E. Aalst Digest Gedeeld overwicht met logisch derbyresultaat Voetbal kalender Voetbal uitslagen Flauwe bedoening maar Lebbeke toch tevreden <-_• ÈÈSmj HK VOETBAL S.K. Lebbeke Eendracht Meldert 0-0 Sint-Gillis - SK Grembergen 1-1 U' JJ. 11.1991 De Voorpost Eerste nationale KV Mechelen-E. Aalst Jeurissen Derde nationale A E. Wervik-E. Zele Hannes Bevordering B Denderhoutem-KAVD Bechtholt VW Hamme-Braine Verstraeten Eerste provinciale E. Meldert-Temse Taeleman Olsene-SK Lebbeke Fierens Tweede provinciale B Bevere-Lede Demeulemeester SK Aalst-TK Meldert Drieghe Bambrugge-Nederename Weyn Meerbeke-Mere Van Damme Tweede provinciale C R. Lebbeke-Baasrode Roelandt Buggenhout-Robur Sardon Lutterzele-Kieldrecht Deprez Derde provinciale C Wichelen-RC Wetteren Lauwereys Gijzegem-Laame Lambrechts SK Overmere-Zaffelare Bultinck Berlare-Lochristi Burie Heikant-Schellebelle De Bleser Oordegem-Serskamp Gheerolfs Derde provinciale E Nieuwerkerken-Lebeke Bruggeman Hofstade-Borsbeke Heirbaut Terjoden-Welle Van der Straeten •ggen-St. D'leeuw De Troyer W. Moorsel-Baardegem Put Aaigem-Okegem Baudewyn Hillegem-Burst Stevens Derde provinciale F Rupelmonde-St.Gillis Vanderstylen Appels-Opstal Vercauteren Oudegem-Bazel Siccard Grembergen-Hoogeinde Debeelde Vierde provinciale D Nederhasselt-S.Moorsel Geers Erpe-Erondegem Van den Eede Erembodegem-FC Aalst De Wilde Edixvelde-Aspelare Verbustel St.Antelinks-Herdersem Desmet Vierde provinciale E Vlierzele-V.Overmere Levingbird Wieze-Schoonaarde De Wilde Smetlede-Bavegem De Vuyst Vierde provinciale F Opdorp-VK Hamme Boecking Robur Moerzeke 3de nationale E.Zele-St.Wetteren 2-2 Bevordering B KAV.D.-RBerlaar 0-1 Diegem-VW Hamme 04 lste provinciale SK Lebbeke-E.Meldert 0-0 2de provinciale B TK Meldert-Onkerzele 2-0 HO Etikhove-SK Aalst 3-2 Lede-G'bergen 1-1 Mere-Bambrugge 1-0 2de provinciale C Kieldrecht-Buggenhout 3-1 Robur-Kemzeke 1-1 Stekene-R.Lebbeke 1-1 Baasrode-Kruibeke 1-2 T.Melle-Lutterzele 0-1 3de provinciale C Schellebelle-Berlare 1-2 FC Oostakker-Gijzegem 3-1 Edeboys-Wichelen 2-3 RC Wetteren-Oordegem 1-1 Serskamp-Heikant 0-1 Lochristi-SK Overmere 4-1 3de provinciale E Baardegem-Doggen 4-1 St.DenderL.-Terjoden 2-2 Welle-Hofstade 1-1 Burst-Aaigem 2-3 Kerksken-W.Moorsel 3-2 3de provinciale F Tielrode-Appels 3-3 Opstal-Rupelmonde 3-0 St.Gillis-Grembergen 1-1 St.Pauwels-Oudegem 2-0 4de provinciale D Herdersem-Edixvelde 1-0 Aspelare-Erembodegem 3-2 FC Aalst-Erpe 7-0 Erondegem-Nederhasselt 14 S.Moorsel-Steenhuize 1-1 4de provinciale E HO Kaiken-Wieze 0-0 Schoonaarde-SK Kalken 3-2 V.Overmere-Westrem 3-1 Massemen-Smetlede 0-2 4de provinciale F Meerdonk-Opdorp 3-1 VK Hamme-Doorslaar 1-0 Sinaai-Boonwijk 2-2 Baasrode-Kruibeke 1-2. Van Hoeymissen van Baasrode kwam dichtbij een tweede doelpunt maar de Kruibeekse doelman stond op de juiste plaats (vh) Chris Baert is voor enkele weken uitgeschakeld. De ligamenten aan de knie zijn geraakt. Dieter Schwa- be kan de trainingen wat lichter aanpakken. Hij is voor twee weken geschorst. Moses Chunga is begon nen met loopoefeningen evenals Peter Eikelboom. Deze laatste heeft echter nog een grote achterstand op te halen voor wat zijn konditie be treft. Ondertussen zijn de nieuwe kleedkamers onder de zittribune kant en klaar. Zij worden voor het eerst in gebruik genomen ter gele genheid van de thuiswedstrijd tegen C. Brugge op vrijdag 29 november om 20.00. Deze match wordt rechtstreeks uitgezonden door Ca nal Plus. Jules Mandiangu onderging een heelkundige bewerking aan de knie en is tot na de winterstop buiten strijd. Na de winst tegen Charleroi trakteerde oefenmeester Grijzen- hout zijn manschappen op een mosselsouper in Zeeland. Alvorens men de voeten onder tafel kon schuiven werd door een uitgebreide A-kern een oefenpartijtje afgehas peld in de omgeving van Terneu- zen. Het dagelijks bestuur van Een dracht Aalst bestaat momenteel uit Guido De Bruyn, manager Patrick Orlans en klubsekretarisJean-Pier- re Van Droogenbroeck. BAD St.