Nieuw Hofstade boekt eerste zege MTSA Liefhebbersvoetbal De Voorpost - 18.10.1991 - 21 LIEFHEBBERSVOETBAL ging rusten. Doelpunt van Van den Bulc- ke. In de 2e helft zette het bezoekende Melckebeekvr. de scheve situatie recht met 2 doelpunten van L. Van Hauwer- meiren. Uitslag 1-2. Leeuwerik werd hetzelfde lot beschoren tegen De Zwaanvrienden. De rust werd bereikt met een 1-1 gelijke stand. Doelpunten van D. Mertens en Van Gijseahem. In de 2e helft zette F. KLein een licht toege kende strafschop om: 1-2. Waterval is haar mindere periode te boven en ging een nipte maar verdiende zege boeken bij Alexander. D. Meuleman kreeg de bal tegen de netten nadat meerdere kansen werden verkwanseld. R. Sportief ontfut selde Snas een kostbaar punt, uitslag 1-1 met doelpunten van G. Van den Steen voor de lokalen en P. Helin voor de bezoekers. N. Hofstade-Honda 4-2 De lokale ploeg had voor deze wedstrijd nog 0 punten en prijkte eenzaam op de laatste plaats in de 2e afdeling, er moest iets gebeuren dacht men, maar nie mand had verwacht dat de kentering zou komen tegen het gerenomeerde Honda. De eerste helft verliep gelijkopgaand en ging men rusten met een 2-2 stand. Scheidsrechter Impens was nauwelijks aan verpozen toegekomen, zo werd er met volle overgave gevoetbald door bei de teams. De 2e helft vertoonde hetzelf de spelbeeld als voor de rust, enkel met dien verstande dat de lokale portier niet meer kon bedreigd worden en de thuis ploeg het geluk met zich had om de bal nog 2 keer voorbij de bezoekende goalie te keilen. Na het eindsignaal gefloten door de uitstekend leidende referee, de voorheen opgekropte ontgoochelingen moesten nu wijken voor een uitbarsten de vreugde voor de eerste zege van het seizoen, wellicht volgt nu de kentering. Dyor-Galop 1-2 Het onklopbaar gewaande Dyor van trai ner Daeleman en voorzitter Dierickx tekenden zelf voor de eerste nederlaag nadat het in de le helft zich ontpopte als een waardige co-leider, werd in de 2e helft teniet gedaan door een ondermaat se prestatie naar voor te brengen waar door de bezoekers de gelegenheid kre gen het heft in handen te nemen en de lokalen een lesje te geven in uithou dingsvermogen en wilskracht, nochtans begon het goed voor de thuisploeg die langs P. De Wolf 1-0 voorkwamen. De 2e helft stelden de bezoekers orde op zaken toen P. Wigi en D. Van der Stockt de lokalen een verdiende le nederlaag toe diende en deze terug met beide voeten op de grond staan. R. Lantaarn-Houtmarkt 5-1 Glansrijk mocht de zege van de leider in de 2e afdeling niet genoemd worden want de bezoekers deden meer dan hun best om het de lokale ploeg moeilijk te maken. Scheidsrechter Peirlinck leek een moeilijke namiddag tegemoet te gaan. R. Stcghers en A. Van Kerckhove zorgden voor de 2-0 voorsprong. Toen leek de kentering in aantocht toen P. Van Limbergen voor de aansluitingstref fer zorgde 2-1. Een attente lokale doel man Leo Van den Steen deed wat van hem verwacht werd: zijn netten verder ongeschonden houden en stopte met brio een strafschop die voor de gelijk maker zou hebben gezorgd. Tot dan leken de bezoekers de evenknie van de lokalen, maar de gemiste elfmeter deed het tij keren en begonnen opnieuw te klungelen zodat de thuisploeg er op en er over ging en met doelpunten van K. De Geyseleer, B. Schalcken nogmaals A. Van Kerckhove die voor de ruime 5-1 zeg zorgden. Blauw Wit-Apostelken 6-0 Konkurrent voor de titel Blauw Wit liet geen steek vallen en blijft ongeremd in achtervolging op de leider, de bezoekers daarentegen liepen ongeordend te voet ballen en kregen er dan ook verdiend van langs van een produktieve ploeg die met veel gemak