Zes op zes voor VK Siera 'De vedetten' verliezen Walivo Van Biesen stopt Givana Vier Heemers: eerste zege Biljartgoals en balverlies IMHUffiSl mtmm wnMWl I N.O.M.B. - Kern D.S.D. Hamse Zaalvoetballiga »s» m "FiH IS hss® VOETBAL Liga-invallers Waregem 8 - E. Aalst 1 30 25.10.1991 - De Voorpost HmilNMER jwuwjg, l VOETBAL Een aantal koplopers hebben tijdens het jongste weekend in Walivo's voetbal kompetities, ook voor de eerste maal een nederlaag geleden. De ploegen met nog het maximaal aantal der punten, worden dan ook schaars en alleen VKW 70, FC Avo, FC Spaans Kwartier en FC Beckers, kunnen zich dit statuut nog permitteren. In het rijtje der verrassin gen werden ook een drietal regioploegen betrokken en RC Grembergen met VK Siera zelfs tweemaal, waren telkens de struikelsteen voor de toenmalige reeks- leiders... Zaterdagse eerste afdeling: Reeksleider DVL Avanti heeft zich bij RC Raap tevreden moeten stellen met een drawn. De beide ploegen skoorden elk tweemaal en voor DVL Avanti, is dit op zichzelf bekeken ook nog geen slecht resultaat. De paars-witten uit Sint-Ni- klaas totaliseren nu evenveel verlie- spunten als FC Corner en VK Den Bos. Eerstgenoemde hield FC Oud Geel op een veilige afstand en het doelpunten- verschil was trouwens nogal duidelijk. Minder overschot had VK Den Bos bij FC Temsica en volgens de cijferstand, ge raakten de Hammenaars er slechts met de hakken over de sloot. Voor VK Siera werd het al de vierde winstmatch na elkaar. Tegen FC Milano werd trouwens een vlotte start genomen en na een tiental minuten, stonden de Wuitens al met Peter Michiels in het voordeel. Pech en overhaasting weerhielden VK Siera van een grotere voorsprong en slechts na de rust, werd de skore verdubbeld langs Sven Michiels. Een verschuiving der pionnen bracht nadien baat bij FC Milano en nadat Guy Van Duyse de paal raakte, skoorde hij toch op een kwartuur van het einde. De match werd meteen ook veel span nender en bij VK Siera, werd Mark Roels nog uitgesloten. Daaruit haalde FC Mila no echter geen profijt en kort voor het einde, skoorde Sven Michiels nogmaals voor de gastheren. Blijkbaar heeft FC Welkom ook terug de goede kadans te pakken en bij FC Puivelde, werd er voor de derde maal na elkaar gewonnen. Voor FC Bondgalm bleef de situatie on gewijzigd want deze ploeg was in het jongste weekend vrijgesteld. Zaterdagse tweede afdeling A: AVC De Vlasbloem is aan de leiding van het klassement bijgehaald door FC Briel. Deze ploeg won de reekstopper tegen FC De Kroon met het kleinste verschil en in Buggenhout werden de betere kansen al in de eerste helft verke ken. Een viertal trouwens langs Patrick Van Buggenhout, Omer Baeckeiandt, Tony Van Boven en Peter De Decker. De stootkracht liet het dus afweten bij een duidelijk dominerend FC Briel en een counterend FC De Kroon was slechts gevaarlijk langs Danny Van de Ven. In een vrij evenwichtige tweede helft met meer doelgevaar langs weerskanten, skoorde Tony Van Boven aan het uur voor FC Briel. In deze reeks behaalde FC Stille Vrien den een zege bij FC De Nieuwe Sport vriend en de ploeg uit Moerzeke-Kastel blijft dan ook in de schaduw van het leiderstrio. Daar is FC Wijnveld nu ook naar verwe zen door een eerste nederlaag bij RC Grembergen. Een die kon tellen trou wens en een duidellijk verschil, skoorde SKMoerheide ook tegen FC 1000 Appels. In die match kwamen er zelfs elf doel punten op de plank en daarvan, namen de Hammenaars er zeven voor de eigen rekening. Dit aantal werd ook voorbe houden aan de match tussen FC Tripoli en FC Welkom Sport. Twee ploegen ook uit de kelderverdieping der reeks en de laatstgenoemde, won nogal verrassend met één doelpunt verschil. Ook de eer ste zege van FC Welkom Sport en bij FC Tripoli werd aldus de kans verkeken om naar de middenmoot door te stoten. Momenteel staan