Het Quiévrain gebeuren in het lang en het breed Guy Veldeman tweede op 'Gouden 1500 Meter in Ninove 28 - 19.7.1991 - De Voorpost DUIVENSPORT In het TWEEVERBOND MOERZEKE CENTRUM zette op 14 juli Benoit De Saeger de jonge duivenvlucht achter zijn naam met als vroege melding ook de 8e prijs. Verder vooraan op de uitslag Louis Van Vossel, Jozef De Munck (3e en 6e), William Van Driessche (4e en 5e), Hu- bert Ost, Raymond Verhelst, André Thie- rens, Remy Verhelst (11e en 12e). Aan de 17e prijs een interessante melding voor Hubert Ost met de eerste van twee duiven. De tweede was voor Willy Ver- cauteren. Winnaar Benoit De Saeger liet zich opmerken aan de 53e prijs met de eerste serie van drie duiven en Thie- rens-Ost won de tweede van drie. Bij de oude duiven de le en 4e prijs voor Louis Van Vossel, de 2e en 7e prijs voor Henri Delcart, de 3e en 5e voor Petrus Bergmans, de 6e en 10e voor Jozef De Munck en verder William Van Driessche en Thierens-Wilgenhof. Bij de jaarlingen een 3 op 3 voor Louis Van Vossel met de le, 2e en 8e prijs. Kopduiven voor Amandus Claessens, Frank Van Haute. Oscar De Schrijver, Jozef De Munck. Henri Delcart, Paul Wuytack en Amedé Huylebroeck. Paul Wuytack was de primus van de 7 juli-vlucht voor jonge duiven voor Ro land Verbeke (2e, 6e, 7e), Theophiel De Maere, Jozef De Munck (4e, 5e, 9e, 1 le, 13e, 17e, 19e en 18 prijzen van 23 duiven), Henri Hermans, René Willaert. De eerste serie van twee en drie aange duid voor Jozef De Munck aan de 47e prijs en twee keer de tweede serie voor Paul Wuytack. Thierens-Wilgenhof klokte de snelste oude duif voor Louis Van Vossel (2e, 3e, 10e), Frans Van Riet, Paul Wuytack, Maurits Peelman, Henri Delcart, Wil liam Van Driessche. Een twee op twee bij de jaarlingen voor Raymond Verhelst met de le en de 5e prijs. Paul Wuytack, Petrus Bergmans, Willy Vercaueren (4e en 7e), Thierens- Wilgenhof, Jozef De Munck, Louis Van Vossel, Benoit De Saeger (10e en 11e) kregen ook een deel van de prijzentafel. Op 30 juni won Benoit De Saeger ook al bij de jonge duiven, een hok in konditie, voor Roland Verbeke, Maurits Peelman, André Van Haute, Jozef De Munck, Theophiel De Maere (6e en 8e), Leon De Clippeleir, Frans Willaert. De eerste se rie van twee duiven ging aan de 8e prijs naar Theophiel De Maere. De tweede aan de 15e prijs naar Paul Wuytack. Aan de 87e prijs was de eerste van drie duiven voor Maurits Peelman. De twee de van drie en de eerste van vier aan de 97e prijs voor Jean Van der Kelen. In de kategorie oude duiven de le, 4e, 12e prijs voor Louis Van Vossel. Kopdui ven voor Petrus Bergmans, Henri Del cart, Thierens-Ost, Frans Van Riet (6e en 8e), Jozef De Munck. Een goede presta tie voor André Van Haute met de 7e, 9e, 1 le een 3 op 3 en de eerste series van twee en drie duiven aangeduid. Willy Vercauteren blonk uit bij de jaarlingen met de le, 3e, 10e prijs en de eerste serie van twee aangeduid. Vroege mel dingen voor Thierens-Ost (2e en 4e), Henri Hermans, Henri Delcart, Frank Van Haute, Jozef De Munck, Roger Van den Eynde. Te SCHOONAARDE klokte Patrick Hil- laert op 14 juli een hele rits vroege jonge duiven met de le, 2e, 3e, 9e, 10e, 13e. Ook vooraan noteerden we Eugeen Van den Berghe, Jan Mertens (5e en 8e), Remi Opdorp, De Dijcker en zn. Albert en zn Van Extergem won bij de oude duiven voor Gebroeders Heirman, Eugeen