Quiévrain in het Dendermondse F Noyon in het Dendermondse Vluchtprogramma Land van Aalst 1991 Leedse Duivenmaatschappij De Torenvliegers Impe Be 30 - 31.5.1991 - De Voorpost DUIVENSPORT Desiré Van den Abbeele, Jozef Van de Voorde, Leopold Van Lembergen, Armand De Smedt, Gilbert De Witte, Andre Van Haute, Danny Van Puyvelde, Paul Amand, Romain Bogaert en Van Boxelaer en zoon, de jonge duiven-cracks In het samenspel Lebbeke Centrum- Verbroedering won Jean-Pierre Key- molen de Sinksenvlucht bij de oude duiven voor August Van der Straeten, Francois Vermeiren, E. en zn. Laurent, Louis Aeyels, Paul Van Nieuwenhove (6e en 11e), Jozef Philips, Frans Aeyels, E- miel Meirte, Jean Van den Bergh (10e en 15e), die ook de eerste aangeduide serie won. Aan de 34e prijs was Jozef De Nul de winnaar van de tweede serie en de series tot 50 aangeduid, onaangeduid en rakend. Series van drie duiven werden gewonnen door Frans Van den Abbeele en Francois Vermeiren. AJ. Van de Putte mikte in de roos bij de jaarlingen voor Ac. De Lathouwer, Paul Van Nieuwenhove, Georges Berghmans, Etienne Van den Broeck, Emiel Meirte, Jozef Buslot, Jozef Uyttersprot, Louis Van den Broeck, Angele Kips. Aan de 18e prijs won Jozef Buslot de eerste bonse rie. Aan de 36e prijs was de tweede serie voor Roger Willockx. De aangeduide se ries van drie duiven gingen naar Paul Philips, Jozef De Nul en Louis De Ridder. De jonge duivenvlucht werd gewonnen door Frans Van den Abbeele voor Ri chard De Feyter, Henri BornauwJozef De Beys (4e, 7e, 10e), Alberic De Vis, Louis Aeyels. Winnaar Frans Van den Abbeele was aan de 25e prijs goed voor de eerste bonserie. Hij had toen reeds vijf duiven op de uitslag. Jozef Tilburgh was aan de 34e prijs ook goed voor verschillende series. Op tweede Pinksterdag was de hoofd prijs bij de oude duiven voor Paul Van Nieuwenhove, die daar bovenop de 9e en 13e prijs als vroegste aanmeldingen achter zijn naam zette. Frans Ravijtswas goed voor de 2e en 8e prijs. Een goed resultaat verzamelde Pierre Cooreman met de 3e en 4e prijs. De eerste serie was voor Francois Vermeiren met de 6e en 7e prijs. Dezelfde winnaar bij de jaarlingen met Paul Van Nieuwenhove die aan de 8e prijs de tweede bonserie en de eerste tot 50 won. Met de 2e en 7e prijs won Frans Ravijts de eerste bon van twee duiven. Vroege duiven voor Jozef De Nul, Jean-Marie Van Peteghem, Al- fons De Ridder, Pros. Van Nieuwenhove, Jozef Uyttersprot en Willy Saeys. Damiaan Pissens won bij de jonge dui ven voor Jozef De Beys (2e en 10e), Jozef Teek (3e, 4e, 5e), Jean Van Biesen, Bosman-Van der Vreken, Frans Cleem- put (8e en 9e) en de eerste serie. Op 26 mei stond Damiaan Pissens bij de oude duiven op het hoogste schavotje voor Jozef De Ridder, Emiel Van Biesen, Jozef Tilburgh, Frans Cleemput, Mauri ce Van Cauwenberghe, Paul Wauters, Frans Van den Abbeele (8e en 9e), Frans Van Hoeymissen. Jean-Pierre Keymolen won aan de 19e prijs de eerste waarborg- nummer. De tweede ging naar Paul Wauters aan de 22e prijs. .Aan de 23e prijs was de eerste bonserie voor Emiel Van Biesen. Een prijs verder was Frans Cleemput goed voor de tweede serie. Frans Van den Abbeele stond aan de 45e prijs reeds met vijf duiven op de uitslag en daar