Stortregen ontsiert het voetbalgenot M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 22 - 3.1.1992 - De Voorpost VOETBAL De hevige regenval was de grote spelbreker zodat men in de twee de helft nauwelijks tot kombine- ren kon komen en de fisiek meer maals de bovenhand moest ha len. Giwo ontving op eigen veld Camu dat het de laatste weken bijzonder matig doet en de korte winterstop die op het programma staat wel eens als de welgekomen rust zou kunnen zorgen, om er in 1992 opnieuw fors tegenaan te gaan. De Zwaanvrienden-R. Es- panol duurde juist geteld één helft, daar de zwakke bezoekers geen volledig elftal op de been kregen om de verplaatsing naar Uitbergen te maken. Na de 3-0 ruststand veinsde de bezoekende ploeg een 3-tal gekwetsten zodat er voor scheidsrechter Van der Stockt niets anders op zat dan deze wedstrijd voortijdig af te slui ten. Voor dit onsportieve gedrag zullen de Spanjaarden een FF- score en een geldboete worden aangerekend. Waterval kende bij Leeuwerik weinig problemen zo dat het met een ruime zege huis waarts keerde. Edo lijkt nu samen met Leeuwerik definitief veroor deeld om samen een duik te ma ken naar de tweede afdeling, eerstgenoemde verloor trouwens met zware 8-2 cijfers, bij Melcke- beekvrienden. Ook O.C. Aalsl moet in de tweede ronde betei doen wil het zich niet dieper in de problemen werken, het moest op eigen veld de wet der sterkste on dergaan tegen het bezoekende Alexander dat met een vlotte zege naar Erondegem weerkeerde. Octopus kon haar zegereeks niet verder zetten en moest op eigen veld een puntendeling toestaan tegen het bezoekende R. Sportief. Reynaerds-A.Z. 77 deden beiden een goede zaak ondanks ze elk ander geen duimbreed toegaven mocht de 0-0 stand als billijk en verdiend worden genoemd. Ook de topper tussen Snas-Excelsior eindigde onbeslist na een slopen de wedstrijd waarbij door de enor me regenval beide teams tot het einde van hun krachten moesten gaan om dit resultaat te bekomen. In de tweede afdeling leek de wa teroverlast minder zwaar door te wegen gezien de monsterscores die er op menig speelveld viel te noteren, zo werd de topper tussen Dyor-Honda gekruid met maar liefst 11 doelpunten, 4 voor de thuisploeg en 7 voor de bezoe kers, waar Schockaert A. de cen trale spits van Bevorderingsclub Dendermonde de grote boeman werd voor het lokale elftal. Co-lei- der Rode Lantaarn moest bij het Erembodegemse Groen Wit niet eens tot het uiterste gaan om het zwalpende thuiselftal met 0-7 het nakijken te geven. Leider Dender leeuw kreeg het bij N. Hofstade niet onder de markt en moest tot de laatste minuut uit de doppen kijken om de moeizame 1-2 zege in de wacht te slepen. Bamboe stuurde een zwalpend Cobilas met een 8-0 pandoering huis waarts en het hoog gekwoteerde Blauw-Wit kende bij het Berlaarse Blauwe Vlam geen enkele moeite om de ruime 1-7 winstmarge mee naar Aalst te brengen. Apostel ken-Houtmarkt, Endoka-O. de To ren en Galop-Eeckhoorn zorgden voor een puntendeling. In de derde afdeling werd de rui me voorsprong van leider Bouw (5 p.) herleid tot 3 op koncurrent Lion d'Or na een 1-0 verlies te hebben geleden bij Saf. Voor Lion d'Or waren er geen problemen bij Jong Timarcha. De Denksport kampioen presentator Herman Van Molle zal zich de komst van de bezoekers nog lang blijven herinneren nadat ze maar liefst met 0-13 de duimen moesten leg ger], alsof dit een handbalwed strijd was. Toch kon de thuisploeg het excuus inroepen dat er maar liefst 4 titularissen ontbraken we gens het plotse overlijden van een familielid. Drievelden was niet te spreken over de erbarmelijke staat van het speelveld, waar de lijnen niet zichtbaar waren en door de enorme regen het speel veld herschapen werd in een ech te modderpoel. De bezoekers staakten hierdoor