Van den Berghen, Willy Luyckx, Patrick Hillaert, Remi Van Malderen. Bij de jaarlingen de le, 4e, 7e voor Patrick Hillaert en verder Albert en zn Van Extergem, Willy Luyckx, Leon De Kimpe. Op 7 juli won Remi Opdorp bij de jonge duiven voor Omer Luyckx, Patrick Hil laert (3e en 7e), Eugeen Van den Berghe (4e en 9e), Henri Van Wesemael, Remi Van Malderen, Leon De Kimpe, De Dij cker en zn. Bij de oude duiven de le, 4e, 6e, 9e prijs voor Patrick Hillaert en verder Albert en zn Van Extergem, Remi Van Malderen (3e en 7e), Eugeen Van den Berghe (5e en 8e). Remi Van Malderen was de nummer 1 bij de jaarlingen voor Albert en zn Van Extergem, Eugeen Van den Berghe, Maurits Van Swalm, Remi Ruys- bergh, Patrick Hillaert en André Bon- naerens. Op 30 juni scoorde Omer Luyckx het hoogst met de jonge duiven voor Remi Van Malderen (2e en 4e), Louis Van Extergem (3e en 7e), Maurits Van Swalm, Patrick Hillaert (6e en 8e), Mar cel De Petter en Eugeen Van den Berghe. De Dijcker en zn op kop bij de oude duiven voor Patrick Hillaert (2e, 4e, 7e, 10e), Remi Van Malderen, Albert en zn Van Extergem (5e en 6e). Bij de jaarlin gen de le, 5e, 9e voor Patrick Hillaert en verder Eugeen Van den Berghe, Albert en zn Van Extergem (3e en 4e), Gaby Reynvoet, Albert Cool, Remi Van Malde ren, Maurits De Groeve. Te BUGGENHOUT OPSTAL op 7 juli de le, 2e prijs voor Camiel Wauters en verder vooraan Jozef Verbeyst, Jozef Van de Voorde, Raf Bijl (5e, 7e, 12e), Louis Van Spitael (8e en 9e), Gustaaf Van Spitael. Bij de oude won Frans Maes voor Frans Van de Velde en Frans Heyvaert. Op 30 juni won Petrus Bogaert voor Willy Van Zeebroeck (2e en 10e), Jean Tilburgh (3e, 6e, 7e, 9e), Gustaaf Van Spitael, Louis Van Spitael. Te BERLARE speelde Camiel De Schoe- maecker op 14 juli sterk met de jonge duiven met de le, 8e, 9e, 14e prijs en 4 op 5. Vroege duiven voor Cesar Dauwe, Willv Christiaens, Kris Steeman (4e en 5e), Basiel Wante, Eugeen De Vos (7e en 10e). Bij de oude won Frederik Chris tiaens voor Erwin De Grauwe, Kamiel Degucht en Frans De Smet. Bij de jaarse de le en 2e prijs voor Erwin De Grauwe en verder Willy Christiaens en Odette Van der Linden. Op 7 juli ging de hoofdprijs bij de jonge duiven naar Eugeen De Vos voor Erwin De Grauwe (2e en 3e), K. en zn Clem- minck, Kris Steeman (5e, 7e, 9e), Julien Bonnaerens, Odette Van der Linden en Kamiel De Gucht (10e en He). Bij de oude winst voor Frederik Christiaens (le en 2e) en verder Karei De Coninck (3e en 4e), Maurits Van de Velde. Bij de jaarse de le en 4e prijs voor Erwin De Grauwe en ook vroege duiven bij Gilbert Vergeylen (2e en 6e), Karei Deconinck, Camiel De Schoemaeker. Op 30 juni ook al Eugeen De Vos op kop voor Kris Steeman (2e, 5e, 8e, 9e), K. en zn Clemminck, Armand Desmet, Gilbert Vergeylen, Armand De Smedt. Frederik Christiaens won bij de oude duiven voor Frans De Smet, Erwin De Grauwe (3e, 4e, 6e, 10e), Roger Janssens en Maurits Van de Velde. Bij de jaarse de le en 5e voor Erwin De Grauwe en de 2e en 4e voor Odette Van der Linden, Gilbert Vergeylen, Camiel De Schoemaeker. Te HAMME ZOGGE won de tandem Verhelst-De Smet (le en 3e) op 7 juli de vlucht voor jonge duiven voor William Saey, Van Damme-Steels, Alex Noten- baert, Felix Salembier, Philemon Staes (7e, 8e, 11e, 14e, 15e, 24e, 27e), Van Mele en zn. Aan de 26e prijs won Petrus De Bruyn de eerste