Kansen onbenut en ondermaats middenveld Voetbaluitslagen Voetbalkalender Opstal, sterkst in derby Mooi winstpunt VOETBAL 18-25.10.1991 - De Voorpost KAVD Duffel 0 2 Hoewel hij meerdere kansen kreeg, le verde de Dendermondse vierdeklasser tegen Duffel een magere verrichting. Vooral de eerste helft was minder dan middelmatig. Een offensief in regel, na de hervatting, leverde kansen, maar geen doelpunten op. De bezoekers, vaak in paniek, hanteer den het wapen van de tegenaanval, wat hen, weliswaar tegen de gang van het spel in, resultaat opleverde. Oorzaken voor de nederlaag? Een zwak presteren op het middenveld en de voorwaartsen die moeilijk aanspeelbaar zijn. Oefen- meester Willy Meersman deelt die me ning. De eerste twintig minuten kwamen we vaak als verliezer tevoorschijn uit de duels. Op het middenveld geraakte Geert Van Rov vroegtijdig gekwetst en haalde Gino Nijs niet zijn gewone rendement. Tevens werden de flanken te weinig bespeeld. Desondanks kregen we een ideale doelkans net voor de rust. Was die benut dan had de match allicht een andere wending genomen. Uit het over wicht in de tweede periode hebben we geen voordeel kunnen puren. Het ge brek aan produktiviteit baart mij zorgen. Deze vaststelling dateert niet van van daag. Dat we vroeg of laat het deksel op de neus zouden krijgen, had ik trouwens min of meer verwacht. Vier thuismat- chen hebben amper drie punten opgele verd. Buitenshuis hebben we het beter ge daan. De komende weken is er heel veel werk op de winkel. Bovendien staan we voor enkele zware opdrachten. Naar He- kelgem en dan het derby tegen VW Hamme. Een kwartier voor het einde van de wedstrijd geraakte Gino Nijs gekwetst. ietbeke 1-1. In deze wedstrijd werd soms zeer fel om de bal gestreden Hij werd met de hulpdiensten naar het 7ÏpLpnhnic offiPi'AprH Aonvinlrpiit ziekenhuis afgevoerd. Aanvankelijk werd gevreesd voor een beenbreuk. Uit een diagnose bleek evenwel dat het niet zo erg was. Normaal zou hij zaterdag over acht da gen tegen Hekelgem wel eens terug van de partij kunnen zijn. EG I^okerse-R. Lebbeke 1-1. Rapide heeft zich fors versterkt, ondermeer met Nico x.4VD-Dujfel 0-2. Heirman was dikwijls in de aanval en bezorgde enkele Van den Bossche van KAVD (Iv) anderen mooie kansen maar scoren zit er vooralsnog niet in bij KA.V.D. (vh) Robur-Melle 0-2. Ook deze knal van Van Bogaert werd niets. De bal ketste tegen de staander (vh) Opstal 3 St. Gillis 1 De winst tegen buur en leider Eendracht Sint-Gillis zorgde in de Opstalse voetbal kringen voor een feestelijke sfeer. Niet onverdiend kwam het Buggenhoutse team als winnaar tevoorschijn. De bezoekende doelman Luc Verstrepen verhinderde enkele gemaakte goals, stelt sekretaris Emiel Van Mol. In de eerste helft waren we beduidend de betere ploeg, wat resulteerde in twee doelpunten. Ivan De Bosser had bij de voorbereiding van de openingstreffer, die Ronny Vermeir tot stand bracht, een ruim aandeel. Het tweede doelpunt nam hij voor eigen rekening. Na de hervatting organiseerden de bezoekers een tegen offensief. We hadden toen oog voor het vrijwaren van de voorsprong, en pro beerden alleen nog munt te slaan uit de counter. Tien minuten voor het einde wist Raf Van Den Bossche met sukses een doorbraak te forceren. Opmerkelij ke vaststelling in deze match was het feit dat Nico Van Peteghem die als junior voor het eerst lid was van de basis, de vaardige Jan Van Nuffel helemaal uit de match hield. Hij mag dat als een ver dienste beschouwen. Overigens kon de verrichting van de hele ploeg kollektief met een «goed» worden gekrediteerd. EG Lokerse 1 bespeuren. Na een kwartier in de tweede Dn I ohholo 1 helft verwierven we voorsprong. Een