bij de rust de strijd zodat Melody haar 4-0 voor sprong kon behouden, toch ver baasd het ons dat de bezoekers voor dit euvel de wedstrijd staakte daar zijzelf ook op dit terrein haar thuiswedstrijden afwerkt, dat er aan dit terrein de laatste 7 a 8 jaar niet veel werd gedaan weet zowat iedereen, het terrein van den Bergekouter draagt dan ook de stempel van onvoldoende zodat tal van ploegen waaronder Rode Roos hun heil ergens anders gin gen zoeken om hun wedstrijden af te werken. Animalia-Sixties werd 5 m. voor tijd stilgelegd door de scheidsrechter toen deze een strafschop toekende aan de be zoekers, de lokalen namen deze beslissing niet en gingen de man in het zwart de livieten lezen, deze voelde zich bedreigd en staakte meteen de wedstrijd, zonder dat de voorafgaande strafschop werd genomen. Dressel lost vooraan de rol het moest op eigen veld een 1-3 nederlaag inkasseren tegen het bezoekende Torenboys. Half De Boitselier Stefan, Lange Haag straat 31 te 9308 Hofstade, tel. 053/70.33.24. Aarzel niet om in lichtingen in te winnen U zult vriendelijk worden te woord ge staan. Met deze wensen wij alle scheidsrechters, spelers, clubs, bestuursleden, supporters en alle lezers van De Voorpost een geluk kig en sportief 1992 toe. Snas-Excelsior 2-2 Ondanks de enorme waterlast (want het water stroomde met bakken naar bene den) werd het nog een genietbare wed strijd waarbij beide ploegen op geen in spanning keken en het beste van zichzelf gaven, dit mocht ook gezegd worden van scheidsrechter Roelandt. De bezoekers kwamen net voor de rust op voorsprong 0-1 toen Verleysen D. de buitenspelval omzeilde en beheerst de bal tegen de netten trapte. Na droge kledij te hebben aangetrokken en een verwarmend kopje koffie werd de tweede helft nog attractie ver als de eerste als een waterballetjuffer danste de lokale spits Helin P. over het waterige speelveld de verdedigers kre gen geen vat op hem en glipte meer maals door de -mazen van het net, waar de attente doelman in laatste instantie met een paar schitterende tussenkom sten onheil kon voorkomen. Toch kreeg hij eenmaal het nakijken wat de verdien- dediging te snel af was en beheerst de 0-1 tegen de netten trapte. In de tweede helft voerde de thuisploeg het tempo op en was van dan af de betere ploeg, toch moest men tot in de slotminuten wachten vooraleer de verdiende gelijkmaker kon genet worden. De Moor G. zorgde voor de geruststelling en billijke uitslag. Leeuwerik-Waterval 1-4 Het lokale elftal lijkt nu reeds veroordeeld om volgend seizoen in de tweede afde ling te spelen, de huidige leiders uit de hoogste afdeling willen na hun vroege uitschakeling van de beker er eindelijk eens alles aan doen om de kampioensti tel in de wachtte slepen, nadat het reeds meerdere jaren faalden in hun opzet, met dien verstande ging men er vlot tegenaan want puntenverlies kon men zich nog nauwelijks veroorzaken. De ploeg die momenteel op het veld staat is jong en dynamisch en is bereid om voor elkaar te vechten, zodat de resultaten niet uitblij ven, niet zoals vroeger toen de ploeg druipte van talent maar toen ieder aan zich dacht om zich in de belangstelling te spelen. Het werd aldus een probleemlo ze zege waarbij de lokale ploeg weinig in te brengen had. Meer dan een eerred- dend doelpunt van Van Caelenbergh D. zat er niet in toen was de wedstrijd echter al lang gespeeld want De Windt, Corne- lis, Meuleman en Luypaert hadden toen Zaalvoetbal. Frans Van Malderen, één der stichters van FC Timarcha (dg jjjüèt w j Jeugdvoetbal. Tijdens het kerstfeest van de KAVD-jeugd repeteerde Dokus even met zijn gelegenheidsorkes- tje (td) Maantje toonden zich de betere waterduivels tegen het bezoeken de Osbroek en Tiger Pub wist het bezoekende Alewin puntenloos huiswaarts te sturen. In