Zaterdag 28 september
VTM
15.30 Hanna Barbera -16.20 Clip
club -16.35 Doogie Howser M.D
-17.00 Super 50 -18.00 Nieuws -
18.05 De juiste prijs - 19.00
Nieuws - 19 30 Familieraad -
20.00 Blanco - 20.30 Predator -
22.40 Sport - 22.55 Fright
Night.
BRT 1
wijs - 12.00 Babel - 15.15 Santa
Fe Trail - 17.05 Space 1999 -
18 05 Schoolslag - 18.40 Vlaan
deren vakantieland - 19.20 Jo
ker- en lottotrekking - 19.30
Nieuws - 20.00 Kwislijn - 20.05
Hale Pace - 20.35 Jekyll en
Hyde - 22.25 Kunstzaken - 22.30
Sport op zaterdag - 23.00 Van
daag - 23.20 Prins van New
York.
BRT 2
20 00 Festival van Vlaanderen.
NED 1
15.00 Die rotkat - 16.58 Achter
het nieuws extra -17.40 Kassa! -
18.12 Kindermenu - 19 00
Nieuws - 19.22 Lingo - 19.53
Cassidy - 20.54 Zeg 'ns AAA -
21.19 Het moment - 22.10 Per
NED 2
17,30 Nieuws -17.40 The Thun-
dercats - 18.00 Wie zorgt die
leeft - 18.40 A fortunate life -
19 30 Preview - 20.00 Nieuws -
20.25 Wie zorgt die leeft.
RTBF 1
9.50 Interwallonie - 10.30 Ka
pers op de kust - 11.00 Deutsch
mit Victor -11.30 Génies en her-
be - 12.00 Videothèque - 13.10
Objectif Europe -13.40 Le goril-
le vou8 salue bien -15.25 Ecran
témoin - 16.45 Grand écran -
17.35 Félix -18.05 Nouba nouba
-18.20 Gourmandises -18.40 Té-
létourisme - 19.30 Nieuws -
20.10 Le jardin extraordinaire -
20.45 Le temple d'or - 22.15 Con
tacts - 22.30 Match 1.
RTL
7.20 La lucarne d'Amilcar - 7.30
Series - 11.20 10 qu'on aime -
12.25 Moteurs - 13.00 Nieuws -
13.301 comme -14.05 L aviation
du passé et du futur - 14 30 Le
maitre de l'eau -16.05 Magnum
P.I. - 17.00 Père et impairs -
17.25 Clip clap -19 00 Nieuws -
19.30 Coup de dés - 20.10 Un flic
dans la mafia - 21.15 La fièvre du
désert - 23 20 Les superstars du
catch - 0.15 La saga du rock.
TF 1
6 00 Ochtendprogramma's -
13.50 La une est a vous - 17 20
Mondo dingo -17.50 30 Millions
d'amis -18.20 Une familie en or -
18.50 Marc et Sophie - 19.15 La
roue de la fortune - 20 00
Nieuws - 20.45 Sébastien c'est
fou! - 22.35 Les douze salopards
mission fatale - 0.15 Formule
sport -1.50 Nachtseries.
A 2
700 Ochtend-TV -13 35 Objectif
ECO - 14.10 Animalia - 15 00
Sports passion - 17.00 Hallali -
18.35 Dessinez c'est ga^né -
19.00 L'homme qui tombe a pic -
20.00 Nieuws - 20.45 La nuit des
héros - 22.20 Double jeu - 23.25
La longue traque - 0.35 Sylvaine
- 2.00 Nachtuitzendingen.
ARD
9 00 Ochtend- middag-TV -
11.03 Spuk im Herrenhaus -
I 14.15 Acteursportret: Hans Al-
I bers -16.00 Disney Club -17 25
I Vooravondmagazines - 18.10
Sportschau -19 00 Markt -19.30
Elvis - 20.00 Nieuws - 20.15 Die
Goldene Stimmgabel - 22 05
I Nieuws/Wort zum Sonntag - Der
Don ist tot - 0.10 Die Rache der
I Pharaonen.
