Tweede provincialers in het Aalsterse ST* fc, t Derde provincialers in Erpe-Mere Derde keer goede keer voor Sint-Lievens-Houtem Liga - invallers Eendr. Aalst 1 S.K. Beveren 3 18 -18.10.1991 - De Voorpost VOETBAL Damesvoetbal. SK Aalst - Baardegem (da) Damesvoetbal. De trainer van De Kamillekes (da) Voetbal. Enkele fervente supporters en noeste werkers van SK Aalst Voetbal. SK Aalst-Meerbeke 1-0 (da) Aalst: Schippers, Peeters (46' Van Aelst), Troch, Verbruggen, (24' Temmerman), Lamin, Godtbil, Ya- hi, D'Hondt, Webster, Krohna, Ver veer. Beveren: Lambeets, Peersman, Volckerick, Hooftman, Buyens, Vo ling, Poppe, Van Overvelt, Bataille (46' Mannaert), Hedilazio, Dean- drade. Doelpunten: 56' Coling 0-1, 65' Poppe 0-2, 67' Mannaert 0-3, 72' Verveer 1-3. BAD Onkerzele Mere Mere heeft nog eens een puntje te pak ken. Dat moet deugd doen. De bezoe kers stelden zich zeer strijdlustig op zodat Onkerzele het lang niet onder de markt had. Van Mieghem en Muylaert kregen een kans in de eerste helft maar misten. In de tweede helft hield de lokale portier Steppe de gasten van de overwinning. SK Aalst Meerbeke Leider SK Aalst weet zijn koppositie te bestendigen na een krappe zege tegen een gevaarlijk Meerbeke. Na tien minu ten werd de enige treffer opgetekend. Na een slechte terugspeelbal van De Sloover scoorde Heyman. Meerbeke reageerde via een gevaarlijke voorzet van De Pels- maeker waar Lievens net te laat op kwam. Ook Jencquin kreeg zijn kansje. Een knal van Geeraerts spatte tegen de dwarsligger uiteen. Na de koffie kreeg Lievens nog eens de kans op de gelijk maker maar nu lag Van Den Steen in de weg. Arijs kreeg ook nog de kans om de partij definitief te beslechten. Sint-Lievens-Houtem 2 Oosterzele 1 Een blitzstart van Houtem resulteerde nog voor het halfuur in twee doelpunten langs Biesemans. Sint-Livinus speelde spetterend maar deemsterde wat weg in de tweede helft. De gevaarlijke Valck wist twintig minuten voor inrukken Sint-Livi- nus de schrik op het lijf te jagen. In de slotfase kregen zowel De Groote als Ghislain de kans op de gelijkmaker na dat de thuisploeg vergeten was de voor sprong uit te diepen. Lede 2 Heldergem 2 Jong Lede was in een evenwichtige wed strijd tot tweemaal toe op achtervolgen aangewezen. Carlo Kano bracht een moedig Heldergem op voorsprong. Lede vatte de tweede helft met veel wilskracl aan en stelde meteen gelijk langs Bai Van Den Steen. Bart Scheerlinck bracl Heldergem dan weer op voorsproi maar gerechtigheid geschiedde toen i weer Van Den Steen de gelijkmake nette. Billijk eindresultaat na een wei strijd waarin weinig kansen onbeni bleven. Herzele Bambrugge Negen minuten voor inrukken schod Andy Tomme de zege die veel leed het verleden moet wegwissen. Niet toe vallig was Van Tittelboom de foerier voo die enige treffer. In de eerste helft kre gen beide ploegen nauwelijks een kam Nadat Tomme tot tweemaal toe de kan kreeg om de openingstreffer te nette lukte het voor hem dan toch. De tien minuten was het alle hens aan de toen Bambrugge nog flink kwam ten. (Nk Aaigem Welle Aaigem haalde een billijke zege na een wedstrijd waarin doelman Hildebrand De Vuyst in de eerste helft en libero Mare De Bruyn de thuisploeg overeind hiel den. Aaigem scoorde in de eerste helft echter met de regelmaat van een klok. Verhofstadt, Meerman en De Vadder knalden een komfortabele winst op het bord maar voor de rust milderde Luc Robijn. Na de rust werd doelman Lanck- man uitgesloten na handspel maar Wel le bleef met tien de betere ploeg. Verder dan een strafschopdoelpunt via Meert kwam men echter niet. Onverdiend ver lies voor Melle. Burst Borsbeke Het derby tussen Burst en Borsbeke, het tweede treffen pas na een lange voetbal geschiedenis van beide clubs, eindigde op een gelijkspel waarmee Burst vooral goed besteld was. Borsbeke was doorlo pend de betere ploeg maar kwam zelfs op achterstand. Jan Van Wesemael opende de score rond het halfuur. Bors beke gaf echter niet af maar diende lang te wachten op de aansluitingstreffer. Een kwartier voor inrukken geschiedde gerechtigheid via Van Dorpe. (Nic) Onbegrijpelijk hoe Sint-Livinus nog in nauwe schoentjes kwam te zitten on danks de ronduit schitterende start. Bie semans knalde zijn vierde en vijfde tref fer binnen en... Sint-Livinus zit op ro zen. Oosterzele was duidelijk aangeslagen maar wist zich te herstellen. In een periode waarin de bezoekers aan de rehabilitatie werkten kreeg Sint-Lie vens-Houtem meer ruimte voorin. Een maal lag de deklat in de weg op een knal van De Boe en werden weer heel wat kansen de nek omgewrongen. Na de rust kwam Oosterzele beter in het stuk voor en had de thuisploeg het moeilijk om nog één rechtstreeks duel te winnen. De aansluitingstreffer van Valck, alweer de gevaarlijkste man voorin, deed Sint-Livi nus bibberen op zijn grondvesten. Zowel De Groote als Ghislain hadden de gelijk maker aan de voet. «Geen derde keer dat wij in de slotfase een puntje moeten prijsgeven», zuchtte Maurits De Schrij ver achteraf. «Het resultaat is ronduit goed. We zaten duidelijk met dat pun tenverlies tegen Nederename en Etikho- ve in het achterhoofd. De schrik ver krampte de ploeg na de treffer van Valck. In de eerste helft klopte het taktische plan volledig door de sterke punten van Oosterzele te verlammen. Zo speelde Van Boven een opmerkelijke sterke par tij. Ook Ludwig Fonck zette zich in maar hij heeft nog steeds een konditionele achterstand. Van Vaerenbergh viel op een ondankbaar moment voor hem in. Positief is vast te stellen dat onze ploeg nog moet groeien. Het kan alleen nog maar beter worden. Sint-Lievens-Hou tem bezit geen ploeg om een voorsprong defensief vast te zetten. Wij moeten blijven aanvallen wat attraktief is.» Speler-trainer Willy Quipor, die in het laatste halfuur De Neve verving, zorgde met enkele slimme balletjes nog voor averij maar ook hij kon de gelijkmaker niet verwerken. «Wij spelen de laatste weken niet onaar dig maar noteren slechts één op acht. Twee blunders achterin bepaalden het resultaat. Tegen Jong Lede moeten wij nu wel winnen. Geen gemakkelijk kar wei dus.» (Nic) Voetbal. Nieuwerkerken-Baardegem 1-3 (da) Voetbal. SK Aalst-Meerbeke 1-0 (da) Voetbal. Nieuwerkerken-Baardegem 1-3 (da) CONSTRW Voetbal. Nieuwerkerken-Baardegem 1-3 (da) Voetbal. Terjoden-Winnik 0-1 (da) Voetbal. Terjoden-Winnik 0-1 (da)

De Voorpost | 1991 | | pagina 18