Voetbal uitslagen Voetbal kalender Kansen scheppen blijft moeilijk Zware opdracht voor Lebbeke KAVD hoopt op een punt Frisheid en koncentratie zoek Liga-invallers Cercle Brugge 4 Eendr. Aalst 0 E. Aalst - Digest E. Aalst - Digest 18 - 6.12.1991 - De Voorpost VOETBAL lste Nationale E. Aalst-C. Brugge 3de nationale Bergen-E. Zele Bevordering B KAV.D.-Putte Schriek-VW Hamme lste provinriale SK Lebbeke-Aalter Ertvelde-E.Meldert 2de provinciale B TK Meldert-Herzele Etikh.-Bambrugge Oosterzele-SK Aalst Lede-Onkerzele Heldergem-Mere 2de provinciale C Robur-Lutterzele Stekene-Buggenhout Baasrode-Kemzeke Klinge-R. Lebbeke 3de provinriale C Zaffelare-Berlare Oostakker-SK Overmere Edeboys-Gijzegem Serskamp-Wichelen Heikant-Oordegem Schellebelle-Lochristi 3de provinriale E Baardegem-Winnik St. D'leeuw-W.Moorsel Welle-Doggen Borsbeke-Terjoden Lebeke-Hofstade Burst-Nieuwerkerken Aaigem-Hillegem 3de provinciale F Sombeke-Oudegem Opstal-Straatje St.Gillis-Appels Kallo-Grembergen 4de provinciale D Herdersem-Aspelare FC Aalst-Edixvelde Erondegem-Erembodegem S.Moorsel-Erpe 4de provinciale E Schoonaarde-Gijzenzele Kwatrecht-Wieze Valentino's-SK Kalken Smetlede-Westrem 4de provinciale F VK Hamme-Eksaarde Wachtebeke-Opdorp Boonwijk-Vrasene Eerste nationale Standard-E. Aalst VD Wijngaert Derde nationale A E. Zele-Union Dero Bevordering B VW Hamme-VK Ninove V Herzeele Strombeek-KAVD Job Eerste provinciale E. Meldert-Latem Declercq Zottegem-SK Lebbeke Van Zande Tweede provinciale B SK Aalst-Lede Taeleman Bambrugge-TK Meldert Balthazar Mere-Nederen. V Cauwenberghe Tweede provinciale C R. Lebbeke-Haasdonk De Corte Buggenhout-Baasrode Marchand Lutterzele-Stekene Weyn Lokerse-Robur Van Exterghem Derde provinciale C Wichelen-Heikant Blomme SK Oostakker-Serskamp Van Laere Gijzegem-RC Wetteren De Beelde SK Overmere-Laarne Dullaert Berlare-FC Oostakker Piens Schellebelle-Oordegem De Mesm. Derde provinciale E Nieuwerk.-Aaigem V Droogenbr. Hofstade-Burst Terjoden-Lebeke Doggen-Borsbeke W. Moorsel-Welle Kerksken-Baardeg. Derde provinciale F Appels-Hoogeinde Straatje-St.Gillis Gerda-Opstal Oudegem-Tielrode Klein Laar-Grembergen Vierde provinciale D Erpe-Woubrechtegem Eremb.-S.Moorscl Edixvelde-Erondegem St.Antelinks-FC Aalst Ede-Herdersem Vierde provinciale E Vlierzele-Smetlede Wieze-Valentino's Van De Velde Ressegem-Schoonaarde Verbustel Vierde provinciale F Verrebroek-Boonwijk V Speybr. Opdorp-White Boys Dufour Daknam-VK Hamme Boecking De Bleser De Wilde Maes De Wilde Scheerlinck VD Stylen Heirbaut Callebaut Saadouni Teugels Levingbird Vanpulver Hautman De Bock Gheerolfs De Baets S Michael Van Keymeulen keert terug uit schorsing, maar is het gekwetst. Om dezelfde reden is ook Jean Pierre Hals onbeschikbaar. Massamba is onzeker. S.K. Lebbeke staat in ieder geval voor een moeilijke opgave. De leider in eigen vesting bekampen is geen kinderspel. Een nieuwe nederlaag brengt de blauwwitten nog wat dieper in de problemen. S.K. kan nu enkel rekenen op een betere tweede ronde die voldoende winst oplevert om het behoud te realiseren. Het zou jammer zijn moest men de degradatie niet kunnen ontlopen. De komende weken is er veel werk op de winkel voor de nieuwe trainer Bruno Van Bladel. De ploeg: Vinck, Mangelschots, Van Langenhove, Verstraeten, Van Heek, Buyl, Muysewinckel, Peeleman, Trienpondt, Schuddinck, Vercauteren (Vermeulen, Schoepen, Eeckhaudt). KAVD Dendermonde zal het zondagnamiddag in Strombeek niet makkelijk krijgen. Oefenmeester Willy Meersman zag de Brabanders al enkele keren aan het werk. Tegen Bornem behaalden zij vorig weekeinde een winstpunt. Het was niet onverdiend. Scoren blijkt hun groot probleem te zijn. In dat opzicht zijn ze net als wij in hetzelfde bedje ziek. In onze kringen wordt op een punt gespeku- leerd. Iedereen zou daar wellicht mee tevreden zijn. Mijn principe blijft dat je iedere match moet beginnen met een overwinning voor ogen. Ik veronderstel dat de meeste ploegen in de reeks aan elkaar gewaagd zijn. Om het behoud veilig te stellen zullen er wellicht vele punten nodig zijn. Laat er ons dan meteen maar aan beginnen en als het even kan, er in Strombeek twee achterover slaan. De ploeg: Verstraeten, Emmaneel, Moens, De Kinder, De Paep, Stevelinck, Nijs, Nardus, Van Roy Schockaert, Van Nieuwenhuyse, Heyrman (Gotzen, Wygonic, Van Troos). EG Eendracht Aalst: De Pelsmaecker, Schwabe, Roelandt, Van der Ve- kens, D'Hondt (46' Temmerman), Baert, Van Boven (60' Van Goe- them), Van der Beken, Lamin, De smet, Marginet. Doelpunten: 21' Lauwers 