ZDF
8.30 Nachbarn in Europa - 9.00
Overname Dl -12.35 Diese Wo-
che - 13.05 Tao tao - 13.30 Ihr
Musikwunsch -14 15 Knautsch-
zone - 15.00 Garfield und seine
Freunde - 15.25 Logo extra -
15.40 Die roten Teufel von Ari
zona -17.05 Die fiiegenden Arzte
- 18.10 Landerspiegel - 19.00
Nieuws - 19.30 Kleinstadtge-
schichten - 20.15 Sechs Manner
aus Stahl - 22.05 Das aktuelle
Sport-studio - 23.25 Traum oh-
ne Ende -110 Mr. Moto und sein
Lock vogel.
Zondag 29 september
VTM
12 00 Super 50-13.00 Nieuws -
13.30 Murphy Brown -14.00 Lo
ve Boat - 14.45 Clip club -15.00
Jaws II - 17 00 De kinderacade
mie -18.05 Mimi -19.00 Nieuws
-19 30 Familieraad - 20.00 Wal
tere verjaardagsshow - 21 30
Ramona - 22.00 Nieuws - 22.20
De sportshow - 23.25 Wild, wild
world of animals.
BRT 1
9.00 Samson - 10.00 Hoshanah
Rabbah -11.00 De zevende dag -
12.45 Sportmiddag -13.15 Hui
zen kijken -13.30 De zoutprins -
15.00 1 voor iedereen - 17.15
Bassie en Adriaan en de schat
kaart -18 05 Kinderen voor kin
deren festival - 19 00 Dicht bij
huis - 19.30 Nieuws - 19.45
Sportweekend - 20.30 Bunker -
21.35 De Pré historie 1967 -
22.05 IQ - 22.30 Vandaag -
22.50 Wie schrijft die blijft -
23.30 Coda.
BRT 2
13.45 Sport extra: autorennen
GP van Spai\je Fl
NED 1
1100 Eucharistieviering
14 35 Ja en amen - dwars door
de bijbel -15.10 Beau Brummel -
17.00 Professor Poopsnagle -
17.35 Tao Tao - 18 00 Cut the
Crap - 19.05 KRO's teken
filmfestival - 19.25 Father Dow-
ling - 20.10 Hulp helpt! - 21.15
Brandpunt - 21.50 Inspector
Morse.
NED 2
9.00 De grote dikke beer vertelt
- 9,30 De scheurkalender - 9.45
Zomerplannen - 10.10 Z Z Z:
Limburg - 10.30 Fred's video-
hoek - 11 00 VPRO's EldorAdo -
12.00 Voetbal plus - 12.45
VPRO's EldorAdo - 19.00 The
wonder years - 19.24 The comic
strip presents - 20.10 Jiskefet -
20.41 Age unknown -21.31 Het
eind dat niemand keren kan.
RTBF 1
9.30 Terre et soleil -10.00 Culte
Israelite - 11 00 Eucharistievie
ring- 12.00 Faire le point-13 00
Nieuws - 13 35 Anna de Brook
lyn - 15.25 Génies en herbe -
15.55 Parole de chien - 16.25
Nouba nouba -17.00 Les mystè-
res de l'esprit -18.00 Autovision
- 18.30 Le week-end sportif -
19.30 Nieuws - 20.05 Le 7ième
Festival du Cirque d'Or - 21.20
Pas si bêtes - 21.30 Le bourgeois
gentilhomme
RTL
7.30 Dimanche en fête - 10.35
Alf - 10.55 Controverse - 12.00
Buona domenica -13 .00 Le jour
nal inattendu - 13 45 Le Saint -
14.40 Cagney and Lacey - 15.30
Auguste - 17.00 Kelly - 17.30
Atoukado-19 00 Nieuws -19.30
Allo Allo! - 20.10 Dix qu'on aime -
21.10 L'homme aux nerfs
d'acier - 23.00 Nieuws - 23.20
Derrick - 0.25 Controverse.
TF 1
6.00 Ochtendprogramma's -
13.20 Hooker -14.15 Rick Hun-
ter - 15 10 Columbo - 16.55 Dis
ney parade - 18 05 Téléfoot -
19.05 7 sur 7 - 20.00 Nieuws -
20.35 Tapis vert - 20.45 Officier
et Gentleman - 23 00 Le clan des
irreductibles - 0.55 Télévitrine -
1.35 Concert - 2.20 Nachtseries.
A 2
7.00 Ochtend-tv - 13 20 Diman
che Martin - 14.55 MacGyver -
15.50 L'école des fans - 17.35
Cousteau -18.25 Stade 2 -19.25
Maguy - 20.00 Nieuws - 20.45
Pas de bavard a la muette -22.15
Bouillon de culture - 23 40 Der-
niere Far-West Sakhaline - 1 00
L'heure de vérité - 1.55 Nacht
uitzendingen.