aangeduide serie. De tweede gaat naar Philemon Staes. Felix Salembier zette aan de 85e prijs de superserie van drie achter zijn naam. Bij de duivinnen won Rudy De Schepper voor Albert Pletinck en Emiel Dheer. Met de le en 8e prijs was Philemon Staes goed voor de eerste serie bij de oude duiven. Goede resultaten voor Ro ger Van den Branden (2e en 10e), Oscar Vincke, Cyriel Verstuyft, Jozef Laureys, William Saey (6e en 9e en tweede serie), Frans De Kinder. Met de le en 10e prijs was de eerste serie bij de jaarlingen voor Albert Kockelkoren. Een goed resultaat voor Roger Van den Branden met de 2e, 8e, 1 le. Ook Jozef Laureys (3e en 4e), Oscar Vincke, William Saey, Francois Van Brussel, Oscar Symoens stonden vooraan. Op 7 juli domineerde Philemon Staes nog nadrukkelijker met de jonge duiven met de le, 2e, 6e, 8e, 12e, 29e en daartussen twee koppels volgduiven en de eerste twee aangeduide series. Kopduiven voor Frangois De Munck, Emest De Cock, Alfons Moens, Jean- Pierre Raemdonck, J. Van Heck en Wil liam Saey. Aan de 5 le prijs de superserie van drie aangeduid voor A. Verbeke. Frans De Kinder won bij de oude duiven voor A. Verbeke, Oscar Vincke, Albert Kockelkoren (4e, 9e, 12e, 16e en 4 op 4 en de tweede en derde serie), Philemon Staes, William Saey (6e en 1 le), Cyriel Verstuyft, Ferdinand Weyn, Jozef Lau reys, Frans De Waele haalde het bij de jaarlingen voor Ferdinand Weyn. Een goed resultaat en de eerste serie met de 3e, 9e, 10e voor Leopold Van Lember- gen. Kopduiven bij Albert Pletinck, Jozef Laureys, William Saey, Oscar Vincke, Rudy Deschepper Bij de duivinnen won Edgard Segers voor Albert Pletinck, Rudy De Schepper, Ar thur Van Hese, Francois De Munck. Te ZELE EERLUK DUURT LANGST won Theo Van Elsuweghe op 14 juli bij de jonge duiven voor Gerard De Wandel, Petrus Van Kerckhove, Petrus Seymor- tier, Alois Seymortier, L. en H. Van den Abbeele. Alois Beimaert, Haentjens- Gijsens, Wwe. Tackaert en zn, Snoeck en zn. Aan de 38e prijs de eerste serie voor L. en H. Van den Abbeele. Een sterk resul taat voor Wwe. Tackaert die aan de 66e prijs de hoofdserie van drie duiven wint. Gilbert Van den Hof wint aan de 84e prijs de tweede van drie duiven. Bij de oude duiven de le en 8e prijs voor Leonard Mariman en de eerste serie. Vroege prijzen bij Theo Van Elsuweghe (2e en 4e, 11e), De Maesschalck-Dhondt, Ge rard De Wandel, Gerard Famaey, Bob De Brabander (7e en 10e), Devijlder. Bij de jaarlingen won Jules Boone voor Frans Vrijdag. Met de 3e en 5e prijs de eerste serie voor Hubert Temmerman. Kopduiven voor Jules Dierickx-Vis schers, Bob De Brabander, Theo Vanel- suweghe, Gilbert Van den Hof en Hubert Vercauteren. Op 7 juli was het eveneens Theo Van Elsuweghe die bij de jonge duiven won voor Leon Seymortier (2e, 3e, 6e), Wwe. en zn Tackaert, L. en H. Van den Abbee le, G. en zn Snoeck, Gerard De Wandel, Jules Dierickx-Visschers, Gilbert Van den Hof. Aan de 16e prijs de eerste serie van twee duiven. Gilbert Van den Hof won twee prijzen verder de tweede serie. Aan de 55e prijs was Jos. D'Hollander goed voor de eerste van drie duiven. Ook hier de tweede voor Gilbert Van den Hof. Gerard De Wandel won de eerste van vier en vijf duiven aangeduid. Bij de oude duiven de le en 3e prijs. Vroege duiven voor De Maesschalck- Dhondt, Gerard Famaey, André Van Puyenbroeck, Theo Van Elsuweghe (6e en 