Eerste nederlaag van F.C. Pauls Videoklu en F.C. Geywa... Siera Zogge klopt kampioen m Vlaams Sportverbond - Uitslagen 'm Vitamientje Temse- Goalgetters: 2- 24 -11.10.1991 - De Voorpost I i- VOETBAL TK Meldert: 0-3 (da) Jeugdvoetbal. Preminiemen Terjoden Weekend 04/05/06.10.1991 Dames PV Lady's-DVC Opstal FC Lutterzele Girls-Lady's Londerzeel Hemelaer Lady's-Biscaya Girls Siera Zogge Lady's-Lady's Eldorado Mansing Girls-Juv. Schoonaarde FC Antwerp Girls: vrij Zaterdag: Tip Top-FC Vriendenkring FC Shell Boys-Hein Zand Pylonen De Kerf-FC Moerstraat FC DB II Yaris Il-Sp. Steendorp 't Stamineeken-RBS Hoger Op SK Vlierkouter-FC Gouden Leeuw Real Hansevelde: vrij Zondagvoormiddag: eerste ronde FC Moerstraat-Jong Bijlken Hoop Vreugd-FC Den Ijzer FC The Bridge-Kommersanten Zondagnamiddag: Woodstock '66-Drij Boeren Wijkagenten-FC De Zon Real Kastel-VK Herleving 't Sleperke-AFC Cocktail ATS-Fina Troubleyn VK Zwijndrecht-Statievrienden 't Fort-Wepogro Hoop Vreugd-FC DB II Yaris I 1-2 W 1-1 1-6 2-7 AF 5-0 1-12 6-0 4-1 3-2 1-1 1-5 1-4 1-2 PROGRAMMA 11/12/13.10.1991 Dames Lutterzele Girls-PV Lady's (De Vroe H.) DVC Opstal-Mansing Girls (V. Uytvanghe G.) Juv. Schoonaarde-FC Antwerp Girls (Aendenhof L) Biscaya Girls-Lady's Londerzeel (Peersman A.) Lady's Eldorado-Hemelaer Lady's (Heymans D.) Siera Zogge Lady's: vrij Zaterdag: FC Vriendenkring-SK Vlierkouter (CrickxJ.) FC Gouden Leeuw-'t Stamineeken (Aendenhof L.) RBS Hoger Op-Pylonen De Kerf (Van Uytvanghe G.) FC Moerstraat-FC DB II Yaris II (Roek L.) Sp. Steendorp-FC Shell Bovs (De Bock N.) Klein Zand-Real Hansevelde (De Vroe H.) Tip Top: vrij Zondagvoormiddag: eerste ronde FC Den Ijzer-Jong Bijlken (De Bock N.) Kommersanten-FC Moerstraat (V. Uytvanghe G.) Hoop Vreugd-FC The Bridge (Verstrepen J.) Zondagnamiddag: Statievrienden-Hoop Vreugd (Van Boven M.) Drij Bocrcn-Wijkagenten (CrickxJ.) FC De zon-'t Fort (Almaci E.) Wepogro-Real Kastel (De Vroe H.) VK Herleving-'t Sleperke (D'Hollander H.) AFC Cocktail-ATS (De Bock N.) Fina Troubleyn-VK Zwi|ndrecht (De Wad M.) FC DB II Yaris l-Woodstock '66 (V. Vlierberghe J.) RANGSCHIKKING Damesreeks: 1. Siera Zogge Lady's 5 5 0 0 14- 1 (13) 10 2. Juv. Schoonaarde 5 4 1 0 13-4 (9) 8 3. Lady's Eldorado 4 3 1 0 12-4 (8) 6 4. Lutterzele Girls 5 3 2 0 7-7 (0) 6 5. PV Lady's 4 2 1 1 9-6 (3) 5 6. Hemelaer Lady's 5 2 2 1 11-11 (0) 5 7. Lady's Londerzeel 4 2 2 0 8-5 (3) 4 8. DVC Opstal 5 0 3 2 5-21 (-16) 2 9. Mansing Girls 3 0 2 1 1- 9 (-8) 1 10. FC Antwerp Girls 4 0 3 1 3- 8 (-5) 1 11. Biscaya Girls 4 0 4 0 1- 8 (-7) 0 Zaterdagreeks: 1. FC Shell Boys 4 4 0 0 22- 4 (18) 8 2. RBS Hoger Op 5 4 1 0 24- 9 (15) 8 3. Pylonen De Kerf 5 3 1 1 24- 5 (19) 7 4. FC Vriendenkring 3 3 0 0 18- 6 (12) 6 5. SK Vlierkouter 4 3 1 0 11-3 (8) 6 6. FC Moerstraat 3 2 0 1 12-6 (6) 5 7. Real Hansevelde 4 2 2 0 17-9 (8) 4 8. VK Sp. Steendorp 4 2 2 0 8-17 (-9) 4 9. 't Stamineeken 4 1 3 0 9-18 (-9) 2 10. Hein Zand 5 1 4 0 15-17 (-2) 2 11. Tip Top 5 1 4 0 10-15 (-5) 2 12. FC Gouden Leeuw 4 0 4 0 5-29 (-24) 0 13. FC U Yaris II 4 0 4 0 3-40 (-37) 0 Zondagvoormiddag 1 ronde 1. Hoop Vreugd 5 4 0 1 28- 4 (24) 9 2. FC Den Ijzer 5 4 0 1 21- 5 (16) 9 3. FC Moerstraat 4 2 2 0 11-8 6) 4 4. Kommersanten 5 1 3 1 7-14 (-7) 3 5. Jong Bijlken 5 1 4 0 6-21 (-15) 2 6. FC The Bridge 4 0 3 1 1-22 (-21) 1 Zondagnamiddag: 1. Fina Troubleyn 5 4 0 1 17-8 (9) 9 2. 