ARD
8.35 Disney club - 10.00 ARD
Sport extra -11.30 Sendung mit
der Maus - 12.00 Middagmaga
zines - 13.15 Pladoyer für einen
Komponisten - 13.45 Kinder
programma's -15.05 ARD Sport
- 17 00 Bilder aus der Wissen
schaft - 17.30 Weltspiegel -
17.55 Verkiezingen in Bremen -
19.30 LindenstraGe - 20.00
Nieuws - 20.15 Giganten am
Himmel - 22.QO Kulturreport -
22.30 Nieuws - 22.45 Hundert
Meisterwerke - 22.55 Überleben
in der Haut des Feindes - 23.40
Magnum.
ZDF
8.45 Ochtend-tv - 12 00 Mid-
dag-tv -15.15 Ein M&dchen vom
Lande - 17.10 Die Sport-Repor
tage - 17.55 Wahl in Bremen -
18.10 Bonn direkt - 19.30 ZDF-
Bundestagsrunde - 20.00 Vier
tel vor Vision - 20.15 Vision -
22.25 Auch groGe Scheine kön-
nen falsch sein - 2345 Auftakt in
Berlin.
Maandag 30 september
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Clip club -
16.40 Santa Barbara - 17.00
Webster -17.30 Home and away
- 18.05 Cijfers en letters -18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Videodinges - 20.30 MacGyver -
21.30 De vraag van 1.000.000 -
22 00 Nieuws - 22.30 Vroemtui-
gen - 23.00 Highway to heaven.
BRT 1
14.30 Schooltv - 15.00 Engels -
17.30 Mooi en meedogenloos -
18.05 Alfred J, Kwak - 18.35
Kinderen van de Vuurberg -
19.03 Buren - 19.30 Nieuws -
20.05 Zeg 'ns AAA - 20.30 TVl -
Denksportkampioen - 21.20
Hercule Poirot - 22.00 Op de
koop toe - 22.40 Vandaag - 23.00
Uitzending door derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Grensstad - 20 00 Uitzending
door derden - 21.00 Keuken-
wys - 22.05 De verloofden.
NED 1
16,05 Kanaal 1 -17.03 Winnie de
Pooh -17.30 Ereprijs 17 -17.59
Boggle -18.24 NCRV Sport op 1 -
18.54 Alternatief spreekuur -
19.24 Prettig geregeld - 20.00
Nieuws - 20.26 De zomer van '45
- 21.38 Hier en nu - 22.11 Skee
ler Gala 1991 - 22 50 Internatio
naal koorfestival - 23.24 Cheers.
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 The Big
Valley - 16.15 Santa Barbara -
17.00 Voyager - 18.00 Nieuws -
18.20 Ha, die dieren - 18.40
Countdown - 19.15 Over mijn
lijf! - 19.50 Married with Chil
dren - 20.20 Dragnet - 22.05
Nieuwslijn - 22.30 Bodylijn man
- 23.00 RUR - 23.40 Erotica.
RTBF 1
12.30 Forem - 12 40 Gourman
dises -13.00 Nieuws -13.35 Les
bijoutiers du clair de lune -
15.05 Télétourisme - 15.40 Au
tovision - 16.00 Autant savoir -
16.25 Video-clips -16.40 Nouba
nouba - 17.40 21 Jump Street -
18.35 Le jeu des dictionnaires -
19.00 Ce soir - 19.30 Nieuws -
20.15 Docteur Framyoise Gail-
land
RTL
12.00 Ma sorcière bien-aimée -
12.30 Top models - 13.00
Nieuws - 13.30 Series - 15.15
S.O.S. Père Noël -16.55 Ma sor
cière bien-aimée - 17.20 Super
30 -17.30 MacGyver -18.25 Ro-
seanne - 19.00 Nieuws - 19.30
Coup de dés - 20.10 Le 5ième
Commando - 21.55 Eurofoot -
22.35 Nieuws - 23.15 Comman
do Vietnam - 23.50 L'aviation du
passé et du futur - 0.15 Bonsoir
TF 1
6.00 Ochtendprogramma's -
13.35 Les feux de l'amour -
14.30 Cóteouest-15.30 Laclini-
que de la forêt noire - 16 15 Ri
viera - 16.40 Club Dorothée -
17.35 21 Jump Street - 18.25
Une familie en or - 18.55 Santa
Barbara - 19.25 La roue de la
fortune - 20.00 Nieuws - 20.45
Tapis vert - 20.50 Le mur de
l'Atlantique - 22.40 Médiations -
1 35 TFl-Nuit - 2.25 Nachtpro
gramma's.
