RAMM
«wip
Zaterdag 11 januari
Dinsdag 14 januari
VTM
15.05 Taxi -15.30 Hanna Barbe-
ra-16.20 Clipclub-16.45 Lassie
-17.00 Super 50 -18.05 De juiste
prijs - 19.00 Nieuws - 19 .30 Fa
milieraad - 20.00 Meer moet dat
niet zijn - 20.30 Leathal Weapon
- 22 25 Nieuws - 22 40 VTM
sport - 22.50 Looking for Mr.
Goodbar
BRT 1
10.30 Het slimme kanaal -11.30
De jaren van vreugde en ver
driet. 1940-1960 - 12.00 Babel -
15.00 Maak kennis met John
Doe -17.05 Laura en Luis -18.05
Schoolslag - 18.40 Vlaanderen
vakantieland - 19.30 Nieuws -
20.00 RIP - 20.30 De redding
van Jessica McClure - 22 00 De
wet van Wijns - 22 30 Sport op
zaterdag - 23.00 Vandaag -
23.25 Colossus
BRT 2
20.00 Night of the Proms '91
NED 1
VTM
12.00 Super 50 - 13.05 Carson'
law - 14.00 Dynasty - 14.45 Clip
club - 15.00 Top Gun - 17.00 De
kinderacademie - 18.05 Mimi -
19.00 Nieuws - 19.30 Familie
raad - 20.00 Gaston en Leo -
20.30 Luc - 2130 Ramona -
22.00 Nieuws - 22.15 De sport-
show - 23.15 Animals of Africa.
BRT 1
9.00 Samson - 10.00 Euchari
stieviering - 11 00 De zevende
dag- 12 45 Sportmiddag - 15 OO
1 voor iedereen - 17.30 De Edi
son tweeling - 18.05 Plons -
18.10 Merlina - 18.35 Meester,
hij begint weer - 19.00 De Cosby
show - 19.30 Nieuws - 19 45
Sportweekend - 20.30 Alfa - Pa
pa - Tango - 21 20 Tijd voor Koen
- 21.40 De Pré-historie: 1981 -
22.10 IQ. - 22.40 Vandaag -
23.05 Ziggurat - 23.35 Coda.
BRT 2
13.40 BK veldrijden.
8.00 Studio Trappelzak - 8.23
Gophers - 8.49 Het zakmes -9.10
Ko de Boswachter Show - 15.35
Wijnwereld -16.10 Hollands de
cor - 17.03 Disneyclub - 18.03
Boggle -18.33 Sportpanorama -
18.58 Land in zicht - 19 28 Gro
wing pains - 20.00 Nieuws -
20 25 Stakeout - 22.25 Karei -
23.13 Kojak, the price ofjustice.
NED 2
15.15 Impact -16.14 De avontu
ren van Teddy Ruxpin -16 42 De
kleine wijzer - 17 07 Het meisje
uit het jaar 3000 - 17.32 Man
over de vloer - 18.19 Vroege vo
gels - 18.56 Lingo - 19.20 Jules
Unlimited - 19.51 The Flying
Doctors - 20.39 Zeg 'ns AAA -
21 06 Op leven en dood - 21.56
Achter het nieuws - 22.28 Twee
voor twaalf - 23 10 Het Dame
Edna spektakel - 2350 Alien Na
tion.
RTBF 1
NED 1
13.00 Nieuws - 14.40 Wijnwe
reld- 15.05 Waar blijf je anders?
- 15.35 Spoorloos - 16.07 Her
sens op hol - 17.00 Kiekeboe -
17.10 Oren van je kop -17 .20 De
zusters Kokkel - 18.00 Boggle -
18.25 Nummer 28 - 18.35 Dag
boek van een gezondheidsfreak
-19.00Perfect Strangers-19.25
Waku waku - 20.00 Nieuws -
20.12 Spoorloos - 21.10 Brand
punt - 21.50 Inspecteur Dal-
gliesh - 22.40 Kruispunt.
