Mooie cijfers voor Lutterzele Vlaams Sportverbond 20 - 6.12.1991 - De Voorpost 'ITJONALj 3. Kommersanten 11. Staticwienden 12 Hoop Vreugd 13. V* Herleving 14. Woodstock '66 15. ATS 16. FC De Zon VOETBAL Damesreeks Dit weekend werden de terugwedstrij den van de beker betwist. Het werd echter maar een gedeeltelijke speeldag omdat een aantal ploegen niet over hun terrein konden beschikken. Het regel matig kunnen beschikken over een ter rein blijkt voor vele damesploegen een probleem. Siera Zogge had het aan huis tegen een sterk spelend Biscava Girls niet gemakkelijk. De bezoeksters kwa men zelfs op voorsprong in de 12e min. toen Rocca Siegried een hoekschop on houdbaar binnenkopte. Deze stand bleef ongewijzigd tot aan de rust. De thuisploeg beheerste volledig de tweede helft en kwam op gelijke hoogte met een doelpunt van Van Kaer Peggy in de 47e min. Siera begon op volle toeren te draaien en weer was het Peggy Van Kaer die kon scoren in de 55e min. 2-1. Voor een moedig Biscaya Girls was deze goal er teveel aan. Zo kon Pascale Cornelis met een mooie solo de stand opdrijven tot 3-1 in de 62e min. Een mooie en sportieve wedstrijd werd gespeeld in Heizijde, nu de thuisbasis van FC Lutter zele Girls. De thuisploeg greep de be zoeksters dadelijk naar de keel en had reeds vroeg succes. 8e min. een goal van Vandemoortele Kathy. De thuisploeg greep de bezoeksters dadelijk naar de keel en had reeds vroeg succes. 8e min. een goal van Vandemoortele Kathy. De thuisploeg ging op haar elan verder en Ringoot Wendy knalde de 2-0 op het bord in de 13e min. 7 min. later terug gpal langs Ringoot Wendy: 3-0. Wendy reageerde vlugger dan de bezoekende verdediging bij een terugkomende bal van de deklat. Ondertussen hadden de bezoeksters ook enkele kansen versierd, maar pech en doelvrouw hielden hen van een verdiende treffer. Ruststand: 3-0. Na de rust verliep de partij even wichtig maar toch kon de thuisploeg verder uitlopen met een doelpunt van Van Cauwenberghe Anneke. 4-0. Het verdiende eerreddend doelpunt kwam er 2 min. voor affluiten langs Van Borm Martine. De andere wedstrijd voorzien voor dit weekend, Lady's Eldorado-Juv. Schoonaarde kon niet doorgaan omdat de bezoeksters niet kwamen opdagen. 5-0 forfaitcijfers. Zaterdagreeks Ook in deze kompetitie een spijtig voor val. FC Gouden Leeuw, de sympatieke ploeg uit Stekene, geeft voor de rest van de verdere kompetitie forfait. Voorzitter Hesters heeft er echt alles aan gedaan om zijn ploeg in de reeks te houden, maar talrijke kwetsuren waarvan enkele vrij ernstig, hebben hem gedwongen om deze beslissing te nemen. Patrick ken nende weten wij zeker dat hij reeds een ploeg aan het samenstellen is voor het volgende seizoen. Real Hansevelde hield thuis een sterk spelend SK Mierkouter af. Dit werd een modelwedstrijd met een 5-3 overwin ning voor de thuisploeg. De eerste helft was Hansevelde de betere ploeg en drukte dit overwicht uit in 4 doelpunten langs Van Driessche Gun- ther (3x) en Vercammen Dirk. De be zoekers konden scoren op strafschop. Ruststand: 4-1. Na de herneming nam Vlierkouter het heft in handen en kwam al snel op 4-2. De verdiende 3de goal bleef lang uit door het goede keepers werk van de thuisdoelman en door pech bij de afwerking. 