zaten drie volgduiven tussen. De tweede serie van drie was voor Desiré Van den Abbeele. Roger Willockx was de koploper bij de jaarlingen voor Jozef De Nul, Emiel Van Biesen, Frans Van den Abbeele, Roger Joos, Emiel Meirte, Wilfried Tilburgh, Pierre Van Nieuwenhuyze, M. en zn. Van Heyghem. Een goede beurt maakte Paul Philips, die met de 4e, 11e, 20e en de eerste bonserie liet optekenen. Paul Van Nieuwenhove won aan de 37e prijs de tweede bonserie en de series tot 50 aangeduid en aan de 49e prijs de eerste van drie aangeduid. De tweede van drie aangeduid ging naar Frans Van Langen- hove aan de 91e prijs. Desiré Van den Abbeele kreeg de snelste jonge duif op het hok voor Desiré Heyvaert, Jozef De Nul (3e, 4e, 12e), Jean-Pierre Keymolen (5e en 7e), Damiaan Pissens. Jozef Buys, Pierre Van Nieuwenhuyze, Frans De Backer. Aan de 22e prijs was de eerste serie voor Geert De Nul en de tweede was aan de 43e prijs voor Ri chard De Geyter. Te Buggenhout Den Belg scoorde Jo zef Van de Voorde het hoogst bij de jonge duiven voor Erik Joos, Albert Callaert, Willy Van Zeebroeck, Willy Hals, Renaat Roels, Achiel Vermeir. Een knappe pre statie voor Paul Vermeulen, die met de 7e, 8e en 10e prijs drie duiven in de eerste tien klokte en zich onderscheidde als er series moesten worden verdeeld. Te Hamme-Zogge kwam Jozef Ver- cammen goed uit de verf bij de oude duiven met de le, 9e en 11e prijs. Vroege duiven voor O. Van der Heyden, William Saey, Leopold Van Lembergen (4e en 7e), Gregoire Bocklandt. Met de 8e en de 23e prijs won Henri Van der Heyden de eerste serie en de series tot 50. Aan de 26e prijs won Guy Veldeman de tweede serie. Fr. Van Bruyssel was goed voor de series van 3 en 4 aangeduid. Een knappe jaarlingenprestatie voor A. Notenbaert met de le en 12e prijs en de eerste serie. De tweede was ook in deze reeks aan de 25e prijs voor Guy Veldeman. Een prijs verder won R. Dhondt de derde serie en de eerste rakende tot 50. Vroege duiven voor Andre Van Avermaet, Leopold Van Lembergen, J. Ivens, Francois De Munck, Van Mele en zn., O. Van der Heyden, R. De Kimpe (9e en 10e). Leo pold Van Lembergen kreeg de snelste pieper van 475 duiven thuis voor P. De Bruyn, Alfons Moens, G. Martens, Guy Veldeman, R. De Schepper (6e en 7e), Desire De Wael, Georges Van de Wielle, Emiel Pletinck. De eerste aangeduide serie aan de 50e prijs voor Emiel Ver- heggen. Aan de 55e prijs de tweede serie voorj. Van Heek. Te Uitbergen zwaaide Odette Van der Linden de scepter bij de oude duiven voor Patrick Van Kerckhove, Hypoliet Van de Velde, Jozef De Brauwer (4e, 10e, lie), Prosper Wesemael, Victor Sigin, Henri Pieters, Albert De Palmenaer, Raymond Van der Snickt. Naast Henri Pieters zat ook Patrick Van Kerckhove aan de serietafel. Prosper Wesemael was de laureaat bij de jaarlingen voor Patrick Van Kerckhove en Etienne Van Hauwer- meiren. Een opvallende prestatie voor Victor Sigin (4e, 6e, 7e, 10e) en Norbert en Main Bastiaens (8e en 9e). Verder in de kop Gilbert Van Ghendt, Willy Van de Wiele. Te Berlare werd de prijskamp bij de oude duiven bepaald door Eddy De Maesschalck (le en 7e), Frans De Smet (2e, 8e, 9e, 15e). Frederik Christiaens, Oscar Maes (4e en 6e), Erwin De Grau we, Johny Van de