NED 2
10.00 Ochtendprogramma's
13.10 Objectif Europe - 13.45
Trois chambres a Manhattan -
15.30 Ecran témoin - 16.50
Grand écran-17.55 Félix-18.25
Gourmandises - 19.30 Nieuws -
20 05 Le jardin extraordinaire -
20.45 La fureur sauvage - 22.25
Contacts - 22.30 Match 1
RTL
7.30 Series - 11.30 10 qu'o:
me - 12.25 Moteurs - 13.00
Nieuws - 13.30 I comme - 14.05
Sanctuaires sauvages - 14.25
Brigade de nuit -15 15 Magnum
- 16 05 Larry et Balki - 16.30
Flash - 19.00 Nieuws - 19 30
Coup de dés - 20.10 Un flic dans
la mafia - 21.15 Navarro - 22.55
Les superstars du catch.
TF 1
6.00Ochtendtelevisie-14 lOLa
une est a vous -17.15 Video gag
17 45 30 Millions d'amis - 18.20
Une familie en or -18.45 Mare et
Sophie -19.15 La roue de la for
tune - 20.00 Nieuws - 20.30 Ta-
pis vert - 20.45 Sébastien c'est
fouü - 22.35 Ushuaia- 23.45 For
mule sport - 1 25 TFl Nuit.
A 2
7.00 Ochtend-TV -13.00 Nieuws
-13 20 Objectif économie -13 55
Animalia - 14 45 Sports passion
-15.15Tiercé-15.30 Sports pas
sions -17.25 Une beauté fatale -
18 55 Le journal olympique -
19.00 Dessinez c'est gagné -
19.20 Sylvie et compagnie -
19.50 3 minutes pour faire lire -
20.00 Nieuws - 20.50 Lanuit des
héros - 22.30 Double jeu - 23.45
Un juge, un flic -1.15 Médecins
de nuit.
ARD
9,00 Ochtendprogramma's -
10.50 Skiën - 13.05 Europama-
gazin - 13.30 Nachbarn - 14 15
Leinenlos-Wirsaufenab-15 40
Cartoons im Ersten - 15 45 Ers-
tens - 16.00 Disney club - 17 23
Hier und heute - 18.07 Sport-
schau -19.00 Markt - 19 30 Ver
stellen Sie Spafl? - 20.15 Der Ruf
des Adlers - 22.10 Das Wort zum
Sonntag - 22.15 Alle Achtung -
23.30 Die Anwaltin - 1.08 Die
Tataren.
ZDF
8.00 Voormiddagprogramma's -
13 05 DieseWoche-13 30 'Kiek
mol wedder in' - 14.15 FM -
15 00 Wenn du mich fragst -
15.25 Charlie Brown und Snoo
py - 15.45 Lucky Luke - 17.05
Landerspiegel - 17.45 bittet
zu Ti8ch - 17.55 Die fliegenden
Arzte-19.00 Nieuws -19 20Mit
Herz und Schnauze - 20.15
Nimm dir Zeit - 22.00 Nieuws -
22 15 Das aktuelle Sport-Studio
- 23 35 SOKO 5113 - 0.30 Die
Haut des Anderen
9.00 De grote dikke beer vertelt
- 9.30 Purno de Purno - 9.45 Hoe
zit dat en waarom? - 10.05 Poot
jes - 10.20 Smeerkees - 10.30
Zakken - 11.00 Muziek op zon
dag - 12.00 Tros voetbal plus -
12.45 De Vara Matinee - 18.05
Paul Haenen vijf over zes - 18 35
Jongens van de Witt - 19.00 The
Wonder Years - 19 25 Onrust' -
20.10 Lava - 20.42 Van Dis in de
IJsbreker - 21.32 Let the blood
run free - 21.55 Havo, een klas
apart - 22.56 Song of the birds,
Pablo Casals.
