.otens, leding Octaaf en ie Oldies: winnaars Wordt 't Eiland kampioen jin vijf reeksen Zaalvoetbaltornooi Gemeentelijke Sportraad van start... Imwi De Verenigde Hamse Boogschutters' De Voorpost - 7.6.1991 - 29 fetEDLNGÏ ■OCTAAM KLEDING fhsCFAAF klM VOETBAL Minivoetbalbeker van de Lebbeekse Gemeenteschool jiet minder dan 22 ploegen hadden zich geschreven voor de 7editie van dit fcilaan gekend tornooi in onze gemeen de oud-leerlingen, ouders, leerlingen sympathisanten kwamen de speel- ats van de jongensschool bevolken, se speelplaats was omgevormd tot jn gezellig stadionnetje, formule dit jaar ingevoerd, met 4 Jers per ploeg, werd door de deelne- rs met lof onthaald. Het werd een ht ucces over de ganse lijn; veel spannen- (t e matchen zowel in schiftingen als in nales. En het mag gezegd en geschre- en: alles verliep zeer sportief! n de reeks -30 jaar ging dit jaar de trofee aar De Lotens. Ze waren al een paar naai op de tweede plaats geëindigd, laar nu stonden ze op het hoogste lavot. Het Poulidor-immage is ver- 'enen. Freddy De Feyter, Van Damme k, Van Damme Raf, Baert Jurgen, De rijven Bert, Van Hoeymissen Guy •en wat blij met hun herinnerings- lakket en de mooie schaal geschonken ior Bestendig Afgevaardigde De Mol fons. In de reeks 30 jaar twijfelde niemand aan de overwinning van Kleding Octaaf. Ze wonnen de beker van Sportschepen F. De Ridder voor de 6* maal, maar deze keer niet zonder moeite. Zowel in de schiftingen als in de finale kregen ze een serieuze repliek van Het Voetlicht. Nieuweling MVC verplichtte Kleding Octaaf in de halve finale zelfs tot het uiterste te gaan. Een feit is zeker, door de inbreng van Het Voetlicht en MVC Lebbeke heeft deze reeks veel aan spankracht gewonnen. Wat de oudere reeks 40 jaar betreft, deze ploegen speelden een leuk partijtje minivoetbal met ditmaal de "Oldies" aJs winnaar, maar het 't Smisken moest slechts buigen via het aantal corners. Volgend jaar hopen we nog meer van die "Oldies" te mogen begroeten, zeker de veteranen van De Ton zijn ons een echte "revanche" verschuldigd... Sportspion. - 30 jaar Vi Finale: Lotens-Amar 8-6 De Ton-Sportkringers 4-2 Finale: Lotens-De Ton 3-2 Minivoetbal in Lebbeke. Kleding Octaaf won de reeks van de guy) - dertigers (foto Minivoetbal in Lebbeke. De wedstrijdleiding tijdens het tornooi van de gemeen teschool: de scheidsrechters Rudy De Grauwe en Patrick De Waele en de tafeljury met Jean-Pierre Van den Bossche en Jozef De Ridder (foto guy) Rangschikking: 1. De Lotens 2. De Ton 3. Am ar 4. Sportkringers 5. College 6. Kanaries 7. Super Stars 8. AZ 69 9. Wieze 10. Roelants 30 jaar Yi Finale: Minishotters-Voetlicht Kleding Octaaf-MVC Finale: Voetlicht-Kl. Octaaf Rangschikking: 1. KI. Octaaf 2. Voetlicht 3. MVC 4. Minishotters 5. Vriendenkring 6. Primulantus 1 7. Primulantus 11 8. Rapide A 9. Rapide B 40 jaar 2_6 Ï.The Oldies 07 2. 't Smisken 3. De Ton. Minivoetbal in Lebbeke. De Lotens wonnen de reeks van -30 jaar in hei tornooi van de Gemeenteschool (foto guy) biezondcr goed doen en staat op gelijke hoogte terwijl Sandra De Witte (Wuit.) slechts 2 puntjes heeft goed te maken. Dit wordt zeker een Finale om van nabij te volgen. In de strijd voor de dagprijs noteerden wij drie dames met 3 punten, nl. Dina De Velder (Eil.), Amelie Claes (Eil.) en Marie-Paule Van Goethem (Wuit.). Laatstgenoemde gaf beide Ei- landschutsters het nakijken met 1 vol treffer in de eerste kampbeurt. PROFI CIAT MARIE-PAULE Bij de dames