Heuvel. De jaarlingen- vlucht ging naar Gilbert Vergeylen voor Eugeen De Vos (2e en 9e), Armand De Smedt (3e en 4e), Odette Van der Lin den, Kris Steeman (6e en 7e). Bij de jonge duiven deed Armand Desmedt het goed met de le en 2e prijs. Vroege duiven voor Eugene De Vos (3e en 6e), Spaerkeer-De Rop, Rudy Kerre, Clement Blindeman (7e en 9e), Antoine Verhae- gen (8e en 10e). In Zele Eerlijk duurt langst klokte Georges Van de Wille, de le en 13e prijs en de tweede serie. Firmin Rombout was goed voor de 2e en 11e prijs. Vroege prijzen noteerden we voor Eddy Van de Velde, Marcel Van den Berghe, Theo Van Elsuweghe, Mariman Leonard, Emiel Pieters, Marcel De Schoemaecker, Al ben Roggeman. Georges Van de Wielle won aan de 36e prijs de eerste serie van drie aangeduid. De jaarlingenvlucht was voor de tandem De Maesschalck- Dhondt voor Firmin Rombout, G. en zn. Snoeck, Jules Boone, Alois Beirnaert, Wed. Tackaert (5e en 10e), Leon Sme- kens, Theo Van Elsuweghe, Marcel Van den Berghe, Pensaert-Neus. De jonge duivenvlucht was een sukses voor Gil bert De Witte met de le, 3e, 10e, 11,17e, 20e als vroegste aangiften. Vroege dui ven voor G. en zn. Snoeck, L. en H. Van den Abbeele (4e en 9e), Alfons Verlee, Gilbert Van den Hof. Danny Van Puyvel de speelde goed met de 6e, 7e, 13e, 18e en daartussen de eerste serie aangeduid. In het samenspel Moerzeke Centrum stond Deck-Vermorgen op kop bij de oude duiven voor Maurits Peelman, Pe trus Van den Broeck, Henri Delcart (4e en 10e), Jozef De Munck, Frans Van Riet, Octaaf Claessens. Met de 7e en 8e prijs won Louis Van Vossel de eerste serie. Aan de 14e prijs was de tweede bonserie voor Frans Van Riet. Van Vossel won ook de eerste van drie. Bij de jaarlingen klokte Raymond Verhelst de hoofdprijs voor Benoit De Sager, die met de 2e en 5e prijs de eerste serie won. Verder kopduiven voor Deck-Vermorgen, Mau rits Peelman, Hubert Ost, Rita Moer- naut, Jean Van der Kelen. Een knap resultaat voor winnaar Raymond Ver- helst met de le, 10e, 14e en 15e prijs en 4 op 4. Bij de jonge duiven won Andre Van Haute voor Frank Van Haute, Louis Van Vossel, Hector Geerinck, Norbert Thierens, Roland Verbeke (6e en 7e), Benoit de Saeger. Aan de 20e prijs won Roland Verbeke de eerste serie. Te Zele-Huivelde was het Philemon Staes die de oude duiven vlucht won en ook nog een vroege duif klokte aan de 5de prijs. Gilbert Temmerman speelde sterk met de 2e, 8e en 14e en goed voor de eerste serie van twee en drie aange duid. De Backer-Vehent, Adolf Heirweg (4e, 9e, 10e, 15e, 16e, 20e), Frans De Beule, gebroed. Roels waren mee de koplopers. Bij de jaarlingen waren het eens te meer de gebroeders Roels die de eerste prijs wonnen voor Geert Van Havermaet, Jos Stevens, Maurits Van de Velde, Willy Geltmeyer (5e, 9e en 12e), Frans Van Dael, De Backer-Vehent. Met de 8e en 11e prijs was de eerste serie voor Willy Goossens. Aan de 40e prijs zetten De Backer-Vehent de fietsserie achter hun naam. Bij de duivinnen bevestigden de gebroe ders Roels voor Willy Goossens (2e en 4e), Willy Geltmeyer (3e en 5e), Cyriel Verstuyft, Danny Van Puyvelde. Bij de piepers scoorde Danny Van Puy velde het hoogst voor Frans Van Dael, Frans Van de Putte, Gustaaf en zonen Raemdonck, Achiel