kon scoren. W. Huyle- broeck en de gebroeders Comand Bart (3x) en Gert (2x) zorgden voor de vlotte zege tegen een zwalpend en feestvierend Apostelken, dat zich deze afstraffing nog lang zal heugen. Onder den Toren dat maar liefst 7 basisspelers moest missen kwam toch verdiend als glansrijk over winnaar uit de bus door een onbestaand bezoekend Cobilas met 4-0 het nakijken te geven. A. Van Hauwermeiren, P. Cool, P. Buyse en een own-goal pleitte voor de lokale zege. Bamboe moest met 2-3 het onderspit delven tegen het bezoekende Eeckhoom. V. Denderleeuw zette tegen Endoka een 0-2 achterstand om in een onverhoopte 4-2 winst en Blauwe Vlam Liefhebbersvoetbal. De MTSA-ploeg Blauwwit (da) sprokkelde een 2-1 winst bij elkaar te gen het bezoekende Groen Wit. Bouw-Halfmaantje 5-0 In de 3e afdeling is Bouw op weg om haar verloren situatie van vorig seizoen opgelopen voor een stap naar hogere regionen nu goed te maken en prijkt alleen bovenaan de rangschikking na een vlotte zege tegen een uitgeblust be zoekend elftal waarbij de verdediging enorm flaterde en de lokale spitsen toelieten om met gemak te scoren. B. Van Helsewe (3x) en W. Dejonghe (2x) zorgden voor de ruime zege. J. Timarcha-Saf 1-2 Een wedstrijd die meer dan het bekijken waard was en waarbij beide ploegen geneigd waren om er een leuke en sportieve wedstrijd van te maken. Zelfs scheidsrechter P. Van Mieghem had niet veel moeite om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. Bij de bezoekers speelden heuse kleppers zoals Wilfried Van Royen en Roland Suys. Bij de loka len ontbrak spelmaker Herman Van Molle die verhinderd was daar hij opna men moest maken voor het BRT-pro- gramma Denksport Kampioen en dat deed zich grondig gevoelen. F. Neulandt schoot met een prachtig afstandsschot de 0-1 ruststand op het bord. In de 2e helft kon P. Van Damme de voorsprong verdubbelen en beheersten van dan af de wedstrijd tot N. Kosselet de aanslui tingstreffer lukte. Aan dit doelpunt trok ken de lokalen zich op en werden de bezoekers op eigen helft teruggetrok ken, gelukkig voor hen bleven hun net ten ongeschonden zodat een verdiend gelijkspel voor de lokalen achterwege bleef. Torenboys-Lion d'Or 1-3 geschorst Wat een leuke wedstrijd moest worden werd door de lokale ploeg ontsierd door agressief te voetballen. Nochtans kon den ze in het spel wedijveren met de bezoekers toen J. Van Damme de 0-1 op het bord prikte begon reeds de heibel. Men geloofde in buitenspel maar dit leek er in de verste verte niet op. Het werd al langsom echter toen diezelfde Van Damme de 0-2 tegen de netten trapte maar scheidsrechter Uyttersprot kon de gemoederen bedaren toen de lokalen de aansluitingstreffer lukten leek alle leed geleden en kwamen ze verdiend terug in de wedstrijd, toch werd de rust gefloten met een 1-2 ach terstand. In de 2e helft werd de lokale druk sterker en dachten alsnog het over wicht in hun voordeel te kunnen be slechten tot op de 8e minuut Van Dam me op counter de 1-3 tegen de netten prikte. Dat werd van het goede teveel voor de thuisploeg die weerom geloofde in buitenspel en ze begonnen de scheidsrechter te belagen die zelfs enke le raken klappen moest inkasseren. Wij selijk floot de bedreigde referre de wed strijd onmiddellijk af en wacht het straf- en tuchtkomitee weerom een paar moeilijke uurtjes want in het MTSA is men dergelijke situatie niet gewoon en zou het wel eens negatief kunnen aflo pen voor de boosdoeners. Tiger Pub zet haar uitstekend seizoen verdermet een 0-1 zege op De Zwaan. De Pauw zorgde voor de bezoekende zege. Drievelden streed op eigen veld tegen de overmacht en stond reeds bij de rust 