A 2
6.05 Ochtend-TV - 13 50 Des
jours et des vies - 14,15 Falcon
Crest - 14 40 Les brigades du
tigre - 15.40 La chance aux
chansons - 16.10 Dröles de da
mes -17.00 Giga -18,05 Chiffres
et lettres - 18.30 Vos droits au
quotidien - 18.45 Mister T -
19.15 Question de charme -
19.45 Caméra.indiscrète - 20.00
Nieuws - 20.45 Chariots Con
nection - 22 "15 Les années Algé-
riennes - 0.00 Caractères -1.00
Nachtuitzendingen.
ARD
9 00 Ochtend- en middag-TV -
14.02 Kinderprogramma's -
15.03 Frühreife Generation -
16.35 Der Doktor und das liebe
Vieh - 17.00 Vooravondpro
gramma's - 20.15 Praxis Bülow-
bogen - 21 00 Comedy-Club -
21 30 Opium füre Volk - 22.00
Leo's - 22.30 TageBthemen -
23.00 WeiGe Hochzeit.
ZDF
13 45 Supergran - 14 lOWoAr-
as noch in Freiheit leben -14.40
Flamingos am Moorsee - 14.55
Diese Drombuschs - 15.03 Die
Biene Maja-16.35 MowglisBrü-
der - 17.15 Tele-illustrierte -
17.40 Ein Fall fiir zwei - 19 00
Nieuws -19.30 Unser H^ys -
21.45 Nieuws - 22.10 MeineÊil-
dergeschichte - 22.20 Vater der
Pop-Art - 22.50 Der König, der
Jude, der Zauberer, der Mohr -
0.15 Zeugen des Jahrhunderts.
Dinsdag 1 oktober
VTM
Webster -17.30 Home and away
-18.05 Cijfers en letters -18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
BRT 1
14.30 Schooltv. - 17.30 Mooi en
meedogenloos - 18.05 Liege-
beest -18.20 Het station -18.35
Elly en Jools - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20.05 De drie
wijzen - 20.40 Zeker weten? -
22.00 Vreemd volk? - 22.35 Van
daag - 22.55 Supermachten.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19 30
Grensstad - 20 00 Uitzending
door derden - 20.30 Belgisch ac
cent - 21.10 Romeo en Julia -
22.00 Levensweg.
NED 1
10 00 Vrouw zijn - 10.50 TV-
fruitmand - 11.15 Vier seizoe
nen met Marjolein Bastin -16.08
Het kleine huis op de prairie -
17.00 Kinderkrant -17.30 Tijd
sein 1 - 18.10 Broers voor het
leven - 18,35 Blackout - 19.00
Op weg naar Avonlea - 20.00
Nieuws - 20.25 Het gevecht van
Elmer Jackson - 21.59 Vuilnis
vat New York - 22.29 Nooit meer
nacht - 22.45 Antenne - 23.35
Mag ik 's met je praten?
NED 2
17.05 De Bobobobs - 17.31 Kin
derboekenweek'91 -18.16 Daar
komen de schutters - 18.50
Lingo - 19.19 Kinderen voor
kinderen festival '91 - 20.15
Laat maar zitten-20.41 Gewoon
Toon - 21.35 In voor- en tegen
spoed - 22.03 Achter het nieuws
- 22.35 Wings - 23.03 Impact:
Partij in de war - 23.51 Museum
schatten.
RTBF 1
12.30 Forem - 12.40 Gourman
dises -13.35 They shall have mu
sic - 15.15 Le jardin extraordi
naire - 15.45 Génies en herbe -
16.15 Video-clips - 16,40 Nouba
nouba - 17.35 21 Jump Street -
18.35 Le jeu des dictionnaires -
19.00 Ce soir - 19.22 Lotto
Joker - 19.30 Nieuws - 20.10
Double 7-21.30 Babel - 22.45
Les arts en liberté.