7e), Bob De Brabander en Gilbert De Vijlder. Bij de jaarlingen was Georges Van de Wielle de nummer één voor Theo Van Elsuweghen, Jules Boone, Bob De Brabander. Op 30 juni won Kamiel Heirman voor Gerard De Wandel met de 2e en 10e prijs de eerste serie. Vroege duiven voor Luc Van Elsuweghe, Van Doorslaer-Chris- tiaens, Steeman-Rombout, Nobels- Maes, Gilbert De Witte (7e en 9e), Emiel Pieters, Leon Seymortier. De eerste van drie aangeduid voor Gilbert Van den Hof. De serie van vier voor Danny Van Puyvel- de en de eerste van vijf voor dezelfde melker. Georges Van de Wielle wint bij de oude duiven voor Gerard De Wandel, Kamiel Heirman, Gilbert Devijlder, Gerard Fa maey, Leonard Mariman, Leonard Christiaens (7e en 8e en eerste serie), De Maesschalck-Dhondt, Gilbert De Block. Gerard De Wandel won bij de jaarlingen voor Luc Van Elsuweghe, Hu- bert Temmerman, Aimé Fiers, Jules Boone (5e en 9e en eerste serie), De Maesschalck-Dhondt, Gilbert Van den Hof, Bob De Brabander. In het SAMENSPEL LEBBEKE met 757 jonge duiven op 14 juli won Frans Buslot de vlucht voor Marc Vereecken, Pierre Vermeir, Frans Ravijts, Goedgezel- schap-Mannaert, Jozef Philips. Emiel Van Biesen, Theo Simoen, Jozef Buys, Francois Vermeiren, Damiaan Pissens. Aan de 19e prijs won Jozef Philips de eerste bonserie en de tweede ging naar Frangois Vermeiren aan de 33e prijs. Jozef Uyttersprot wint aan de 64e prijs de eerste bon van drie duiven. De oude duivenvlucht ging naar Desire Van den Abbeele voor Frans Van Hoey- missen, Jozef De Nul, Frans Van Langen- hove, Paul Van Nieuwenhove, Pierre Cooreman, Jozef De Ridder, Frans Van den Abbeele (8e, 9e, 11e). Aan de 13e prijs de eerste serie voor Frangois Van Hoeymissen aan de 17e prijs de eerste serie voor Frangois Vermeiren. Bij de jaarlingen won Frans Van Hoey missen voor Paul Van Weyenberghe, Paul Van Nieuwenhove, Jan Saerens, Frans Van den Abbeele (5e en 7e), Roger Willockx, A. Van Weyenberghe, Frangois Vermeiren, Louis De Ridder. Aan de 32e prijs de eerste serie van twee en drie aangeduid voor Frans Van den Abbeele. Op 7 juli wint Jozef De Nul voor Frans Ravijts (2e en 10e), Petrus Joos, Pierre Cooreman, Jozef Philips, Jozef Buys, Jozef Tilburgh, Frans Buslot, Geert De Nul, Flor De Vos. Aan de 52e prijs de eerste bonserie voor Marcel Siccard en aan de 96e prijs de eerste bon van drie voor Henri Verdoodt. De snelste oude duif komt van Paul Van Weyenberghe voor Frangois Boeykens, Damiaan Pissens, Frans Van Langenho- ve, Frangois Vermeiren (5e en 8e), Goedgezelschap-Mannaert, Frans Van Hoeymissen, Frans Van den Abbeele. Aan de 20e prijs de eerste bonserie voor Frans Van Langenhove en aan de 42e prijs de eerste van drie voor Frans Van den Abbeele. Désiré Van den Abbeele wint bij de jaarlingen voor Roger Willockx (2e en 3e), Frangois Vermeiren (4e en 7e), Frans Van Langenhove, Pierre Van Nieuwenhuyze, Paul Philips (8e en 10e), Frans Van den Abbeele. Aan de 19e prijs de eerste bonserie voor Frans Van Langenhove. De eerste van drie aan de 43e prijs voor Paul Philips. Op 30 juni was de hoofdprijs voor Mar cel Siccard voor Jean-Pierre Keymolen (2e en 4e), Mare Vereecken, Wilfried Tilburgh, Désiré Van den Abbeele, J. Van de Vondel (7e en 9e), Frans Van den Abbeele. Aan de 45e prijs de bonserie voor Leon Van Sande en Henri Verdoodt wint aan de 124e prijs de eerste van drie