5 min. voor tijd werd het dan toch 4-3 met een own-goal wanneer de laatste man van Hansevelde zijn doelman met een achterwaartse kopbal kansloos liet. Op een van de weinige counters kon Vercammen Dirk net voor inrukken de eincfijfers vastleg gen: 5-3- Vlierkouter kon zeker aanspraak maken op een gelijkspel in deze aantrekkelijke wedstrijd. Spannende wedstrijd in de derby tussen Sp. Steendorp en Vrienden kring. Het veel lager geklasseerde Steen dorp deed veel meer dan alleen maar stand houden tegen een sterker Vrien denkring. De thuisploeg creëerde de beste kansen en werd hiervoor ook be loond met een doelpunt van Meersman Gerry in de 40e min. Na de koffie kwa men de bezoekers nog sterker voor de dag en legden de overwinning vast met 3 doelpunten. Eindstand: 1-3- 't Stamineeken moest op het veld van Shell Boys aantreden met maar 9 spe lers. Deze handicap zou de bezoekers niet beletten om lang stand te houden, dit vooral door enkele prachtrefleksen van hun doelman Vermeire Pascal. De doelpunten konden echter niet uitblij ven en Meersman Ivan scoorde na twee missers de 1-0 en Vermeiren Kurt maakte na een kollektieve aanval een prachtdoelpunt. Eindstand: 2-0. De be zoekers hadden hun vel duur maar vooral sportief verkocht. Probleemloze overwinning van Pylonen De Kerf tegen FC DB II Yaris II. Deze turkse ploeg, wat een verschil met hun landgenoten in de zondagmiddagreeks, namen het verlies sportief op en verde digden zich goed maar konden de zware cijfers niet ontlopen. Eindstand: 2-9- Tip Top ging op Klein Zand ook gemak kelijk winnen. De bezoekers kwamen reeds vrij vlug op voorsprong en liepen in enkele minuten verder uit tot 0-2. Tip Top beheerste de wedstrijd tot het mo ment dat laatste man Weyenberghe Hu- go, gekwetst uitviel. Dit gaf aan de thuis ploeg de gelegenheid het evenwicht wat te herstellen maar tot scoren kwam men niet. Kort na de rust liepen de bezoekers verder uit tot 0-4. De bezoe kers konden wel 2x tegenscoren maar op counter werd de einduitslag vastge legd. Voor Tip Top scoorden Linthout Wim 2x, Ruymbeke Chris 2x en De Loor Ivan. Zondagvoormiddag In deze onvolledige reeks werd een wed strijd gespeeld. Den Ijzer ging zoals verwacht winnen tegen FC The Bridge. Zondagnamiddag Verrassingen bij de vleet dit weekend De verrassing van deze week viel in de wedstrijd van Statievrienden tegen Drij Boeren. Drij Boeren, de enige ploeg die leider Fina nog kan volgen, verloor deze wedstrijd met 2-1 cijfers. De bezoekers namen ook nog een ideale start en stonden na enkele minuten reeds met 0-1 voor. De thuisploeg speelde echter de wed strijd van haar bestaan en herstelde het evenwicht nog voor de rust met een doelpunt van Maes Alain. Na de rust werd het een gelijkopgaande wedstrijd met enkele goede kansen voor beide elftallen. Het was echter Verniers Walter die met een enige mooie lob doelman Van Strijdonck kansloos liet: 2-1. Naar het einde van de wedstrijd claimden de bezoekers nog een strafschop maar de tweede nederlaag was een feit. Voor de tweede verrassing zorgde Real Kastel door op het terrein van 't Sleperke te gaan winnen, 't Sleperke, de laatste tijd weer goed op dreef, liep tegen de lamp tegen de mannen van voorzitter Ringoot Freddy. Real Kastel, tot vorig seizoen enkel vriendschappelijke wedstrijden spelend, heeft kennelijk de smaak te pakken en heeft zich reeds goed aange past aan het kompetitievoetbal. De be zoekers trokken dadelijk het laken naar zich toe en hadden gedurende de eerste 30 min. overwicht. De paal, een bal van de lijn gehaald en pech bij de afwerking hielden de thuisploeg in de wedstrijd. Op de 22e min. scoort De Roeck Koen- raad 0-1 met