RTL
11.20 Eurofoot - 12.00 Ma sor
cière bien-aimée -12.30 Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Se
ries- 15.15 La valléede la peur -
16.50 Ma sorcière bien-aimée -
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Moitié, moitié - 2135
Question de santé - 22 40
Nieuws - 23.00 Mélo.
TF 1
6.00 Ochtendprogramma's -
12.30 Le juste prix - 13.00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour - 14.30 Cöte ouest -
Dorothée -17.3021 Jump Street
-18.25 Une familie en or -18.50
Santa Barbara -1920 La roue de
la fortune - 20.00 Nieuws - 20.40
Voetbal - 22 40 Ciel mon mardi -
0.55 TFl Nuit - 1.25 Nacht-
programma's.
A 2
6.05 Ochtend-TV-13.00 Nieuws
- 13 45 Des jours et des vies -
14.10 Falcon Crest - 14 40 Les
brigades du tigre - 15.40 La
chance aux chansons - 16.10
Dröles de dames - 16.55 Giga -
18.10 ChifTres et lettres - 18.35
Vos droits au quotidien - 18.45
Mister T - 1§^0 Question de
eharme- 19.45Caméraindiserè-
te - 20.00 Nieuwst.20.50 Cocoon
- 22.50 Mardi soir - 1.25 Nacht
uitzendingen.
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
12.40 Middagmagazines -16 35
Der Doktor und das liebe Vieh -
17.00 Vooravondprogramma's -
20.00 Nieuws - 20.15 Nur keine
Hemmungen - 21.00 Panorama -
21,45 Miami Vice - 22.30 Tages-
themen - 23.00 ARD Sport -
23.30 Nachsaison.
ZDF
13.45 Supergran -14.10 Die Op-
er des Barock - 14.40 Die Welt
der 30'er Jahre - 15.10 Wipder-
sehen macht Freude -16.03 Die
Biene Maja - 16.35 Die weiGe
Robbe - 17.00 Nieuws - 17.15
Tele-illustrierte -17.45 Wie gut.
daG es Maria gibt-19.00 Nieuws
- 19,30 Das letzte Führerhaupt-
quartier - 20.15 Manner im ge-
fahrlichen Alter - 22.10
Deutschland Journal - 22.55
Singles - 0.10 Viva Brazil.
Woensdag 2 oktober
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Clip club -
16.30 Kinderclub -17.00 Schuif
af - 18.05 Cijfers en lettere -
18.30 Waagstuk! -19.00 Nieuws
- 19.30 Rad van fortuin - 20 00
Drie mannen onder één dak -
20.30 Dierenplezier - 21.10
Twin Peaks - 22.00 Nieuws -
22.30 VTM-sport - 23.50 Hill
Street Blues.
BRT 1
15.55 Schoolslag - 16.30 Sam
son - 17.30 Mooi en meedogen
loos - 18.05 De Smurfen - 18.35
De woudlopers - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20.05 Tatort -
21.35 Edgar Briggs, geheim
agent - 22.00 Over m'n lijf -
22.30 Kunst-zaken - 22.35 Van
daag - 22.55 Azimut - 23.25
Stoppen met roken.
BRT 2
19.00 De werkzoekers - 19.30
Grensstad - 20.00 Sportavond:
Europees voetbal - 22.00 Fight
of the Night.
NED 1
16.07 Professor Poopsnagle -
16.35 Disneyclub -18.00 Boggle
- 18.30 Natuur in eigen land -
19.00 Woensdagavond met Van
Willigenburg - 20.00 Nieuws -
20.27 The Year of living dange
rously - 22.25 Megabrein - 23.05
Reporter - 23 .40 Mancuso FBI.
NED 2
14.15 Thrill of a romance -1608
Bekijk het maar - 17.12 Santa
Barbara - 18.00 Nieuws - 18.20
10 jaar Platen Tiendaagse -
19.00 America's funniest home
video's - 19.26 Natte neuzen -
19 56 Onze ouwe - 21.00 Platen
Tiendaagse TV-Show - 21.55
Tros aktua - 22.25 Top Cops -
23.15 Het bewogen eiland.
RTBF 1
12.30 Forem - 12.40 Gourman
dises - 13.00 Nieuws - 13.35 La
blonde ou la rousse -15.20 Babel
- 16.40 Nouba nouba - 17.35 2i
Jump Street - 18.35 Le jeu des
dictionnaires - 19 00 Ce soir -
19.30 Nieuws - 20.10 Plein ca
dre - 21.15 Le premier cerclp -
23.00 Coup de film - 23.20
Nieuws.