Geerinck, Willy Van Avermaet (6e, 8e, 13e), Adolf Heirweg (7e en 10e), Frans De Block, Alois Van de Cauler. Winnaar Danny Van Puyvelde won aan de 22e prijs de eerste series en aan de 73e prijs nog een waaier serie- prijzen achter zijn naam. In het Vierverbond Oudegem - Ap pels - Dendermonde - Grembergen stond Michel Geeraert bovenaan voor Paul Amand, Jean Vercammen, Fran cois Van Hauwe, Hubert De Mey, Cesar Boon, Frans en zoon Van Haute, Mare Van Royen, Antoon Van den Nest. Met de 9e en lie was de eerste bonserie voor André Van Acker. Marcel Cool won de tweede aan de 32e prijs. Een reeks series voor André Van Uytvan- ge aan de 37e prijs. Aan de 59e prijs klokte Edmond Leybaert de eerste van Quiévrain Te winnen door de leden van de eerste Quiévrainvlucht tot de laatste. Koning schap meeste prijzen: oude jaarlin gen jonge samen 2000 fr trofee. Koningschap meeste prijzen jaarlingen: 1000 fr trofee. Koningschap meeste prijzen ode: 1000 fr jaarlingen. Ko ningschap meeste prijzen jonge 1000 fr trofee. Kampioenschap met le en 2e getekende: oude le (1000 fr trofee). Kampioenschap met le en 2e geteken de: oude: 2e (500 fr). Kampioenschap met le en 2e getekende: jaarlingen le (1000 fr trofee). Kampioenschap met le en 2e getekende, jaarlingen 2e (500 fr). Kampioenschap met le en 2e gete kende: jonge le (1000 fr trofee). Kampioenschap met le en 2e geteken de: jonge 2e (500 fr). Algemeen kam pioenschap le e 2e getekende: oude jaarlingen jonge: samen 1000 fr trofee (kan afzonderlijk gewonnen wor den). Asduif oude: 500 fr -F trofee. Asduif jaarlingen: 500 fr trofee. As- duif jonge: 500 fr -F trofee. Noyon Te winnen door de leden van de eerste Noyonvlucht tot de laatste. Koningschap meeste prijzen: oude -F jaarlingen jonge samen: 2000 fr -F trofee. Ko ningschap meeste prijzen: jaarlingen: 1000 fr -F trofee. Koningschap meeste prijzen: oude: 1000 fr -F trofee. Ko ningschap meeste prijzen: jonge 1000 fr -F trofee. Kampioenschap met le en 2e getekende: oude le 1000 fr -F trofee. Kampioenschap met le en 2e geteken de- oude 2e 500 fr Kampioenschap met le en 2e getekende: jaarlingen le 1000 fr drie aangeduid. Jozef Lambrecht was goed voor de tweede van drie aangeduid. Karei Ost kwam bij de jaarlingen goed aan zijn trekken met de le en 7e prijs. Vroege duiven voor Paul .Amand, Jozef Lambrecht, Dierick-Inze, André Van Ac ker, Guido Doms, Jozef Claessens, Ro bert Ringoet, Cesar Boon, René De Rid der, Frans en zoon De Ridder, Jan en zoon Verhelst. Aan de 36e prijs was de eerste bonserie voor André Van Uytfan- ge. Basiel Segers speelde sterk met aan de 40e prijs de tweede van twee aange duid en de eerste van drie aangeduid. De tweede van drie aangeduid was ook hier voor Jozef Lambrecht. De piepers- vlucht werd gewonnen door Paul Amand, die ook nog de 8e prijs op zijn naam schreef. Kopduiven voor Remy en zn Cammerman, Kamiel Van Lintber gen, Dierick-Inzé, Richard Ydens, Willy Geerinck, A en zn Van Extergem, Maes en zoon. Een goede beurt maakte Frans De Smet met de 3e, 11e, 13e, 14e, 15e prijs. Te Schoonaarde speelde Louis Van Ex tergem sterk met de le, 5e en 7e prijs of een 3 op 3 Maurits De Groeve werd 2e Vroege prijzen voor Patrick Hillaert (3e en 4e), Willy