1-7 achter tegen Alewin. De 2e helft kwamen de lokalen niet meer op dagen wat getuigt van onsportiviteit. Six ties verkeerde in een superdag en over troefde het bezoekende Melody met dro ge 4-0 cijfers. D. Diaz, J. Van Wesemael, D. Phillips en W. Heukens zorgden voor de vlotte zege. Dressel steekt haar tite- lambities niet onder stoelen of banken en ging bij Breughel een 2-1 winst boe ken. De topper in de zondagafdeling loste alle verwachtingen in. Rode Roos-N. Wijk 1-1 Onder een ruime belangstelling werd deze topper afgewerkt. De bezoekers lieten hun bedoelingen blijken en lieten de lokalen in tot hun gewone spel ko men. Scheidsrechter F. De Gendt floot een overtuigende wedstrijd zodat alles vlot verliep. De bezoekers beheersten aanvankelijk de wedstrijd maar werden toch op achterstand geplaatst toen Hans Callebaut op vrijschop schitterende de bal in de kruising duwde. 1-0. Na de rust werd het nog spannender en zorgden de bezoekers voor de verdiende gelijkma ker 1-1 langs C. Saeys. Verder bleven de verdedigingen goed gesloten zodat ver dere doelpunten uitbleven al bij al een bevredigende wedstrijd. Star Boys-Poreistampers 4-0 De lokalen hielden algemene repetitie voor hun moeilijke opdrachten die hen de komende weken te wachten staan. Nochtans eindigde de rust op 0-0 maar in de 2e helft vond men het type elftal en was er geen houden meer aan. Invaller Vandereecken zorgde meteen voor een 2-0 voorsprong. P. Robyns en P. Van Bever maakten het karwei verder af. De Brabanders mochten puntenloos huis waarts. Koszen-Park werd een doelpuntenfesti- val 3-4. De lokalen weerden zich als duivels en werden pas op de eindmeet geklopt. G. Verdoodt en P. Verleysen (2x) voor de lokalen en P. Ceuppens, S. Flores, A. Diaz en A. Igual voor de bezoekers lukten de treffers. R. Familial won verdiend met 3-1 van Sportkring en Pano-Gipak eindigde op 2-2. Belangrijke wedstrijden 19 en 20.10 Zaterdag 19-10 om 15 u: AZ 77-Excelsior (Ten Rozen) R. Espanol-Camu (Bergenkouter) Giwo-Melckenbeeckvr. (Rozendreef) Dyor-Eeckhoorn (Beukenhof) Apostelken-Honda (Osbroek C) Saf-Half Maantje (Hof Texel Moorsel) Zondag 20.10 om 10 u: R. Familial-Star Boys (Kruis Moorsel) R. Roos-Park (Osbroek B) Sunset-Pano (Immerzeel) Georges Liefhebbersvoetbal. Geslaagd eetfestijn bij MTSA-ploeg Snas (da) Uitgenomen tegen het sterke Honda lorgde Nieuw Hofstade op eigen veld voor een eerste seizoenszege voorheen deze 2e klasser alleen op de laatste plaats met 0 punten, wordt dit ian het keerpunt voor deze ploeg? Nog in 2e afdeling leed co-leider Dyor haar verste nederlaag tegen een vlot spe lend Galop dat door haar betere 2e belft aanspraak mocht maken op de Leider Rode Lantaarn had het niet onder de markt om een bij wijlen ped spelend Houtmarkt puntenloos viswaarts te sturen, een strafschop etveerd door de uitstekende lokale ortier Leo Van de Steen, deden het tij eren en gingen toen vlot over de mgeslagen Aalstenaars. Blauw Wit \ende geen genade met het feestvie- Apostelken en stuurde deze met half dozijn doelpunten huis- ts. Bambor Kerksken moest bet schrijdt. Rumoer viel er te beleven in de wedstrijd Torenboys-Lion d'Or waar scheidsrechter Uyttersprot voortijdig een einde moest maken aan de wed strijd, daar de man in het zwart be dreigd werd en enkele rake klappen moest incasseren. De lokale Ledenaars die de aanstokers waren van dit ge schil zullen zich eerstdaags moeten komen verdedigen op de straf- en tuchtcommissie van het MTSA. Wij ho pen alvast dat zich zulke onsportieve feiten in de toekomst niet meer zidlen voordoen. In de zondagafdeling stond een heuse topper op de agenda tussen Rode Roos-Nieuwe