Voetbal kalender ft Voetbal uitsiage n gevechtssporten Vier basisspelers ontbreken bij KAVD Johnny Lenaerts te gast in Hamme SR Lebbeke zo goed als volledig \ih. c Jeugdprospectie op KAV Dendermonde Liga-invallers E. Aalst 1 Anderlecht 1 QE EEnHEE! 18-1.11 1991 De Voorpost 1ste nationale R.W.D.M.-E. Aalst Meese 3de nationale FC Roeselare-E. Zele Evrard Bevordering B Hekelgem-K.A.V.D. Vermassen VW Hamme-Londerzeel Van Hove 1ste provinciale Denderleeuw-SK Lebbeke Taeleman E.Meldert-Oudenaarde Van Zande 2de provinciale B Bevere-TK Meldert Stevens SK Aalst-Nederename Okladnicoff Herzele-Mere Marchand Bambmgge-Meerbeke Demesmaeker Haaltert-Lede Bauwens 2de provinciale C R.Lebbeke-Robur Balthazar Buggenhout-T.Melle Vercauteren Lutterzele-Lokerse Van Zande SK Beervelde-Baasrode Vanleuven 3de provinciale C Wichelen-Laame De Baets Gijzegem-Zaffelare De Bock SK Overmere-Berlare De Wilde Serskamp-Schellebelle Vercauteren Heikant-RC Wetteren Put Oordegem-Edeboys Vercruyssen 3de provinciale E Aaigem-Lebeke Burie Hofstade-St.Denderleeuw De Wilde Terjoden-Baardegem Keerstok Doggen-Kerksken Holvoet W. Moorsel-Winnik Van Bastelaere Burst-Okegem Blomme 3de provinciale F Appels-Sombeke Reyniers Oudegem-St.Gillis-W Teugels Kallo-St.Gillis-D Delille Grembergen-Opstal VD Straeten 4de provinciale D Nederhasselt-FC Aalst Van Speybroeck Erpe-Aspelare Buysse Erembodegem-Herdersem Degreef Edixvelde-Ede Heirbaut Iddergem-S.Moorsel Levingbird Steenhuize-Erondegem Verbustel 4de provinciale E Vlierzele-Schoonaarde Detroyer Boecking Wieze-Letterhoutem Smetlede-Valentino's De Loose 4de provinciale F Waasmunster-VK Hamme Duvnslager Opdorp-SK Lokeren Dufour Boonwijk-Moerbeke Vandenberghe Grembergen-St.-GiUis 1-1. Thuisspeler Mertens kan al vallend de bal nog doorspelen (vh) a ENHOU Buggenhout-Kieldrecht 3-1. Van belle wipt duidelijk het hoogst (vh) Grembergen-St.-Gillis 1-1. Grembergenaar Claessens is alleen door en zal het enige doelpunt van zijn team scoren (vh) Rapide Lebbeke-Stekene 3-1. Na dit kopduel zal Van Moeseke scoren (vh) BB X BB 1 Bh BB Eerste provinciale E. Meldert - SK Lebbeke i-i Tweede provinciale B SK Aalst - Etikhove 2-1 Onkerzele - TK Meldert 1-1 Sp. Geraardsbergen - Lede 2-2 Bambrugge - Mere 1-1 Tweede provinciale C Buggenhout - Kieldrecht 3-1 Kemzeke - Robur 1-1 Rapide Lebbeke - Stekene 3-1 Kruibeke - Baasrode 0-1 Lutterzele - T.Melle 2-1 Derde provinciale C Gijzegem - FC Oostakker 2-1 Wichelen - Edeboys 3-0 Oordegem - Oordegem 1-1 Heikant Zele - Serskamp 0-1 SK Overmere - Lochristi 2-1 Berlare - Schellebelle 1-0 Derde provinciale E Doggen Eremb. - Baardegem 1-0 Terjoden - St. Denderleeuw 3-1 Hofstade - Welle 3-0 Aaigem - Burst 3-1 W. Moorsel -Kerksken 0-2 Derde provinciale F Appels - Tielrode 0-1 Rupelmonde - Opstal 0-2 Grembergen - St.-Gillis 1-1 Oudegem - St. Pauwels 1-4 Vierde provinciale D Edixvelde - Herdersem 1-7 Erembodegem - Aspelare 5-2 Erpe - FC .Aalst 1-1 Nederhasselt - Erondegem 0-0 Steenhuize - S. Moorsel 1-0 Vierde provinciale E FC Wieze - HO Kalken 1-2 SK Kalken - Schoonaarde 0-1 Westrem - Valentino's 1-3 Smetlede - Massemen 3-1 Vierde provinciale F Opdorp - Meerdonk 0-0 Doorslaar - VK Hamme 0-2 Boonwijk - Sinaai 3-1 Zoals ieder jaar gaan er ook nu weer wedstrijden van de Oost- Vlaamse prospektie door op het A-terrein van KAV Dendermonde. Op woensdag 6/11/91 gaan er inter- gewestelijke wedstrijden door voor knapen. Om 18.00 u. is er de wedstrijd WAASLAND-SCHELDE LEIE, en om 1930 u. DENDERSTREEK- GENT-EEKLO. Eendracht Aalst: De Pelsmaec- ker, Pceters, Roelandt, Verbruggen, Godtbil, Van