Vollevbalkalender idee op zoek naar kohesie Na The Pool verloren nu ook Hamme-Center en Bruine Beren Derde keer goede keer kangoeroes Aalst Heen aan de leiding Nog maar de tweede zege voor Kangoeroes-dames ■prrSCHOOL ■m "WSSTR-66 Hamse Volleyballiga De Voorpost 1.11.1991 27 VOLLEYBAL N Vil V j H/Mll&Ml VllVfVl Heren Eerste provinciale 2.11 20.00 Blauwen Hoek Hamme - V. Appelterre 3.11 18.00 Adec Baasrode - Borsbeke 2.11 19.45 Thunderballs Berlare - Michelbeke Tweede provinciale A 2.11 20.00 Beervelde - Juvenes Zele Tweede provinciale B 2.11 19.15 VC Buggenhout - Steenhuize 2.11 20.00 Melie - Kangoeroes Aalst 3.11 19 00 Moderna Lebbeke - Hillegem 2.11 20.00 Overboelare - Real Testa Lokeren 3.11 18.00 Meerbeke - V.K. Erembodegem Derde provinciale B 3-11 18.00 VC Oudegem - Kruishoutem 3.11 19.15 V.K. Aalst-Deinze 2.11 19.30 Heusden - Leeuwerik Lede Dames Eerste provinciale 2.11 20.00 Evergem - VC Oudegem 2.11 18.45 Wetteren - Juvenes Zele Tweede provinciale A 2.11 19.45 VC Berlare - K. Gent 3.11 16.00 Zelzate - Real Testa Lokeren Tweede provinciale B 2.11 19.15 VC Buggenhout - Scorpio Aaigem 3-11 17.15 Ename - Leeuwerik Lede 3.11 18.00 Snuffel Gremb. - Kang. Aalst Derde provinciale A 3-11 15-00 Kieldrecht - Madavoc Hamme Derde provinciale B 3.11 18.45 Moderna Lebbeke - Herzele Jeugd Jongens kadetten 2.11 10.30 Juvenes Zele - Erwetegem Jongens scholieren 2.11 16.30 Blauwen Hoek Hamme - Stekene 2.11 13.45 Thunderballs Berlare - Wetteren Jongens junioren 2.11 16.00 Thunderballs Berlare - Rapid St-Niklaas Meisjes kadetten 2.11 13.45 VC Berlare - Pardaf Kruibeke 2.11 17.00 Scorpio Aaigem - VC Oudegem Meisjes scholieren 2.11 17.00 Scorpio Aaigem - Appelterre Meisjes junioren 2.11 19.00 Scorpio Aaigem - Appelterre 2.11 15.30 Wetteren - Juvenes Zele 2.11 10.30 Denderhoutem - Snuffel Gremb. nierste provinciale /B dec Baasrode 0 ■au rsel 3 in i-15, 3-15, 5-15) dec dat in de voorgaande wedstrijd in E et Waasland op een bec de gaz liep kon ;n medeleider Ursel opnieuw geen bist maken. Van een offday kan nu niet üi ieer spreken na de wanprestatie tegen I °I rsel. Het groot aantal opgekomen vol- jtalliefhebbers die dachten een mooie °n édstrijd zouden voorgeschoteld krijgen ,0® ramen bedrogen uit. De thuisploeg gde geen vechtlust aan de dag en het n' stal leek een stuurloos schip en aan de eiverdeling moet zeker gesleuteld iei )rden. Twee rampzalige wedstrijden i elkaar dat kan geen toeval zijn en het mi stuur moet samen met de trainer het et de spelers uitpraten wil men in de ekomst de trouwe supporters van de trijden niet weghouden, de eerste set was de strijd gelijkop- and tot 5-5 en dan begonnen de gast- indren te flateren. Reken daarbij het mi edsluitend blok van de bezoekers en lec kon het vergeten. ErP dens de tweede set zagen we een aangeslagen Baasrode aan het werk. Ze kregen nooit voet aan de grond en de gasten aarzelden niet om het werk af te maken. Stomme persoonlijke fouten, die te wijten zijn aan het gebrek aan inzet en opoffering voor de medespe lers. De beginfase van de derde set gaf een zelfde spelbeeld als de tweede. Pas in de eindfase van de derde set begonnen de thuispelers iets beter te akteren. Het kalf was reeds