de zondagafdeling leed het eens zo gerenommeerde N. Wijk haar derde nederlaag op rij, nu ging het bij Gipak kansloos ten onder, en moet nu reeds R. Fami lial, Sportkring en Star Boys laten voorgaan, waar gaat dit eindigen voor fie bekerwinnaars. Leider Rode Roos stoort zich niet aan het minder presteren van hun konkur- rent en gaat op haar elan verder met een 0-3 zege bij Pano. De Sunset verdediging leek een ver giet gezien de 2-9 nederlaag dat het opliep tegen een vlot draaiend Star Boys. R. Familial boekte een moeizame maar verdiende zege tegen het bezoekende Park, en Koszen was in feeststemming na dat het voor de eerste zege van het seizoen zorgde tegen Porei stampers. Op 18 en 25.1.92 worden er in het bondslokaal kursussen gegeven voor nieuwe scheidsrechters, ge gadigden kunnen zich nog altijd laten inschrijven bij de heer Roels Frans, Bergekouter 619300 Aalst, tel. 053/70.48.09, ofwel zich op bovenvernoemde plaats bege ven café Paviljoen, Markt, Aalst voor 9.30 u. in de voormiddag. Daar het M.T.S.A. Verbond het volgend seizoen nog aan uitbrei ding wil doen kunnen clubs uit het Dendermondse, Opwijkse, en omstreken zich nu reeds laten in schrijven voor zowel de zaterdag als de zondagkompetitie liefst ploegen die over een eigen speel veld beschikken of in het bezit zijn van een speelveld op huurbasis. Voor inlichtingen wendt U tot het Bondssecretariaat t.a.v. de heer de gelijkmaker opleverde toch waren de bezoekers niet onder de indruk en gingen opnieuw op zoek naar de volle winst en slaagden zowaar in hun opzet toen De Petter S. de 1-2 op het scorebord trapte leek het pleit beslecht, maar net voor affluiten zorgde opnieuw Helin P. voor gerechtigheid en haalde nog een ver diend gelijkspel uit de brand voor de lokale ploeg. Giwo-Camu 2-0 De lokale ploeg had het een en ander goed te maken na de mindere periode van de laatste weken en waren tuk op revanche en dit werd de gelegenheid om hun blazoen op te poetsen tegen een ploeg die in hetzelfde schuitje vertoeft en reeds een aantal weken ondermaats loopt te voetballen. Scheidsrechter Van Impe Eric zorgde voor een uitstekende leiding, zodat de schaars opgekomen toeschouwers toch een genietbare wed strijd te zien kregen. De beste man op het veld was ontegensprekelijk Hans Calle- baut, de bij Baardegem in onmin levende speler was ontegensprekelijk de draai schijf voor de lokale ploeg. Hij verzorgd de passen en scoort op de koop toe. De bezoekers weerden zich dusdanig maar konden niet verhinderen dat deze speler voor en na de rust de 2-0 op het score bord kon trappen. De gasten vonden ondanks hun goede weerwerk geen zet om terug te slaan, zodat de lokale zege verdiend mocht genoemd worden. Octopus-R. Sportief 1-1 Op een haast onbespeelbaar veld toon den de bezoekers uit Gijzegem zich het balvaardigst en deed de voormalige lei der in de hoogste afdeling meermaals sidderen. Uiteraard was hier ook scheidsrechter Van Delsen in goede doen en zorgde ondanks de belangen die de wedstrijd inhield dat alles in de mate van het sportieve bleef. Reeds vroeg in de wedstrijd moest de thuisploeg lijd zaam toezien hoe Kindermans P. de ver- reeds voor de ruime winst gezorgd. Melckebeekvrienden kende geen proble men met een onsamenhangend Edo dat dan ook ruimschoots met 8-2 de boot inging, Van Hauwermeiren L. (3x) Ver- hofstadt E. (2x) Cornelis F. (2x) en Van Hauwermeiren E. beslisten over het te zware verdikt van de bezoekers. O.C. Aalst kon haar opmars van de laatste paar weken niet verder zetten en liep op eigen veld een smadelijke 0-3 nederlaag op van het bezoekende Alexander dat samen met de uitstekende scheidsrech ter Baudelet een frisse indruk lieten. De Zwaanvrienden zette het verzwakte be zoekende R. Espanol reeds in de eerste helft voor een