fieuwe data voor litgestelde Voetbalwedstrijden Jitreputatie ïooggehouden Sven Robbrecht volgt gekwetste Van Meirvenne op KAVD-Hamme op zaterdagavond lenen-Eendracht Zele 0-3 Voetbal kalender - De Voorpost - 1.3.1991 - 19 VOETBAL ju het winteroffensief eindelijk voorbij a is men alvast volgende weken weer ai voetbal toe. Zo komen die afgela- gen voor sommige ploegen bijzon- |r ongelegen. Men vreest dat sommige topers heel wat minder tot de verbeel- jng gaan spreken op een ogenblik dat s misschien al in een definitieve )i ligt. Dit blijft echter afwachten. Nu ik het wielerseizoen volop start zitten 1 wat voetbalbegeleiders met de nden in het haar. Tijd om te treuren er echter niet. De data van de te jelen wedstrijden zijn nu reeds offi- I bekend. Op 31 maart worden de Wonderlijke afgelaste wedstrijden ge teld. De wedstrijden die op 17 februari |24 februari voor de eerste elftallen in k werden afgelast, verhuizen naar 28 maart en woensdag 1 mei. biftingswedstrijden binnen een reeks Ike de juiste plaats in de klassering worden betwist op 5 mei en vanaf 9 mei kan er gespeeld worden voor eventuele promotie en degradatie. Voor de jeugd en reserven werden er reeds vier wedstrijden uitgesteld. Wed strijden van 2 en 3 februari, 9 en 10 februari, 16 en 17 februari, 23 en 24 februari verhuizen naar respectievelijk 16 en 17 maart, 23 en 24 maart, 6 en 7 KAVD-Leest 2-2. Seghers wint dit kopduel, maar via de lat gaat de bal huiten april en tenslotte 13 en 14 april. Op 9 maart worden er geen jeugdwedstrijden gespeeld en dit heeft alles te maken met de koningsviering. Die speeldag verhuist naar het weekend van 20 en 21 april. Na die datum is het voor de jeugd definitief gedaan mits onderlinge akkoorden tus sen clubs om hun wedstrijd in de loop van de week te plannen. Dit kan belang rijk zijn voor sommige ploegen die uit komen in nakompetities als de "trofee Het Volk." KAVD-Leest 2-2. Ook Kusto ging zijn kans op doel (vh) in gedisciplineerd spelend Eendracht onverhoopt met de volle buit uit enen teruggekeerd. Deze niet te on- rschatten opdracht leverde de Zele- ars hun vierde uitzege op. Deze ze ndt* seizoensoverwinning profileerde li als een deugddoend sukses voor n tevreden Rudy Haleydt. let is prettig dat we er twee keer na aar zijn in geslaagd de nul op het rd te houden. Dit leverde ons een drie vier op en een hoopvol resultaat, nu strijd om het behoud in een definitief wim is getreden», aldus de Een- ■rhttrainer. «Nochtans was onze eer helft niet denderend. Bij het uitver- digen werd de bal te lang bijgehouden. lter arom lukte het ons vrijwel niet Dirk n Renterghem te bereiken in de spits, dens de rust heb ik erop aangedron- n vooral de bal het werk te laten doen. ize aanpak leverde ons vlug een aantal hield het bij een aangeschoten bal. Ge lukkig kon Mohamed Toujani voor meer zekerheid zorgen en hield Danny Van Puvvelde de doorgebroken Nourine met een knappe tussenkomst van de aan sluitingstreffer. Nadien werd het iets rustiger wanneer Filip Fiers onze tegen stander definitief in het verlies duwde, toen hij een voorzet van Frank Van den Broeck suksesvol kon verlengen. Be langrijk is dat de ploeg nu discipline en koncentratie weet te behouden. In Olympic verhinderde de ref dat we tot scoren kwamen. Nu prikten we drie treffers tegen het net. Zondag willen we het tegen SK Roeselare in eigen huis opnieuw voorzichtig bekijken. Wanneer we in het resterende programma gemid deld één punt per wedstrijd oogsten, kansen op en een kopbaldoelpunt van Filip Fiers. Twee minuten later claim den we vergeefs voor strafschop. De ref )-Leest 2-2. Er was vrij veel volk want in de provinciale afdelingen werd alweer met gespeeld. KAVD liet echter de voorbijgaan om aan klantenbinding te doen en speelde zeker geen overtuigende wedstrijd (vh) l) A WD-Leest 2-2. Met een verbeten trek schiet Heyrman de strafschop binnen en meteen kan de wedstrijd opnieuw starten Mat Leest op 0-2 was gekomen onder de verbijsterde blikken van de misnoegde toeschouwers (vh) KAVD-Leest 2-2. Zowel Seghers als Wygonik trachten de bezoekende keeper te belagen (vh) moeten we het behoud kunnen verzeke ren. Dat hebben we nu tot hoofddoel gesteld.» 