We vliegen weer gratis met TV-EKSPRES naar Tenerife. UB Lentesalon als voorbode van zonnige toekomst De Voorpost Nieuwe voorzitter voor NVMC Lente- en Verkoopsalon Uitgeverij De Cuyper n.v. Drukkerij A. De Cuyper-Robberecht HEBT U EEN HUIS TE KOOP Vlieg meeEcht èlles is gratis. Reis heen en terug, verblijf in het luxe hotelpark Ten-Bel, met zicht op zee, de heerlijkste gerechten, wijn en champagne, zoveel je lust. Win nu zo'n droomvakantie 16-1.3.1991 - De Voorpost Dendermonde. Willy Van den Weekblad van Dender-, Durme- en Scheldestreek Onafhankelijk weekblad voor Dender-, Durme- en Scheldestreek Oude Vest 28 9200 Dendermonde Tel. 052/21.40.60 Telefax 22.54.64 HRD 33.579 BTW 419.120.172 Hoofdredakteur: S. Dewachter Sportredaktie M. De Backer Abonnementendienst: tel.: 052/21.40.60 jaarabonnement 2.300 F 6 maand 1.150 F 3 maand 575 F los nummer 46 F Bankrekening: 442-8601481-36 Lid van de Nationale Federatie der Informatie weekbladen vzw Aangesloten bij de Verantwoordelijke uitgever: D. De Cuyper Drukkerijstraat 11 9240 Zele Telex 25765 Is uw prijs tussen 700.000 e« I 4 miljoen? Is er een tuintje aan? Er mogen kosten aap zijn! Bel dan WOONBEMID j DELING 053/78.99.36 en m 18 u. 053/62.44.62. U stelt de voorwaarden en wij garande ren een snelle en discre. service zonder kosten. Tijdens een vergadering van het ar rondissementeel bestuur van het NCMV arrondissement Dender monde werd een nieuwe voorzitter verkozen van het inrichtend komi- tee van het Lente- en Verkoopsa lon. Gilbert Van Brempt uit Wieze werd er verkozen als opvolger van Fran cois Du Bois die na zes jaar de lei ding van het komitee te hebben waargenomen, de fakkel over draagt. Beroepshalve is Gilbert Van opend op 16 maart en man kam terecht op de zondagen tussen 16e 23 maart van 14.30 tot 22.00 uur,o de zaterdagen van 15.30 tot 22,1 uur en tijdens de weekdagen va 18.30 tot 22.00 uur. Via Kind en Gezin subsidieert de Vlaamse Gemeenschap 255 kinderkribben met 10.219 opvangplaatsen, 171 onthaaldien- sten met 13.820 opvangplaatsen, 9 kinder dag- en nachtopvangcentra met 451 plaat sen, 16 kinderopvangcentra met 927plaat sen, 5 tehuizen voor moeders met 202 plaatsen, 4 centra voor gezinsplaatsing met 99 plaatsen, 6 centra voor kindermishan deling en 13 adoptiediensten. Dendermonde. De nieuwe voor zitter Gilbert Van Brempt (foto Piet Hermans Voor de 22e keer organizeert het NCMV van het arrondissement Dender monde zijn Lentesalon. In de Oktoberhallen te Wieze die nu al een paar jaartjes het eigendom zijn van het NCMV en voor de vele bezoekers aan het Lente- en Verkoopsalon een vertrouwde omgeving zijn. Voorzitter Fran cois Du Bois van het organizerend komitee lichtte tijdens een perskonfe- rentie een en ander toe over dit 22e Lentesalon dat zich weer groots aankondigt als de gezinsbeurs bij uitstek. Nog maar pas is de sneeuw onder deugddoende stralen van de zon verdwenen, of het NCMV arrondis sement Dendermonde komt op de proppen met zijn Lentesalon. Dat is steeds een goed teken, zowat de voorbode van een zonnige en hoop volle toekomst. Van 16 tot 23 maart e.k. worden de Oktoberhallen van Wieze weer in beslag genomen door een keure uitgelezen handelaars die hun allerbeste produkten aan een talrijk publiek zullen presenteren. Op het ogenblik van de perskonfe- Brempt tekstielhandelaar en baat tevens verschillende horecazaken uit. Sinds vele jaren is hij aktief mede werker van het NCMV zowel op plaatselijk als op arrondissementeel vlak en maakt hij deel uit van de verschillende bestuursorganen van het NCMV. Sedert 1988, jaar waarin het NCMV eigenaar werd van de Oktoberhal len te Wieze, is Gilbert Van Brempt een van de drijvende krachten