-Gillis - Grembergen 1-1. Sint-Gillis, met o.m. Alens, trekt ten aanval (vh) Baasrode-Kruibeke 1-2. Van Hoeymissen omspeelt zijn tegenstrever en zet voor (vh) Robur reist naar Buggenhout zon der de geschorste Fons Vercauteren en de gekwetste Van Geyte. Verder zijn er nog twijfels omtrent Vereist, Van De Velde en Van Den Eede. De ploegLaureys, De Wilde, Van Bogaert, Van Den Eede Van De Velde B. Huylebroeck, E. Huy- lebroeck, Verhelst, Wuytack, H. Vereist, Van Der Smissen; De Geest, Nobels, Huyghens. FC Baasrode De Backer is geschorst en De Cock ontbreekt omwille van familiale re denen. Oefenmeester Dré Heyman zal in laatste instantie kiezen uit Baert, Van Dorpe, Michiels, Vercau teren, De Schrijver, Gijsens, Van Hoeymissen, Van Hamme, Banche- ri, Van DerVreken, B. Saerens, Ver doodt, X. FC Lutterzele Oefenmeester Aerts kan voor de thuiswedstrijd tegen Kieldrecht niet rekenen op de gekwetsten Van Damme, Reyd en Peter Moens. De ploegVan De Wiele, Verbeeck, Abbeel, Van Bosbeke, De Cuyper, B. Moens, Willaerts, E. en M. Van Keer, Redant, Meskens; Redant, Huyck en X. Rapide Lebbeke R. Lebbeke wil tegen gebuur Baas rode opnieuw een thuiszege af dwingen met Janssens, Melon, Van De Velde, Heyvaert, Carlier, Wil- laert, Verheyden, Van Moerzeke, Van Den Bossche, Buydts, Verley- sen, Nasser, Peleman, Van Puyvel- de. (b.a.d.) v -/ Het Dendermondse derby tussen Een dracht Sint-Gillis en S.K. Grembergen eindigde onbeslist. Achteraf bleek men in beide kampen best tevreden met het resultaat. De Sint-Gillisse ploegafgevaar- digde Van Exterghem was dat ook. 'Wanneer je de match globaal bekijkt, is een puntendeling inderdaad de juiste weergave van het vertoonde spel. Tijdens de tweede helft was vooral Grembergen de betere ploeg, wat zich vertaalde in de verdiende gelijkmaker langs Bart Nobels en enkele doelkansen. Voor de rust lagen de zaken anders. Toen waren wij uitgesproken de domi nerende partij. Op aangeven van Meirs- gezeten, waardoor ze zich minder kon den manifesteren. In schril kontrast met de eerste periode, toen er te krampachtig werd gespeeld, kwamen er nadien enkele enthousiaste reakties los. Een aantal spelers liet een goede indruk. Als we de komende weken verder doen zoals zondagnamiddag tij dens de tweede helft, dan kan de eerste zege niet lang meer uitblijven', meent Guy De Baere. Vermelden we nog tot slot de degelijke verrichting van Herman Van Langenho- ve toen hij na de rust als libero ging postvatten. man, opende onze junior Philip Cley- nens de stand. Even later kreeg hij opnieuw een wen kende kans voor de voet. Ook Jan Van Nuffel kreeg een mooie scorekans. Net voor dp rust schoot Pascal De Man een vrijschop tegen de dwarsligger te pletter. Laat mij toe te zeggen dat onze voor sprong bij de rust ruimer kon geweest zijn. In dat geval was er wellicht geen I sprake van een bezoekende terugkeer. Op de dag van de verkiezingen hopen we alvast in Rupelmonde winnende partij te zijn'. E.G. St.-Gillis - Grembergen 1-1. Van Ransbeeck omspeelt zijn tegenstrever mm schiet tegen de staak (vh) St.-Gillis - Grembergen 1-1. Thuisspeler Schatteman schiet op doel, maar d bezoekende doelman redt (vh) In het derby tegen Meldert demon streerde S.K. Lebbeke tijdens de tweede helft een veldoverwicht, wat resulteerde in enkele fraaie doelkansen. Vóór de rust lagen de zaken echter anders. Toen waren het de bezoekers die in alle linies sterker naar voren kwamen en zich vooral sneller konden meester ma ken van de bal. Hoewel de eerste kom petitiezege nog steeds uitblijft, toonde oefenmeester Guy De Baere zich niet helemaal ontevreden. Baasrode-Kruibeke 1-2. Bancheri is blijkbaar boos omdat hij gehinderd werd (vh) 'In de tweede helft hebben de slag om het middenveld gewonnen. Sterke be zoekers als Vermeir, Van Vaerenbergh en De Vlieger werden korter op de huid

De Voorpost | 1991 | | pagina 18