Voetbal- kalender Voetbal- uitslagen goals Eric Verleysen Iet wordt moeilijk oor S.K. Oudegem Gelukte revanche lste Nationale E. Aalst-C. Brugge Javaux M. 3de nationale Bergen-E. Zele Bosschaerts Bevordering B K,A.V.D.-Putte Schluter Schriek-VW Hamme Javaux R. lste provinciale SK Lebbeke-Aalter Tsjoen Ertvelde-E.Meldert Fierens 2de provinciale B TK Meldert-Herzele V.Droogenbroeck Etikh.-Bambrugge Demeulemeester Oosterzele-SK Aalst Vervaeke Lede-Onkerzele Degreef Heldergem-Mere Deprez 2de provinciale C Robur-Lutterzele Melkebeeck Stekene-Buggenhout Roelandt Baasrode-Kemzeke Arys Klinge-R.Lebbeke Raveel 3de provinciale C Zaffelare-Berlare Coppens Oostakker-SK Overmere Bauwens Edeboys-Gijzegem Blomme Serskamp-Wichelen Teugels Heikant-Oordegem Hoste Schellebelle-Lochristi Merchiers 3de provinciale E Baardegem-Winnik Waegemans St. D'leeuw-W.Moorsel Behiels Welle-Doggen De Wilde Borsbeke-Terjoden Dhaenens Lebbeke-Hofstade Put Burst-Nieuwerkerken Detroyer Aaigem-Hillegem Balthazar 3de provinciale F Sombeke-Oudegem Piens Opstal-Straatje De Bleser St.Gillis-Appels De Wilde Kallo-Grembergen Saadouni 4de provinciale D Herdersem-Aspelare Vanderstylen FC Aalst-Edixvelde Van Pulver Erondegem-Erembodegem VD Velde S.Moorsel-Erpe Bovendaerde 4de provinciale E Schoonaarde-Gijzenzele Devriendt Kwatrecht-Wieze De Belie Valentino's-SK Kalken Deschaepm. Smetlede-Westrem Herie 4de provinciale F VK Hamme-Eksaarde Callebaut Wachtebeke-Opdorp Buysse Boonwijk-Vrasene De Kocker De Voorpost - 29.11.1991 - 19 Lebbeke - Baasrode 3-0 e winst tegen FC Baasrode prijkt le Lebbeke mooi op een tweede s in de algemene rangschikking, denderende overwinning werd het geval. erste helft was ondermaats, merkt Eddy Van Overstraeten i meen zelfs te moeten zeggen dat in die periode een betere in liet en zeker niet ongevaarlijk uit- langs Bart Van Hamme en Mare Hoeymissen. Na de hervatting lagen aarten helemaal anders. De bezoe- hadden duidelijk hun beste pijlen verwierven het overwicht, wat zich binnen de kortste keren vertaalde in twee doelpunten. Eric Verleysen opende de stand na een vrije trap. Chris Buydts, die auteur werd van de tweede treffer, plaatste een afgeweerde bal in doel. Toen kwam Baasrode er helemaal niet meer aan te pas. In de laatste minuten benutte Eric Ver leysen een doorsteekpas van Philip Pele ntan. Gelet op het verliespunt van Kemzeke en Klinge doen we een goede zaak. We staan tweede en blijven in het spoor van de leiders. Nu nog zien dat we niet struikelen in De Klinge. E.G. 'De spelers hadden vóór de match beslo ten om revanche te nemen, aldus klu- bleider Paul Roels. In de eerste helft hebben we een algehe le inzet getoond, wat resulteerde in twee doelpunten. Eerlijkheidshalve moet ik er aan toevoegen dat onze doelman Jaak Voetbal. Manager Orlans trachtte de problemen van Eendracht Aalst duidelijk te maken aan de leden van supportersklub De Spionkop' (da) Van de Wiele in de beginfase een bijna écht in verlegenheid gebracht, gemaakte Wase treffer verhinderde. Na- Bij het tweede doelpunt dat rond het dien werden we geen enkele keer meer halfuur tot stemmen kwam, kenden we wel wat geluk. De bal die door Raf Meskens naar doel werd getrapt, week af op een bezoekend lichaam en verdween in de verste hoek. Het lag in de lijn der verwachtingen dat de bezoekers na de