aangeduid. Jozef Tilburgh scoort het hoogst bij de oude duiven voor Jaak Huygens, Pierre Cooreman, Jan Heirbaut, Frangois Ver meiren (5e en 9e), Paul Van Nieuwen hove, Flor De Vos, Frans Van den Abbee le, Henri Verdoodt, die aan de 12e prijs de eerste bonserie won. Frangois Ver meiren won de eerste van drie aange duid. Pierre Cooreman troonde op de eerste plaats bij de jaarlingen voor Frans Van den Abbeele. Angele Kips (3e en 4e), Henri Verdoodt, Jozef Uyttersprot, Oscar Van Biesen, Gaspard Van Haut, Wilfried Tilburgh, Omer Van Geertrui. Frans Ver eecken was aan dc 13c prijs goed voor de eerste bon en Damiaan Pissens schreef de eerste serie van drie achter zijn naam. In het V1ERVERBOND OUDEGEM-AP- PELS-DENDERMONDE-GREMBER- GEN kwam Wilfried Costers op het voor plan bij de jonge duiven op 14 juli met de le en 5e prijs. Vroege duiven werden geklokt door Julien Cool, Paul Amand, Frans en zn Van Extergem, Alfred Van Keer (6e en 9e), Remy Comelis, Felix De Troch, André Van Uytfanghe (10e en 1 le). Aan de 27ste prijs de eerste bonse rie voor Jean Van Dooren en aan de 30e prijs de tweede voor Frans en zn Van Extergem, die aan de 67e een hele rits series achter hun naam zetten o.a. van drie en vier aangeduid. Bij de oude duiven won André De Waele voor Antoon Van den Nest, Benoit Comelis, A. en zn Van Extergem, Jan Verberckmoes, Karei Ost (6e en 9e en eerste bonserie), J. en zn Verhelst, Theo Segers. Winnaar André De Waele won de tweede aan de 19e prijs. A. en zoon Van Extergem klokte de eerste van drie duiven aan de 2e prijs. Antoon Van de Nest kreeg de snelste jaarling thuis voor Jan Verberckmoes, Albert Cool, Frans Van Haut, Theo Se gers, Adrienne Debusschere (6e en 9e), Cesar Boon, Patrick De Backer, Jozef Vermeir, Clement Van Driessche wint aan de 32e prijs de eerste bonserie en Willy Geerinck aan de 62e prijs de eerste van drie aangeduid. Op 30 juni klokte JozefTackaert de le en 2e prijs van 730 duiven, met de 7e en 10e prijs wint Frans Desmet de eerste bonserie. Kopduiven voor Theo Segers, Emiel Louis, Frangois Van Hauwe, Willy Geerinck, Remy Cornelis, Paul Amand wint aan de 46e prijs de eerste heel wat series. A. en zn Van Extergem winnen aan de 111e prijs de eerste van drie duiven en aan de 130e prijs de eerste van vier duiven. Michel Geeraert wint bij de oude duiven voo Jozef Claessens, André Van Uytfange (3e en 8e), Patrick De Backer, Marcel Cool, Wilfried Costers (6e en 7e en eerste bonserie), Frans Van Haut, Frans De Meersman, Felix De- troch. De eerste van drie ook voor Wil fried Costers aan de 33e prijs. Adrienne De Busschere stond op kop bij de jaar lingen voor Jan Verberckmoes, Chris- tiaan Van Uvtvanck, René De Ridder, André Van Uytfanghe (6e en 9e en eerste serie), E. en J. Dierickx, Jan Verhaegen, Antoon Van den Nest. Aan de 85e prijs ook de eerste van drie voor André Van Uytfange. Te ZELE-HUIVELDE op 14 juli een uitblinkersrol voor Leopold Van Lam bergen met de le, 5e, 6e, 7e, 20e, 23e, 26e en daartussen de eerste serie en aan de 55e prijs reeds de eerste serie van tien duiven. Vroege duiven voor Koen De Leenheer, Adolf Heirweg, Frans De Block, Hubert Temmerman (8e en 10e), Frans Van de Putte, die aan de 99e prijs de eerste fietsserie wint. Cyriel Verstuyft wint bij de oude duiven voor Gilbert Temmer man (2e en 4e), Walter Haentjens, De Backer-Vehent, Roels