voldongen feit. toen Klein F., De Baere S. en Stevens R. de Span jaarden op een 3-0 nederlaag hadden gezet. De onvolledige Spaanse ploeg wou merkelijk niet volledig naar de slachtbank worden geleid, zodat het bij de rust een paar gekwetsten veinsden zodat scheidsrechter Van der Stockt nipt anders kon dan voortijdig een einde te maken aan de wedstrijd. Reynaerds dat samen met het bezoekende A.Z. 77 in puntennood verkeren speelden beiden op veilig, zodat het een kouwe namiddag werd voor scheidsrechter Meuleman want er viel nauwelijks iets te beleven, zodat het een logische 0-0 eindstand werd en de puntendeling gezien deze vervelende wedstrijd op zijn plaats was. Dyor-Honda 4-7 In deze topper in de tweede afdeling had de thuisploeg nauwelijks hun posities ingenomen en het keek reeds op een achterstand aan, de bezoekers lieten de gastgevers niet op adem komen en gre pen deze meteen bij de keel, zodat de thuisploeg onverwachts reeds bij de rust op een 0-5 achterstand keken. De grote böeman was ontegensprekelijk bezoeker Schockaert Andy die kwistig met zijn konditie omging ook, bij 4C Nationaler Dendermonde ontpopte hij zich reeds als dë geschikte spelbepaler. De lokale trai ner Daeleman R. zag wit voor de ogen hoe hij kon waarnemen hoe zijn discipe len naar de slachtbank werden gevoerd en had heelwat stof tot nadenken om bij de rust zijn kompanen de les te spellen, en ja hoor de tweede helft kwamen ze heelwat gemotiveerder op het veld en kon men hen nauwelijks aanzien dat ze reeds op een ruime achterstand stond. De bezoekers lieten de teugels wat losser en dat brak hen bijna zuur op toen de lokalen stilaan langszij slopen, gelukkig werd het gevaartijdig ingezien en konden met een laatste krachtinspanning de bak ens toch naar zich toehalen. Voor het ruime aanbod van de doelpunten elf in totaal waar ondanks het ongure weer heelwat toeschouwers waren opgeko men zorgden Moock W. (3x) en Mens J. voor de lokalen. Guns E. (2x), Scho ckaert A. (2x) Carael L., De Rijck P. en Gees C. voor de bezoekers. Met deze zege blijft Honda nog in de running voor het titeldebat en samen met V. Dender leeuw en Rode Lantaarn de titel viseren. N. Hofstade-V. Denderleeuw 1-2 Het werd een spannende wedstrijd waar in beide ploegen in hun reserves moes ten putten om het einde van de wedstrijd te halen. Scheidsrechter De Gendt floot feilloos en kon deze spannende wedstrijd volledig naar zijn. hand zetten. De bezoe kers kwamen nog voor de rust op voor sprong langs De Bruyn R, In de tweede helft kon dezelfde speler na vlot samen- spel tot 0-2 aandikken de thuisploeg liet echter niet betijen en gingen op zoek naar de aansluitingstreffer. Een terechte straf schop feilloos omgezet 1 -2 de laatste 10 min. kropen de bezoekers nog meer maals door het oog van de naald, maar waren opgelucht toen het laatste fluitsi gnaal viel en de duurbevochte zege een feit werd. Groen Wit-R. Lantaarn 0-7 De bezoekers die met een bang hart deze verplaatsing naar Erembodegem maak ten leek uiteindelijk ongegrond, want de lokale ploeg speelt momenteel zo onder maats dat het geen problemen oplever den voor de gasten, want reeds bij de rust leek de wedstrijd gespeeld 0-3. Ook de rest van de wedstrijd leverde niet veel problemen op en stevenden af op een ruime zege Schalck B. (2x) Bracke W. (3x) en De Boeck E. zetten de lokalen een hak. Ook Blauw Wit ging een ruime zege boeken en keerde in feeststemming terug uit Berlare na een ruime 1-7 winst te hebben geboekt Boelaert P (2x) Huyle- broeck W. (2x) Cornand B. (2x) en Cor- nand G. brachten de lokale doelman in verlegenheid Lion redde de eer. Bamboe zorgde voor spervuur tegen het bezoe kende Cobilas dat na de rust niet meer kwam opdagen, omdat ze zich niet in hun sas voelden op het natte veld, het was