RTBF 1
12 00 Faire le point - 13.00
Nieuws - 13.20 Viva Maria! -
15.15 Ces trains de nos amours -
16 15 Génies en herbe - 16 55
Noubanouba-17 25 Jeu des dic-
tionnaires - 18.00 Autovision -
18.30 Le week-end sportif
19.30 Nieuws - 20.05 Loterire -
21.15 Pas si bêtes - 21.25
L'affaire Howard Beach
RTL
7.30 Ochtendprogramma's
14 30 Cagney and Lacey - 15.25
Le gentleman d'Epsom - 17.0O
La familie Fontaine - 17.25
Atoukado - 18.20 La main a la
patte- 19 OONieuws- 19.30Din-
gue Hotel - 20.10 Dix qu'on aime
- 21.20 La colline des bottes -
23.10 Derrick.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.20
Hooker - 14.15 Rick Hunter -
15.10 Columbo - 16.55 Voetbal:
Auxerre-Bayern Münohen -
19.00 Sept sur sept - 20.00
Nieuws -20.40 Tapis vert - 20 45
Un pont trop long - 23.30 Les
films dans les salles - 23.35 La
brute - 0.25 TFl Nuit.
A 2
6.10 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.20 Dimanche Martin- 14.55
MacGyver - 15 50 Dimanche
Martin - 17.20 Un mot pour les
Jeux Olympiques - 17.30
L'équipe Cousteau - 18.25 Stade
2 - 19 30 Maguy - 20.00 Nieuws -
20.45 L'homme au pistolet d'or -
22.55 Bouillon de culture - 23.50
Roule .routier-1 40L'heurede
vérité.
ARD
8.35 Ochtendprogramma's -
11.00 Wereldbeker skiën-12.00
Middagmagazines - 13.15 Mu-
sikstreifizüge - 13 45
Jeugdprogramma's - 15 05
ARD-Sport extra - 17 00 ARD
Ratgeber - 17.30 Laudate -
18.05 Wir über uns - 18.10
Sportschau - 18.40 Lindenstra-
6e - 19.10 Weltspiegel - 20.00
Nieuws-20 15 Freiwurf-22.05
Titel, Thesen, Temperamente -
22.35 Tagesthemen - 22.50 Ber
liner Nachtschw&rmer - 23 35
Die besten Jahre.
ZDF
9.15 Zur Zeit - 9.30 Eucharistie
viering - 10.15 Matinee - 12 00
Das Sonntagskonzert - 12.47
Wir stellen uns - 13.15 Damals -
13.30 Jeugdprogramma's -
14.45 Umwelt - 15 15 Trainer
des Jahres - 16.50 Aktion 240 -
17 10 ZDF Sport extra - 18 15
Mona Lisa - 19.10 Bonn direkt -
19.30 20 Jahre Tele-Zoo - 20 15
Diese Drombuschs - 22.00 Die
Welt der Jahrhundertmitte -
22.30 Giuseppe Sinopolis -
23.30 Daisy Miller
VTM
15.00 Nieuwsflash -15.05 Taxi -
15.30 Dallas - 16.20 Santa Bar
bara - 16.45 Clip club - 17.00
Mickey and Donald - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19 00
Nieuws - 19.30 Rad van fortuin -
20 00 De kotmadam - 20.30
MacGyver - 21.30 De vraag van
1.000.000 - 22.00 Nieuws -
22.15 Star - 23.00 Hattrick.
BRT 1
14.30 School-tv - 15.00 Bouw
stenen v.d. chemie - 16 00
Slightly honorable - 17.30 Mooi
en meedogenloos - 18.00 Tik tak
- Plons -18.10 Bassie en Adriaan
en de verdwenen kroon - 18.35
Top score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Zeg 'ns AAA -
20.25 Tien voor taal - 21 05 Ta-
namera - 21.55 Op de koop toe -
22.25 Vandaag - 22.50 Uitzen
ding door derden.
BRT 2
18.55 Nieuws -19.00 School-tv -
19.30 Het Capitool - 19.53 Ben
ny Hill - 20 00 Uitz. door derden
- 21.00 ABC-auto - 22.00 Klein
duiveltje.