Wijk dat er op zondag- konden we nu pas opmerken want de Osbroek zag zwart van het volk zodat men mag aannemen dat het liefheb- bersverbond MTSA aan belangstelling wint, er wordt tevens bij wijlen schitte rend voetbal geproduceerd met dien verstande dat een echte voetbalsup- De Moor, 't Jambers en nogmaals De Blander zetten de lokale ploeg schaak mat enkel P. De Pelsmaecker kon de lokale eer redden. Camu-Excelsior 1-0 Een geladen sfeer in een geladen wed strijd. De kampioenen die niet in super- forme verkeren waren bevreesd naar Hofstade gereisd om Camu te bekam pen. De lokalen kunnen altijd iets meer als het tegen een topploeg moet spelen enkel toen Waterval op bezoek was kon den ze geen vuist maken, maar nu gingen ze er keihard tegenaan in een uiterst spannende maar sportieve wed strijd. Scheidsrechter V. De Graaf mocht terugblikken op een uitstekende leiding. Nog voor de rust kon J. D'Hondt de bezoekende doelman te grazen nemen, de 2e helft verliep gelijkopgaand maar de lokale verdediging speelde uiterst secuur en liet zich niet verschalken door de bezoekende spitsen zodat de moeiza me maar verdiende zege in eigen rangen hoorn uit Lede. Onder den Toren gem ondervond weinig weer- tarx iefhebbersvoetbal. De ploeg van Animalia uit de MTSA (da) Ste ved' tand van een zwalpend Cobilas dat yjng nlangs op het strafcomiteit 2 spelers uien «E uitgesloten voor min. 3 jaar. In de g ei oogste afdeling is nog niet alles ge- aD(^ over het kampioenschap, zo west kampioen Excelsior op verplaat sen n8 bij Camu huiswaarts keren met m nederlaag. Waterval op bezoek bij Ilexander miste een resem kansen utar kwam toch als overwinnaar uit et strijdperk. AZ 77 gaat een ongeluk- ig seizoen tegemoet tegenslagen sta- elen zich op een hoopje zou deze iekte erfelijk zijn en overgewaaid van y.<l et iets verder liggende grote Een- N j bracht Aalst, joost mag het weten want \u is hun uitstekende doelman maan- en buiten strijd met een zware been- ?9-3 reuk opgelopen bij de ploeg uit het 10-1 VS Den Hert Welle, zodat Glenn Cor- NJ vind tussen de palen moest uitstekend 4-j )eelde maar niet kon verhinderen dat ft bezoekende Octopus met een ver kende zege naar Mere terugkeerde. 13*1 'eynaerds moest pas in de slotminuut N.I k volle buit aan het bezoekende Mel- NJ iebeekvrienden laten. Giwo was eeds hersteld van het verlies in de vrige kompetitieivedstrijd opgelopen w ging het bezochte Edo de zoveelste nederlaag toedienen. In een soms bik kelhard duel eindigde de wedstrijd OC tolst-R. Espanol onbeslist. Ook R. trtief-Snas zorgde voor een punten- ing. de 3e afdeling staat momenteel n maat op een vlot draaiend W Houw dat Halfmaantje met een forfait- Ore naar Lede stuurde. Nieuwkomer Sixties kwam verrassend uit de hoek tn versloeg met zware cijfers Melody tot vorige week voor de beker nog een vitstekende indruk liet en nu zwal kend over het speelveld liep. Osbroek moest de wet van de sterkste onder- Wan en werd op eigen veld zivaar "nder vuur genomen door Animalia Denderleeuw. Tiger Pub blijft op ni- teau voetballen het ging met het klein ste winstcijfer bij de Zwaan winnen. J. marcha-Saf was meer dan het bekij ken waard. Oud Eendracht Aalst-spe- porter niet kan nalaten om zowel de zaterdag als de zondag deze wedstrij den te komen bekijken. Ook op de Osbroek moesten Koszen en Park op terrein C hun wedstrijd afwerken en hoewel deze wedstrijd minder tot de verbeelding sprak was het aantal toe schouwers ook goed te noemen. Onder een mooi herfstzonnetje werden er heelwat doelpunten gescoord in deze match. Een paar km verderop in Moor sel stonden R. Familial-Sportkring te- ploeg niet ontglippen na een spannen de wedstrijd. Star Boys in een produk tieve bui stuurde het Brabantse Porei stampers zonder punten huiswaarts. Welke klub is geïnteresseerd om op het dinamische MTSA kan nu reeds zijn kandidatuur richten aan volgend adres: De Boitselier Stefaan, Lange Haagstr. 