Luyckx, gebroed. Heirman (8e en 9e). Romain Bogaert won bij de jaarlingen voor Omer Luyckx, Richard Eeckhout, Patrick Hillaert (4e en 7e), Kamiel Ringoet, Willv Luyckx, Alfons Cool, Jean Christiaens, Remi Van Malde- ren. Bij de jonge duiven verdeelden Patrick Hillaert en Maurits Van Swalm alle prijzen in de eerste twintig. Te Uitbergen won Kamiel Bisschop de vlucht bij de oude duiven voor Gilbert Van Gendt, Romain Bogaert, Alfred Bo- terbergh, Victor Sigin, Charles Van Kerckhove, Prosper Wesemael, Camiel Buyle, Kamiel De Gucht, Willem Druwe (10e en 12e), Jozef De Brauwer. Aan de 16e prijs een reeks series voor Prosper Wesemael. Gilbert Van Gendt klokte de snelste jaar ling voor Victor Sigin, Nico Braeckman, Albert de Palmenaer. Een sterke presta tie van Willem Druwe met de 5e, 9e, 13e, 20e of een 4 op 4. Goede resultaten voor Jacques Haentjens, .Alfred Boterbergh, Prosper Wesemael. De jonge duivenvlucht betekende een sterke prestatie van Romain Bogaert die de eerste drie prijzen voor zijn rekening nam. Ook Willem Druwe had er drie in de eerste tien. Filip Van Swalm met de 4e en 7e en Davy Van Caenegem, Patrick Van Kerckhove klokten vroeg. In de St.Niklase Verbroedering was de hoofdprijs bij de oude duiven va Gilbert Kluskens. Een zeer goede prest tie voor Ghislain Nicque, die met de 2 en 8e prijs zijn twee duiven vroeg opt uitslag zette en die waren goed voor et flink deel van de prijzenkoek met t het hoogste zetnummers en series. Vroq duiven voor Roger De Roeck, Vereecke om en zonen, Julien Baetens, Samson e en 1 zonen, André Truyens, L en zoon D ting Dobbelaer, Joris en zoon, René Rollie Han Aan de 33e prijs won Omer Stuer ee hun flinke prijs. Maurits Meuleman was primus bij de jaarlingen voor Alfon bazijn, Vereecken en zonen, Julien Bat tens, Gustaaf Fransens, Joris en zooi René Fierens, Verhulst-De Boeck, Etieo ne De Vleesschouwer, Francois Thui Gilbert Kluskens. Een deel van de serie koek voor Leon De Kraey, Willy De Wret Gaston Liessens, L. en zn De Dobbelae Van de 1159 jonge duiven viel het nura mer op het hok van Van Boxelaer e zoon voor Gilbert Kluskens, gebroedet De Block, Peter Mees, Rudy Van Bunder .André Van Mele, Petrus Vercauteren Van de Vijver - Van Haver, Joris en zooi Omer Stuer, Cyriel en zoon Roels. BENdroo en l kla* kan Noyon: Samenspel De Toekomst - Oude Gentbaan 250, 9300 Aalst. Tel. 053/70.52 26 en Land Van Aalst - Pontstraat 74,9300 Aalst. Tel. 053/21.17.63. Algemeen kampioen: Meeste prijzen bekomen met oude, jaarlingen en jonge samen: 1.500 fr. Meeste prijzen bij de oude (1.200 fr.). Meeste prijzen oude 1-F2 3 (1.000 fr.) Meeste prijzen oude 1+2 3 (700 fr Meeste prijzen oude 1 2 (750 fr.). Meeste prijzen oude 1+2 (500 fr.). Asduif oude (500 fr.). Meeste prijzen bij de jaarlingen (1.200 fr.). Meeste prijzen jaarlingen 1+2 3 (1.000 fr.). Meeste prijzen jaarlingen 1 2 (500 fr.). Asduif jaarlingen (500 fr Meeste prijzen bij de jonge (1.200 fr.). Meeste prijzen jonge 1+2 3 (1.000 fr.). Meeste prij zen jonge 1+2 3 (700 fr.). Meeste prijzen jonge 1 +2 (750 fr.). Meeste prijzen jonge 1 2 (500 fr.). Asduif jonge (500 fr.). Elke geldprijs kan op vraag van de lief hebber vervangen worden door een tro fee. Elke liefhebber kan maar één kam pioenschap winnen. Met uitzondering van vermeldingen en asduif. Alle prijzen dienen afgehaald te worden op de kam pioenendag, zoniet vervallen deze ten voordele van het tweeverbond. Omtrek tweeverbond llaaltert. Mere, Erpe, Lede, Gijzegem, Wieze, Baardegem, Meldert, Erembode- gem, Welle, Nieuwerkerken, Aalst, Hof- stade, Herdersem, Moorsel, Mespelare en Schoonaarde. Op alle vluchten is een vrije dubbeling voorzien met het lokaal "St.