NED 1
13.00 Nieuws - 15 OODokument
- 15.30 Waar blijf je anders -
16.05 Tom en Jerry - 16.21 Ser
vice Salon - 17.32 Winnie de
Pooh - 18.00 Boggle - 18.28
Sport op 1 - 18.53 Toerismee' -
19.22 De roze panter - 19.29 Ha,
die pa! - 20.00 Nieuws - 20 25
Ted's Familiespelshow - 21.29
Hier en nu - 22.07 Einstein -
22.41 Boek in waterland - 23 21
Miniatuur
VTM
15.00 Nieuws - 15.05 Taxi -
15.30 Dallas - 16.20 Santa Bar
bara - 16.45 Clip club - 17.00
Mickey and Donald - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19.00
Nieuws -19.30 Rad van fortuin -
20.00 Bompa IV - 20.30 Medisch
Centrum West - 21.30 Blanco -
22.00 Nieuws - 22.15 Telefacts -
23.00 Odd Couple.
BRT 1
14.30 School-tv - 15.00 Neder
lands - 15 45 Grofie Freiheit Nr.
7 - 17.30 Mooi en meedogenloos
- 18.05 Liegebeest - 18.20 Het
station - 18.35 Top score - 19.03
Buren - 19.30 Nieuws - 20.00 De
drie wijzen - 20.35 Zonder we
ten? - 21.55 NV De Wereld -
22.25 Vandaag - 22 .50 De jaren
van vreugde en verdriet: 1940-
1960.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19,40
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20 00 Uitzending door derden -
20.30 National Geographic -
22.00 Young Katarina.
NED 1
NED 2
15.25 The big valley- 16.10San-
ta Barbara - 16.55 Explorer -
17.45 Veronica sport - 17.50
Bouli - 18 00 Nieuws - 18 15
Countdown Special: Genesis -
18.40 Countdown - 19.20 Vero
nica sport - 19.50 Married with
Children - 20.20 Die 2 speciaal -
20.50 Nieuwslijn - 2 1.15 Traffik
- 23.00 Berg; - 23.40 De Neder
landse kermis pornoshow: Petit
populair.
RTBF 1
12.10 Forem - 12.25 La fête k
maison - 13.00 Nieuws - 13 35
La nef des fous - 16.55 Télétou-
risme- 16.30 Autovision - 17.00
Nouba nouba - 17 25 Duo
d'enfer - 18.25 La fête a la
son - 19 00 Ce soir - 19.30
Nieuws - 20.05 Tucker: l'homme
et son rève.
RTL
12 00 Ma sorcière bien-aimée -
12 30 Top models - 13.00
Nieuws - 13.30 Series - 15.00
Trop jeune pour toi - 16.40 Su
per 30 propositions - 17.00 Ma
sorcière bien-aimée - 17.30
E.N.G. - 18.25 Madame est ser-
vie - 19 00 Nieuws - 19.30 Coup
de dés - 20.10 La bataille de Mid
way - 22.20 Eurofoot - 23.00
Nieuws - 23.15 Les pétroleuses -
0.45 Sanctuaires sauvages.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.35
Les feux de l'amour - 14 30 Cöte
Ouest - 15.25 La clinique de la
forèt noire - 16.10 Riviera -
16 40 Club Dorothée - 17.35 21
Jump Street - 18 25 Une familie
en or - 18.50 Santa Barbara -
19.20 La roue de la fortune -
20 00 Nieuws - 20.45 Stars 90 -
22 40 Combien 9a coüte - 23.45
Voetbal.
A 2
6.05 Ochtend-TV- 13.00 Nieuws
- 13.40 Félicie est lè - 15.00 La
chance aux chansons - 16.05
Des chiffres et des lettres-16.25
Vos droits au quotidien - 16.40
Giga - 18.00 MacGyver - 19.00
Question de charme - 19.30 Ca
méra indiscrète - 20.00 Nieuws -
20 50 Bonne chance Frenchie -
22.35 Le fantóme du paradis -
0.35 Nachtuitzendingen.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.35 Middagmagazines - 14.02
Kinderprogramma's - 15.03 lm
Dienste des Königs -16.30 Voor
avondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 Die Goldene 1 -
21.00 Monitor - 21.45 Miami Vi
ce - 22.30 Tagesthemen - 23.00
Hundert Meisterwerke - 23.10
Was würde Jesus dazu sagen?