een krachtige kopbal. In de laatste 10 min. voor de rust komt 't Sle perke beter in de wedstrijd en schept 2 kansen maar deze worden gemist. In de tweede helft is het al 't Sleperke wat de klok slaat en Kastel loert op de counter. Dit lukt perfekt want Lissens Kurt onderschept een aanval en kan van op eigen helft recht op doel afgaan en scoort 0-2. Een drukkende thuisploeg schept een 10-tal wenkende kansen maar de aanvallers zijn in een komplete off-day en missen alles. Nog een verras sing was de winst van Woodstock '66 in de derby tegen Hoop Vreugd. Wood stock '66 won met 1-2 cijfers. 't Fort geraakte maar net met de hakken over de sloot tegen een sterk spelend ATS. 't Fort had wel veldoverwicht maar kreeg geen kansen. De beste mogelijk heid kwam er met een strafschop voor de bezoekers, gestopt door de thuisdoel man Serrein Dirk. Na de rust kwamen de bezoekers vlug op voorsprong maar deze werd al even snel ongedaan ge maakt: 1-1. 't Fort scoorde 10 min. voor tijd de winning-goal. Leider Fina Trou- bleyn won moeiteloos van een onvoltal lig FC De Zon. Mets Jan opende de score reeds in de 5e min. Het doelpuntenfestival kon begin nen. Ruststand was 7-0 met nog doel punten van Boel Johny 2, Mets Jan, Hofman Tom, Oste Michel, Oste Mare. Na de rust ging de thuisploeg door op haar elan en liep uit tot 14-1 met goals van Oste Michel 5, Van Goethem Luc, Fonteyn Danny. De bezoekers konden de eer redden met een doelpunt van Dhaen Hendrikus. Nog te vermelden, doelman Dhaen Emanuel stopte tussen door nog twee strafschoppen en toverde nog enkele geslaagde saves uit de mou wen. VK Zwijndrecht ontving Wijkagenten. In dit burenduel werd reeds vroeg in de wedstrijd gescoord. De bezoekers kwa men op voorsprong 0-1 maar twee min. nadien hingen de bordjes alweer gelijk. Net voor rusten scoorden de bezoekers een tweede maal. Ruststand: 1-2. In de tweede helft ging de thuisploeg op zoek naar de gelijkmaker. Die kwam er bijna op strafschop. De penalty werd een eer ste maal binnengetrapt maar de scheidsrechter liet hergeven en in de hernemjng werd er jammerlijk gemist. Liefhebbersvoetbal. Hansevelde (Zele) speelde in het Vlaams Sportverbond tegen Vlierkouter uit Hamme (vh) Hoop Vreugd-Woodstock '66 Statievrienden-Drij Boeren KALENDER 1-1 Weekend 06/07/08.12.1991 Dames PV Lady's-Hemelaer Lady's (uitg) Lutterzele Giris-Biscaya Girls (Peersman A DVC Opstal-Lady's Eldorado (Aendenhof L Iiiv (^-hivirmrHf>-lNipra 7nooo I adv's fVnn Ihit De bezoekers eindigden nog met 10 spelers, na een rode kaart. Herleving-FC DB II Yaris werd een span nende wedstrijd. Een aantal van de be zoekende spelers waren verloren gere den en daarom werd er afgetrapt met 11 tegen 8. De bezoekers hadden geen keus en stelden zich verdedigend in. Herle ving kreeg enkele goede kansen maar een uitstekende doelman Zorlu Fahri weerde alle gevaar of Herleving had pech bij de afwerking. Na een kwartier spel waren de bezoekers toch voltallig ge raakt en dwongen reeds een hoekschop af. Balucu Recep kopte deze onhoud baar in doel: 0-1Herleving bleef aanval len maar moest wachten tot in de 44e min. om op gelijke hoogte te komen na met een doelpunt van Truyman Hugo. Na de rust gevaar voor beide doelen en in de 7e min. kwam de thuisploeg op voorsprong met een doelpunt van Meersman Martin. Deze mocht alleen op doel afgaan en gaf de doelman geen kans. Yuruk Halil maakte van een slech te uittrap gebruik om de bordjes op gelijke hoogte te brengen