ffac/f(/i<'-t>ifen S$aAt 6 -11.10.1991 - De Voorpost CENTRAAL OPROEPNUMMER 77.33.22 Dokter met wachtdienst: Dr. L. Sebreghts, Langestraat 102, Aalst. Tel.: 77.33.22: vanaf vrijdag 11 oktober om 20 u. tot en met maandag 14 oktober om 20 u. EREMBODEGEM EN EREMBODEGEM-TEiyODEN De dokter van wacht is te bereiken via het centraal huisartsnummer: tel. 053/78.20.99- HOFSTADE, GtyZEGEM De dokter van wacht is te bereiken op het volgend nummer: tel. 053/ 78.60.03. BAARDEGEM, HERDERSEM, MELDERT, MOORSEL Dr. Van den Cruyce, Eeckhout- straat 20a, Meldert. Tel.: 052/ 35.87.89: zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober. NIEUWERKERKEN Dr. J. Suys, Vijverstraat 23, Me re. Tel.: 053/83.31.19: zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober. APOTHEKERS Van zaterdag 12 oktober om 9 u. tot zaterdag 19 oktober om 9 u.: Bovy, Geraardsbergsestraat 204, Aalst. Boonants, Dorpsstraat 135, Erpe. Cooreman, Molenkouterstraat 5d, Meldert. De Weghe, Opperstraat 266, Liede- kerke. Dhondt, Stationsstraat 19, Burst. Deweghe, Geraardsbergsesteen- weg 285, Aspelare-Ninove. DIERENARTSEN Dr. A. Verbruggen, Capucienen- laan 83, Aalst. Tel.: 053/ 78.46.88: zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober. TANDARTSEN Verhasselt, Dorpscentrum 9, Herdersem. Tel.: 053/77.34.89: zaterdag 12 oktober van 14 tot 16 u. en zondag 13 oktober van 9 tot 12 u. VERPLEEGKUNDIGEN V. Sonck, Acacialaan 19, Gijze- gem. Tel.: 053/77.03.38: zater dag 12 oktober en zondag 13 okto ber. Antigifcentrum: 02/345.45.45. AA: 091/25.86.29. Zelfmoordpreventie: 02/ 649.95.55. pachting plaats van de stand plaatsen voor de verkoop van bloemen aan de kerkhoven ter gelegenheid van Allerheiligen en Allerzielen. Verpachting Op donderdag 24 oktober om 15 u. zal in de vergaderzaal A, Kapellestraat 8 (gelijkvloers) te Aalst, overgegaan worden tot het openen van de aanbiedingen voor verpachting van het recht tot uitbating als frietkraam van het stadsgebouwtje*op de Hout markt te Aalst voor de periode van 15 december '91 tot en met 14 december 2000. Het lastenboek ligt ter inzage op de dienst Patrimonium, Kapel lestraat 8, le verd., iedere werk dag, en wordt kosteloos afgele verd op aanvraag van belang hebbenden. De aanbiedingen moeten uiter lijk ter post besteld zijn op 22 oktober 1991. Zij mogen ook ter zitting afgege ven worden vóór de aanvang van de opening der brieven. Vacature financieel adviseur Het stadsbestuur heeft een va cature voor een betrekking van financieel adviseur. Er wordt geen wervingsreserve aangelegd. De kandidaten, zowel vrouwe lijke als mannelijke, moeten vol doen aan de volgende voor waarden: - Belg zijn. - Ten minste 18 jaar en ten hoogste 50 jaar oud zijn. - Van goed zedelijk gedrag zijn en de burgerlijke en politieke rechten genieten. - In regel zijn met de dienst plichtwetten. - Geschikt bevonden worden bij een geneeskundig onder zoek. - Houder zijn van het diploma van: licentiaat Toegepaste Economische Wetenschap- ien; licentiaat Economische 'eten schappen; licentiaat Handels- en Financiële We tenschappen; licentiaat Han dels- en Consulaire Weten schappen; licentiaat Handels- en Bestuurswetenschappen; licentiaat Handelsweten schappen; Handelsingenieur. Slagen voor een getrapt ver gelijkend examen dat