FC Pauls Videoklub en FC Luitentuit daar ook geposteerd. Die ploegen speelden gezamenlijk en skoor- loos gelijk en problemen waren er blijk baar bij de match tussen FC Hof van Grembergen en FC Liliane Boys. Een konfrontatie welke echter voortijdig werd afgefloten en volgens de geruch ten, wonnen de gasten toen al met twee doelpuntenverschil. Zaterdagse derde afdeling: Het lag enigszins in de lijn der verwach tingen dat reeksleider FC Avo zwaar zou uithalen bij FC Novelty. De tien lokalen inkasseerden dan ook zeven goals van de Hammenaars welke aantekenden met Glen Keymolen (3), Geert Van Moortel (2), Dirk Scheirs en Gerry Key molen. Een gunstige positie in de klasse ring blijft ook FC Nelis behouden en bij het vrij rumoerige FC Dino Boys, speel den de Zeienaars ook Walivo's match van de week. Een bemoedigend resul taat behaalde ook FC Venco en bij een beter geklasseerd VK Trappen Steels, werd gelijk gespeeld. Zondagse eerste afdeling: De twee reeksleiders hebben zich alles zins niet laten verrassen. Beiden won nen ook nogal overtuigend en FC Oud Geel skoorde er vier bij VK Volksunie. Voor FC Makkers werd het verschil even eens duidelijk tegen FC Bondgalm. De ploeg uit Lokeren had sukses met Peter Van den Kevbus, Mario Van Brus sel, Patrick Van Hoecke en Willy De Kerf (2). Een late tegengoal der gasten werd toen nog door Luk Verlee geskoord. De jongste vier op vier van VK Den Bos werd nu ook bevestigd bij VKTroch Textiel. De beide ploegen speelden skoorloos gelijk en voor de Hammenaars, is dat mis schien de aanloop naar een betere toe komst. Zondagse tweede afdeling: In deze reeks werd leider FC Pony ge counterd bij VK Siera. Een tamelijk evenwichtige en zeer spannende match ook waarin de Hammenaars het eerst skoorden langs Eddy Coppieters. Niet lang daarna herstelde Yves Meganck voor FC Pony het evenwicht en langs diezelfde speler, geraakte de ploeg uit Waasmunster zelfs nog op winst. Voor de rust zorgde Dirk Martens echter nog voor de gelijkmaker van VK Siera en in de tweede helft, probeerde FC Pony het meermaals langs Patrick Melon. Door Uitslagen zevende speelweek Quick Shop - Avanti 2 -9 Nova Kleding - Kleding Octaaf 4 - 8 Vier Heemers - De Markt 12 - 4 Verhofstadt - Rapide 8 - 2 Minishotters - Walraevens 6 -9 Piccadilly - Dendermotors 6 - 7 Givana - Van Biesen 4 - 12 Rangschikking 1. Kleding Octaaf 7 6 O 1 73 22 13 2. Verhofstadt 7 6 1 0 42 23 12 3. Van Biesen 7 5 2 0 62 36 10 4. Givana 7 5 2 O 54 33 10 5. Avanti 7 5 2 O 38 28 10 6. Walraevens 6 4 2 0 31 24 8 7. Dendermotors 7 3 2 2 40 48 8 8. Nova Kleding 7 3 3 1 37 44 7 9- Minishotters 7 3 4 O 43 53 6 10. Piccadilly 6 2 4 0 33 41 4 11De Markt 6 1 5 0 37 54 2 12. Quick Shop 7 1 6 0 31 43 63 2 13- Vier Heemers 7 1 6 0 28 2 14. Rapide 6 0 6 O 17 54 0 Zaalvoetbal. Bakkerij Robbrecht heeft al verschillende adelbrieven verzameld in de Hamse kompetitie (vh) een kopbaldoelpunt van alweer Dirk Mertens, kwamen de Wuitens weer in het voordeel en de beide ploegen, kon den nadien een aantal wenkende kan sen niet benutten. Ook een strafschop niet en voor FC Pony, schoot De Maere toen hopeloos tegen de staander en was de kans voor een nieuwe gelijkmaker ook verkeken. Tegen FC Real Witte Pen won FC Briel een tweetal belangrijke punten en stijgt daardoor ook naar het midden der klassering. Zonder te spelen werd het dan ook een gunstige dag voor FC Geywa waarbij de titélkansen eigenlijk nog zijn gestegen. Zondagse tweede afdeling B: De stunt in deze reeks werd door VK Siera geleverd. De blauwhemden won nen bij Klub 65 en de toenmalige reek sleiders, kregen daardoor ook de eerste nederlaag van het seizoen aangesmeerd. Een duidelijke verrassing trouwens en voor de rust, skoorde VK Siera bijzonder vlot. Viermaal zelfs met Dirk De Keyzer (2), Jo Van Haute en Eddy Van Bunder. Voor Klub 65 bestelde