ZDF
13.45 Die Ewoks - 14.10 Peter
Ustinovs RuBland - 14.55 Die
Abenteuer des braven Soldaten
Schwejk - 16.03 Black Beauty -
16 30 Querkopf - 17.00 Voor
avondprogramma's - 17.40 E in
Fall für zwei - 19.00 Nieuws -
19 20 Diese Drombuschs - 2100
Au8landsjournal - 22.15 Explo-
dierte Traume - 23 45 Dennis
Hopper. Einmal Holle und zu-
rück.
10.05 Vrouw zijn - 10.55 TV-
Fruitmand - 11.15 Een wereld
van verschil - 16.08 Het kleine
huis op de prairie - 17.00 Kin
derkrant - 17.30 Tijdsein 1 -
18.10 De kleine prinses - 18.35
Blackout - 19.03 Op weg naar
Avonlea - 19.52 Even voor ach
ten - 20.00 Nieuws - 20.23 Over
leven in de natuur - 21.50 Erfe
nis van een mafialeider - 22.41
Antenne: op de drempel van het
leven - 23.20 Toren van Babel
NED 2
17.05 Bobobops - 17.31 Kaktus
show - 18.00 Nieuws - 18 16
Dubbeldekkers - 18 41 Daar ko
men de schutters - 19 15 Lingo
19.39 De baas in huis - 20 05
Tommy Cooper - 20.32 Doet ie 't
of doet ie 't niet? - 21 50 Achter
het nieuws - 22.22 Golden girls -
22.47 Met Witteman - 23.33 Mu
seumschatten.
RTBF 1
12.10 Forem - 12 25 La fête A la
maison - 13 00 Nieuws - 13 35
Les amants du tage - 15.05 Le
jardin extraordinaire -15 .35 Gé-
nies en herbe -16.15 Video-clips
-16.30 Nouba nouba-17.25 Duo
d'enfer - 18.25 La fête la mai
son - 19.00 Ce soir - 19 30
Nieuws - 20 05 Double sept -
21.30 Inédits - 22.30 Noms de
Dieux.
RTL
12 00 Ma sorcière bien-aimée -
12.30 Top models - 12.50 1. 2. 3,
j'ai gagné -13.00 Nieuws - 13.30
Series - 15.00 Les Arnaud -
16.30 Tekenfilm - 16.40 Super
30 - 17.30 E.N.G. - 18.25 Mada
me est servie - 19.00 Nieuws -
19.30 Coup de dés - 20.10 A tout
coeur - 22 20 Un train dans la
nuit.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie -12,30 Le
justeprix-13 OONieuws -13.35
Les feux de l'amour -14.30 Cöte
Ouest - 15.25 La clinique de la
forèt noire - 16.10 Rivièra -
16 40 Club Dorothée - 17.35 21
Jump Street - 18 25 Une familie
en or - 18.50 Santa Barbara -
19.20 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.40Tapis vert -
20.50 Les morfalous - 22.30 Ciel
mon mardi - 0.20 Voetbal.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.30 Un mot pour les Jeux
Olympiques - 13.40 Piotr le Let
ton - 15.15 Tiercé - 15.25 La
chance aux chansons - 16.20
Des chiffres et des lettres-16.45
Vos droits au quotidien - 16.55
Giga - 18.05 MacGyver - 19.00
Question de charme - 19.30 Ca
méra indiscrète - 20.00 Nieuws -
20 50 Le corniaud - 22 45 La
25ème heure.