een echte ondergang 8-0 bij de rust. Endoka ontving het Gijzegemse Onder den Toren en boekte een verdiende pun tendeling 2-2 Van Hoek S, en Walgraeve H. voor de lokalen en Verleyzen en De Vulder voor de bezoekers waren de schutters met dienst. Galop kon tegen het bezoekende Eeckhoorn haar opmars niet verder zetten en kon in extremis nog een punt uit de brand slepen, toen Wigi P. voor de gelijkmaker kon zorgen 1-1. Apostelken-Houtmarkt had niet veel om het lijf en eindigde dan ook op een score loos gelijkspel. Saf-Bouw 1-0 Verrassing alom leider Bouw kon bij winst definitief de sprong maken om als kampioen naar tweede afdeling te gaan, maar de lokale ploeg was super gemot veerd aan de aftrap verschenen en kwaj reeds na goed 10 min. op voorsprorj langs Van Damme P., een voorsprorj die door de bezoekers niet meer ongi daan kon worden gemaakt, daar vooral t de tweede helft het speelveld door d neerpletsende regen geen goed voetbi meer toeliet en zo de thuisploeg de klein winstmarge in eigen huis kon houder Met deze nederlaag mag Bouw zich no niet definitief als kampioen kronen wai achtervolger Lion d'Or won probleerr loos haar wedstrijd tegen het gehand capte J. Timarcha 0-13 en naderttot opi punten van leider Bouw. Half Maant) zette bezoeker Osbroek schaakmat e boekte een vlotte 4-0 zege tegen Os broek, Osselaer G. (2x) en Van der Vuij (2x) zetten de netten bol. Ook Meloq wist Drievelden een 4-0 pandoering verschaffen, deze voelden zich daardot zo gedupeerd dat men de oorzaak sti op de onbespeelbaarheid van het spee veld dat ze na de rust niet meer uit o kleedkamers kwamen. Dressel wordt n definitief uit de top 3 gewipt na de 1- nederlaag op eigen veld opgelopen tege bezoeker Torenboys. Tiger Pub kon aai spraak maken op de zege tegen het bi zoekende Alewin dat de laatste weken i mindere doen is en met moeite een vuij kan maken, helaas is er geen recuperat mogelijk want de derde afdeling ke helaas geen korte winterstop wegens o uitgebreide kompetitie. De Neef H. en D Schrijver G. zorgden voor de 2-0 einl stand. In de zondagafdeling sloeg Star Bo; gensters door bij Sunset met een mo sterscore te winnen 2-9 Verstookt N Van Oost F. (3x) Van den Eecken C. (2 Robyns P. (2x) en Vermoesen wisten i lokale portier te verschalken Menez F. t Heredia konden de zware pil verzachtei Gipak-N. Wijk 3f Voor de bezoekers uit Hofstade gaat It de laatste weken niet meer voor de wij ondanks de goeie wil die het aan de di legt komt men niet meer aan scoren. Ei derde nederlaag op rij was ook van h goede te veel, maar toch kon men de nederlaag niet ontlopen, daar de loka ploeg momenteel op volle toeren dra; en de zege zeker mocht rechtvaardigi Sterck J.M. (2x) en De Mol D. zetten l bezoekers schaakmat, hopelijk breit voor hen de korte winterstop een kent ring. Rode Roos kende bij Pano gei problemen en won vlot met 3-0 Huyl broeck W., Bombeeck G. en een ov doelpunt beslisten over het lot van i lokale ploeg. Real won nipt maar vj diend van Park met 2-1 Carael L. (2 voor de lokalen en Igual A. voor de b zoekers beslisten over de winst en ve lies. Koszen dat een paar nieuwe spele aanwierf in de huidige transferperiot boekte meteen suksessen, zorgde vo de eerste seizoenszege tegen het bezo kende Poreistampers. 3-2 Van Dorp Verleysen en Becker zorgden voor l feestvierende eerste seizoenszege. Door de winterstop is alleen de derf afdeling in aktie daarover volgeni week. Belangrijk om volgen op zaterdag jan. 1992 om 14.30 u. Dressel-Lion d'Or (Moorsel) Melody-Torenboys (Bergekouter) Tiger Pub-Sixties (Osbroek) Vooruitgeschoven wedstrijd op zo| dag 5 jan. 10.00 u. Rode Roos-Star Boys (Osbroek) Georj Zaalvoetbal. FC Timarcha gaf een etentje als inzet van de eindejaarsfes viteiten (da) j

De Voorpost | 1992 | | pagina 22