31 te 9308 Gijzegem, tel. 053/ 70.33-24. Zorg echter dat u er tijdig bij bent want de plaatsen zijn beperkt. NL 77-Octopus 1-4: Het gaat de ploeg van de Arendzonen de laatste weken niet voor de wind, tal van gekwetsten vertoeven in de ziekenboeg. Het terrein van den Arend ligt dicht bij het stadion van Eendracht Aalst, zou het dan toch waar zijn wat losse tongen beweren dat de ziekte aanstelijk werkt en overwaait van den Iendracht. De lokale ploeg kreeg er nog een ware opdoffer bij: hun klasse doelman Do nald Piro moest langs de kant toekijken na een zware beenbreuk opgelopen in een kampioenschapswedstrijd waar hij 's zondagsnamiddag aantreed, namelijk bij Den Hert Welle waar een bezoekende aanvaller brutaal op de ongelukkige doelman inbeukte met de zware kwet suren tot gevolg. Hij moest lijdzaam toezien hoe zijn kompanen in de zaterd agafdeling ten onder gingen tegen het bezoekende Octopus uit Mere. Gelegen heidsdoelman Glenn Comand deed het meer dan behoorlijk en kon aan de rust een kleine achterstand rechtvaardigen toen M. De Blander de lokale netten bol krs Wilfried Van Royen en Roland zette. In de 2e helft stond er echter geen tonen nog elke week hun kunnen maat op de bezoekers en gingen al vlug ondanks hun leeftijd die de 40 over- op zoek naar een grotere voorsprong. G. bleef. De kampioenen uit Aalst zullen zich de volgende weken moeten herpak ken willen ze hun koppositie behouden. Edo-Giwo 0-3 Momenteel lukt er niets met de lokale ploeg dat nochtans heelwat talent in hun rangen heeft om een rol van betekenis te spelen, maar de thuisploeg loopt er inspiratieloos bij zodat het voor de te genstrevers niet al te moeilijk is om met de zege aan de haal te gaan. K. Schollaert vloerde voor de rust de lokale portier. Wie dacht dat de thuisploeg na de rust uit een ander vaatje zou tappen en de achterstand vlug ongedaan zou maken had het mis voor, het waren de bezoe kers die de stempel op de wedstrijd bleven drukken. Ze verdubbelden hun voorsprong toen M. Daeleman voor de 0-2 zorgde. Hun honger was nog niet gestild want nogmaals K. Schollaert leg de met zijn 2e treffer de verdiende eindzege vast. OC Aalst-R. Espanol 2-2 De lokale ploeg kwam bijzonder fris aan de aftrap en zette de lome Spanjaarden onder druk. J. Demartin zette vlug de thuisploeg op voorsprong 1-0. Net voor rust zette de lokale ploeg nogmaals een goede aanval in elkaar. J. Ten Buysscher die goed gevolgd was kreeg een gemeten bal op de voet geschilderd en aarzelde niet om de 2-0 op het bord te prikken. In de 2e helft waren de rollen omgekeerd. De Spanjaarden werden bij de rust de mantel uitgeveegd door trainer Manu Cobos en waren meteen wakker. De lokalen teerden te vroeg op hun verwor ven voorsprong en dat was van het goede teveel toen P. Rivera de aansluitingstref fer lukte begonnen de lokalen panieke rig te spelen en moesten meermaals de bal slordig ontzetten. De zege was een feit dacht men echter want de officiële speeltijd was opgebruikt maar enkel het uurwerk van de spelleider kan beslissen of de wedstrijd al dan niet ten einde is met dien verstande dat nogmaals P. Rivera op een diefje de bal over de lokale doellijn werkte en zo een onverhoopt gelijkspel in de wacht sleepte. Reynaerds moest weerom een nederlaag inkasse ren nadat het met een 1-0 voorsprong jt-tAROU t ums \Atfor

De Voorpost | 1991 | | pagina 21