Voetbal uitslage n Voetbal kalender Van de Velde zet VW op het goede spoor Te weinig aanvalskracht magi i saPHOftt] VOETBAL De ploegen Scup Jette - VW Hamme 0-2 c K.A.V.D. - Bornem 0-2 18 - 20 12.1991 -De Voorpost Bflts tiCU'M Rapide Lebbeke Willaert en Heyvaert keren terug uit schorsing. De ploegJanssens, Heyvaert, Helon, Van De Velde, ear lier, Willaert, Verheyden, Van Moer- zeke, Van Den Bossche, Verleysen, Buydts, Nasser, Peleman, Van De Sompel. Robur Moerzeke Voor de thuiswedstrijd tegen Bug- genhout kan oefenmeester Jacques Van den Berghe niet rekenen op de geschorsten Van Den Eede en Be nny Huylebroeck en de gekwetste Leo Wuytack. De ploeg Laureys, Vercauteren, Van Der Smissen, No bels, Van Bogaert, P. Verhelst, De Wilde, Van Geyte, Huyghens, E. Huylebroeck, H. Vereist, Van De Velde, De Geest, X. FC Baasrode Koen Gijssens en Luc Michiels zijn geschorst. Van Hoeymissen en De Schrijver zijn ingevolge lichte kwet suren onzeker. De ploegBaert, B. Saerens, Van Dorpe, De Cock, Vercauteren, Van Der Vreken, Ver doodt, De Schrijver Van Ham- me, Moens, Claes, Wauters, Van Hoeymissen X. FC Lutterzele De geschorsten Marc Van Keer, Pierre Willaerts en Dany Abbeel ke ren terug in de kern. Oefenmeester Etienne Aerts kiest uit Van De Wiele, Van Beveren, Verbeeck, Van Bosbe- ke, B. Moens, Meskens, De Cuyper, Reyd, E. Van Keer, Willaerts, Ab beel, M. Van Keer, Van Damme, Y. Van Keer en P. Moens. (b.a.d.) r N BA X BA 1 AA BA ^A 1ste Nationale Eendracht Aalst-M Gent 1-3 3de nationale Namen-Eendracht Zele 1-0 Bevordering B K.A.V.D.-KSV Bornem 0-2 Jette-VW Hamme 0-2 1ste provinciale SK Lebbeke-Melsele 2-3 Destelbergen-E.Meldert 2-0 2de provinciale B TK Meldert-Meerbeke 2-0 Etikhove-Mere 3-1 Oosterzele-Bambrugge 2-2 Lede-Herzele 1-3 St.L.Houtem-SK Aalst 2-2 2de provinciale C Robur-T. Melle 0-1 Baasrode-Lutterzele 0-0 Klinge-Buggenhout 1-0 C. Melle-R. Lebbeke 1-3 3de provinciale C Zaffelare-Schellebelle 0-0 Laarne-Berlare 2-2 Edeboys-SK Overmere 1-2 Serskamp-Gijzegem 1-1 Heikant-SK Oostakker 1-2 Oordegem-Wichelen 2-1 3de provinciale E Baardegem-Okegem 1-1 Borsbeke-W.Moorsel 1-0 Lebeke-Doggen 2-1 Burst-Terjoden 1-1 Aaigem-Hofstade 2-5 Hillegem-Nieuwerkerken 1-0 3de provinciale F Opstal-Oudegem 2-2 St.Gillis-Gerda 0-1 Kallo-Appels 4-1 Grembergen-Rupelmonde 1-1 4de provinciale D Herdersem-Esse 1-1 FC Aalst-Appelterre 0-1 Erondegem-St Antelinks 1-2 S.Moorsel-Edixvelde 0-3 Woubrechtegem-Eremb. 0-3 Iddergem-Erpe uitg 4de provinciale E Schoonaarde-Houtem 1-0 Valentino's-Gijzenzele 1-1 Massemen-Wieze 2-4 Smetlede-SK Kalken 3-2 4de provinciale F VK Hamme-SK Lokeren 2-1 Moerbeke-Opdorp 1-3 Boonwijk-Waasmunster 0-1 A KAVD-Bornem 0-2. Deze keer kwam Jan Heyrman wel dichl bij een doelpunt maar keeper De Laet zal redden (vh) OOflWIJ aaSiïlUDS er Aalst-AA Gent 1-3. De Wolf en Viscaal: als een siamese tweeling (xl) KAVD-Bornem 0-2. Antenbrinck en Peeters maken Heyrman het leven zuur (vh) KA VD-Bornem 0-2. Ondanks felle tegenstand blijft Van Nieuwenhuyse meester van de situatie (vh) Eerste provinciale Temse-E.Meldert Tsjoen SK Lebbeke-Olsene Okladnicoff Tweede provinciale B Lede-Bevere Van Droogenbroeck TK Meldert-SK Aalst De Decker Nederename-Bambrugge Keerstok Mere-Meerbeke Vercauteren Tweede provinciale C Baasrode-R.Lebbeke Bauwens Robur-Buggenhout Van Leuven Kieldrecht-Lutterzele Janssens Derde provinciale C RC Wetteren-Wichelen VD Stylen Laarne-Giizegem Behiels Zaffelare-SK Overmere Bruggeman Lochristi-Berlare De Bleser Schellebelle-Heikant Van Damme Serskamp-Oordegem V Bastelaere Derde provinciale E Lebeke-Nieuwerkerken De Bock Borsbeke-Hofstade Melckebeek Welle-Terjoden Merchiers Denderleeuw-Doggen Verstraeten Baardegem-W.Moorsel Wattez Okegem-Aaigem De Mesmaeker