RTL
11.30lcomme-12.00 Masorciè-
re bien-aimée - 12.30 Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Sé
ries - 14.25 Après-midi Disney -
16.05 Les deux font la paire -
16.50 Ma sorcière bien-aimée -
17.15 Super 30 - 17.30 MacGy
ver - 18.25 Roseanne - 19 00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Pookie - 22.10 Pour le
meilleur et pour le vivre - 23.15
Les folies aventures de Robin
des Bois.
TF 1
6 00 Ochtendprogramma's -
13.00 Nieuws - 13.40 Age nee
tous risques - 14.30 Club Doro
thée - 17 25 21 Jump Street -
18.20 Une familie en or - 18.50
Santa Barbara -1915 La roue de
la fortune - 20 00 Nieuws - 20.40
Tapis vert - 20.50 Sacrée soirée -
22.50 La haine antisémitq.- 0.20
Télévitrine - 0.50 Nachtpro
gramma's.
A 2
6.05 Ochtend-TV - 13 45 Des
jours et des vies - 14.10 Falcon
Crest - 14.35 Opération terre -
16.10HannaBarbera-17 05Gi
ga - 18.10 Chiffres et lettres -
18.30 Vos droits au quotidien -
18.45 Mister T. -19410 Question
de pharme -19 40 Camqra indis
crete - 20.00 Nieuws - 20.4I5 Le
dernier lien - 22.15 Sauve qui
veut - 23.35 Musiquesau cceur -
1.00 Camera indiscrete -,,1.15
Nachtuitzendingen
ARD
9.00 Voormiddagprogramma's -
12 30 Middagmagazines - 14 .02
Kinderprogramma's - 15 30 51
Nord-16 03 Talk taglich -16.35
Malu Muhler -17.00 Vooravond
programma's - 20 00 Nieuws -
20.15 Die Champagner-Dynas-
tie - 21.50 ARD-Brennpunkt -
22 30 Tage8themen - 23.00
Nachschlag - 23.05 Boulevard
Bio - 0.00 Die Lady mit dem Colt.
ZDF
13.45 Supergran - 14 10 Mauly
und Ratty am groGen FluG -
14.30 Guckloch - 14.45 Die
1 merkwürdige Lebensgeschich-
te des Friedrich Freiherrn von
derTrenck-16.03 Die Biene Ma
ja - 16.20 Logo - 16.40 Nieuws -
16.55 ZDF Sport -19.00 Nieuws
-19.30 Die volkstflmliche Hitpa
rade - 20.15 Voetbal - 22.10 Stu
dio 1 - 22.40 Keine Rechte für
Tiere - 23 10 Matlock - 23.55
Nieuws - 0.00 Leninallee.
Donderdag 3 oktober
VTM
15.30 Dallas - 16 15 Clip club -
16 40 Santa Barbara - 17.00
Webster -17.30 Home and away
- 18.05 Cijfers en letters - 18.30
Waagstuk' - 19.OO Nieuws -
19 30 Rad van fortuin - 20.00
Tien om te zien - 21.00 Dynasty -
22 00 Nieuws - 22.30 Star -
23.15 Miami Vice.
BRT 1
14.30 Schooltv. - 17 30 Mooi en
meedogenloos - 18.05 Prikbal-
lon - 18.20 Duupje - 18.30 De
mysterieuze Steden van Goud -
18.55 Kom op tegen kanker
journaal - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Kwislijn - 20 05
Schwarzwaldklinik - 20.50 Het
huis van wantrouwen - 21.30
Panorama - 22.30 Vandaag -
22.50 Uitzending door derden -
23.10 Huizen kijken.
BRT 2
19 00 Schooltelevisie - 19.30
Grensstad - 20.00 Tracey Ull-
man show - 20.30 Moviola -
21.30 Nieuws - 22.00 Afscheid
van het schijnparadijs.