't Fort 5 4 0 1 16-7 (9) 9 3. Drij Boeren 4 4 0 0 22- 2 (20) 8 4. Wijkagenten 5 3 2 0 18-9 (9) 6 5. Red Castel 5 3 2 0 13-13 (0) 6 6. AFC Cocktail 4 2 1 1 8-6 (2) 5 7. FC DB II Yaris 1 5 2 2 1 10-9 (1) 5 8 Hoop Vreugd 5 2 2 1 10-11 (-1) 5 9. Wepogro 4 2 2 0 13-11 (2) 4 10. Statievrienden 4 2 2 0 9-8 (1) 4 11, 't Sleperke 4 1 1 2 9-4 (5) 4 12. VK Zwijndrecht 5 2 3 0 12-18 (-6) 4 13- VK Herleving 5 1 4 0 9-15 (-6) 2 14. FC De Zon 5 1 4 0 8-22 (-14) 2 15. ATS 5 0 4 1 7-16 (-9) 1 16. Woodstock '66 4 0 4 0 5-27 (-22) 0 In kompetitieverband met de deelname van méér dan honderd ploegen, is het niet uitzonderlijk dat er wekelijks ook een aantal verrassingen worden geno teerd. In voetbal is dit ergens logisch en tijdens het jongste weekend bij Walivo, heeft deze onberekenbaarheid wéér toe geslagen. Als regioploegen leden F.C. Pauls Videoklub en F.C. Geywa ook de eerste nederlaag. Zaterdagse eerste afdeling Tijdens de jongste speeldag hebben een vijftal vooraan geklasseerde ploegen, al lemaal gewonnen. Het verschil daarbij werd meestal nogal duidelijk en de af stand tussen F.C. Corner en F.C. Por- taels Sport, werd drie goals. Goed ook voor Walivo's match van de week en bij P.W. Hemelaer, geraakte V.K. Den Bos slechts met de hakken over de sloot. In een bijzonder spannende wedstrijd na men de Wuitens nochtans aan sensatio nele start en na het kwartuur, hadden Walter Meert, Staf Van Haver en Dirk Lissens voor V.K. Den Bos al geskoord. Deze ploeg domineerde ook duidelijk de eerste helft en P.W. Hemelaer met doel man Van Damme als vedette, skoorde daarin nog langs Rachid Benali. In de tweede helft waren de rollen ech ter omgekeerd en waren de Temsenaren de betere ploeg. Halfweg in die periode skoorde Rachid Benali dan nogmaals voor P.W. Hemelaer. Problemen waren er nadien nog voldoende voor de gast- verdediging maar doelman Carl Mar tens, hield met een aantal knappe saves de voorsprong van V.K. Den Bos verder ongeschonden. Met dezelfde skore won ook V.K. Siera bij F.C. Klein Sinaai en de Hammenaars, blijven aldus in het goede bevestigen. Na een drietal nederlagen behaalde F.C. Welkom ook nog eens de volle winst tegen F.C. Milano dat weer duidelijk bij de kandidaten behoort voor drie degradatieplaatsen. Ook F.C. Bond- galm trouwens dat nu bij F.C. Temsica verloor met een verschil van twee doel punten en de niet onverdienstelijke Wuitens, konden aldus de destijdse winst tegen P.W. Hemelaer niet bevesti gen. Zaterdagse tweede afdeling A: Een vrijgesteld F.C. Stille Vrienden heeft thans de reeksleiding moeten afstaan aan F.C. Wijnveld. De ploeg uit Sinaai won bij F.C. Tripoli en het resultaat kon voor de Denderploeg nog als redelijk worden beschouwd. Met dezelfde cijfers won A.V.C. De Vlasbloem ook de regio nale derby bij R.C. Grembergen en voor deze laatste ploeg, wordt aldus een reeks van vier wedstrijden zonder nederlaag afgesloten. Meer afgetekend werd de winst van F.C. Briel tegen F.C. Pauls Videoklub. De Hammenaars skoorden daarmee ook de eerste nederlaag van het seizoen en inkasseerden in Buggen- hout, zelfs zes goals. Aan een duidelijk gunstige periode heeft S.K. Moerheide nu een vervolg geweven. Door de winst tegen F.C. Liliane Boys spelen de Ham menaars reeds een reeks van vier mat chen zonder nederlaag en in de klasse ring, worden de jongste