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
12 45 Middagmagazines -. 14.02
Kinderprogramma's - 15.30
Starke Stücke - 16.00 Voor-
avondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 Peter Strohm -
21.05 Mr. Bean - 21.30 Die Ra-
che der Prinzen - 22,00 Die Bas-
tarde - 22.30 Tagesthemen -
23 00 Boulevard Bio - 0 00 Mag-
ZDF
13 45 Die EwoKs - 14,10 Trilo
gie der vergaifgen Traume -
14.40 Ganz persönlich - 15.10
Die Pyramide - 16.03 Black Be
auty - 16.35 Die Railers - 17.00
Vooravondmagazines - 17 45
Unser Lehrer Doktor Specht -
19 OONieuws - 19.20 Regina auf
den Stufen - 20.20 Kennzeiclien
D - 20.55 Der Millionenerbe -
22.15 Warum ist Eugen Drewer-
mann gefahrlich? - 23.00
Schmetterlingsschatten.
Woensdag 15 januari
VTM
BRT 1
15.55 Schoolslag - 16.30 Sam
son - 17.30 Mooi meedogen
loos - 18.00 Tik tak - 18.05 Plons
- 18.10 De Snorkels - 18.35 Top
score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Tatort - 21 30
Married with Children - 21 55
Alle 5 - 22.25 Vandaag - 22 50
Gewoon Toon.
BRT 2
19 00 Vak-werk - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.OO
Sportavond.
ned 1
16.07 Tom Jerry -16.20 Servi
ce salon - 17.30 Klasse - 17.40
Giro- en bankloterij - 18.00 Bog
gle- 18.30 Spaanse peper-19.00
Woensdagavond met Van Willi-
genburg - 20.00 Nieuws - 20.28
Biloxi Blues - 22.20 Megabrein -
23.00 Brandpunt politiek café .-
23.35 Mancuso FBI.
ned 2
14.15 Come fly with me - 16.05
Stopwatch - 16.30 Bekijk het
maar - 17.12 Santa Barbara -
18.00 Nieuws - 18.20 Popformu
le plus - 19.00 Dierenmanieren -
19 35 Winnen of wegwezen -
20.15 Love letters - 21 45 Tros
Aktua - 22.15 Binnenlandse Za
ken - 22.45 Ojevaarsjo - 23.28
Top cops - 0.15 Classiclip.
RTBF 1
12.10 Forem - 12 25 La fête k la
maison - 13,OO Nieuws - 13.35
Comment tuer votre femme -
15.25 Inédits- 16.25 Video-clips
-16.30 Nouba nouba- 17.25 Duo
d'enfer - 18.25 La fête a la mai
son - 19.00 Ce soir - 19.3<
Nieuws - 20.05 Au nom de la loi
21.15 Seul face au crime - 22.50
Coup de film - 23.35 Le cceur et
l'esprit
RTL
11.301 comme-12.00 Masorciè-
re bien-aimée - 12.30 Top mo
dels - 13.30 A coeur ouvert -
14.00 Après-midi Disney - 15.40
Les deux font la paire - 16.30
Happy days - 16.55 Super 30 -
17.00 Ma sorcière bien-aimée -
17.30 E.N.G. - 18.25 Madame
est servie - 19 OONieuws - 19.30
Coup de dés - 20.10 La Boum -
21.55 Pour le meilleur et pour le
vivre - 23.10 La sorcière.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.40
Commissaire Moulin Police Ju-
diciaire - 15 15 Club Dorothée -
17.30 21 Jump Street - 18.20
Une familie en or - 18 50 Santa
Barbara - 19.15 La roue de la
fortune - 20.00 Nieuws - 20.40
Tapis vert - 20.50 Sacrée soirée -
22.45 Le point sur la table - 0.05
Télévitrine - 0.35 Voetbal
A 2
14.00 Super 50 - 15.00 Nieuws -
15.05 Taxi - 15.30 Dallas - 16.20
Clip club - 16.30 Kinderclub -
17.00 Schuif af - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers letters -
18 30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Dierenplezier - 20 30 Commis
saris Roos - 21.30 Empty Nest -
22.00 Nieuws - 22.15 De laatste
getuigen - 23.10 Hill Street
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.40 Opération terre - 15.05
Les deux font la paire - 15 55
Chiffres et lettres - 16.20 Giga -
18.10 MacGyver - 19.05 Ques
tion de charme - 19 35 Caméra
indiscrète - 20.00 Nieuws -
20.50 Félipe a les yeux bleus -
22.30 Parole de chaine - 23.20
Musique au coeur - 1.05 Caméra
indiscrète.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.35 Middagmagazines - 14,02
Kinderprogramma's - 16,00
wooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 ARD-Brenn-
iunkt-2 l.OO Der Ruf des Adlers
- 22.30 Tagesthemen - 23 00
Nachschlag- 23 05 Reinheit des
Herzens
ZDF
Donderdag 16 januari
VTM
15.00 Nieuwsflash - 15.05 Taxi -
15.30 Dallas - 16.20 Santa Bar
bara - 16 45 Clip club - 17.00
Mickey and Donald - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18 30 Familie - 19.00
Nieuws - 19.30 Rad van fortuin -
20.00 Tien om te zien - 21.00
Beverly Hills 90210 - 22.00
Nieuws - 22.15 Jambers - 23.00
Miami Vice.