NED 1
16.10 AVRO Service Salon -
17 00 Studio Trappelzak -17.30
Kom op voor je recht - 18.00
Boggle -18.30 Wordt vervolgd -
19.00 Kunst en kitsch - 20 00
Nieuws - 20.25 Televizierring
Gala - 21.28 Avro Televizier -
22 08 L.A. Law - 22.53 Jasperi-
na in het Concertgebouw.
NED 2
15.30 After school special -
16.15 Santa Barbara - 17.05
Sledge Hammer - 17.35 Star-
street - 17.50 Bouli - 18.20
B.O.O.S. - 18.50 Top 40 - 19.20
De Heilige Koe - 19.50 Tour of
Duty - 20.40 In de Vlaamsche pot
- 21.10 Take off - 21.35 Married
with Children - 22.05 Nieuws
lijn - 22.30 Jaloezieën - 23.20
Stop de persen - 23.50 The royal
reporters.
RTBF 1
12,30 Forem - 12.40 Gourman
dises - 13.00 Nieuws - 13.35 Le
chemin perdu -15.20 Les arts en
liberté - 16 05 Ecran savoir -
16.25 Video-clips - 16.40 Nouba
nouba - 17.35 21 Jump Street -
18.35 Le jeu des dictionnaires -
19.00 Ce soir - 19.30 Nieuws -
20.15 Autant savoir - 20.45 Sans
pitié - 22.35 Grand écran - 23.50
Politieke uitzending.
RTL
11.30 La main a la patte -12.30
Top models - 13 00 Nieuws -
1330 Series -15.15 Rencontres
- 16.50 Ma sorcière bien-aimée -
17.15 Super 30 - 17.30 MacGy
ver - 18 25 Roseanne - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.15 Le maitre de guerre -
22.35 Soir-auto - 23.25 Brigade
de nuit - 0.15 Magnum.
TF 1
6.00 Ochtendprogramma's -
13 35 Les feux de l'amour -
14.30 Cöte ouest-15.30 La clini-
que de la forêt noire - 16.15 Ri
viera - 16.40 Club Dorothée -
17.25 Voetbal -19 15 La roue de
la fortune - 20.00 Nieuws - 20.35
Tapis vert - 20 40 Voetbal: UE-
FA-cup - 22.40 La haine antisé-
mite - 0.00 WK Rugby - 2 15
Nachtseries.
A 2
6 05 Ochtend-TV - 13.50 Des
jours et des vies - 14 15 Falcon
Crest - 14.45 Les brigades du
tigre - 15 45 La chance aux
chansons - 16.15 Dröles de da
mes- 17.05 Giga -18.10 Chiffres
et lettres - 18 35 Vos droits de
quotidien - 18.50 Mister T -
19.15 Question de charme -
19 45 Caméra indiscrete - 20.00
Nieuws - 20.45 Envoyé spécial -
22.10 Le Doulos - 23.50 Merci et
encore bravo - l 15 Nachtuit
zendingen
ARD
8.35 Verflixtes MiGgeschick -
9.45 Besuch bei... Günter Grass
- 10.15 Konzert zum Tag der
Deutschen Einheit - 11.50 Mei-
ne Abenteuer im Jemen - 13.05
Der eiserne Ritter von Falworth
- 14.40 Biologie - 16.15 Piraten
im Karibischen Meer - 18.15
Sportschau - 19.15 Terra Aus-
tralis - 20.15 Toespraak - 20.20
Was ist aus uns geworden? -
21.15 ARD-Wunschkonzert -
22.50 Haschen hüpf - 23.50 In-
zest.
ZDF
9 05 Ochtendprogramma's -
12 30 Schwerin - Hauptstadt
von Mecklenburg-Vorpommern
- 13.00 ZDF Sport extra - 17.15
Landerjoumal - 18.05 Leipzig -
Phönix aus viel Asche - 19.20
Zwei Münchner in Hamburg -
20 15 Taxi nach Rathenow -
2115 Gesundheitsmagazin
Praxis -22.10 Live - 2330 Hoch
zeit auf Widerruf.
Vrijdag 4 oktober
VTM
Webster -17.30 Home and away
-18.05 Cijfers en lettere -18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19,30 Rad van fortuin - 20.00
Wies Andersen Show - 21.00
Shattered spirits - 23.20 Boks-
gala.