met meer dan 55 lentes heeft Rosine De Permentier (Eil.) terug de leiding veroverd ten nadele van Ivon- ne Fierens (Bast.) die maar niet kon scoren. In de strijd voor de dagprijs moest Rosine nochtans het onderspit delven voor Germaine De Wilde (Bast.) die haar het nakijken gaf met twee treffers op drie. PROFICIAT GERMAI NE!!! Bij de juniores schoot leider Robbv De Witte (Wuit.) drie waardevolle punten en neemt daarmee een optie op de eindoverwinning. Peter Steels (DB) scoorde tweemaal en blijft stevig op de tweede plaats maar om Robby nog te kunnen bedreigen moet er heel wat gebeuren. Bij de 55-plussers liet de luidruchtige Omer Steels slechts 2 puntjes noteren en dat was voor André De Clercq (Kast.) de gelegenheid om een tleel van zijn achterstand goed te maken en om ter- zelfdertijd zijn tweede dagprijs in de wacht te slepen. André Van Geyte (Eil.) wipt met zijn drie treffers over Herman Eeckhout en komt op de derde plaats. Als wij nu het ploegenklassement even bekijken dan zien wij dat het peloton van Eric De Loose met Eric Lambrecht, Lucien Rombouts, Gustaaf De Bock en Luc Ost wel van hun voorsprong moes ten inboeten maar toch met 6 punten voorsprong de finale ingaan. De forma tie van Den Bond zal er natuurlijk alles aan doen om hun kampioenstitel te verlengen en dat zal een mooie strijd kunnen worden. De Wuitens zijn zeker van de derde plaats en hoogstwaai- schijnlijk kan de tweede ploeg der Wui tens met Gustaaf Pauwels als kopman de vierde plaats handhaven alhoewel er in de finale nog heel wat kan gebeuren. De rode lantaarn is en zal wel in handen blijven van Marleen Rousseau en C°. Het ploegenklassement na de vijfde schifting 1. Hel peleton van Eric De Loose, 't Eiland, 104 p. 2. Het peleton van Eddy De Schepper, Den Bond, 98 p. 3. Het peleton van Eddy De Witte, De Wuitens, 89 p. 4. Het peleton van Gustaaf Pauwels, De Wuitens, 73 p. 5. Het peleton van Jan Peelman, 4 Ge- kroonden, 68 p. 6. Het peleton van Louis Lambrecht, 't Eiland, 60 p. 7. Het peleton van Greta Casier, Den Bond, 59 p 8. Het peleton van Alfons Ringoot, Bas- tianen, 58 p. 9. Het peleton van Alain V.d. Broeck, Kastel, 51 p 10. Het peleton van Albert Van Door- slaer, Bastianen, 49 p. 11. Het peleton van Robert De Graef, Kastel, 40 p. 12. Het peleton van Sonia Landgoed, Bastianen, 39 p 13. Het peleton van Marleen Rousseau, Den Bond, 34 p. Rangschikking der panachéschutters 1. Eric De Loose, Eil. 33 P- 2. Eddy De Witte, Wuit. 27 p. 3. Eddy De Schepper, Bond 24 p. 4. Alfons Ringoot, Bast. 23 p. 5. Robert Sacré, Wuit. 22 p. Rangschikking der latschutters 1. Luc Ost, Eil. 26 p. 2. Eddy Smout, Bond 20 p. 3. Eric Lambrecht, Eil. 19 p. 4. Rudi Maes, Bast. 18 p. 5. Jan Peelman, 4 Gekr. 16 p. Dames in de latten 1. Marleen Van Kerckhove, Bond 15 p. 15 P 13 p lip 9p Amelie Claes, Eil. 3. Sandra De Witte, Wuit. 4. Dina De Velder, Eil. 5. M.P. Van Goethem, Wuit. Dames hoog spel 1. Greta Casier, Bond 2. Marleen Rousseau, Bond Rangschikking der juniors 1. Robby De Witte, Wuit. 13 p. 2. Peter Steels, Bond 10 p. 3. Cindy Steels, Bond 7 p Dames 55-p!ussers 1. Rosine De Permentier, Eil. 10 p. 2. Ivonne Fierens, Bast. 9 P- 3. Leona Bettens, Bast. 8 p. 4. Germaine De Wilde, Bast. 7 p. Heren 55-plussers 1. Omer Steels, Bond 20 p. 2. André De Clercq, Kast. 16 p. 3. André Van Geyte, Eil. 14 p. 4. Herman Eeckhout, Bast. 12 p. 5. Cesar Verheyden, Kast. 10 p. L.P. VOETBAL Minivoetbal in Lebbeke. t Voetlicht, tweede in de reeks van 