bestaat uit een schriftelijk en een mondeling gedeelte. Het schriftelijk gedeelte: Ver handeling, De Nieuwe Ge meentewet en Decreet 7/6/89, Gemeentefiscaliteit en lenin gen, Boekhouding. Het mondeling gedeelte: een pei W( Standplaatsen bloemenverkoop Allerheiligen en Allerzielen Op donderdag 17 oktober om 10 u. heeft in de trouwzaal van het stadhuis de openbare ver- Aalst. De oud-leerlingen van het Sint-Jozefscollege hielden een interes sante reünie (da) mede de volledige voorwaarden kunnen schriftelijk of telefo nisch worden aangevraagd aan de personeelsdienst, Keizerlijk Plein 21 te 9300 Aalst, tel. 053/ 73.21.35. Het inschrijvingsgeld bedraagt 300 fr. Ingeval de kandidaat zich niet aanbiedt wordt het bedrag niet terugbetaald. Academie voor Muziek, Ballet Toneel ACADEMIECONCERT, door het Symphonieorkest van het Koninklijk Muziekconservato rium van Brussel o.l.v. Ronald Zollman, op dinsdag 22 oktober 1991 om 20 uur in de Schouw burgzaal van het Cultureel Cen trum "De Werf', Molenstraat 51 te 9300 Aalst. Programma: Rakastava - The Lover: Jean Sibelius; Concerto nr. 3 voor Piano: Sergei Proko- fieff. Solist: Dirk Herten; Sym fonie nr. 1: Peter Tschaikowski. Toegangsprijs: 200 fr. Reservatie: Stedelijke Muziek academie, Schoolstraat 19, Aalst. Tel.: 053/21.38.85; CC De Werf, Molenstr. 51, Aalst. Tel.: 053/76.13.11. Met de Academie naar Parijs! Traditiegetrouw en naar aanlei ding van een paar interessante Automatisch Schrift door Lau- tentoonstellingen richt de reys. Vriendenkring van de Acade- Heel wat entiteiten zijn niet ge- mie voor Schone Kunsten een ïncarneerd, dat betekent, dat zij ééndagsuitstap per bus in naar niet in een fysiek lichaam aan- deze Franse kunststad op zater- wezig zijn, maar dat ze er wel dag 2 november '91. zijn. Wij kunnen ons lichaam ter We vertrekken vanaan de beschikking stellen van bijvoor- F. Blanckaertdreef (ingang beeld overledenen of hogere en- Sportvelden - Stadspark) aan titeiten en aldus hun bood- Aalst. Meer dan voldoende belangstelling voor het spaghetti}'estiva, 'Hoger Op' (da) perkt. vzw De Nieuwe Mens richt in: Woensdag 16 oktober om 20 uur in zaal De Werf, Aalst: aniseerd door toneelmaatschappij I schappen opvangen doordat ze onze hand gebruiken om te schrijven. Dit wordt een specia le voordracht, die ons leert hoe wij kunnen open staan voor de andere wereld. )e uiterste datum voor het indienen van de kandidaturen wordt vastgesteld op 20 okto ber 1991. De speciale formulieren "kandi datuurstelling", het gedetail leerde examenprogramma als- de Parklaan om 7 uur en ver trekken vanuit Parijs om 21 uur. Kostprijs 650 fr. Eenmaal aangekomen in Parijs is iedereen vrij te bezoeken wat hij/zij wil; wie dus van de gele- genheid wil gebruik maken om Cactusc|ub >Aylostera, Aalst in Parijs wat te wandelen of te aniseert; winkelen kan gerust mee. Er worden geen geleide- noch YrjJ H oktober om 20.01Du. groepsbezoeken aan tentoon- ,n Theaterzaal CC De Werf. stellingen voorzien. Minderjari- Speciale diamontage ter gele gen dienen vergezeld te zijn van genheid van hun 10-jarig be- een volwassene of een schrifte- staan. lijke toelating hebben van hun '10 jaar cactusclub'door het be- ouders. stuur, 'Cactussen' door A. Be- Inschrijven kan op het secreta- ukelaers