BRT 1
14.30 School-tv. -17.30 Mooi en
meedogenloos -18.05 Postbus X
- 18.30 TV l Top 30 - 19.03 Bu
ren - 19.30 Nieuws - 20 05 De
wonderjaren - 20.30 Baraka -
21.35 Geheim van de Sahara -
22.30 Kunst-zaken - 22.35
Nieuws - 22.55 Tijd is geld -
23,05 Een jaar in Vietnam.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Grensstad - 20.00 Vlaanderen
vakantieland - 20.35 Kijk uit! -
20.40 Het Beluik - 21.30 Nieuws
- 22.00 Première film video -
22 30 Binnenskamers Mozart.
NED 1
13.00 Nieuws - 16.00 Zicht op
zee - 16.31 Alternatief spreek
uur-16.55 Pink Panther- 17,07
Tekenfilmfestival -17.35 Woef -
18.01 Boggle -18.30 Ja, natuur
lijk extra -18.59 Dinges -19.29
Ha, die pa - 20.00 Nieuws - 20.26
Tedatête met... -21.17 Rondom
tien - 22.03 Jessica Fletcher -
22,51 Document - 23.15 Minia
tuur.
NED 2
16.05 Kijk tv - 16,32 Derrick -
17.32 De wereld op een postze
gel - 17.50 De ouderwinkel -
18.20 Teenage Hero Turtles -
18.46 Te land, ter zee en in de
lucht - 19.37 Ministars - 20.27
Bananasplit - 20.53 Tros-Kom-
pas - 20.58 'Allo allo' -21.32 Die-
rendagspecial - 22.12 In the
Heat of the Night - 23.00 Dode
lijke liefde.
RTBF 1
12.30 Forem - 12.40 Gourman
dises - 13.35 Chéri, fais-moi
peur - 14.55 Plein carde - 15.55
Ecran savoir - 16.15 Autant sa
voir - 16.35 Video-clips - 16.40
Nouba nouba - 17.35 21 Jump
Street -18.35 Lejeu des diction
naires - 19.00 Ce soir - 19.30
Nieuws - 20.10 Jours de guerre -
2110 Tant qu'il y aura des hom
mes - 23.10 Vidéothèque
RTL
11.30 Soir auto -12.30 Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Se
ries - 15.15 La renaissance
d'Anna - 16.55 Ma sorcière
bien-aimée - 17.20 Super 30 -
17.30MacGyver-18 25Rosean
ne - 19 00 Nieuws - 19.30 Coup
de dés - 20.10 Derrick - 2125 Le
prix de l'honneur - 23.20 Mo
teurs - 0.05 Vegas.
TF 1
6.00 Ochtendprogramma's -
13.35 Les feux de l'amour -
14.30 Cöte ouest -15.30 La clini-
que de la forêt noire - 16.15 Ri
viera - 16 40 Club Dorothée -
17.30 21 Jump Street - 18.25
Une familie en or - 18,50 Santa
Barbara - 19.20 La roue de la
fortune - 20.00 Nieuws - 20.45
Tous a la une - 22.50 52 sur la
une - 23.55 Spécial sport - 2.05
Nachtseries.
A 2
6.05 Ochtend-TV -13.00 Nieuws
- 13 50 Des jours et des vies -
14.15 Falcon Crest - 14 40 Les
brigades du tigre - 15.40 La
chance aux chansons - 16.15
Dröles de dames - 17 00 Giga -
18.05 Chiffres et lettres - 18.30
Vos droits au quotidien - 18.45
Mister T - 19 10 Question de
charme -1940 Caméra indiscre
te - 20.00 Nieuws - 20.45 Fort
Boyard - 22.05 Pas de faire part
pour Max - 23.00 Ciné club -1.30
Nachtuitzendingen.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.35 Middagprogramma's -
17.00 Voravondprogramma's -
20.15 Die Champagner-Dynas-
tie - 21.50 Plusminus - 22 .30 Ta-
gest hemen - 23,00 Die liebe Ver-
wandten - 23.25 Sportschau -
23.50 Der Mann mit der Kame-
ZDF
13.45 ZDF Sport - 17 00
Vooravondprogramma's - 17.50
Der Hausgeist -18.25 Die Simp
sons - Lisa is triestig - 19.00
Nieuws -19.30 Auslandsjournal
-20.15DerAlte-21.15 Vorsicht
Falie! - 22.10 Aspekte - 22.45
Sport - 23 10 Die Grafin und ihr
Oberst.