30 jaar (foto guy) Minivoetbal in Lebbeke. Beide ploegen van Rapid deden het niet schitterend: 8ste en 9de in de reeks van 30 (foto guy) Lebbeke Het vijfde zaalvoetbaltornooi, georgani seerd door de gemeentelijke sportraad en de sportdienst liep van stapel op 24 mei jl. Aan dit tornooi is een prijzenpot van 25.000 F voorzien en talrijke tro feeën. Niet minder dan 25 klubs betoon den interesse, de 16 eerst ingeschreven teams werden weerhouden. Uitslagen ZVC Berlare-Goalgetters 5-1 Swat Boys-Juventus 7-2 Voetlicht-Zwamberboys 2-2 Aalst. Jean-Marie Pfaff dankt zvc Juventus Aalst voor het genomen initiatief Qns Huis-Vossenhoek 4-3 van duurrekordpoging zaalvoetbal ten voordele van het fonds om andersvali- jUVentus-Post Boys 1-9 den te laten sporten langs het fonds dat zijn naam draagt (a) Renault-Freeland 3-3 kalender voor het weekend Vrijdag 7 juni: Zwamberboys-RWDM Post Boys-Maxims Zaterdag 8 juni: Ons Huis-Moratex ZVC Berlare-Freeland Maandag 10 juni: Moratex-Vossenhoek Renault-ZVC Berlare Dinsdag 11 juni: Maxims-Juventus Swat Boys-Post Boys jyd ■acl )e vijfde en voorlaatste schifting tellen- Ie voor het Hamse schutterskampioen- schap 1991 ging door in het lokaal der lastianen te St.-Anna, het leidende pe- oton van 't Eiland had de eer deze schieting te openen en meteen was Eric De Loose (Eil.) paraat 0111 de eerste hoge tegen het zeil te jagen, bij zijn vierde en zesde poging schoot hij beide zijvogels en stelde daarmee zijn leidersplaats bij de panachéschutters veilig. Ondertussen hadden Eddy De Schepper (DB), Alfons Ringoot (Bast.) en Eddy De fitte (Wuit.) eveneens hun kunde ge toond en met zijn vieren mochten zij dan ook kampen voor het dagklasse ment der panachéschutters dat op een sublieme wijze gewonnen werd door Eddy De Schepper met drie treffers op drie. PROFICIAT EDDY Graag geven wij nog een eervolle vermel ding voor Alain Van den Broeck (Kast.) die de hoge 1 zijvogel schoot en voor Robert Sacré (Wuit), Leo Willaert (4 Gekr.) en voor de aankomende ve dette der Bastianen André Stevelinck die eveneens de hoge voor hun rekening namen. In de rangschikking zien wij dat de goed op dreef zijnde Eric De Loose dit kampioenschap niet meer kan verliezen en dat Eddy De Witte (Wuit.) over Eddy De Schepper wipt, Alfons Ringoot stijgt naar de vierde plaats. Bij de latschutters waren het Patrick Rousseau (DB), Eddy Smout (DB) en Rudi Maes (Bast.) die zich in de kijker schoten met vijf waardevolle treffers. In de kamp voor de dagprijs werd Eddy Smout de overwinnaar met 2 treffers op vier. PROFICIAT EDDY In de rangschikking blijft de trouwlusti ge Luc Ost (Eil.) die nu ook weer goed was voor 4 punten met een riante voor sprong deze reeks aanvoeren en wordt bijna zeker de eindlaureaat. Eddy Smout wipt op naar de tweede plaats ten nadele van Eric Lambrecht (Eil.) die bij de start wel wat te stout moedige taal sprak. Rudi Maes (Bast.) komt op de vierde plaats en kan in de finale nog in de top drie eindigen. Bij de dames hoog was het nog maar .1 eens Greta Casier (DB) die zich in de fed kijker schoot met de hoge 1 zijvogel; li deze dame heeft geen concurrentie 1 meer te vrezen en mag de schuimwijn reeds te koelen leggen. Bij de dames in de latten is de strijd des te heviger. Marleen Van Kerckhove (DB) die bij de start van dit kampioenschap de schijn gaf iedereen te overrompelen knjgt het nog zeer moeilijk in deze H eindfaze. Amelie Claes (Eil.) blijft het

De Voorpost | 1991 | | pagina 29