Burst-Hillegem Baudewyn Derde provinciale F St.Gillis-Rupelmonde Opstal-Appels Maes Bazel-Oudegem Waegemans Hoogeinde-Grembergen Heirbaut Vierde provinciale D S.Moorsel-Nederhas. Ruysseveldt Erondegem-Erpe Zonnekeyn FC Aalst-Erembodegem Siccard Aspelare-Edixvelde V Ongevalle Herdersem-St.Antelinks Ketelaere Vierde provinciale E Valentino's-Vlierzele V Speybroeck Schoonaarde-Wieze VD Straeten Bavegem-Smetlede Goossens Vierde provinciale F VK Hamme-Opdorp Van Pulver Voetbal. Toch zijn vele bewoners uit de buurt van het Pierre Cornelisstadion niet erg gerust in die grote supportersgroepen (da) Voetbal. Er wordt niets aan het toeval overgelaten om de veiligheid van de Aalsterse supporters te verzekeren (da)) Op het beenharde veld van Scup Jette heeft VW Hamme de beide punten zeker niet op een presenteerblaadje aangebo den gekregen. Blauwzwart verwierf we liswaar een gunstige uitgangspositie hal verwege de eerste helft toen Rik Van de Velde, na een kombinatie met Filip De Borger en Ronny Laroy, tot scoren kwam. Nadien probeerde de thuisploeg die achterstand weg te werken. Frankie De Pelsmaecker werd verschillende ke ren onder vuur genomen maar deed zijn werk naar behoren, zoals men dat overi gens van hem al een heel seizoen ge woon is. Zekerheid over de overwinning kwam er pas op vijf minuten voor het einde toen Guido Vergeylen uit voorzet van De Bor ger een tweede doelpunt puurde. 'Ik ben uiteraard tevreden om het resul taat maar ook over de verrichting, merkt oefenmeester Daniël De Paepe op. Mar kante vaststelling is dat de spelers ver standig gespeeld hebben in vaak moeilij ke omstandigheden. De staat van het veld was zeker niet bevorderlijk voor akademisch voetbal. Er moest dus hard gewerkt worden. In dat opzicht liet Rik Van de Velde een voorbeeldige indruk. Hij is een voorlijn op zichzelf en werd beloond met een tiende kompetitiedoel- punt. In de middenlinie liet Ronny Stalpaert niets aan het toeval over en voorts pakte Filip De Boraer uit met enkele beslissen de flitsen. Sobere tussenkomsten ach teraan van Jean-Luc Aerts en Mare D'Hondt. Door deze namen te noemen wil ik de prestaties van de anderen zeker niet minimaliseren. EG uit de verf. De winterstop komt wel gele gen voor ons. Een aantal spelers heeft dringend rust nodig. Tussen kerstmis en nieuwjaar krijgt iedereen volle rust ge gund. Daarna begint de voorbereiding op de terugronde, waarin we op evenveel punten rekenen. KA VD-Bornem 0-2. Nardus werd hard aangepakt en moest verzorgd worden. De ref Dirk Van Nieuwenhuyse en Gino Nijs komen zich van de toestand vergewissen (vh) Ruim twintig minuten in de tweede helft domineerde leider Bornem het spel- beeld. De paarsblauwe Dendermonde- naars liepen er zenuwachtig bij en lieten zich tweemaal tereke op balverlies be trappen met falikante gevolgen. Vóór de rust en in de slotperiode was er weinig verschil merkbaar tussen beide teams, behalve dan het feit dat leider Bornem iedere kans greep om doelman Gerry Verstraeten onder vuur te nemen. Tijdens de ganse match ondernam de thuisploeg amper twee doelpogingen, wat natuurlijk te weinig is om een optie te nemen öp een mogelijke overwinning. Toch toonde oefenmeester Willy Meer sman zich niet helemaal ontevreden. 'Voor eigen volk had ik op een gelijkspel gerekend maar geef toe dat de bezoeken de winst geenszins onverdiend is. We hebben ons teweergesteld met de mid delen die we hebben. Tegen dit krachtig ingesteld team kregen we weinig kansen om echte initiatieven te nemen.. Wat er bij ons schort weet iedereen. We kunnen geen aanvallende kaarten trekken. Gelet op het beschikbare potentieel en de om standigheden, komen we met 15 punten uit evenveel matchen nog niet zo slecht

De Voorpost | 1991 | | pagina 18