BRT 1
14.30 School-tv - 15.00 Bouw
stenen v.d. chemie - 16.00 The
Big Wheel - 17.30 Mooi en mee
dogenloos - 18.10 Draaimolen -
18.20 Prikballon - 18.35 Top
score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Schwarzwaldkli-
nik - 20.45 Het huis van wan
trouwen - 21.25 Panorama -
22.25 Vandaag - 22.50 Uitzen
ding door derden.
13.45 Die Jüdin von Toledo -
16.03 Black Beauty - 16.30 Kar-
funkel - 17.00 Vooravondmaga
zines - 17.40 Hotel Paradies -
19 00 Nieuws - 19.20 Miss Mar-
ple. 16 Uhr 50 AB Paddington -
20.45 Doppelpunkt - 22.15
Deutschland Journal - 23 00
Derrick - 0.00 Mein lieber John.
BRT 2
18 55 Nieuws - 19.00 Schoolte
levisie - 19.30 Het Capitool -
19.53 Benny Hill - 20.00 De
nieuwsjongens - 20.30 Tekens -
21.30 Nieuws - 22.00 Première
Film Video - 22.30 Plenty.
ned 1
WMMSSk.
Vrijdag 17 januari
VTM
15.00 Nieuws - 15.05 Taxi -
15.30 Dallas - 16.20 Santa Bar
bara - 16.45 Clip club - 17.00
Mickey and Donald - 17.30 Ho
me and away - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Wies Andersen show - 21.00 A
good sport - 22.55 New Mike
Hammer.
BRT 1
14 30 School-tv - 15.00 Neder
lands - 16.00 Macht van de me
dia - 17.30 Mooi en meedogen
loos- 18.05 Postbus X- 18.30 TV
1 - Top 30 - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Sledge Hammer -
20.25 De sleutels van het Fort
Boyard - 21.30 Matlock - 22.25
Vandaag - 22.50 The Free
Frenchman - 23.35 Coda.
BRT 2
18.55 Nieuws - 19.00 School-tv -
19.30 Het Capitool - 19.53 Ben
ny Hill - 20.00 Vlaanderen va
kantieland - 20.35 Kijk uit! -
20.40 Ten huize van... - 21.30
Nieuws - 22.00 Affiche - 22.30
Concert.