2de nationale E. Aalst-Beveren Vermeersch 3de nationale A Zele-Roeselare Mannaerts Bevordering B Hamme-Wijnegem Huyghe Olsa Brakel-KAVD Van Gansbeke lste Provinciale Temse-Robur Drieghe SK Lebbeke-Zultse Okladnicoff Lovendegem-E.Meldert Tsjoen Oisene-Lede Vervaeke 2de Provinciale C Meldert-Heldergem Fierens Onkerzele-Baasrode Melkebeeck Laarne-R.Lebbeke Demesmaeker Beervelde-SK Aalst Verstraeten 3de Provinciale D Voorde-Aaigem Goossens Burst-Appelterre De Vriese Winnik-Doggen Vandenberghe Erpe-Mere Van Boven Okegem-Terjoden Vandemoortere 3de Provinciale E Schelleb.-Schoon. Dhaenens Baardeg.-W.Moorsel Vercauteren Serskamp-Buggenhout Dillis Overmere-Heusden Vanderstylen Oudegem-Heikant De Wilde HO Kalken-Gijzegem Mattheeuws Pluym C.Melle-Hofstade 3de Provinciale F Vrasene-Lutterzele Verhelst Grembergen-Kl.Laar Heerwegh 4de Provinciale D Edixvelde-Welle Lesire FC Aalst-Schendelb. Bauters Aspelare-Erembodegem Wieme 4de Provinciale E S.Moorsel-Herdersem Heirbaut St.Gillis-Wichelen Lambrechts Boonwijk-Opdorp Coppens Appels-Westrem Velleman Opstal-Erembodegem Bruggeman Letterhoutem-Wieze Hautman 4de Provinciale F Meerdonk-VK Hamme Levingbird Waasm.-Valentino's Boeykens SK Lokeren-Berlare De Bleser De derby tussen KAV Dendermonde en titelkandidaat VW Hamme wordt op zaterdag 9 maart gespeeld om 19.30 u. Aanvankelijk was het de bedoeling om de wedstrijd reeds om 17 u. te laten aanvangen maar daar rees nogal wat protest tegen van vooral handelaars, die rond dat uur andere zaken te doen hebben. De vervroeging van de wedstrijd naar de zaterdag, heeft ook te maken met het feit dat het uitgerekend op zondag 10 maart in Hamme carnaval is. KAVD-Leest 2-2. Thomasz Wygonik omzeilt twee tegenstrevers maar scoren zjat er weer niet in (vh) Doelman Kurt Van Meirvenne treedt voorlopig niet meer op met KAV Dendermonde. Hij raakte vorige zondag in de match tegen Leest gewond aan de enkel. Het leek aanvankelijk niet zo erg in die zin, dat Kurt de match helemaal kon uitspelen. Na afloop werd een diagnose gesteld waaruit bleek dat hij een verstuiking had opgelopen. Het getroffen lichaamsdeel werd verpakt in een gipsverband. De verwachting is dat hij een aantal weken onbeschikbaar zal zijn. In zijn plaats vat Sven Robbrecht post. Voor de jaarwisseling liep hij een kwetsuur op in de match tegen VW Hamme. Uit een 'botsing' hield hij een hersenschudding over en kreeg verbod van de dokter om gedurende ruim een maand aan voetbal te doen. Robbrecht heeft in de periode dat hij optrad als substituut voor Van Meirvenne flink zijn streng getrokken en een zekere indruk nagelaten. Paarsblauw is dan ook voor de trip naar Olsa Brakel niet echt verzwakt. Thomasz Wygonic nam deze week niet deel aan de trainingen. Hij had last van een lichte hersenschudding die hij aan een 'botsing' met een Leestse collega had overgehouden. Ten gevolge hiervan kon de Pool zich verder in de match niet echt meer manifesteren. Dendermonde staat in elk geval voor hete vuren. Na Brakel volgt immers de derby tegen titelkandidaat Hamme. Het onverantwoord verlies van een punt vorige zondag tegen Leest, en de veronderstelling dat de twee komende wedstrijden wel eens op een nederlaag zouden kunnen uitlopen, brengt KAVD in meer dan vieze papieren. Er valt verder nog te vermelden dat Alain Moens geschorst is en door Tom Rijdant wordt opgevolgd. Dirk Van Nieuwenhuyse hervatte de trainingen en wordt lid van de basis, al zal hij allicht als wisselspeler achter de hand worden gehouden.

De Voorpost | 1991 | | pagina 19