in de 75e min. Ilerleving kreeg nog enkele mooie kan sen maar heeft toch gebrek aan afwerk- ers, zelfs alleen voor doel kon er niet gescoord worden. Yuruk Halil bewees hoe men een doelpunt kan maken. Hij verlengde een kort genomen hoekschop met een magistraal hakje in doel. Een gelijkspel had een juister beeld van deze wedstrijd gegeven. AFC Cocktail, de laatste tijd op volle toeren draaiend, stuurde Wepogro met droge 4-0 cijfers terug naar Waasmun ster. KLASSERING Damesreeks I Siera Zogge Ladv's 10 9 1 0 40- 5 05) 18 2. Lady's Eldorado 9 7 2 0 25- 8 (17) 14 3. Juv Schoonaarde 10 7 3 0 26- 9 (17) 14 Lady's Londerzeel 9 5 3 1 22-10 (12) II UITSLAGEN Mid-week wedstrijd Damesreeks Uitgestelde wedstrijden DVC 0pstal-FC Lutterzele Girls Weekend 29/30.11 01.12.1991 Damesreeks Beker terugwedstrijden FC Lutterzele Girls-PV Lady's Siera Zogge Lady's-Biscaya Girls Lady's Eldorado-Jus. Schoonaarde FC Antwerp Girls-Mansing Girls DVC Opstal-llemelaer Girls Lady's Londerzeel: vrij Zaterdag: Real Hansevelde-SK Vlierkouter Hein Zand-Tip Top Sp. Steendorp-FC Vriendenkring DB II Yaris ll-Pyl. De Kerf FC Shell Boys-'t Stamineeken RBS Hoger Op: vrij Zondagvoormiddag 2de ronde: FC The Bridge-FC Den Ijzer FC Moerstraat-Hoop Vreugd Jong Bijlken-Kommersanten Zondagnamiddag: Fina Troubleyn-FC De Zon AFC Cocktail-Wepogro VU Herleving-DB II Yaris I 't Slepcrke-Real Kastel ATS-'t Fort VK Zwijndrecht-Wijkagenlcn Juv. Schoonaarde-Siera Zogge Lady's (Van Cytvanghe G.) Mansing Girls-Lady's Londerzeel (Crickx J.) FC Antwerp Girls: vrij uitg uitg Zaterdag: Hein Zand-SK Vlierkouter (Heymans D.) Real Hansevelde-'t Stamineeken (Van Vlicrberghe J.) FC Shell Boys-Pyl. De Kerf (Van Uytvanghc G.) RBS Hoger Op: vrij - iu«l "VgV. FC Moerstraat-FC Vriendenkring (D'Hollander H.) Sp Steendorp-Tip Top (De Bock N.) DB II Yaris K: vrij Zondagvoormiddag 2de ronde: FC Den Ijzer-Jong Bijlken (Van Doorssclacr 0.) Kommersanten-FC Moerstraat (Van Boven M.) s Hoop Vreugd-FC The Bridge (Aendenhnl) 02/02/92 Zondagnamiddag: Wijkagenten-Hoop Vreugd (Verstrepen J.) Woodstock '66-Statievriendcn (De Wael M.) Drij Boercn-Fina Troubleyn (De Bock N FC De Zon-AFC Cocktail (Almaci E.) DB II Yaris l-'t Sleperke (Van Vlierbcrghe J.) Y Real Kastcl-ATS (De Vroe II.) 't Fort-VK Zwijndrecht (Peersman A.) Wepogro-VK Herleving (naar 29-12.91) 5. Lutterzele Girls 6. P V. Lady's 7. Biscaya Girls 8. Hemelaer Lady's 9. FC Antwerp Girls 10. DVC Opstal 11. Mansing Girls 4 4 1 13-18 (-5) 9 4 4 1 17-25 (-8) 9 4 5 1 14-14 (0) 9 2 6 I 15-27 (-12) 5 2 6 1 9-25 (-16) 5 6 3 14-32 (-18) 5 6 1 6-28 (-22) 3 St.Gillis-Appels 2-1. Meysman in de aanval (vh) Zaterdagreeks: 1. FC Shell Boys 11 10 2, FC Vriendenkring 10 8 3. RBS Hoger Op 4. Real Hansevelde 5. Pyl. De Kerf 6. SK Vlierkouter 7. FC Moerstraat 8. Tip Top 9. Hein Zand 10. 't Stamineeken 11VK Sp. Steendorp 10 12. FC Gouden Leeuw 0 13. FC II Yaris II 11 OHO Zondagvoormiddag 2de ronde: 45- 8 (37) 21 34-15 (19) 17 27-19 (8) 15 42-22 (20) 14 41-15 (26) 13 25-21 (4) 12 25-19 (6) 10 15-25 (-10) 6 23-35 (-12) 6 18-30 (-12) 5 14-32 (-18) 5 0-0 (0) 0 11-79 (-68) 0 I. FC Den Ijzer Jong Bijlken Zondagnamiddag 2. I Fort 3. Dn| Boeren I. AFC Cocktail 6. Wijkagenten 13. VK Herleving St. Gillis-Appels 2-1. Vleminck kan de bal nog net op tijd doorgeven (vh) Liefhebbersvoetbal. SK Vlierkouter uit Hamme ging op bezoek bij Hansevelde (vh) St.Gillis-Appels 2-1. De Man schiet raak (vjh)

De Voorpost | 1991 | | pagina 20