Derde Provincialers in Erpe-Mere Zeer spannend in derde provinciale-F Voetbal- uitslagen Tweede Provincialers in het Aalsterse Voetbal kalender -- - De Voorpost - 19.4.1991 -19 VOETBAL FC Lutterzele-Zelzate 3-0 De kompetitie in derde F verloopt zeer spannend. .Alle koplopers wonnen hun wedstrijd zodat de toestand op drie speeldagen voor het einde ongewijzigd blijft. Lutterzele leidt met één punt voor op Kieldrecht, waarmee het zondag over acht dagen gekonfronteerd wordt. •Wellicht wordt dit de match van de waarheid, meent klubleider Paul Roels. Voor het zover is reizen we komende zondag naar White Boys Sint-Niklaas, waar we de punten zeker niet op een presenteerblaadje zullen aangeboden krijgen. Tegen Zelzate hebben we alles zins een verdiende overwinning be haald. In het algemeen kende de match een gelijkopgaand verloop, maar wat het aantal kansen betreft, helt de balans duidelijk over in ons voordeel. In de eerste helft hebben we twee van die kansen benut langs Eddy Van Keer en Peter Moens. De tweede helft kwam schoorvoetend op gang. Zelzate pro beerde een tegenoffensief op te zetten. Toen zijn we overgeschakeld op coun tervoetbal en op zo'n drie minuten van het einde infiltreerde Ivo Van Keer in de bezoekende defensie, omspeelde de keeper en tikte dan de bal olympisch kalm tegen de touwen. Het was het mooiste van de drie doelpunten'. E.G. Lutterzele-Zelzate 3-0. Peter Moens maakt er met dit fraai schot 2-0 van (vh) Mere-Hillegem 1-0 Hillegem wou er weer iets van bakken in Mere in een wedstrijd die zowel voer Mere als voor Hillegem nog belangrijk was. Mere kon twee punten dichter bij Herzele komen dankzij een overwinning daar Herzele niet aktief was. De leiders hadden hun vooruitgeschoven wedstrijd tegen Lebeke reeds gewonnen met 1-0. Nu was het de beurt aan Mere om op drie punten te naderen. Het lijkt nog veel maar niet onoverkomelijk. Mere speelt nog op het veld van Herzele zodat de spanning nog niet helemaal wegge ëbd is. Hillegem zakte naar Mere af met de wetenschap dat het zeer moeilijk zou zijn punten te oogsten maar zeker niet onmogelijk. Het behoud is voor Hille- pi nog lang niet verzekerd. In de eerste helft klampte Mere zodanig aan dat Mere moeilijk in de wedstrijd kon treden. De ploeg had het echt moeilijk om gevaarlijk te zijn. Eén keer lukte dit toch toen De Luyck tegen de secure bezoekende portier aanschoot. In de tweede helft zou één treffer volstaan om het verschil te maken. Invaller Cleer- baut zou voor Mere de beslissing force ren. Winnik-Aaigem 7-1 Aaigem maakte een slechte beurt te Winnik. Dit laat de eindscore alvast ver moeden. De thuisploeg speelde werke lijk onhoudbaar sterk en scoorde aan de lopende band. Brusse en Baeyens luk ten maar liefst elk drie treffers en Nieuwborgh liet zich evenmin onbe tuigd. Peter De Vadder redde de Aaigem- se eer; bij een forfaitscore knalde hij een strafschop tegen de touwen. Terjoden-Burst 4-3 Terjoden en Olympic Burst hebben er een waar doelpuntenfestival van ge maakt. Voor Burst scoorde Gerd De Clercq alle treffers, terwijl Terjoden pro- duktief was langs Kieckens, De Blander tweemaal en Van Den Eynde. Burst speelde een goede wedstrijd en verdien de meer dan die nederlaag. De eindsco re heeft niet alleen een verkeerd beeld over de waardeverhouding iussen beide ploegen maar ook over de kwaliteit van de wedstrijd. Het was geen hoogstaande partij dat treffen tussen Burst en Terjo den. Toch liep de score hoog op en ook dit heeft zijn charmes. Erpe-Voorde 2-0 Het is nu stilaan duidelijk dat Erpe in schoonheid afscheid wil nemen van der de provinciale. De ploeg blijft zich tot de laatste speeldag inzetten om nog eens liet beste van zichzelf te geven. In de eerste helft wist Bogaert na een mooie aanvalsactie de score te openen. Voorde kwam na de rust de neus aan het venster steken, maar Hang bezegelde in zijn eentje het lot van de bezoekers. Hij bekroonde zijn rush van veertig meter met een knap doelpunt. (Nicolie) Lutterzele-Zelzate 3-0. Mits wat trekken en duwen zal deze bezoeker toch door de tweemansbedreiging geraken (vh) lIlAniJklkAril lste provinciale J.Lede-E.Meldert 2-2 Destelbergen-Robur 0-0 Melsele-SK Lebbeke 2-0 2de provinciale C Baasrode-D.Beervelde 3-1 St.-L.