Gebr. (6e en 8e en eerste serie). Hubert Temmerman, Al fons Van Holewinckel, Adolf Heirweg, Walter Haentjens was de kopman bij de jaarlingen voor Cyriel Verstuyft (2e en 7e), Gilbert Temmerman, Gebroeders Roels, Adolf Heirweg, Hubert Temmer man (6e en 10e en eerste serie), Eugeen Baert. Bij de duivinnen de le prijs voor Hubert Temmerman voor Cyriel Verstuyft en Adolf Heirweg. Op 7 juli wonnen de gebroeders Roels voor Frans De Beule, André Van Aver- maet, Leopold Van Lambergen (4e en 5e), Cyriel Verstuyft, De Backer-Ve hent), Adolf Heirweg,Hubert Temmer man, Gilbert Van den Hof. De eerste serie was al aan de 5e prijs voor Pol Van Lembergen. Hubert Temmerman won de eerste van 10 duiven. Kris Iliano was goed voor fietsserie. Bij de oude duiven de le en 3e prijs en de eerste serie voor Adolf Heirweg en verder vooraan in het klassement Walter Haentjens (2e en 6e), Gilbert Temmer man (4e en 10e), Remy Geerinck, Cyriel Verstuyft, Kris Iliano, Jos Ivens. Bij de jaarlingen de le en 3e voor Adolf Heir weg en verder kopduiven op de hokken van Jos. Ivens (2e en 5e), Adolf Heirweg, Cyriel ATLETIEK Verstuyft,'Walter Haentjens, Gebroede Roels. Een goed resultaat voor Hubet Temmerman met 7e, 8e, 10e, 13e, 25 en de eerste series. Op 30 juni was het Frans Van Dael dies vlag in de hoogste top mocht haogg met de jonge duiven voor Gilbc D'Heer, Guido Van de Wiele, Hubo Temmerman (4e en 9e), Gebr. (5e en 7e), Adolf Heirweg, Leopold Var Lembergen, Adolf Van Mele. De eer® serie aan de 29e prijs voor Carlos IV Schepper en de fietsserie aan de life prijs voor Leopold Van Lembergen. Theo Van Elsuweghe was de koploper bij k oude duiven voor Frans Ost, De Back Vehent (3e en 9e), Geert Van Have maet, Gilbert Temmerman (5e en 10? Remy Geerinck, Alfons Van Holewincfe (7e en 12e) en eerste serie, Walm Haentjens, Gilbert Temmerman wint k fietsserie aan de 15e prijs. Bij de jaarfc gen klokt Adolf Heirweg de le en prijs. Dré Backer-Vehent waren pi voor de 2e en 8e en winnen de serie. Vroege duiven voor Geert Vi Havermaet, Gilbert Temmerman, B? bert Temmerman, Jozef Lauwaert, b geen Baert, Jos Ivens. Bij de duivinne won Mare De Backer voor Adolf Hei weg, Jos Ivens, Jean Pierre De Back Jules Dierickx-Visschers. BENö Zondag 14 juli had te Ninove de meeting plaats die doorging onder de tiel 'de gouden 1500 meter' Uiteraard stonden ook heel wat andere nummers op het programma en een aantal streekatleten trok dan ook naar de piste in Ninove om er te proberen een goede tijd te lopen of een sterke prestatie te leveren bij de kampnummers. Tim Lievens (EA) eindigde op de 100 meter voor scholieren als derde in 12.07, Bij de seniores-heren won Alain Cuypers (AVT) gemakkelijk dit nummer in een tijd van 10.97. Bij de kadetten meisjes zorgde Rebecca Buyle (EA) voor een derde ereplaats op de 100 meter. Ze finishte in een tijd van 13 53 en zou later met l,45m het hoog springen winnen. Ilde Cleemput (EA) had bij de scholieren 13 46 nodigen dat leverde meteen een eerste plaats op. Ilde zou later ook nog tweede worden in het verspringen met een beste sprong van 4,50m. De dames juniores-seniores-veteranen liepen in twee reeksen. In de eerste reeks legde Katrien Stockman (Zele) beslag op een tweede plaats met een tijd van 13 89. De snelste streekatlete in deze kategorie was Marijke De Kerf, die in een snellere tweede reeks