verdronken maar ze slaagden er nog wel in de tegenstander tot maar liefst acht matchballen te dwingen voor aleer ze zich gewonnen gaven. Op de leiding van de heer Burms kan niets worden aangemerkt. De eerstvolgende wedstrijd is aan huis tegen Borsbeke. In een vooruitgescho ven wedstrijd heeft Adec Baasrode op Borsbeke reeds gewonnen met 1-3 cij fers. Hopelijk is de malaise bij de Baas- roodse ploeg voörbij en kan er opnieuw aangeknoopt worden met de zege en kan men een plaatsje in de top van de rangschikking bestendigen. Voor Hamme-Center en Bruine Beren de eerste nederlaag van het seizoen. Hamme-Center verloor de vijfde set met 15-4 tegen Zwarte Panters. De einduit slag was 3-2 voor de Zw. Panters. Het zelfde recept voor Bruine Beren dat de vijfde set zag passeren naar 't Moleken. Een goede uitslag voor Contra, dat met 3-2 won tegen Hamvoc. Volleybalploeg WAS kreeg geen punten om met te weinig spelers aan te treden tegen Moer- zeke. Een slechte match van BGJG tegen Coconut leverde deze laatste een 0-3 uitslag op. De dames van Zwarte Panters speelden nog niet op niveau tegen 't Moleken en verloren met 3-0. De dames van Contra daarentegen haalden een prachtige tweede overwinning; Deze keer was JEF het slachtoffer. Het verloor de spannen de vijfde set met 14-16. Een eerste welverdiende overwinning ging naar Topfloor. Het versloeg BGJG met 3-0. Hamse Volleyballiga ieede provinciale heren B.GJ.G. o Topfloor 3 (2-15, 6-15, 13-15) De Dendermondse volleybalklub kon in het huidig seizoen maar pas in de derde wedstrijd voor een zege zorgen. Na twee goede wedstrijden en in het bijzonder tegen nieuwkomer Yes, moest Topfloor opnieuw afrekenen met enkele forfaits. De gebroeders Van Bockstael zonden hun kat, maar invaller De Ridder zorgde voor de goede stimulans in de ploeg. Reginald Janssens is een goede aanwinst in de receptie en tegen vorige kampagne is de lage verdediging en de receptie van Topfloor er veel op vooruit gegaan. In de eerste set kon de Bond van Grote en Jonge Gezinnen geen vuist maken tegen een sterk op de voorgrond tredende tegenstander. Topfloor vergrootte stelselmatig hun voorsprong en pas na een 0-9 achter stand kon BGJG pas een tegenpunt sko- ren. Probleemloos werd de openingsset binnengehaald. Tijdens de tweede perio de zag men eenzelfde spelbeeld. Een erg zwakke tegenstander in de aanval zodat Topfloor het spelbeeld domineerde en gemakkelijk een deelzege versierde. De derde set was de skore gelijkop- gaand. Nadat BGJG een paar punten voorsprong kon nemen, zette Topfloor de achtervolging in. Een 6-12 voor sprong werd uit de handen gegeven en BGJG kwam zelfs met 13-12 aan de leiding. In de eindfase van de derde set plaatste Topfloor orde op zaken en twee receptionissers bij BGJG gaf aan de Top- floorspelers de resterende missers om de eerste zege van het seizoen binnen te halen. i Ueybal. Blauwe Hoek-Michelbeke 2-3. Van Imkeren riposteert en scoort (vh) Volleybal. Adec-Ursel 0-3. Het Adecblok Vaeyens-De Cocker komt net iets te laat Volleybal. Oudegem-Melsele. Een smash van De Kimpe (vh) Tweede provinciale dames Kangoeroes Aalst 3 Geraardsbergen 2 4-15, 15-9, 15-9, 5-15, 15-9 De dames van Kangoeroes Aalst, die een paar