rivalen daarbij overstoken. Hetzelfde kan ook voor F.C. Hof van Grembergen worden gesteld. Die ploeg won tenslotte een eerste match tegen F.C. Welkom Sport en het saldo der doelpunten, was voor de beide ploegen nogal verdienstelijk. Zaterdagse derde afdeling De verrassing in de reeks werd door L.V.K. Ankerhof afgeleverd. De geel- blauwen uit Sint-Niklaas speelden skoorloos gelijk bij F.C. Altodie en deze laatste ploeg, verloor daardoor ook het eerste puntje in deze kompetitie. Alleen leider in de reeks en nog altijd met het maximum der punten, wordt nu F.C. Avo en de Hammenaars, wonnen dit maal afgetekend bij F.C. Bingo Boys. Tijdens de laatste twee wedstrijden is F.C. Nelis van een koppositie losge weekt. De Zeienaars skoorden toen een één op vier en de drawn, werd tijdens het jongste weekend bij F.C. Pony be reikt. In Waasmunster skoorden de bei de ploegen elk tweemaal en F.C. De Strijders met F.C. Venco, hielden het ook bij een gelijke stand. Voor de Den derploeg betekend dit zelfs het eerste puntje in deze kompetitie. Zondagse eerste afdeling In de onderste helft der klassering speel den P.W. Hemelaer en F.C. Bondgalm gelijk. De ploegen skoorden elk twee doelpunten en voor de Temsenaren, was dit ook het eerste puntje in kompetitie- verband. Bij de Hammenaars wordt in tegendeel een gunstige periode met een vijf op zes bevestigd. Ook voor V.K. Den Bos werd de jongste speeldag nog een sukses. Toen wonnen de Wuitens met het kleinste verschil bij het nog steeds puntenloze F.C. Inter Decor en voor V.K. Den Bos, waren dit ook de eerste twee eenheden van het seizoen. Zondagse tweede afdeling A Voor het eerst in dit kampioenschap is F.C. Geywa met een uitsluiting van Ce- saer Robberecht, gestruikeld. Deze ploeg verloor nipt bij Jong K.W.B. Elver- sele dat hiermede ook de kansen in de titelstrijd blijft behouden. Zover reiken de mogelijkheden van F.C. Briel duide lijk niet. Tegen Sportklub Post werd de vierde nederlaag van het seizoen gele den en de winst der fakteurs, kon trou wens nog als verdiend worden be schouwd. De betere gasten skoorden in de eerste helft met Chris Van Den Bos sche en Gery Dieleman. Bij F.C. Briel was er toen weinig weerwerk en na de rust, werd de voorsprong van Sportklub Post zelfs opgedreven langs Gert Calle. Nadien kantelde de wedstrijd echter in het voordeel van F.C. Briel en de gasten, kregen het toen duidelijk moeilijk. In het laatste kwartuur skoorden de loka-f len dan tweemaal met Frank Van Deij jeugd en het matcheinde, werd toen nog bijzobnder spannend. •edi 'O. i •m te !S eer, elf pr ies a/a Zondagse tweede afdeling B In de titelstrijd is V.K. Siera duidelijk nii betrokken. De Hammenaars bengelt zowat in de middenmoot met toch gunstig puntensaldo tijdens een tweel vroegere matchen. De blauwhemdf skoorden toen een drie op vier en mii der positief, verliep het allemaal in match bij F.C. Scoutshuis 81. De gastel?'"' hadden in Sint-Niklaas echter el aar* ruime voorsprong van drie doelpuntei bereikt en na het uur, waren er onregelmatigheden welke naar voortijdig einde zouden leiden. Zondagse derde afdeling Enkele achtervolgers op leider F.C. ckers hebben tijdens de jongste speeldt puntenverlies geleden. Alleen S.K. Bos dorp en S.K. Moerheide wonnen en dez< laatste nog in een doelpuntenrijki match bij V.K. Brouwershof. Verrasseni werd echter het verlies van F.C. 