesten de bezoe kers aan den lijve ondervinden toen ze met 7 treffers in de korf terug huis waarts mochten. De mannen die met kruit schoten waren De Paepe D. (2x), Baeyens P., Faquaet F., Van den Bulcke L., Van Droogenbroeck G. en Van Tittel boom, zodat de zware nederlaag een feit werd en de lokalen terug kunnen aan klampen zonder echter leider Giwo het vuur aan de schenen te leggen. Cobilas-Bamboe 2-2 Een gelijkopgaande wedstrijd waarbij beide elftallen het beste van zichzelf gaven zodat een uitstekend leidende scheidsrechter Van Impe F. zich kon opwarmen en de beide teams in goede banen kon leiden. De thuisploeg kon de 2-1 ruststand rechtvaardigen maar de 2' helft waren de bezoekers iets manhafti- ger zodat een verdiend gelijkspel te rechtvaardigen viel. De Smet G. (2x) voor de lokalen en Stockman A. en Piens C. voor de bezoekers waren de afwerk- ers. Blauw Wit begon de 2' ronde in mineur en werd op eigen veld met de nederlaag gekonfronteerd tegen het be zoekende N. Hofstade 1-2. Dufour en De Ridder ontfutselden de lokalen de pun ten. Het was al boter aan de galg toen Piquer G. voor de aansluitingstreffer zorgde Eeckhoorn dat het Berlaarse Blauwe Vlam ontving kon de volle buit in eigenhuis houden 3-1- Bruylandt R., De Kerpel C. en Van der Vurst R. zetten de bezoekende netten bol. Groen Wit won met het kleinste verschil van het bezoe kende Galop. Van den Bergh R. deed de aanhangers juichen 1-0. V. Denderleeuw kwam nodeloos naar Aalst om het lokale Brughuis te bekampen. Toen deze met 7 opgekomen spelers besloten om niet aan te treden en zo de beide punten in de schoot van de bezoekers wierp. On der den Toren-Bartan werd een aange name en vlugge wedstrijd op de drassige en sompige grasmat werd er meer dan behoorlijk gevoetbald. Ook scheidsrech ter Verbeeren zette zijn beste beentje voor en kon door zijn goede leiding meegenieten van de krachtexplosie die beide teams ten beste gaven spijtig dat er een verliezer was want een puntendeling zou een terechtere uitslag zijn geweest. Toch trokken de lokalen aan het kortste eind toen De Wael P. en De Waele L. de volle winst voor de bezoekers meegraai- den. De lokalen zorgden langs Cool P. voor de meer dan verdiende aanslui tingstreffer. Bouw-R. Lantaarn 1-1 Heel wat voetbalkenners waren afgezakt om deze topper in 3' afdeling bij te wonen. Ook de voorzitter van het MTSA De Boitselier S. kon men ontwaren tus sen de toeschouwers. Het werd een ge nietbare wedstrijd waar beide teams vol uit voor de zegen streden zodat scheids rechter Impens en zijn kompanen Bos- saer en Velge meer dan de handen vol hadden om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. Toch slaagden deze in hun opzet, beide doelmannen moesten meermaals plat om het gevaar te weren. De rust werd bij een 0-0 afgefloten zodat de kantine tot in de nok vol zat om de dorstigen te laven. De 2' helft bracht hetzelfde spelbeeld. Veel doelschoten maar geen doelpunten zodat iedereen zich gewaagde van een scoreloos gelijk spel doch voetbal wordt gespeeld tot de laatste minuut en toen gebeurde het. Maesschalck Luc nam een hoekschop schitterend over met het hoofd en 0-1. De lokalen beten de nagels stuk want de 1' nederlaag van het seizoen leek een feit. Maar amper was het gejuich van de bezoekers uitgestorven of de gelijkma ker plofte tegen de netten. Adan J. redde alsnog zijn ploeg van de nederlaag wat zeker niet verdiend zou geweest zijn. Bij het eindsignaal konden beide teams zich verzoenen met het beoogde resul taat en de vele aanwezigen nog lang nagenieten in de gezellige en warme lokale kantine. Honda op bezoek bij Sneeuwwitje maakte al vlug komaf met de lokale ploeg met een 3-0 zege. Ook het thuisspelende SAF gaf het bezoeken de Wembley het nakijken 2-0. Van Dam me P. en Ruyssinck W. waren de schut ters met dienst. Half Maantje ontving de Rode Duivels en moesten de Dender- leeuwnaars met de volle buit laten gaan 1-2. Herpoel J. en Deprez S. deden de lokale netten trillen. Temmerman D. zorgde voor de eer. Melody kon de zege niet in eigen midden houden want Breughels ging met de eer lopen 1-2. Eeman L. en De Turck B. zetten de bezoekers op het zegepad. Van Snick R. hielp de lokalen bij de eerreddende treffer toen hij zijn eigen doelman voor schut zette. Dressel had geen meelij met het bezoekende Torenboys en zette 4 padden in hun korf. Langs Van der Borght P. (3x) en De Saedeleer B. Tiger Pub zette WTTA op een zijspoor 3-1. Callebaut E. (2x) en De Mil P. zetten de netten bol en Drievelden-Pie Boys ein digde onbeslist 0-0. Bij de laatste ploeg moet ik echter het een en ander recht zetten. In het verslag van vorige week kon u lezen dat er in de wedstrijd Breug- hels-Pie Boys 4 x rood en 6 x geel werd bovengehaald wel een dronken Dender- TAFELTENNIS houtemse telefonist