Verz. Praet wint boeiend voetbaltornooi Volleybaltransfers Tornooi Donckstraat '91 Vergadering van de Kern D.S.D. Dè Voorpost - 12.7.1991 - 19 l VD9' VOETBAL VOLLEYBAL que Pieters. Beide ploegen kregen nog doelrijpe kansen maar konden ze niet verzilveren. Verlengingen dus, waarin Zetels De Man met vier verder moest na de uitsluiting van W. Van Hecke Onge wijzigde stand na 2x10 minuten, straf schoppen dus. Een eerste reeks van vijf leverde een 4-4 gelijke stand op. Bij de zesde kon Verstrepen redding brengen en daaropvolgend dwong Jo Spanoghe een finaleplaats af voor de Donckstraat Boys met een loeier van een doelpunt. In de tweede halve finale kwam Verhof- stadt moeizaam uit de startblokken en het ontwaakte pas toen het reeds 2-0 stond voor Verz. Praet. Eddy Van Keer kon op aangeven van Sterck nog milde ren maar Jan Van Nuffel legde enkele minuten later de eindcijfers vast. Vóór de finale kregen we nog een staaltje van het jonge voetbaltalent dat de Donckstraat geregeld produceert. In hun wedstrijd tegen Lebbeke haalden de Donckstraatse juniores het met de straf schoppen. Finale De finale verliep gans anders dan ver wacht. Donckstraat Boys, gestart als groot fa voriet, moest al snel de duimen leggen voor het meer doelgerichte voetbal van Verzekeringen Praet met Jan Van Nuffel als uitblinker. Door de afwezigheid van topschutter Chris Muysewinckel kon Donckstraat Boys aanvallend weinig ge wicht in de schaal leggen. Bij een 4-0 stand voor Verz. Praet kon Alain Muysewinckel voor de eerste keer tegenscoren. Bij 5-3 verkeek Donck straat de kans om langszij te komen door het missen van twee reuzekansen in één minuut tijd. Jan Van Nuffel en Danny Praet legden de eindcijfers vast en daaraan kon de hattrick van Muyse winckel niets meer veranderen. Verze keringen Praet won verdiend met 7-3- 's Avonds op de prijsuitreiking in aanwe zigheid van minister Norbert De Batse- lier, een trouw supporter van het tor nooi, werd in een gezellige sfeer het tornooi '91 afgesloten. Eddy Van Keer en Mare Scholliers wer den speler en doelman van het tornooi en de prijs van de fair-play was voor 'J Gangsken. Organisator Rudy Verstrepen dankte alle medewerkers, spelers en supporters voor hun steun en vooral de scheids rechters Van Damme, Moons, Van Steen, Plas, Drieghe, Van de Velde, Ver- hofstadt en Abbeel. Hij hoopte iedereen opnieuw te mogen begroeten in de uit gave 1992. HA Kris Arents Katrien Blondeel Pascal Boeyckens Kristien Bondroit Conny Borms Karen De Blende Peter De Block Guy De Bondt Christel De Meester Katelijn De Moor Guy De Mulder An D'Heer Elsje Dierick Danny Eggermont Kristien Gabriels Gino Hofman Willy Jespers Mia Kerremans Helga Lambrechts Jurgen Lambrechts M.R. Mastbooms Johan Meersman Gino Rombaut Johan Symoens Lieve Symoens Veerle Van Aerschot Nadine Bambost Joris Van de Baerze Koen Van den Eynde Bruno Van de Zande Carine Vergauwen Isabelle Vergeylen Nancy Verheyden Johan Verhoeven Luc Zuallaert naar: Appelterre Biekes Eremb. Hemiksem van VC Zele Meteors Kemzeke VK Aalst Rumbac Waasmunster^ ®erlare Asterix Kieldrecht Rumbac WaasmunsterS™^1 Grembergen BI.Hoek Hamme idem Stekense VC Zele Adec Baasrode VC Zele Snuffel Grambergen VC Zele Scorpio Aaigem BI.Hoek Hamme Thunderb. Berlare BV Berlare Leeuwerik Lede Kangoeroes Aalst Juvenes Zele W Temse VC Oudegem VC Zele Pardaf Kruibeke Snuffel Grembergen Eksaarde VC Buggenhout Adec Baasrode Eksaarde Oostakker BI.Hoek Hamme VC Oudegem Sinda Sint-Niklaas Puurs VC Berlare Adec Baasrode VC Berlare Real Testa Kangoeroes