Eendracht feestelijk voorgesteld 44ste Jaarbeurs te Aalst Zie pagina's 2 en 3 en onze sportbladzijden j Wï UmBERaen Spelers weten nu van wanten Weekblad van Dender- Durme- en Scheidestreek Voor wie iets beter zoekt De Voorpost VRIJDAG 16 AUGUSTUS 1991 44e JAARGANG NR. 32 - 48 F Op zaterdag 24 augustus opent om 14u. Burgemeester A. De Maght, samen met schepen van financiën Redant, het Beurscomité en het Stedelijke Feestcomité van Aalst de 44,lc Jaarbeurs in de Keizershallen, Keizerlijk Plein 21B te Aalst. Deze zijn dan nog toegankelijk tot en met 2 september '91. De toegangskaarten geldig tussen 15 en 21 uur kosten 50 fr. per kaart en geldig tussen 21 en 23 uur kosten 200 fr. per kaart. Voor de kaarten geldig tot 21 uur, bestaat het princi pe van twee voor een kaart, d.w.z. dat gratis toegang wordt verleend indien U vergezeld bent van iemand die een inkomkaart koopt van 50 fr. (dus 1 persoon betaalt en 1 persoon gratis). Kinderen minder dan 12 jaar oud en vergezeld van tenminste één volwassen persoon krijgt gratis toe gang. Shows 44'" Jaarbeurs Aalst Zaterdag 24/8 21u. Aalsterse avond; zondag 21u. Playbackwedstrijd met Phil Kevin; maandag 16u. demon stratie bloemschikken - 21u. Eddy Wally Wendy Van Wanten; dins dag 21u. Bart Kacll John Terra; woensdag 14u. Seniorennamiddag met Jacques Haymond Tonia - 21u. Show 'in 't Wit Paard"; don derdag 21u. Willy Sommers; vrijdag 21u. De Kreuncrs; zaterdag 21u. Soundmixwedstrijd met Petra; zon- Hoogstraat 28 Aalat Tel. 053/21.23.22 Huwelijkslijsten Porselein geschenken Meubelen en decoratie dag 21u. Soundmixwedstrijd met Petra; zondag 21u. Luc Steeno H. Lotti; maandag 21u. Will Tura. Informatie en plaatsreservatie: 053/77.11.11 - toestel 277. Reglement wedstrijd fraaiste stand Jaarbeurs 1991: Art.l: tijdens de Jaarbeurs 1991 or ganiseren de organisatoren een wedstrijd voor de beste stand. Art.2: de standhouder dient zich niet in te schrijven daar in principe elke stand deelneemt. Art.3: de standen worden gekwo- teerd op basis van volgende criteria: inrichting stand (esthetica, origina liteit): veiligheid en reinheid (brandbeveiliging, elektriciteits voorzieningen, orde en netheid); onthaal en publiciteit (houding van de exposant, onthaal van de bezoe kers, promotics op de beurs). Art.4: de standen zullen door een, door het organiserend comité sa men te stellen jury, beoordeeld wor den volgens in artikel 3 gestelde cri teria tussen vrijdag 3D augustus en zondag 1 september 1991. Art.5: de uitslag van de wedstrijd zal bekend gerpaakt worden op maan dagavond van 2 september 1991 net voor het sluiten van de Jaarbeurs waarna aan de winnaar een diploma "Fraaiste stand Jaarbeurs 1991" zal overhandigd worden. 120 expozanten Op de lijst van de deelnemende ex pozanten aan deze 44e jaarbeurs van Aalst komen een 120 tal namen voor. Dit lang niet allemaal hande laars, maar er schuilen ook vereni gingen onder die op de jaarbeurs een verbruikersstand uitbaten. Zoals de Aalsterse Gilles bievoor- beeld of De Horizon die promotie maakt voor de school. Wat de handelaars en bedrijven be treft. daar hebben de bezoekers een biezonder ruime keuze. Zowat alles wat men zich ook maar kan inbeel den is er te zien. Van auto-onderde len, waterbehandelingstoestellen tot naaimachines, van kaarsen, boe ken, kalenders en keukens tot schrijfmachines en computers, ook binnendeuren zijn er en kleding stukken uitgevoerd in bont. En voor de fijnproevers raden we de verse aardbeien in witte chocolade aan. Verder ook droogbloemen, kruiden en specerijen, mattetaarten, parket vloeren, lederen bankstellen, gor dijnen en overgordijnen, wijnen, houtkachels, ladders, alles voor de huidverzorging, fijne vleeswaren, isolatiematerialen, bubbelbaden, onderwatermassage en Eendracht Aalst met een behendigheidsspel en de verkoop van souveniers en Aal sterse vlaaien. En dan vergeten we nog de exotische planten, de bouw ondernemingen, tuinaanleg, fanta siejuwelen, babyartikelen, verlich ting. fotomateriaal, spiegels, ge schenken, orgels, piano's en andere muziekinstrumenten, het porselein, de bestekken.

De Voorpost | 1991 | | pagina 1