Tweede Provincialers ii het Aalsterse Gesprekken na Bambrugge-Bevere Derde Provincialers in Erpe-Mere 20 - 11.10.1991 - De Voorpost HM »f<>twnSafSrtX if!-»>'•• OE BACKER VOETBAL In Bambrugge gaat het ronduit goed met de ploeg. Nu een vierde plaats honkvast in het bereik is, lijkt er geen vuiltje aan de lucht. Trainer Jean-Baptist Pfaff tempert echter onmiddellijk het overdreven optimisme. "Vergeet niet dat wij binnenkort doelman Van Geert moeten missen daar hij aan de knie wordt geopereerd en dat ook spelverdeler Chris Gabriels geschorst is voor de partij tegen Herzele. Ook De Bruyn krijgt binnenkort enkele weken opgelegde rust. Het is duidelijk dat wij dus wat extra puntjes kunnen gebruiken." Bambrugge krijgt echter een aantrekkelijk programma voorgeschoteld. Na de uitwedstrijd op Herzele speelt men driemaal thuis, waaronder het allicht pikante derby tegen Mere. In het verleden zorgden degelijke confrontaties steeds voor het nodige animo. Ook voorzitter Albert Van Geyt toonde zich tevreden ook al had de overwinning tegen rode lantaarn Bevere heel wat moeite gekost. "Het was bibberen tot het einde maar er is nogmaals duidelijk gebleken dat Bevere niet zomaar een meeloper is. Racing combineerde vandaag minder goed en dit was allicht te wijten aan de kwalijke trap die Van Gijseghem te venverken kreeg in de eerste helft. Hij kon onmogelijk op hoog toerental draaien maar toch had hij een belangrijk aandeel in beide doelpun ten." (Nicolle) Opdorp- Waasmunster 0-2. Van Nutte geraakt voorbij zijn bewaker (vh) Lutterzele - Krui be ke 0-0 (foto guy) FC Aalst-Erondegem 3-1 (da) Buggenhout-R. Lebbeke 1-2. Van der Jeught waagt zijn kans op doel (vh) Kerksken 2 Aaigem 7 Aaigem, dat een zwakke seizoensstart kende, lijkt nu volop op dreef. Met vijf doelpunten van Peter De Vadder werd op een grootse wijze afstand genomen van een ontgoochelend Kerksken. Of was het eerder de sterkte van de bezoekers? Nog voor de koffie had uitblinker De Vadder Aaigem op rozen geschoten maar net voor inrukken milderde De Winter tot 1-2. Na de rust walste Aaigem met alle gemak over zijn tegenstrever. De Nijs voor Kerksken en Meersman en De Bruyn onderbraken even het De Vad- der-recital. Baardegem 0 Burst 2 Olympic Burst, dat de puntjes best kan gebruiken, kwam goed weg bij het zwak ke Baardegem. Aendekerk kreeg voor de thuisploeg de kans op de openingstreffer maar die kwam er voor de rust niet. De Clercq en Uytterheyve bezorgden Burst een makkelijke zege. Ondervoorzitter Hendrickx van Baarde- Moorsel-Nieuwerkerken 0-1 (da) Moorsel-Nieuwerkerken 0-1 (da) gem concludeerde dat zijn ploeg in ei gen vesting nog geen enkel puntje be haalde. Op verplaatsing werden reeds vijf punten gesprokkeld. Het recupere ren van Dirk Perreman bij Burst bete kent voor Olympic duidelijk een verster king. Nicolle Bambrugge 2 Bevere 1 Spannende wedstrijd waarin Bevere al weer geen onaardige indruk achterliet maar opnieuw puntenloos huiswaarts keert. Alweer kwam Bevere op voor sprong via Mario Lataer maar nog voor de rust bracht Eddy Van Gijseghem Bambrugge langszij. In de tweede helft ging Bambrugge naarstig op zoek naar de winning-goal. Van Gijseghem werd gepakt in de fatale zone en Chris Gabriëls zette de straf schop feilloos om. Caeckebeke, De Cos- ter en Gabriëls wisten de rust in de ploeg te bewaren toen Bambrugge het moei lijk kreeg om zijn overwinning veilig te stellen. Heldergem SK Aalst SK Aalst is na de riante overwinning op het veld van Heldergem alleen leider. Aalst had het in de eerste helft lang niet makkelijk ook al kwam het op voor sprong via Cooman. De Cock en Cano wisten die vroege achterstand nog voor de rust in winst om te buigen. Na de rust werden de gastheren overspeeld. Arijs benutte onmiddellijk een strafschop en Matthijs, Van den Berghe, Cooman en tenslotte Arijs knalden de zware cijfers op het bord. Mere Haaltert De Wit toonde zich in de beginfase gevaarlijkste aanvalleren trof meteen paal. Even later werd een doelpunt hem afgekeurd wegens voorafgaande duwwerk. Van den Driessche bracht thuisploeg verdiend op voorsprong, het vierde kwartier zetten de bezoek de scheve situatie echter recht met d( punten van tweemaal Goossens en Maseneire. De Wit milderde nog in slotfase maar puntengewin zat er Mere niet meer in. Etikhove Lede Lede heeft nu duidelijk de smaak pakken en wint alweer op het veld Etikhove, een te duchten tegqnstre Dervaux, afkomstig van Sint-Livii had reeds in de beginfase een doelp aan te voet maar hij miste onbegri lijk. Geleidelijk kwam Lede beter in wedstrijd wat rond het kwartier lei tot een doelpunt van Labroye. H Claus werd na natrappen terecht ui sloten en Lede kreeg het toen makk ker. Toch nam Luong slechts in slotminuut alle twijfels weg. Nic Opdorp-Waasmunster 0-2. De Wachter is alleen door maar scoren zat er niet meer in (vh) Lutterzele - Kruibeke 0-0 (foto guy) FC Aalst - Erondegem 3-1 (da) Lutterzele - Kruibeke 0-0 (foto guy)

De Voorpost | 1991 | | pagina 20