verlieswedstrijd met 3-2 cijfers leed, deed het nu verre van slecht. Ze slaagden erin om het geronomeerd zes tal van Gevoc Geraardsbergen met een verlieswedstrijd naar huis te sturen. Nochtans zag het er bij de start niet al te rooskleurig uit voor de gastvrouwen. De bezoeksters ramden een 4-15 aan het been. De tweede set vertoonde de thuis- spelers een gans andere gedaante. Ze slaagden erin de gasten met 15-9 af te drogen. Eenzelfde scenario in de derde set en dit met eenzelfde setstand. Tijdens de vierde set schoten de dames van Geraardsbergen opnieuw uit hun krammen en ze blikten nu Kangoeroes in met 5-15. In de laatste en vijfde set slaagden de thuisspelers erin het laken naar zich toe te trekken en alzo hun coach een mag nifiek verjaardagsgeschenk aan te bie den. Deze overwinning geeft de Aalste ploeg opnieuw hoop. De reserven heb ben eveneens hun wedstrijd gewonnen. De 3-0 setstanden en 15-4, 15-10, 15-4 staan borg voor een positie aan de top in de klassering. De Aalsterse ploeg heeft tot heden nog geen set toegestaan en ze prijken dan ook aan de leiding, zoals dat ook in de voorgaande kompetitie ge beurde, waarin ze de eerste plaats bezet ten en die ook behielden tot het einde. >elt ngoeroes Aalst 3 30r erboelare 0 115-9, 15-13, 15-6) n tweede provinciale B is er na de iper nog een ploeg ongeslagen en die ijkt dan ook aan de leiding. De wed- ijd tegen co-leider Overboelare werd irtuigend gewonnen met 3-0. Alleen de tweede set ondervonden de thuis- lers enige tegenstand, eerste set verliep in de beginfase ijkopgaand en dit omdat de gastheren xzichtig akteerden. Gezien de verlo- i bekerwedstrijd was hun Zelfverze- rdheid even aangetast. Het aftasten i de tegenstander leidde tot een 7-8 2 senstand. Eens de thuisspelers het 3 üatief over het wedstrijdgebeuren in «den namen kon de tegenstander as meer inbrengen. Aalst liet Over- j dare te rplaatse en via 12-9 werd er in i ruk uitgemaakt. 1 tweede set kende een gans ander )op. De bezoekers wilden het verlies de openingsset goedmaken en ze er vanaf het beginsignaal keihard De gasten dwongen Kangoe- tot de achtervolging. Aalst maakte een vierpuntenkloof goed bij 11-13. Kangeroes vond zijn tweede adem en ze stevenden naar de eerste setbal afzon der hun tegenstander nog een punt te gunnen. Bij de eerste setbal was het meteen raak. De leiders dienden hun tegenstrever een upper-cut toe. In de derde set was het Aalst die resoluut de leiding nam. Overboelare probeerde het tij te doen keren maar tevergeefs echter. Aalst rondde bij de eerste de beste matchbal de zaak af en ze zonden de medeleider zonder setwinst naar huis. Tot heden is Kangoeroes de beste ploeg gebleken. Enkel tegen Lebbeeke liep het even spaak, maar door de huidige zeges kan Aalst nu rustig nadenken aan het konsolideren van de voorsprong en zo de eventuele titel binnenhalen. Het einde van het seizoen is nog ver af, maar door de puike uitslagen is de hoop wel gewettigd. De reservewedstrijd werd eveneens met 3-0 gewonnen. De 15-4, 15-6 en 15-6 setstanden spreken boek delen over de sterkte van dit team. Volleybal. Oudegem-Melsele. Het Oudegemse duo Ghesquiere-Mastbooms in aki ie (vh)

De Voorpost | 1991 | | pagina 27