Benny Smet toen nog een tegenpunt. In de tweede helft werd de spanning opgedreven als de lokalen de aansluiting bewerkten langs Dirk De Kinder en Mark Strijbol. Voor niet lang echter en Eddy Van Bunder skoorde voor VK Siera weer het verschil. Zondagse derde afdeling: De nummers één en twee in deze reeks zijn FC Beckers en SK Bosdorp, een tweetal ploegen uit Stekene. De voor naamste achtervolger op dit duo is SK Moerheide en deze ploeg heeft een reeks van vier wedstrijden zonder nederlaag van FC Young Bristol, nogal bruusk on derbroken. In Sint-Niklaas lieten de Wuitens zelfs nog veel doelkansen onbe nut en door de beide ploegen, werd er ook afwisselend geskoord. Dat realiseer de Eddy Raemdonck het eerst voor SK Moerheide en de man van de gelijkma ker, was Tom Perdaen van FC Young Bristol. De gasten namen nadien nogmaals het voordeel met Eddy Raemdonck en Ron- ny Kesteloot, bracht de lokalen terug langszij. Ook de ruststand en in de tweede helft, skoorde alleen Eddy Raemdonck nog voor SK Moerheide. De enige drawn in deze reeks werd tussen FC Azalea en FC 't Klokhuis gespeeld. Voor de Hammenaars al de tweede na elkaar en ook voldoende voor een plaats in de middenmoot van het klassement- Kim Racing Temse Goalgetters HMTINHM fif W funftUK* HUTHMK1 WW*»» lp «RtHIII® iéerh i Goede wedstrijd van beide ploegen met na 2' de eerste kans voor Racing, die op de paal belandde. Hierna werd de thuis- doelman meer aan het werk gezet doch meerdere kansen werden door de Goal getters de das omgedaan. Racing kwam dan ietwat gelukkig 1-0 voor, toen een bal afweek op Eddy Van Bosbekes been en Van Steen vrij mocht intrappen. 1-0 was ook de ruststand. Goalgetters begon direkt met kansen aan de 2e helft wat resulteerde in 2 knappe doelpunten van De Rechter en Van Bosbeke (1-2). Racing trachtte nu iets te forceren en de gevaarlijke Van der Jeugd scoorde 2-2. Goalgetters moest na een tijdje het onderspit delven, doch men bedreigde doelman Bertin niet echt. Racing kwam dan toch aan een 3e goal, toen een afstandsschot weer af week op Van Bosbeke zijn been en de bal in de hoek verdween. 3-2. Goalgetters gooide nu alles in de aanval en een counterend Racing vond meer maals doelman Bertin op zijn weg. Hoe De Rechter en Zerouali nog aandron gen, de gelijkmaker kwam er niet. Inte gendeel, de laatste 3 minuten scoorde Racing nog 2 x na balverlies. Goalgetters: Bertin Gino, De Rechter F., Van Bosbeke E., Zerouali Yehia, Van Puyembroeck A., Bosman Stevie. Aalst - Schippers, D'Hondt, Troch (46' Temmerman), Verbruggen, Peeters, Godtbil, Van Goethem, La- min, Webster (46' Okpara), Margi- net, Eeckhout. Doelpunten: 11' Balogh 1-0,22' Van Hove 2-0, 25' Van Hove 3-0, 29' Balogh 4-0, 45' Moerman 5-0, 50' Marginet 5-1,65' Van Hove 6-1,86' Van Hove 7-1, 90' Van Hove 8-1. B.A.D. Zaalvoetbal in Hamme. De Mini Stars uit Dendermonde (vh) Op de velden van de Hamse Liga werden deze week de sterke klubs gewoon afgeslacht. Het revancheren van de zogenaamde 'mindere ploe gen op papier' vierde in deze wed strijden volop hoogtij en de grotere jongens stonden opnieuw met beide voeten op de grond. Beginnen we maar in de eerste reeks waar Sportwereld door Vos senhoek werd opgegeten, terwijl in het Zeelse derby Lois-Cloet de jeansbroeken aan de bank bleven genageld. In tweede opnieuw verlies voor De Mulder en in derde was leider Snuf fel al tevreden met een gelijkspel. Waar zaten de vedetten van 't Vis sershof, een ploeg die zich moest neerleggen bij verlies tegen Goal getters. Laat ons dan nog zwijgen over het verlies van dameskampi- oen Paul's Video tegen Déja Vu... Sportwereld 3 Vossenhoek 8 Vossenhoek speelde uitzonderlijk goed voetbal. Bart Nobels scoorde driemaal, Maes en Dierickx elk tweemaal. Dat was goed voor een meer dan verdiende over winning. Het werd heel stil in het kamp van