sde Triple Volleybaltornooi uffel Grembergen ley-happening met 155 deelnemende ploegen Zellik wint finale tegen Nederlands Beach Volley Team PETANQUE VOLLEYBAL gemakkelijk won van Roeselare met Luc Beke en o.a. Negrelli. Uiteindelijk ein digde de spektakulaire Antilliaanse se- lektie samen met Roeselare op de 4e plaats. Het voor Maaseik ingevallen (J. Praets meniscus operatie en F. Van Nuf fel gekwetst) Oud-Temse met H. Huy- brechts en Luc Van de Velde deed het verrassend goed maar moest uiteinde lijk de tol der jaren betalen met een zesde plaats. Ook op de buitenterreinen werd er volleybal gebracht van uitste kend niveau. Vooral VC Bredene, win naar in de reeks Heren Nationaal, liet een sterke indruk, In de overige acht reeksen werden de winnaars: Heren Landelijke Stubuka Brugge, Heren Provinciaal A Zellik, He ren Provinciaal B Edegem, Heren Geoe fend Recreatief Smash Woluwe, Heren Recreatief CRC Brussel, Dames Lande lijke Zele, Dames Provinciaal GVEKA Schoten, Dames Recreatief St.-Niklaas. Meteen is het duidelijk dat het Triple Tornooi van Snuffel Grembergen natio naal en zelfs internationale bekendheid heeft gekregen waaraan iedereen wil deelnemen. Tussen de talrijke aanwezi gen bemerkten wij Sasha Koulberg en Van der Hallen die nu al hun kandida tuur stelden om deel te nemen aan de 7e editie die gespeeld wordt op 28 juni 1992. Maar het aspect Sport voor Allen wordt hierdoor zeker niet verwaarloosd. Voor al de deelname van de talrijke recreatie- sportbeoefenaars wordt gestimuleerd terwijl de niet nationaal spelende kom- petitieploegen zeker niet vergeten wor den aan de uitgebreide prijzentafel. Al leen al de ludieke ploegnamen waarach ter de deelnemers schuil gaan geven goed de sfeer aan waarin dit specifiek Triple Tornooi wordt gespeeld, llitslage Eredivisie Schiftingen Poule A Zellik-Bevo Roeselare 2-0 Roeselare-BT Nederl. 1-1 Zellik-BT Nederland 1-1 Rangschikking 1. Zellik, 2. Beach Team Nederland, 3. Bevo Roeselare. Poule B Ice Tea Team-Antillianen Oud Temse-Ice Tea Team Antillianen-Oud Temse Rangschikking 1. Ice Tea Team, 2. Antillianen, 3. Oud Temse. Plaatsing kruisfinales Antillianen-Beach Team 0-2 Bevo Roeselare-Oud Temse 2-0 Kruisfinale Beach Team-Ice Tea Team 2-1 Bevo Roeselare-Zellik 0-2 Plaatsing 5e en 6e plaats Antillianen-Oud Temse 2-0 3e en 4e plaats Ice Tea Team-Bevo Roeselare 2-0 Finale Beach Team Ned.-Zellik 1-2 Heren Eredivisie einduitslag 1. Zellik, 2. Beach Team Nederland, 3. Ice Tea Team Zele, 4. Luc Beke Friends Roeselare, 5. Antillianen Ned., 6. Oud Temse. Heren Nationaal 1. Volley Bredene, 2. De Wakko's Den- derwindeke, 3 Sugar Free Zele, 4. De Streekdieren Zulte, 5. Skeelzatten Groot-Bijgaarden, 6. The Power Pata- toes Gent. Heren Landelijke 1Stubuka Brugge, 2. Safety Team Her- zele, 3- Lustige Hoppeplukkers Poperin- ge, 4.3 Musketiers Gent, 5- Wieze, 6. Cap d'Age Brussel, 7. AVO Wemmei, 8. Fruit- vliegjes Wondelgem, 9. Pensioen Ham- me, 10. Moorhoek Londerzeel, 11. Sim ple Minds St. Niklaas, 12. Wij, 13 GJLSt. Niklaas, 14. XYZ Wetteren, 15. Twins Vilvoorde, 16. Mambo St. Amandsberg, 17. Misverstand Mariakerke, 18. Bode ga, 19. Brugge, 20. Beach Party. Heren Provinciale A 1. Zellik, 2, Tsjock en C° Lochristi, 3- Mirlo, Pirlo, Carlo Grembergen, 4. Ver moeid Moment Zele, 5. Minicroop Bug- genhout, 6. Hoegies Mol, 7. Zwarte Pan ters Hamme, 8. Bosmaaiers Aalst, 9- Kangoeroes Aalst, 10. Polo's Denderlee uw, 11. 