1-0,30' M'bean 2-0, 67' Raskin 3-0, 80' Bwalya (strafschop) 4-0. BAD Desmet en Eikelboom werken aan hun terugkeer in het A-elftal. De trainers ijveren in dat verband vooral naar de tweede ronde toe. Chunga's conditie en knieën evolueren gunstig. Hij wordt in het fanionteam verwacht na de winterstop. Frank Eeckhout stapte zaterdag jl. in het huwelijkboo tje. Theodoro Zakkas vertoeft mo menteel in Griekenland waar hij een bezoek brengt aan zijn zieke vader. Hij wordt op woensdag weer in Aalst verwacht. Schroevers Moorsel-Erpe 3-2 (da) Bergen - Eendracht Zele 3-0 Na de hoopvolle prestatie tegen Wervik heeft Eendracht in Bergen een slechte beurt gemaakt. Met een schamele één op vier uit twee uitwedstrijden zakken de tricolores opnieuw weg naar de laats te plaats in het klassement. Met nog twee wedstrijden te gaan voor de win terstop staan de Zeienaars voor wellicht beslissende konfrontaties, wat de toe komst van de ploeg betreft. 'Tijdens de winterstop neem ik een be slissing met wie ik de rest van het kampioenschap tegemoet ga, evalueert Eendrachttrainer Jaak Goossens. De huidige kern krijgt nog tweemaal de gelegenheid om zich te manifesteren. In Bergen ontbrak het ons duidelijk aan frisheid en koncentratie. Wanneer deze voor ons noodzakelijke ingrediënten zoek zijn mag je het tgen een ploeg van een dergelijk niveau vergeten. Na het knappe vertoon van de zondag ervoor, was er geen enkele reden om de ploeg te wijzigen. Zoals ik hoopte doorstonden we de verwachte druk. Plots kregen we twee doelpunten te slikken na evenwel kollektieve fouten. Net voor de rust ver liezen we bovendien nog Mare Bourdeaud'hui, weggezonden na een zware tackle. Ondanks deze numerieke minderheid haalden we een beter peil tijdens de tweede helft. Het inkomen van Mohammed Toujani en Ronny Ver- vaet bracht ons geen baat bij zodat Bergen uiteindelijk verdiend won. Vol gende week keert Stephane Janssens uit schorsing terug. Met hem hoop ik ook 1 Philip Plaetinck te rekupereren. Hun aanwezigheid moet de ploeg gevoelig I versterken. Ondanks alles wil ik het moreel in de groep hoog houden. Er is evenwel een opvallend en duidelijk ver- I schil tussen een wedstrijd op zaterdag en zondag. Dat roept toch enkele beden kingen op. Wie in derde klasse wil voet ballen moet zich gedragen als een sport man. Dat zijn principes waar je in de voetballerij niet omheen kan'. AJZ Doelman Hans De Schrijver (knie kwetsuur) en Kanu (kuitblessure) ondervonden op training nog heel wat hinder van hun kwetsuren, opge lopen tijdens de match tegen C. Brug ge. De medische staf hoopt hen tegen vandaag weer fit te krijgen. Chunga is voor het eerst na lange weken inacti viteit weer gestart met de groepstrai ningen. Peter Eikelboom houdt het voorlopig nog bij loopoefeningen. B.A.D. KAVI)-Putte l-l. De Paep kon gerekupereerd worden (vh) KA VI)-Pul le l-l Stevelinck gaat ontzeilen maar moei een passagier meenemen (vh) KAVD-Putte l-l. Een duel aan de lijn met de wederoptredende Nardus (vh) S KAVD Putte In de Dendermondse voetbalmiddens werd de puntendeling tegen Putte als een logisch resultaat beschouwd. Paars blauw dat na drie minuten op achter stand kwam, dwong in het tweede en derde kwartier een veldmeerderheid af, etaleerde het betere voetbal en pakte enkele keren gevaarlijk uitlangs o.m. Dirk Van Nieuwenhuyse en Jan Heir- man. De bestendige druk leverde uitein delijk de verdiende gelijkmaker op. De piepkleine Schockaert werd er de auteur van, al heeft Dirk Van Nieuwenhuyse, omwille van het voorbereidende werk, er een ruim aandeel in. In zijn geheel genomen kon de eerste helft met een "goed" worden gekrediteerd. De tweede periode was van veel mindere kwaliteit. Enkele Dendermondse akteurs deem- sterden weg in de opkomende nevel. Een vuist maken hoorde er geen enkele keer meer bij en achteraan liet men zich soms al eens op een taktische misser betrappen. Het bezoekende team was evenwel niet in staat om de thuisploeg onder druk te plaatsen. - De tweede helft was kunst- en vlieg werk, geeft Alain Moens toe. Je mag echter niet uit het oog verliezen dat enkele kollega's, terug uit kwetsuur, konditioneel een achterstand hebben, wat op de duur sporen naliet. Overigens was het er voor de rust snel aan toe KAVD-Putte 1-1. De bezoekende verdediging zet Heirman opzij (vh) In die periode kon ik enkele degelijke akties ondernemen, vult Robbie Nardus het verhaal aan. Na een uur was ik over mijn beste doen heen. Zes weken inakti- viteit kruipt in je kleren, aldus Robbie. EG

De Voorpost | 1991 | | pagina 18