als zesde over de meet kwam en 13 70 klokte. Katrien Stockman en Marijke De Kerf startten ook in de 300 meter. Katrien liep in de eerste reeks een tijd van 46.51, waarmee ze zesde werd. Haar klubgeno- te liep met een chrono van 44.74 naar een tweede plaats in de andere reeks. Bij de heren juniores-seniores-vetera nen moesten niet minder dan vijf reek sen de snelste 300 meter-loper aandui den. Dat werd uiteindelijk Alain Cuypers die in de eerste reeks startte en met 33.84 veruit de snelste tijd liep. Alex Buyle (EA) behaalde een tweede plaats in de vierde reeks met een tijd van 42.78. Zijn klubgenoot Dirk van Stichel liep naar een tweede plaats in de vijfde reeks in 39-70. Drie meisjes van Zele schreven in voor de 400 meter bij de kadetten. Dit num mer werd in twee reeksen gelopen. In de eerste reeks werd Veerle Heirweg tweede in 63.65. Katrien herwege bewees nog maar eens haar talent en won haar tweede reeks in een tijd van 60.25. Sophie Vergeylen kwam als tweede door de finish in 62.23. Belinda Schepens (EA) legde beslag op de vierde plaats in 64.18. James Geens (EA) was op deze afstand de snelste bij de kadetten jongens in 4 eerste reeks en liep 55.82. Bij de sd» lieren jongens finishte Filip De Brana (Zele) als derde in de eerste reeks. Zift tijd: 57.58. Toen was het de beurt aan de 1500 mete disciplines. David Van Wesemael (Zek liep bij de scholieren jongens een wedstrijd in de eerste reeks en eind# met 4.27.15 op een eerste plaats. In 4 tweede reeks liep Sven De Waele (Zele zelfs nog een scherpere tijd. Met chrono van 4.20.91 legde hij beslag of de vierde plaats. Mieke Seminck werd bij de dames ju niores-seniores-veteranen negende haar reeks in een tijd van 5.01.58. Heelwat atleten hadden ingeschreve voor de 1500 meter bij de heren junk res-seniores-veteranen. Guy veldemm (Zele)zit nog steeds het minimum voor de nationale kampioenschappen ach terna. Hij vertrok in de eerste reeks 01 liep naar een tweede plaats in 3 53-80. De overwinning ging in de spurt na» Eddy Stevens (FCL) met een tijd var. 3-53-56. In de vijfde reeks kwam Luc Waumans (EA) als vijfde over de streep in 4.34.29. In de 5 000 meter kregen we mee atle ten van Aalst aan het werk te zien jurgen De Nil liep deze afstand in 15.43.85 c eindige daarmee op de zesde p' Danny Van Keymeulen had 16.13-12 no dig en dat leverde haar een achtste plaats op. Robin Verheyden De Oostvlaamse Federatie voor Toensmi en Radio 2 organizeren gezamenlijk fietshappening die het sluitstuk vormt mm een radioreeks over fietsen in Oost-Vlaan deren. Dc happening heeft plaats in Ou denaarde en er zijn 2 tochten voorzien. Op het North Sea Jazz Festival van dm Haag wordt op 13 juli een hulde gebracht aan de onlangs overleden jazzgigant Star. Getz. Hel koncert heeft plaats om 23.00 uur in de Jan Steenzaal. Van 16 tot 20 oktober heeft in de Sint-Pit- tersabdij van Gent het tiende internatio naal gitaarweekend plaats. Op het pro gramma: classic, jazz, flamenco en na tuurlijk een recital en een aperitiefkoncett. Op dinsdag 15 oktober organizeert het In stituut van de Onderneming om 16 00 uur in het Kongrespaleis te Brussel een mani festatie met als tema 'Ik en de onderneming van het jaar2000: een blik op de toekomst Dat ter gelegenheid van de tiende verjaar dag van het Instituut van de Onderneming-

De Voorpost | 1991 | | pagina 28