P' schot van Ronny Willaert verdween via een Lokers been in doel. In de topper tegen Lokerse S.V. behaalde ^et jn jjjn van verwachtingen Rapid Lebbeke een winstpunt. Oefen- een reaktie zou op volgen. Tien meester Frank Van Den Bergh is tevre- mjnuten jater verscheen de gelijkmaker den met dit resultaat. op het bord. Net als bij ons doelpunt, Ik meen dat de puntendeling als een was 00^ een beetje meeval mee logische weergave van de wedstrijd kan „emoejd pe bal kwam via het been van beschouwd worden. In Lokerse mid- prankje Verheyden bij Costa Vervaet te- dens liet men zich trouwens ook in die recht Hjj draaide rond zijn as> en po_ zin uit. Een groot deel van de match neerde bet |eder jn jg verste hoek. In verliep evenwichtig. De eerste helft werd het s!ot werd nog een kopba| van Chris gekenmerkt door veel middenveldspel guy^ts voor de lijn gekeerd, en weinig kansen. Misschien dat de thuisploeg op sommige momenten wat EG vaker eigenaar was van de bal. Voor de rest was er nauwelijks enig verschil te VK Hamme-Boonwijk 1-1. Malpaerts bracht met deze kopbal zijn ploeg dichtbij een tweede doelpunt (vh) lste nationale E. Aalst - Waregem 3de nationale E. Zele - Francs Borains Bevordering B Putte - VW Hamme KAVD - Duffel lste provinciale SK Lebbeke - Lovendegem Aalter - E. Meldert 2de provinciale B TK Meldert - St.Lievens-H. Oosterzele - Lede Bambrugge - SK Aalst Mere - Bevere 2de provinciale C Robur - C. Melle Baasrode - Klinge Lutterzele - Kemzeke Lokerse - Rap. Lebbeke Dyn. Beervelde - Buggenhout 3de provinciale C FC Oostakker - Heikant Laarne - Serskamp SK Overmere - Gijzegem Berlare - SK Oostakker Lochristi - Wichelen Schellebelle - St. Kruis-W. 0-4 3-0 1-2 0-2 1-2 4-2 2-1 3-1 1-1 3-1 0-2 2-2 1-2 1-1 5-1 1-1 1-2 0-0 1-1 3-1 3-1 3de provinciale E Baardegem - Hillegem St. Denderleeuw - Aaigem Welle - Burst W. Moorsel - Terjoden Winnik - Hofstade Kerksken - Nieuwerkerken Okegem - Doggen 3de provinciale F Bazel - Grembergen Opstal - Sint-Gillis Oudegem - Straatje Stekene St.-Gilis-W. - Appels 4de provinciale D Herdersem - Steenhuize FC Aalst - Woubrechtegem Erondegem - S. Moorsel St. Antelinks- Erembodegem Appelterre - Erpe Esse - Edixvelde 4de provinciale E HO Kalken - Smetlede Schoonaarde - Massemen Kwatrecht - Valentino's SV Ressegem - Wieze 4de provinciale F VK Hamme - Boonwijk Opdorp was vrij 3-0 0-1 34 4-2 M 0 M 2-0 4-0 4-1 0-1 Eerste provinciale E. Meldert - SK Lebbeke Tweede provinciale B Etikhove - SK Aalst TK Meldert - Onkerzele Lede - Sp. Geraardsbergen Mere - Bambrugge Tweede provinciale C Kieldrecht - Buggenhout Robur - Kemzeke Stekene - Rapide Lebbeke Baasrode - Kruibeke T. Melle - Lutterzele Derde provinciale C FC Oostakker - Gijzegem Edeboys - Wichelen RC Wetteren - Oordegem Serskamp - Heikant Zele Lochristi - SK Overmere Schellebelle - Berlare Derde provinciale E Baardegem - Doggen Eremb. St. Denderleeuw - Terjoden Welle - Hofstade Burst - Aaigem Kerksken - W. Moorsel Derde provinciale F Tielrode - Appels Opstal - Rupelmonde St.-GiHis-D'de - Grembergen St. Pauwels - Oudegem Vierde provinciale D Herdersem - EdLxvelde Aspelare - Erembodegem FC Aalst - Erpe Erondegem - Nederhasselt S. Moorsel - Steenhuize Vierde provinciale E HO Kalken - Wieze Schoonaarde - SK Kalken Valentino's - Westrem Massemen - Smetlede Vierde provinciale F Meerdonk - Opdorp VK Hamme - Doorslaar Sinaai - Boonwijk Al l j 1).Duffel 0-2.1)e l'aep omspeelt an Mieghem en zal voorzetten. I allemaal niet baten. De KAVD-aanval knalt met losse flodders (vh) ven Lokerse-R. Lebbeke 1-1. Kris Buyts in aktie (Iv) Robur-Melle 0-2. Van Bogaert gaat door maar scoren zat er niet in (vh)

De Voorpost | 1991 | | pagina 50