-Houtem-R. Lebbeke 1-1 TK Meldert-SK Aalst 0-1 Haaltert-Bambrugge 0-0 3de provinciale D FC Mere-Hillegem 1-0 FC Doggen-E.Houtem 1-3 E.Winnik-Aaigem 7-1 Erpe-Voorde 2-0 Terjoden-Burst 4-3 3de provinciale E Gijzegem-W.Moorsel 3-1 Heikant-Oordegem 5-1 Schoonaarde-Buggenhout 0-1 Oudegem-Heusden 2-0 HO Kalken-SK Overmere 2-1 C.Melle-Serskamp 2-1 Baardegem-Edeboys 1-0 Hofstade-Schellebelle 0-2 3de provinciale F Lutterzele-Zelzate 3-0 Grembergen-St.Kruis-W. 2-1 4de provinciale D Idegem-Edixvelde 0-1 Erembodegem-FC Aalst 1-0 4de provinciale E Erondegem-Herdersem 0-1 Opdorp-Smetlede 3-2 Appels-Wichelen 1-1 Opstal-St.Gillis 0-1 S.Moorsel-Bavegem 1-8 Wieze-Boonwijk 7-2 4de provinciale F St.Pauwels-VK Hamme 3-0 Valentino's-SK Kalken 1-1 SK Berlare-Waasmunster 8-2 Lutterzele-Zelzate 3-0. Ook Moens kopte op doel maar deze kopbal was niet goed gericht (vh) De Vereniging ter bevordering van de Foto grafie vzw organizeert voor de tweede keer een nationale fotowedstrijd met als lema 'Je wereldeen foto waard'. Meer informa tie vindt men in de vakhandel. Gezins- en bejaardenhelpster is een beroep voor mensen die zin hebben voor huishou delijk werk en organizatietalenl. Familie- zorg Oost-Vlaanderen organizeert voor de ze opleiding een kursus. Er zijn ook infoda- gen voorzien. Voor meer informatie 091/ 25.78.83 of 091/24.24.99. De brakke Hond organizeert voor de zeven de keer een verhalenwedstrijd. De winnaar krijgt 40.000fr, de tweede prijs is 10.000fr waard. Voor meer informatie de Brakke Hond, Verudssenstraat 13 te 2018Antwer pen. TK Meldert-SK Aalst 0-1 Heel wat aandacht ging toch uit in die tweede provinciale naar het duel tussen TK Meldert en SK Aalst. Een rasechte burenstrijd waarin Aalst als enige op dracht had zijn leidersplaats te behou den. Zottegem haalde het met 0-2 te Onkerzele zodat Aalst in deze moeilijke uitwedstrijd moest bevestigen. Voor de Ajuinen werd de missie alvast een suc ces, .Aalst won en dit tot grote ergernis van Zottegem. Aalst begon sterk aan zijn wedstrijd te Meldert en doelman Eve- raert diende vaak tussenbeide te komen. Vooral Piron en Keymolen doken ge vaarlijk op in de zone van de waarheid. Voor het enige doelpunt uit deze partij zorgde echter Van Den Berghe. Net voor de pauze trapte hij een balletje listig binnen en maakte hiermee het verschil. Na de koffie wou Meldert toch nog iets bewijzen tegen de leiders. Libbrecht en Bombeke haalden gevaarlijk uit, maar .Aalst bleef overeind. De winst was bin nen, enkel het uitvallen van De Pauw na een zwaar enkel letsel werd achteraf be treurd. Haaltert-Bambrugge 0-0 Ook een burenstrijd tussen Haaltert en Bambrugge waar het prestige enkel op het spel stond. Voor beide ploegen staat er in de slotfase van de kompetitie in derdaad niet veel meer te gebeuren. Men bolt rustig uit alhoewel het merk baar was dat beide elftallen toch nog die wedstrijden willen winnen. De beste mogelijkheid in een kansarme wedstrijd was voor Matthijs. Het gebeurde alle maal net voor rust toen hij een vrijschop keurig naar de kooi van Van Geert krul de. Laatstgenoemde wist de bal echter onschadelijk te maken. Enige pluspunt in deze wedstrijd: er was geen verliezer. (Nicolie) Lutterzele-Zelzate 3-0. Dit schot van De Man spat uiteen tegen de staak (vh) hhH Lutterzele-Zelzate 3-0. Eddy Van Keer is alleen door en zal er 1-0 van maken (vh) 2de nationale E. Aalst-Tongeren De Bruyn 3de nationale-A E. Zele-Moeskroen Van Driessche Bevordering-B Leest-VW Hamme Driessen KAV.D-Kapellen Theus lste provinciale SK Lebbeke-Olsene Verstraeten Robur-Lede Van Zande E. Meldert-D'leeuw VD Eecken 2de provinciaie-C Bambrugge-Meidert V Cauwenberghe SK AaJst-St.-L.-Houtem Tsjoen R. Lebbeke-SK Beervelde Melkebeeck 3de provinciale-D Burst-Herzele Baudewyn Kerksken-Erpe De Trover Aaigem-Appelterre VD Straeten Borsbeke-Doggen Vandeleur E.Houtem-Mere Stevens Hillegem-Terjoden Scheerlinck 3de provinciale-E Schellebelle-Baardegem De Bleser Serskamp-HO Kalken Delmotte SK Overmere-Oudegem Vercauteren Heusden-Schoonaarde Martens Buggenhout-Heikant Van Damme Oordegem-Gijzegem Burie W. Moorsel-Hofstade Bauwens 3de provinciale-F Hoogeinde-Grembergen V.Bastelaere White Boys-Lutterzele VD Stylen 4de provinciale-D FC Aalst-Idegem Heirbaut Edixvelde-Aspelare Van Damme Ophasselt-Erembodegem Lambrechts 4de provinciale-E Boonwijk-S.Moorsel Waegemans Massemen-Opstal De Groeve St.Gillis-Appels Reyniers Wichelen-Opdorp De Smet Vlierzele-Erondegem Lauwereys Herdersem-Wieze De Vuyst 4de provinciale-F Lochristi-Valentino's Boeckling VK Hamme-Berlare De Beelde

De Voorpost | 1991 | | pagina 19