't Klok huis tegen een minder goed gbeklas seerde F.C. Bo-min 77. De lokalen von den aanvankelijk de juiste kadans niej en in die periode, skoorden de bezot kers al met Stefaan Vergucht en na hel halfuur had deze nogmaals sukses. l£ de tweede helft kontroleerde F.C. min 77 rustig de wedstrijd en voor F.C. 1 Klokhuis, kwam Dirk Permentier toe# nog het dichtst tegen een doelpunt. Vo< de rest waren de lokalen weinig gevaar^» tro lijk en door de inbreng van Etienne l Clippeleir bij F.C. 't Klokhuis, konden d£ gasten dat ook niet meer realiseren. Hef spelvertoon was dan ook nog wei nip boeiend en opwinding beleefde men itc Hamme alleen nog na de match... r Kin? Jeugdvoetbal. De preminiemen van Terjoden speelden tegen TK Meldert. Uit deze faze werd de openingstreffer gescoord (da) De topwedstrijd van dit weekend werd Na de rust weer een aanvallend Siera worden. Na de koffie brengt Cassimon gespeeld te Hamme-Zogge. Siera Zogge met een schot van A. Herreweghe voor- Tammara Londerzeel terug in de wed- Lady's (tweede vorig kampioenschap) langs en Nancy Ruys besluit nipt naast, strijd. Eldorado komt beter in de wedstrijd Op strafschop kan Lutterzele de win- maar de pogingen van Pouliart en Van Oosterwijck worden door Goossens M gestopt. De wedstrijd verloopt nu gelijkopgaand en het is wachten tot de 21e min. wan- ontving FC Lady's Eldorado de kam pioen van vorig seizoen. Het werd een verdiende zege voor Siera met 3-0 cij fers. Deze attraktieve partij kent geen studie- ronde en beide ploegen trekken dadelijk ten aanval. Het is de thuisploeg die voor het eerste gevaar zorgt met enkele knap pe akties. In de 10 min. kan een goede doelvrouw Van Halewijk de doorgebro ken Heereweghe Annick eerst nog af stoppen maar in de rebound kan Annick toch scoren. De thuisploeg heeft de wedstrijd goed in handen. De Bouver devieert een inzenden net over doel en er is een beste Van Halewijk nodig om Pascale Comelis tot 2 maal toe van een doelpunt te houden in de 13e en 19e min. Eldorado probeert een vuist te maken. Pouliaert gaat op de solotoer maar wordt door een sterke Zogge-ver- dediging, met uitblinker Annemie Win- dey, afgestopt. Annick Heerweghe, terug in de forme van 2 jaar geleden, besluit voorlangs. De bezoekers laten zich niet onbetuigd en Florent knalt over doel. Nancy Ruys en Pascale Comelis beheer sen het middenveld. Pascale slalomt langs drie speelsters maar wordt nog afgeblokt. In de 31e min. een dieptepas van Comelis P. en Annick Herreweghe knalt de 2-0 op het bord. Meteen haar zevende doelpunt van de kompetitie. Zaterdagreeks: Leider Shell Boys had het aan huis niet gemakkelijk legen een stug verdedigend rëchUgheid door in de tweede helft Klein Zand. De thuisploeg had wel volle- gelijkmaker te scoren. score. De weerstand van de bezoekers was nu gebroken en Shell Boys scoordeP nog tweemaal langs Stoop Franky. Pylonen De Kerf speelde 1-1 gelijk tegenf FC Moerstraat wat een juiste weergave i$ van het wedstrijdbeeld. Moerstra kwam in de eerste helft op voorspronj maar Pylonen De Kerf zorgde voor g 3-O^Siera S ""j"™1". knal<ie l0' !"enlaal loe SK Vlierkouter kiiegde punten cadet eigen aoeivrouw iodi. 5 u. Mera kh gt moest tot 20 min. voor mn 1 „mm, Au a*f nog enkele kansen maar Van Halewijk blijft overeind. Op een vrije schop van Comelis is ze echter