hervatting een tegenoffensief zouden or ganiseren. We hebben kunnen stand houden, al hebben we er toch veel zweet en bloed moeten voor laten. Komende zondag naar Robur, wordt het een zware opgave. E.G. Tweede provinciale B Bevere-Lede 4-1 SK Aalst-TK Meldert 1-4 Bambrugge-Nederename 1-1 [Meerbeke-Mere 2-2 Tweede provinciale C R. Lebbeke-Baasrode 3-0 Buggenhout-Robur 1-4 Lutterzele-Kieldrecht 2-1 Derde provinciale C Wichelen-RC Wetteren 1-1 Gijzegem-Laarne 2-2 SK Overmere-Zaffelare 0-4 Berlare-Lochristi 0-5 Heikant-Schellebelle 2-1 Oordegem-Serskamp 3-0 Derde provinciale E Nieuwerkerken-Lebbeke 2-7 Hofstade-Borsbeke 6-0 Terjoden-Welle 7-0 en-St. D'leeuw 2-2 W Moorsel-Baardegem 2-1 Aaigem-Okegem 2-3 Hillegem-Burst 1-0 Derde provinciale F Rupelmonde-St.Gillis 1-2 Appels-Opstal 3-2 Oudegem-Bazel 1-2 Grembergen-Hoogeinde 2-0 Vierde provinciale D Nederhasselt-S.Moorsel 1-0 Erpe-Erondegem 0-1 Erembodegem-FC Aalst 2-1 Edixvelde-Aspelare 0-2 St.Antelinks-Herdersem 3-4 Vierde provinciale E Vlierzele-V.Overmere 0-2 Wieze-Schoonaarde 1-1 Smetlede-Bavegem 3-1 Vierde provinciale F Opdorp-VK Hamme 1-1 Voetbal. SK Aalst-Thor Meldert 1-4 (da) Voetbal. Deze foto spreekt voor zichzelf (da) Rapide Lebbeke-Baasrode 3-0. Ondanks deze brutale cijfers bleek Baasrode in de eerste helft de beter voetballende ploeg (foto guy) gen- .K. Oudegem Bazel 1-2 Ver- eck- :t gaat niet goed met S.K. Oudegem. iór veertien dagen kwam het er tot een euk met oefenmeester Gerard Ver- ilst. Hans Hofmans leidt thans de trai- ngen. De ploeg wordt opgesteld door !t bestuur. Een oplossing als een ander ituurlijk, al is iedereen in Oudegem :t ermee eens dat het niet de ideale is. e toekomst ziet er niet rooskleurig uit, lit klubleider Hector Lambrecht. Pun- nwinst is dringender dan ooit. Als het voortgaat wordt het moeilijk om het rblijf in derde te verlengen. Tegen izel hebben we, ondanks de neder- ag, geen slechte verrichting geleverd. In de eerste helft kregen we de betere kansen voor de voet. Maar afwerken is en blijft in Oudegem het (bijna volwas sen) zorgenkind Na een kwartier in de tweede helft schoof Patrick De Greef de bal in de verkeerde, met een fatale afloop als Toen zijn we risico's gaan nemen in de hoop snel de gelijkmaker tot stand te brengen. We kregen echter de kous over de kop. Een dribbelnummertje van Hans Hofmans leidde tot een eerred- dend doelpunt. De nederlaag was toen echter al een feit. Tegen Sombeke zal het volgende zondag opnieuw moeilijk worden, E.G. Lutterzele - Kieldrecht 2-1 FC Lutterzele promoveerde na afloop van de vorige kompetitie -als tweede gerangschikte. Veertien dagen voordien had Kieldrecht de eerste plaats van de Dendermondenaars afgesnoept. Dat bleek men zondagmiddag in Lutterzele nog niet vergeten. Voetbal. De ploeg van FC Wieze die gelijkspeelde tegen Juventus Schoonaarde (foto guy) Eerste nationale KV Mechelen-E. Aalst 2-0 Derde nationale A E. Wervik-E. Zele 1-1 Bevordering B Denderhoutem-KAVD 1-1 VW Hamme-Braine 0-0 Eerste provinciale E. Meldert-Temse 2-5 Olsene-SK Lebbeke 4-2 Voetbal. TK Meldert scoorde tegen SK Aalst twee doelpunten in amper één minuut (da) Rapide Lebbeke-Baasrode 3-0. Rapide bevestigde maar Baasrode draait dit seizoen niet zo goed (foto guy) FC Wieze - Juventus Schoonaarde l-l (foto guy)

De Voorpost | 1991 | | pagina 19