en 'Cactusbloemen' riaat, Oude Vismarkt 13 door door Julian Braeckman. Alles betaling van de kostprijs tot wordt geprojecteerd in over- 25 oktober of tot uitputting van vloeiing en begeleid door La- het aantal beschikbare plaatsen. tijnsamerikaanse muziek. Elke Meer informatie over de ver- bezoeker ontvangt een cactus, schillende tentoonstellingen of Inlichtingen: Jef Keymeulen, manifestaties bezorgen wij u op tel. 053/70.53.71 (na 20.00 u. de bus. Bijna even traditiegetrouw, maar toch omdat het waar schijnlijk de laatste keer zal zijn, richten wij opnieuw een 8-daag- se vliegtuigreis in naar Moskou en de oude Russische steden. 02/525.27.39 (werk) - Fax 132/ 525.27.24. Haïti-weekend op 12 en 13 oktober 1991 Zaterdag 12 oktober vanaf 14 uur en zondagvanaf 10 uur in de Sint-Annazaal (n '92. nakerk) te Aalst. Geïnteresseerden kunnen meer Verkoopstentoonstelling van informatie bekomen op het se- houtsnijwerk, siervoorwerpen, cretariaat. Aantal plaatsen be- geschenkartikelen en wenskaar- Aalst. In amper 15 minuten was de ballon van het Tiffany-team operationeel en kon vertrekken richting Dendermonde (da) w0 ten. Ook een lekker hapje en weerspiegelt wat er in het li- Dit'tijdens"de"kroküsvakanTie Sint-Annazaal (nabij de St.-An- een gezellige ontmoetingskans. chaam omgaat en andersom. Gratis toegang. De volledige opbrengst gaat naar het werk van Luk en Jef Lannoo in de krottenwijk Cité Solein in Haïti. Contactadres: Werkgroep Haï ti, De Ceukeleire-Deprijck, Welvaartstraat 100, 9300 Aalst (053/70.03.48). Lichaamsgerichte Therapie: een nieuwe benadering Het bio-energetisch werk is uit gewerkt 'door Alexander Lo- wen, met als basis het werk van Wilhelm Reich, een leerling van Freud. Bio-energetica is een techniek die mensen helpt terug één te worden met hun lichaam. Het is een vorm van therapie waarin het werken met het li chaam wordt gecombineerd met he werken met de geest. Iedereen weet dat het lichaam en de geest elkaar beïnvloeden. Op een diep onbewust niveau worden zowel denken als voelen geconditioneerd door energie- faktoren. Hoe intenser je leeft, hoe meer energie je hebt en andersom. Door verstarring of chronische spanning wordt het leven ver minderden de energie verlaagd. Het is noodzakelijk om deze chronische spanningen te ver lichten, wil de persoon meer vol ledig gaan leven en zijn emotio neel welzijn terugkrijgen. Bij bio-energetisch werk wordt de aandacht gericht op de basis functies van ademhalen, bewe gen, voelen en zelfexpressie. Iemand die niet vrijuit adem haalt, brengt het leven van zijn lichaam sterk terug. Als hij niet vrij beweegt, niet ten Aalst, tijdens de bijeenkomst van de Elvis Presley-vriendenkring kon Het lichaam en de geest zijn, wat volle voelt, en als zijn zelfex- men zich allerlei herinneringen van de geliefde zanger aanschaffen ^un functie betreft, één, d.w.z. pressie wordt beperkt, beperkt (da) wat er in de geest omgaat, hij 0ok het leven van zijn li- Aalst. De Lodderoeigcn organiseerden een hoogstaand eetfestijn voor Aalst. Uiteraard waren er heel wat Elvissen tijdens de bijeenkomst van Aalst. Voorzitter Herman Schelfhout in aktie tijdens het eetfestijn van alle karnavalisten (da) de Presley fans (da) De Lodderoeigen (da) Aal

De Voorpost | 1991 | | pagina 6