3 Pinten Temse, 12. Mengel moes Beersel, 13 Stefaniekes Oude- gem, 14. Buggenhout, 15. Brakkies Ou degem, 16. Moorhoek Londerzeel, 17. Microop Malderen, 18. Navoc Nazareth, 19. Ninove, 20. Zuun, 21. De Konijntjes Waarschoot. Heren Provinciale B Heren geoefend recreatief 1. Smash Woluwe, 2. Denderleeuw, 3. Sjokkadeizers Schoonaarde, 4. Galliërs Averbode, 5- Botters Baasrode, 6. Hoog- huis Kapellen o/d Bos, 7. VC Zelzate, 8. De 4 Musketiers St. Gillis-D'monde, 9- Time Out Deinze, 10. White Star St. Amandsberg, 11. Adamas Boys Zele, 12. Japaja Baasrode, 13- B Roots St. Niklaas, 14. De Goeie Zele, 15. As Ter Ma Wilrijk, 16. Marco Voc Heist o/d Berg, 17. BMW Zele, 18. Hagar, Snert, Malle Happy Hamme, 19- Wablieft Dendermonde, 20. Janeans Shop Diepenbeek, 21. De Citroenjenevers Hamme, 22. Vroem G'bergen. Heren Recreatie 1CRC Volley Brussel, 2. Brantano Den- dermonde-centrum, 3- KWB Grember gen, 4. Aksent Denderbelle, 5. Marec Tours Bredene, 6. Dalls Grembergen, 7. Mare Tours 2 Bredene, 8. Ter Ramen Destelbergen, 9- Mik Mak Spak Grem bergen, 10. BBL Gent, 11. SWG Sinaai, 12. Blue Fiestr. Hamme, 13- Spoor Brussel, 14. Flying Bierbakken Oude- gem, 15- Bomksken Grembergen, 16. Porkies Dendermonde, 17. Dubbel Ak sent Denderbelle, 18. Hé-Hé Vé-Pé Den derbelle, 19- VC Den Bolhoed St. Ni klaas, 20. HSK Klodde Zele, 21. De Wildeboys Zele, 22. De Afdrogers Moer- beke, 23. De Krabers, 24. VP Boys Den derbelle. Dames Landelijke 1Ja Wadde Zele, 2. Volkaja Appelterre, 3. Nachtsterren Zele, 4. Comedy Capers Zele, 5. Branduardi Aalter, 6. Eksaarde, 7. Elkanie Zele, 8. Wemmei, 9 Smash Go Zele, 10. Les Femmes Fatales Grem bergen, 10. Moorhoek Londerzeel. Dames Provinciaal 1. Sveka 1 Schoten, 2. AVO Wemmei, 3- Antacri Denderbelle, 4. Sveka 2 Schoten, 5. De Dotskes Baasrode, 6. De Brokkiebrokjes Oudegem, 7 Kangoeroes Aalst, 8. De Zus ters van Genade Gent, 9- De Lustige Hoppe plukkers Poperinge, 10. Maxi Mini's Den dermonde, 11. Spectrum Moerbeke. Dames Recreatie 1. Bolhoed St. Niklaas, 2. Osta Dames Berchem, 3. Poging Tot Grembergen, 4. Mummies Zele, 5. Snorkels Dender monde, 6. Sveka Schoten, 7. Idefix Grembergen, 8. De Dolle Grieten Grem bergen, 9 Katia Groot-Bijgaarden, 10. Pativoc Zelzate, 11. KAV Grembergen, 12. Markies Lebbeke, 13 Hoedagge- tweet Dendermonde, 14. Kampioenen Grembergen, 15. White Stars St. .Amandsberg. Eva BADMINTON Badminton. Twee topspelers in Oudegem: Van Weyenbergh en Bosteels (vh) Badminton. De damesploeg zoals ze a in Oudegem (vh) De Voorpost - 5.7.1991 - 25 Pttanque. Petanqueklub 'Oud en Jong'van de Dries te Lede hield een geslaagd pnmotietornooi (da) Pttanque. De winnaar van het promo- tornooi in Oudegem (foto guy) 1 Thejery Cans Edegem, 2. KWB Baas rode, 3 Osta Heren Berchem, 4. Parnas Dilbeek, 5. The Monkees Dendermon de, 6. Zenneblok Eppegem, 7. Sedergi- ne, 8. Triestig Net 1 Brussel, 9- De Zwervers Destelbergen, 10. Volley Belle Denderbelle, 11. Triestig Net 2 Brussel, 12. The Good, The Bad The Ugly Lokeren, 13. Lekkere Brakkies Oude gem, 14. ArgosAartselaar, 15. De Zwarte Panters Hamme, 16. Tagamet, 17. Agro- pitalica Sinaai, 18. The Three Degrees Dendermonde, 19. Jaens Shop Diepen beek. 'Motiveren moet., en kan niet alleen met centen' is de titel van een werkdokument van het Instituut van de Onderneming. Het sluit aan bij een dokument over de Belgi sche remuneraties en koopkracht in een internationale kontekst en behandelt meer specifiek de niet-financïèle middelen om de motivatie van werknemers in de onder neming te bevorderen. Badminton. De vijf kompetitiespelers (vh) de regen, in de namiddag, de pret kwam storen werd het Ie Volleybaltornooi, een organisa- vzw Snuffel Grembergen en Lip- Tea, weer een geweldige meeval- Hans Van Aerschot en zijn talrijke hadden opnieuw gezorgd organisatie die op wieltjes liep de 155 deelnemende ploegen op 2 terreinen een bijzonder prettige na- laddag beleefden. let internationaal tornooi dat door zes loegen in de sportzaal werd betwist Bte volledig de verwachtingen in. Er ierd volleybal gebracht van een bijzon- fcrhoog niveau. Het Nederlandse Beach Volley Team zorgde wel voor de verras sing door Zellik met de internationalen <n Croes en Jacky Kempeneers in de sale het vuur aan de schenen te leggen, sde 1/2 finale hadden de Nederlanders whtans een heel zware wedstrijd voor- gekregen met het Ice Tea van Danny De Maesschalck, ter- Zellik in zijn 1/2 finale toch wel Pttanque. De organisatoren van het Oudegentse propaganda,arnooi (feu gay) Badminton. De herenpbeg in Oudegem (vh)

De Voorpost | 1991 | | pagina 25