Sportwereld. Verz. De Clippeieir 3 Atletico Br. 8 Alleen de gebroeders De Wolf zorgden samen voor de acht treffers van Atletico. Het enig exkuus van De Clippeieir was een onvolledige ploeg. Royal Lebbeke 6 Dolf Boys 1 De sterke opstelling van Dolf Boys kon niet baten tegen het overwicht van Royal, dat nu leider wordt in de eerste reeks. Cloet 5 Loïs 2 Net zoals Sportwereld stond Loïs ver baasd te kijken naar de eigen onmacht Bij Cloet had Kris Iliano geen medelij den met zijn Zeelse dorpsgenoten. Rima 4 Michta 5 Nipte nederlaag en een ontevreden coach Peleman, die vond dat zijn ploeg maats niet verstandig speelden. Bij Michta waren Puvlaert en Van Muvlders met vijf goals niet zo dom. De Mulder 4 Muskusrat 6 Een 4-1 voorsprong bij de rust en nog verliezen Deze vraag werd verschillen de malen gesteld aan Herman De Mul der. Zijn antwoord was duidelijk: 'Slechts met vijf spelers, blijven we nog aanvallend voetballen'. 't Smisken 5 Sportwereld II 11 Wel veel doelpunten maar geen al te mooie match. Bij Sportwereld komen Waterschot, Vincke en Keymolen stilaan in aktie. Klokhuis 1 Five Stars 2 Five Stars had zeer veel moeite met de mandekking van 't Klokhuis. Een mage re 1-2 overwinning was wel voldoende om in het klassement aan de leiding te blijven. Snuffel 2 Linde 2 Zoals het een derby past ging het er hier spannend aan toe en De Linde wou kost wat kost minstens één punt van Snuffel afpakken. Lietbeka 3 Donalds 3 Bijna had Donalds de overwinning bin nen tot in de laatste minuut, waarin Patrick Van Hemelrijck van Lietbeka de euforie van Donalds deed afkoelen. Durmezonen 3 Maeseneer 3 Wisselende wedstrijd, maar na de match vroeg coach Ivens van Durmezonen zich af of ze dan nooit mogen winnen.. De Groenen 2 't Duifken 10 Knap voetbal van 't Duifken, dat mee draait aan de kop van de rangschikking in vierde. Ivens en Vereecken van de Lebbeekse ploeg scoorden elk driemaal. Extra 9 Mini Stars De opmars van Mini Stars is door Extra gestuit. De ploeg van Van Boterdael be wees in deze match dat ze nog beter was dan de leidersploeg. Van Gaeveren 4 Brij D'Hollander 4 Een meer dan verdiend gelijkspel voor Van Gaeveren, dat zich steeds hardnek kig verdedigt en elke wedstrijd met veel inzet speelt. Sjotters Jeugd zonder club 3 De dolgelukkige Sjotters vierden hun eerste overwinning van het seizoen Feestvarkens waren Van Moeseke, Col- man en Smet. Goalgetters 4 Vissershof 2 Twee koplopers tegen mekaar maar Goalgetters mocht verdiend de scepter van de veteranenreeks overnemen. Autóraina 4 Palm Boys 4 Weer hetzelfde bij Autorama. De voor sprong van half-wedstrijd moest het in de tweede helft inleveren. Bij Palm Boys zorgden De Gendt en Buts voor de gelijk maker. Tivoli Geel-Blauw Een onvolledige Tivoliploeg moest for fait geven en Geel-Blauw behaalde makkelijke punten. Paul's Video Déja Vu Een zware nederlaag voor kampioenen- ploeg Paul's Video, de door een misver stand met vier aan de match moest beginnen. Een te laat gekomen Marian ne Beernaert kon de achterstand niet meer goedmaken. Sportline 4 Kant. De Clippeieir 0 Indien De Clippeieir had kunnen reke nen op Nancy Ruys was het waarschijn lijk nooit zo ver gekomen. Stinnyboys Cairo's 4 Hoewel deze zaterdagwedstrijd voor bei de ploegen moeilijk begon, konden plot se treffers van Oreel en Mathieu Stinny boys op de goede weg zetten om aan een riante zege te beginnen. Strevers Avanti Kastel 4 Nu Avanti puik voetbal levert, was het bijzonder moeilijk voor de nieuwe ploeg Strevers uit de zaterdagreeks, om vol doende weerwerk te bieden. De VW Golf is nog steeds de best verkochtt auto in ons land. In de eerste negen maat» van dit jaar werden er 18.195 eksemplareft van verkocht en dat is 4,9% van het totaal Opel Kade tl blijft op de tweede plaats staan met 14.452 verkochte wagens.

De Voorpost | 1991 | | pagina 62