-Katherina- Lombeek". Dourdan 1991 - Drieverbond Drieverbond "Aalst - Liedekerke - St.- Katherina-Lombeek" - "De Vereniging", Bombardonstraat 1, 1770 Liedekerke (053)66.66.90. "De Toekomst", Meer straat 176, 1742 Ternat (SVL) De Verl piot (02)512.13.49 en "Het Land van Aalst Pontstraat 74, 9300 Aai (053)2117.63. Muchtkalender '91 Van 4 mei tot 31 augustus '91 (uitgez.t 3 augustus - Bourges) alle zaterdagen Dourdan Vanaf 15 juni worden de jonge duiw f eveneens ingeschakeld. In aanmerking te nemen vluchten voj de kampioenschappen. Van 4 mei tot ff met 3 augustus: alle vluchten voor oul en jaarlingen. Van 4 mei tot en mei] augustus: alle vluchten voor de duivf nen. Vanaf 15 juni tot en met 31 augtl tus: alle vluchten voor de jonge. Eve|| eens de Bourgesvlucht van 3 augusf 1991. Met inkorving te St.-Kathariii Lombeek en te Aalst. Speelstraat: L,-e km., met als basiscoördinaat 6806,^ J 4523,0. Gemeentehuis Teralfene. Dat Franky Peleman, K. en zoon De Beule, Firmin Roels, Henri Vranckaert, Patrick Peerlind William Van der Gucht trofee. Kampioenschap met le en 2e getekende: jaarlingen 2e 500 fr. Kam pioenschap met le en 2e getekende: jonge le: 1000 fr trofee. Kampioen schap met le en 2e getekende: jonge 2e 500 fr. Asduif oude: 500 fr trofee. Asduif jaarlingen: 500 fr trofee. As duif jonge: 500 fr trofee Iedere liefhebber kan maar één ko ningschap en kampioenschap winnen. Met uitzondering de titel algemeen kampioenschap 1 2 oude, jaarse en jonge samen. Bij gelijkheid van prijzen komt het laagste coëfficiënt in aanmer king. Dubbelingen tellen niet mee. Vóór 1 november 1991 dienen de liefhebbers hun prijzen ringnummers te laten geworden aan het sekretariaat. (DA) In het Negenverbond liet Franky Pele man alle konkurrentie achter zich. Hij ondervond het meeste tegenstand van Henri Delcart, Frans De Smet, Spies- sens-Gerlo, Theophiel Van Hoey, Ver- dickt-Moortgat, Leon Steeman, Jean Be- cqué, Albert Mertens. Met de 6e en 10e prijs won Francois De Bruyn de beste prijzen. De eerste serie en de zetnum mers met zijn le en 2e afgegeven duif. Henri Delcart won aan de 23e prijs de tweede serie. Basiel Poppe stond goed met aan de 28e prijs de eerste serie van drie aangeduid. Aan de 117e prijs was de tweede van drie aangeduid voor Hubert De Wit. Omer Quisquater won de eerste van vier aangeduid die 4 op 4 won. Leopold Meskens was de laureaat bij de jaarlingen voor Frans De Smet, Bosteels en zn., Verdickt-Moortgat, Hubert Bour geois, Damiaan Van Keer, Cyriel Van Malderen, Francois Van Landeghem, Ludo Van Baden, Bazil Poppe, Firmin Van de Plas. Hubert Bourgeois won aan de 12e prijs de eerste bonserie. De twee de was voor Franky Peleman, die aan de 40e prijs ook al drie volgduiven op de uitslag had staan. Bart Michiels won de tweede