Aalst Overboelare VC Oudegem Vivok Kruibeke Kangoeroes Aalst VC Lennik Stekense W Temse VC Zele VC Zele Sinda St.Niklaas VC Oudegem Moderna Lebbeke BI.Hoek Hamme Dilbeek Moerbeke Beveren-Waas Moeskroen Haasrode Snuffel Grembergen VC Berlare Snuffel Grembergen Adec Baasrode Adec Baasrode kt zoveelste voetbaltornooi dat Rudy tetrepen ter gelegenheid van Donck- Jttat-kermis op het getouw zette lokte tondag 7 juli doorlopend veel volk naar de Donckstraat-wijk. Zij kregen van de acht overblijvende ploegen uit de schif tingen vaak boeiende wedstrijden, waar in niet altijd de verwachte ploeg de winnaar werd. De zege was uiteindelijk niet voor de, ook al verwachte Donck straat Boys, maar wel voor het vlot scorende verzekeringen Praet. De organisatie schikte voor de kwartfi nales volgende acht ploegen tegen el- bar: Donckstraat Boys-Manske Zetels De Man-'t Moleken Verhofstadt-Verz. De Smet Scotch Inn-Verz. Praet Donckstraat Boys kende weinig proble men dankzij de uitstekende doelman Verstrepen, die de voorgaande nacht op de kermis in de Donckstraat eveneens een prestatie neerzette die 'af was. Uitschieter in deze kwartfinales was de zege ran MVC Verhofstadt tegen het gere puteerde Verz. De Smet met namen als Geert De Vliegher (Beveren), Pascal Ja cobs (RWDM) en spits Yves Soudan (AA Gent), dit alles onder de direktie van Jan Berkers, een gekende naam in zaal- en minivoetbalmiddens. Scotch Inn, dat tijdens de schiftingen geen enkele wedstrijd verloor, werd ver rassend uitgeschakeld door Verz. Praet. Zondagnamiddag werden de halve fina les gespeeld waarin Donckstraat Boys tegen Zetels De Man en verz. Praet tegen Verhofstadt werden uitgeloot. Donckstraat Boys was al zeer snel op achtervolgen aangewezen met een doel punt van Mark Van Keer. Aan het kwar tier kon Kris Muysewinckel gelijkstellen na een schitterende aktie van Domini- Voetbal. Verzekeringen Praet won het tornooi van Donckstraat-kermis door met 7-3 de Donckstraat Boys te kloppen (foto Piet Hermans) Voetbal. Een sfeerbeeld tijdens het tornooi van de Donckstraat (foto Piet Hermans) Voetbal. Ook de jeugd van Lebbeke kwam een woordje meespreken op het tornooi van de Donckstraat. Deze knapen verloren met de penalties tegen de jongens van de Donckstraat zelf (foto Piet Hermans) Voetbal. De jeugd van de Donckstraat voetbalde tegen die van Lebbeke en haalde het in de strafschoppen (foto Piet Hermans) De Federatie voor Toerisme in Oost- Vlaanderen en Radio 2 Oosl-Vlaanderen organizeren op zondag 18 augustus in Ou denaarde een toeristische fietstocht met als slogan 'Zomertoeren'. Vanavond vrijdag 12 juli om 20.00 uur houdt de Kern D.S.D. van de N.O.M.B.-minivoetbalkompetitie zijn algemene vergadering in het Zwamberhof te Lebbeke. Op die vergadering zijn alle ploegen uitge nodigd die tijdens het voorbije sei zoen aan de kompetitie deelna men. Op het programma staat de voorbereiding van het nieuwe sei zoen. Nieuwe ploegen die interesse heb ben om deel te nemen aan de kompetitie zijn ook welkom op de ze bijeenkomst. Wel moeten zij er rekening mee houden dat de Kern D.S.D. een veteranenkompetitie is, bestemd voor dertig-plussers. Wie niet aanwezig kan zijn op de vergadering maar wel interesse heeft voor deze kompetitie kan steeds terecht bij sekretaris Roger Van Elslander op tel. 052/41.23 53- Voetbal. De Donckstraat Boys, gedoodverfd favoriet, verloor uiteindelijk de finale tegen Verzekeringen Praet. Uiterst rechts met zonnebril organisator Rudy Verstrepen (foto Piet Hermans)

De Voorpost | 1991 | | pagina 19