kansloos maar de bal vliegt nipt over de kruising. Een andere titelkandidaat Juv. Schoon aarde ging probleemloos met forfaitcij- fers winnen bij Mansing Girls. Van Hau- we Veerle was niet af te stoppen en scoorde een hattrick in 9-22-23 min. De op de lat maar moest tot 20 min. voor van Gouden Leeuw dat forfait gaf. affluiten wachten om op voorsprong te komen. De bezoekende doelman liet Zondagvoormiddag: toen een gemakkelijke bal door de han- FC Moerstraat won verdiend met 4-(| den glippen en Vermeiren opende de cijfers van Jong Bijlken. Liefhebbersvoetbal. Dirk Beniers leid de de match van de week (Iv) andere doelpunten vielen ook in de Spannende wedstrijd met 2 goed voet- eerste helft langs Luwaert Ann en Malin ballende ploegen en een resem kansen Hilde. Na de pauze kan een beter mee- voor beide partijen. A. Van Puyem- spelend Mansing Girls voor geen gevaar broeck bracht in de vierde minuut Goal- zorgen. Biscaya Girls verloor, alweer getters op voorsprong, terwijl Vitamien- met het kleinste verschil, van Hemelaer tje in de negende minuut langszij kwam. Lady's. De bezoeksters kwamen zelfs op Verbazing alom toen in de tiende mi- voorsprong in de 15e min. langs Dros- nuut tegen doelman Bertin een straf- saert Peggy. De tweede helft was voor de schop werd gefloten (de bal werd ge- thuisploeg dat in de 38e min. reeds op woon afgeweerd met de handen!). Ge- gelijke hoogte kwam met een doelpunt rechtigheid geschiedde: de bal werd te- van Somers Marleen. Het overwicht van gen de paal getrapt. In de 20ste minuut, de thuisploeg werd niet in doelpunten na een geharrewar voor doel, kwam omgezet omdat Vervliet Heidi sterk Vitamientje 2-1 voor, doch Goaggetters stond te kepen. 10 min. voor affluiten antwoordde gepast, twee minuten later scoordle Mets Sonja de winninggoal voor3 Hemelaer. Door dit verlies komt Biscaya Girls alleen op de laatste plaats. Een spannende en gelijkopgaande wedstrijd tussen PV Lady's en DVC Opstal met reeds in de 5e min. een doelpunt van de bezoekers langs Heyvaert Cindy, maar PV Lady's slaagt dadelijk terug en op de 9e min. wordt het 1-1 met een doelpunt van Vleminck Marijke. Van Borm Marti- ne brengt de thuisploeg nog voor rust op een 2-1 voorsprong. DVC Opstal dat voor het eerst dit jaar voltallig is gaat na rusten op zoek naar de gelijkmaker en die komt er in de 15e min. van de 2e helft langs Laureys Tamara. Beide ploe gen krijgen nog enkele kansen maar de uitslag blijft ongewijzigd. Spijtig voorval in de sportieve wedstrijd tussen Lutter zele en Londerzeel waar De Buyser M. met een vrij ernstige kwetsuur werd afgevoerd: Van de Moortele Kathy scoort 1-0 jft de 26e min. 8 min. later komt De Buyser M. in botsing met de doelvrouw van de bezoekers en moet afgevoerd Jeugdvoetbal. De preminiemen van TK Meldert (da) via Stevie Bosman. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld e weer bracht A. Van Puyembroeck d stand op 2-3. Goalgetters kon nu cour teren en Vitamientje stuitte op een goe spelende doelman Bertin. Was deze da toch uitgeschakeld, dan belandde de b op de paal (2x!) of deklat. E. van Bosbt ke en Stevie Bosman akteerden stet achteraan, terwijl vooraan F. De Rechtt bergen werk verzette. Goalgetters: Gino Bertin, Eddy Van BosP* beke, Stevie Bosman, F De Rechter eyV0' Arnold Van Puyembroeck. éWF-y

De Voorpost | 1991 | | pagina 24