Goethem, Lamin, Mar- ginet, D'Ilondt, Eeckhout, Man- diangu (46' Van Boven). Doelpunten: 4' Mandiangu (1-0), 23' Barroao (1-1) Op 16 november om 19u30 in de sporthal van Appels: met internationale deelname speelt altijd mee Nico Buyl, Frans Peelman, Jean-Pierre Hals en Chris Muysewinckel treden opnieuw op met SK Lebbeke dat voor het eerst min of meer volledig tussen de lijnen verschijnt. Weliswaar is speler-trainer Guy De Baere gekwetst. De trip naar FC Denderleeuw wordt voorwaar geen makkelijke opgave, al geven de blauwwitten zich zeker niet bij voorbaat verloren. Selectie Vinck, Van Langenhove, Hals, Peeleman, Mangelschots, Verstraeten, Van Keymeulen, Buyl, Massamba, Muysewinckel (Schouppen, Eeckhaudt, Ver meulen). EG KAV Dendermonde krijgt de komende weken gevaarlijke katten te geselen. Dit weekeinde moet het uit naar Hekelgem en nadien is Hamme op bezoek Weinigen hebben er een goed oog in, vooral omdat paarsblauw zo moeilijk tol scoren komt. Aan inzet ontbreekt het niet, maar dat alleen is niet voldoende. Ronny Gotzen etaleert iedere match een opmerkelijke werklust, maar heeft zich nog niet als prijsschutter aangediend. - Ik hoop dat het snel beter wordt, zegt Ronny. Echt meeval hebben we vooraan nog niet gehad. Het zou misschien kunnen dat het tij keert, mochten we in een match eens meerdere goals scoren. Of dat zaterdagavond in Hekelgem (terrein Eendracht Aalst) voor ons is weggelegd, is natuurlijk een groot vraagteken. Ik zag deze ploeg onlangs aan het werk. Het wordt zeker een zware opgave. Niettemin moet een winstpunt tot de mogelijkheden behoren, wat interessant zou zijn in het vooruitzicht van de derby tegen VW Hamme. Minstens vier spelers ontbreken in de Dendermondse basis. Tom Rijdant sukkelt met een spierletsel, Jan Heirman onderging een operatie aan de knie, Robby Nardus is herstellende en Gino Stevelinck heeft een "geel weekeinde' aan zijn been. Oefenmeester Willy Meersman rekent erop dat Gino Nijs en Geert Van Roy fit zullen zijn, maar helemaal zeker is dat niet. Selectie (vijftien namen) Verstraeten (Robbrecht), Emmaneel, De Kinder, Moens, Van Troos, De Koning, De Paep, De Buck, Van Roy, Nijs, Gotzen, Schockaert, Van Nieuwen- huyse, Wygonic. EG VW Hamme krijgt SK Londerzeel en meteen ook zijn vroegere speler Johnny Lenaerts op bezoek. Ongetwijfeld zal het Johnny's betrachting zijn om in hel Hamse stadion met een degelijke verrichting uit te pakken, en te scoren, ak 't even kan. Oefenmeester Daniel De Paepe kent Lenaerts niet, maar weet dal hij - op het veld - een gevaarlijke kerel is. - Uit de resultaten blijkt dat het met Londerzeel de ene week alles, de andere dan weer niets is, stelt De Paepe vast. We houden er rekening mee dat Lenaerts zijn maats heeft opgejut, en de kans groot is, dat ze bij ons voor een degelijke repliek zullen zorgen. In mijn team ontbreken twee spelers. Philip Segersis geschorst en Peter Van Caelenberg bleek deze week nog niet fit. Hij hervatte de trainingen in zijn eentje, maar het ziet er niet naar uit dat hij paraat zal zijn. Heel waarschijnlijk zal ik op hem een beroep kunnen doen bi| gelegenheid van het derby tegen KAV Dendermonde. Ik wil tot slot nog vermelden dat vier verplaatsingen ons zeven punten opleverden. Evenveel matchen in eigen huis, brachten slechts vijf eenheden op het actief. Selectie De Pelsmaecker, Van de Velde, Stalpaert. Laroy. D'Hondt, Vermeire, Vergeylei Van Parijs, De Borger, Aerts, Van Houcke (Malfliet, Van Borm, Van Hen rijck). Rapide Lebbeke-Stekene 3-1. Van den Bossche kopt op doel maar de bal 'J overgaan (vh)

De Voorpost | 1991 | | pagina 18