van drie aangeduid aan de 89e prijs. Te Uitbergen scoorde K. en zn. De Beule het hoogst voor Jozef Michiels, Georges Pieters (3e en 6e), Julien Roe- landt, Prosper Wesemael, Van Malde- ren-Merckx, Deolet Fruithof, Gaston Eeckhout, Petrus Degreef. Met de 8e, 14e, 15e, 16e, 17e, 22e, 23e, 27e klokte Patrick Sichin 8 prijzen van 10 duiven. Julien Roelandt won bij de jaarlingen voor Petrus De Greef, Mare De Coster, Jean Valck, die met de 4e en 16e een hele reeks series won. Verder vroege duiven voor Roger Roggeman, Van Malderen- Merckx, K. en zn. De Beule, Lucien Van Hecke, Octaaf Van Vossel (9e en 10e, 14e, 20e) en 4 op 5. Te Zele Huivelde won Cesar Chris tiaens voor Walter Haentjens en Albert De Schepper. Bij de jaarlingen de le, 4e en 5e voor Roger Dhauwe en verder Willy Van Avermaet en Cesar Chris tiaens. Te Hamme-Zogge was de hoofdprijs voor Firmin Roels, die ook nog de 6e en 14e prijs en veel series won. De Gebrs. Van Laere kwamen met de 2e en 6e prijs goed aan hun trekken. Goede resultaten voor Antoine en zn. De Corte, Theo Van Elsuweghe (4e, 11e en 12e), Andre Cop- pieters, Etienne Smet, Willy Geltmeyer Antoine en zn. De Corte voegden nog maar een ereprijs aan hun palmares toe. In hun spoor zaten Alfons Moens, Andre Coppieters, Theo Van Elsuweghe, Cesar Landtsheer, Jozef De Donder, Be noit De Waele, Albert De Schrijver, Omer D'Eer, Roger De Kimpe. De eerste series voor Antoine en zn. De Corte en Theo Van Elsuweghe. In de Groepering Buggenhout-Baar- degem-Opdorp-Malderen was Henri Vranckaert de uitblinker bij de oude duiven met de le en 2e prijs. Kopduiven voor Hugo D'Hondt, Obus-Vergauwen, Raf Bijl, Marcel Muys, Frans De Bondt, Frans Van Acoleyen, Robert Mannaert, Frans Vermeir. De eerste bonserie voor Raf. Bijl en de tweede voor Marcel Muys. Vranckaert was ook de winnaar van de eerste van drie aan de 27e prijs. Be l De jaarlingenvlucht ging naar Ma Muys voor Alfons Lannoy, Rene De selier, Henri Vranckaert, Marcel Van Eede, Jozef De Bruyn, Frans Van Ac leyen, Frans De Bondt, Robert Ml naert. De eerste serie voor Raf Bijl id de 18e prijs, die aan de 34e prijs ookd eerste van drie won. Maria Buyl haali het bij de jonge duiven met de le, 3e als vroegste meldingen. Vroege duive voor Erik Joos (2e en 5e), Karei Bleser, Gilbert Van den Abbeele, R01 Peleman, Johan Lievens. Winnares Bi won ook de eerste serie. Te Uitbergen werd Patrick Peirlincki winnaar voor Lucien Van Hecke, Jul" Roelandt (3e en 6e), Maurice Sti Patrick Sichin (5e, 7e, 16e), Urbain meiren, Van Malderen-Merckx, K. en: De Beule. Patrick Sichin lukte 3 vi prijzen van drie duiven bij de jaarlii met de le, 6e, 12e. Ook Emiel Ediers de 2e, 3e, 8e stond in de kijker. Dat ook het geval voor K. en zn. De Bei Gebrs. Heirman, Van Malderen-Mei Paul Roggeman en Maurice Stevens! In de St. Niklase Verbroedering William Van Der Gucht bij de 01* duiven voor W. en zn. Kluskens, Wil Van Puyvelde, Rene Van Puymbi (4e, 9e, 15e), K. en zn. Claeye (5e en 7e Vereecken en zn. Theofiel Vonck, Le<* De Kraey. Leon De Kraey mikte in de roos bij jaarlingen voor Beck-Maes, Robert Rouck, K. en zn. Claeye (4e en Vereecken en zn. (5e, 9e, 17e), René Puymbroeck, Mare Tinck. MheJ

De Voorpost | 1991 | | pagina 30