legde deze dronken verklaring af. Niets was minderwaar niet Van Impe F. maar Flores F. moest geen enkele kaart bovenhalen zodat met dit bericht beide teams van deze blaam worden gezuiverd. R. Roos-Koszen 3-1 Enkel een man maakte het verschil in deze sportieve wedstrijd. Rombaut Mare zorgde in zijn eentje voor de 3 lokale doelpunten. Scheidsrechter Van de Vel de A. die een puike wedstrijd floot zag hoe De Leenheer H. de bezoekende eer kon redden. Nieuwe Wijk op bezoek bij Park had het niet gemalckelijk om deze wedstrijd naar hun hand te zetten, slechts in de 2' helft konden zij hun meesterschap uitdrukken met 2 doel punten langs Sonck P. en Middernacht W. Uitslag 0-2. R. Familial vond haar trefkracht terug dat moest het bezoe kende Pano ondervinden toen deze m 3-1 werden afgestraft. Van Renterghe H. (2x) en een own-goal bezegelden h lot van de gasten. Van Geit scoor tegen. Amapola liet Sportkring g( schijn van kans al werd het een nipte zege langs Daeleman M. en Ceuppens Gipak zette Sunset een hak 2-0. Brucker en Van Pottelbergh zetten bezoekende netten bol. Star Boys kast de Adelaars met 2-0. Van der Eecken Van den Steen vonden de bezoeken portier in gebreke en Kastaars mo< ondanks een goede wedstrijd de duimi leggen voor het bezoekende Poreistai pers 0-2. Wedstrijden die dit weekend niet te v( smaden zijn: Camu-R. Sportief, Sna OC Aalst, Giwo-Blauwe Vlam, Hond Animalia en op zondagmorgen Roi Roos-Real Familial en Nieuwe Wij Amapola. Supporters allen op post. M.T.S.A.-Voetbal Ooit was deze gewezen middenvelder aktief bij meerdere streekploegen. He dendaags fungeert Lucien als terreinaf gevaardigde. Kwa spelbeeld is er in het liefhebbersvoetbalwereldje heelwat ver anderd. Het spel is harder. Maar daar tegenover, heelwat sportiever. Volgens hem. bepaalt de scheidsrechter het spi beeld. De ploeg is begonnen aan ware comeback. Vorig seizoen deg vj deerde blauw-wit. Allerhande moeili heden waren hiervan de oorzaak. Liefhebbersvoetbal. De ploeg Blauw-Wit uit de MTSA-kompetitie (da) Patro B kreeg Zomergem A in le provin ciale te gast. Dat de lokalen daartegen niet opgewassen waren was duidelijk. Het werd een 4-12 nederlaag. Pierre De Schoesitter met zijn twee overwinningen was nog het beste element. Peter Van Cauteren won één keer. In 2e provinciale was het probleemloos voor de C-ploeg die Sint-Niklase C ont vingen. De versterkte bezoekers werden toch helemaal in de wind gezet. Paul De Schoesitter, Carl Goossens, Mare Stal- laert en Mike D'Hollander wonnen elk drie keer en daarmee hadden de Ham- menaars een 12-4 overwinning neerge zet. Alleen Guy Meerschout kon bij de bezoekers alles winnen. In de 3e Provinciale had Patro D geen al te zware klus bij het bezoek van Sint-Ni- klase D. Aanvankelijk deden de bezoe kers het bijzonder goed. Hamrne had het moeilijk om zich los te rukken. Via een sterke Bart Van Couwenberghe (4 zeges), Davy Van Cauteren (3), Mario De Smet (3) en Walter De Rijcke (1) werd er toch een 11-5 overwinning vastgelegd. Patro E van zijn kant overwon Temse D. Iets wat in de lijn der verwachtingen lag. Vooral Erik Verdonck deed het goed. Hij won vier keer. Thomas Behiels won driemaal, Serge Clayé en Danny Ruys konden elk twee keer het laken naar zich toe trekken en meteen was een 11-5 overwinning binnen, In de komende maand zal men gauw weten hoe de kaarten liggen voor de Hamse ploegen. In de le Prov. staat Patro A op de derde plaats met twee punten achterstand op Sleiding A en Rooigem A. Maar ook Ronse A is nog niet te onderschatten. Straks is Patro A te gast op Ronse. Als ze nog de titel willen spelen moeten ze in Ronse minstens één punt meepakken. En dat is cijfer- matisch al een zeer zware klus. Het wordt voor Patro A weer eens alles of niets. In 2e Prov. vecht Patro C voor de tweede plaats. Melsele B is te sterk en deze knapen worden kampioen. Patro A heeft een mooie kans voor de vice-titel. Gemo A, Sint Pauwels A en Small Street B Gent zijn ook nog ploegen die daarvoor op de loer liggen. Want een tweede plaats geeft een testwedstrijd tegen de als twe geklasseerde formatie uit 2e Pro vine B. Wie daarvan wint trekt mee naai Provinciale. En die gedachte laat Pati niet los. In 5e Provinciale staat Patro E onge gen aan de leiding met twee punten b op Immerzeel B. Het komt ervoor Pi E op aan nu niets meer te verliezen dan hun slag te slaan als straks Imn zeel B in zaal Familia komt neerges ken. Deze twee formaties toren bo alle andere uit in deze reeks. Patr won wel op Immerzeel B. Maar verschil was te miniem om er gerus te zijn. BMVK Kern Berlare KWB Soccersteam-Minibond Spectrum-Moriaens Regina Argenta Boys-Café Parking Neyt BAC Raemdonck-Argenta Moerman Sportieven-Katrolle DBM-Tyl Spaarkrediet Baert-Jeugdhuis Joko

De Voorpost | 1991 | | pagina 22