in de uitbating van de Oktoberhallen. Steen was kandidaat voor het voorzitterschap van de NCMV salons (foto piet Hermans) rentie hadden reeds 110 expozan- ten hun medewerking aan de beurs toegezegd en bedroeg de verhuurde oppervlakte liefst 3.150 vierkante meter. Daar zullen nog heel wat standhouders bijkomen, zoveel staat vast en dus ook verhuurde op pervlakte. Ook nu weer, zeggen de organizatoren, zullen de Oktober hallen goed gevuld zijn. Maar, zo wordt er aantoe gevoegd, ook dit jaar wordt er weer voor gezorgd dat het talrijke publiek gebruik kan ma ken van voldoende brede wandel wegen, zodat een bezoek aan het Lentesalon een plezierige uitstap wordt voor het hele gezin. Men kan er inderdaad alles aantreffen wat een gezin nodig heeftkleding, voe ding, meubelen, huishoudartikelen, tuinhuisjes, sieraden, huishoudtoe stellen, audio en video apparatur, fietsen, wijnen, boeken, en ga zo maar door. Gewoon alles en dat allemaal in fraai verzorgde stands, waarbij men vooral de klemtoon wil leggen op het nauwe kontakt tussen middenstander en kandidaat koper. Het is het NCMV inderdaad te doen om een goede wisselwerking tussen beiden. Een tevreden klant is een reklame die men niet kan beta len. Een deelnemer die tevreden het salon kan afsluiten -en zo zijn er zeer velen- is al evenzeer opgetogen want hij heeft goede zaken gedaan. Opvallend is dat veel aandacht gaat naar de dienstverlening, naar het gemoedelijke informatieve kontakt, het gesprek zonder kapsones zoals men dat in Nederland wel eens durft te zeggen. Ruime parking Het NCMV heeft ook aandacht voor de allerkleinsten die met ma ma en papa op bezoek komen en het misschien wel vlugger voor bekeken houden. Voor hen wordt er voor de gebouwen van de Oktoberhallen een kermis opgesteld waarop ze zich opperbest zullen kunnen ver maken. Het wordt dus een feest voor iedereen en daar gaat het alle maal om. Vanzelfsprekend wordt ook ge dacht aan ruime parkeermogelijk- heid, zo dicht mogelijk bij de Okto berhallen. En ook die is voorradig. Eenmaal je wagen kwijt kan je bin- Dendermonde. Franqois De Bois zette een punt achter zijn voorzittersck (foto Piet Hermans) nen in de gezellige ruimte van de Oktoberhallen kennis maken met deelnemende handelaars. Die ko men voor een zeer groot gedeelte uit de eigen regio, zeg maar Den dermonde en Aalst. Het NCMV verwacht ook nu weer vele bezoe kers, om en bij de 25.000 en dat is heel wat. Die zullen zich in geen geval hun bezoek beklagen. Het Lentesalon wordt officieel ge- ln Vlaanderen zijn er ongeveer 750rusthui zen met 48.961 bedden. Daarnaast zijn er 2.056 wooneenheden in serviceflats of wo- ningkompleksen met dienstverlening. Van 23 febntari tot en met 17 maart heeft in Kunstgalerij Prom Art aan de Hofbouw- laan 8 te Gent de voorjaarstentoonstelling plaats. Open tijdens de weekends van 10.30 tot 12.00en van 14.00 tol 18.00 uur. Op andere dagen na telefonische afspraak op het nummer 091/22.55.16. Overdag zalig zonnen en lekker luieren onder wuivende palmbomen. Zwemmen, surfen, diepzeeduiken, tennissen, turnen, wat je maar wil.. De subliemste plekjes van dit subtropisch paradijs verkennen, 's Avonds spetterende shows en naar hartelust dansen, een autentieke 'Noche latina', een diner-spectacle... Samen met bekende Vlaamse vedetten. Het kost je niet één peseta I Jp -ayé Da s spotgemakkelijk Doe mee met de gratis wedstrijd van TV-Ekspres. Tweehonderd geluksvogels vliegen dit jaar op onze kosten i I naar Tenerife en genieten er, zeven :r%aMg-ftrj dagen lang, van een onvergetelijke, gratis droomvakantie Hp Sim 'n het hotelpark w&m Ten-Bel, vliegensvlug J v.x x"1 in huisI

De Voorpost | 1991 | | pagina 16