16.05 Tom Jerry- 16.20Servi-
ce salon - 17.28 Wordt vervolgd -
17.58 Boggle - 18.23 Forza! -
18.52 De uitdaging - 20.00
Nieuws - 20.25 Opsporing ver
zocht - 21.18 Televizier - 22.00
Hoe voelen we ons vandaag? -
22 30 Paradijsvogels - 22.55
Hollands decor - 23.05 Opium.
ned 2
NED 1
16.05 Tom Jerry - 16.21 Servi
ce salon - 17.30 Ereprijs 17 -
18.00 Boggle - 18.28 Ja, natuur
lijk extra - 18.56 Pink panther -
19.04 Different world - 19.29
Cosby show - 20.00 Nieuws -
20.25 Voyage of Terror - 22.00
Cheers - 22.27 Claude Monet -
23.04 Hercule Poirot - 23.51 Mi
niatuur.
ned 2
15.30 After school special
16.15 Santa Barbara-17.00 Zor-
ro-17.25 Star Street -17.40 Ve-
ronicasport-17.50 Bouli- 18.00
Nieuws - 18.15 B O O S. - 18.45
Top 40 - 19.20 Veronica Film
Video - 19.50 Veronica Award -
21.05 Nieuwslijn - 21.35 In de
Vlaamsche Pot - 22.05 Kans voor
een kind - 23.30 Stop de persen.
RTBF 1
12.10 Forem - 12.25 La fête a la
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
Rien ne sert de courir - 15.25
Noms de Dieux - 16.20 Video-
clips - 16.30 Nuuba nouba -
17.25 Duo d'enfer- 18.25 Lafête
a la maison - 19 00 Ce soir
19.30 Nieuws - 20.10 Autant sa
voir - 20 40 La force du destin
23.05 Grand écran.
RTL
11.30 La main a la patte - 12.00
Ma sorcière bien-aimée - 12.30
Top models - 12.50 1. 2, 3. c'est
gagné - 13.00 Nieuws - 13.30
Series - 15.00 David et David -
16.45 Super 30 propositions -
17.30 E.N.G. - 18.25 Madame
est servie - 19.00Nieuws-20.10
Mort a l'arrivée - 21.50 Enquête
- 22.35 En pays ennemi
tf 1
6.00 Ochtend-tv -13.35 Les feux
de l'amour - 14.30 Cöte ouest -
15.25 La clinique de la fóret noi
re - 16 10 Riviera - 16.40 Club
Dorothée -17.3021 Jump Street
- 18.20 Une familie en or - 18 50
Santa Barbara -19.15 La roue de
la fortune - 20.00 Nieuws - 20 40
Tapis vert - 20.50 Commissaire
Moulin, police judiciaire - 22.25
Ex libris - 23.35 Debat - 23.55
Voetbal.
A 2
13.00 Nieuws - 13.40 Commis
saire Maigret - 15.15 Tiercé -
15.25 La chance aux chansons -
16.15 Nieuws - 16.20 Chiffres et
lettres - 16 40 Vos droits au quo
tidien - 16.55 Giga - 18.05 Mac
Gyver - 19 00 Question de char
me - 19 35 Camera indiscrète -
20.00 Nieuws - 20 50 Envoyé
spécial - 22.15 Le solitaire - 0.20
Merci et encore bravo
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.35 Middagmagazines - 14 02
Kinderprogramma's - 15.30
Bahnhöfe Europas - 16.00 Voor
avondprogramma's - 20.00
Nieuws 20.15 Kühl bis ins
Herz9 - 21.03 Die Manner vom
K3 - 22.30 Tagesthemen - 23.00
1937 - Kunst und Macht.
ZDF
13.45 Gefahrdete Paradiese -
14.15 Ouvertüren - 15.05 Unse-
re Hagenbecks - 16 00 Nieuws -
16.03 Black Beauty -16.25 Logo
- 16.35 Die Railers - 17.00 Voor
avondmagazines - 17.50 Ein
Heim für Tiere - 19.00 Nieuws -
19.20 Liebe auf den ersten Bliek
- 20.00 Expedition Königs-
fischer - 20.45 10 oder geh'n -
21.15 WISO - 22.15 Vom Elend
der Nutz-tiere - 23.30 Liebe Me-
lanie.
16.08 Muziek uit duizenden
16.55 Derrick - 18.00 Nieuws
18.20 De bal is rond - 18.58 The
Teenage Hero Turtles - 20.00 Op
goed geluk - 20.45 Medisch Cen
trum West - 21.45 Tros tv-show -
22 39 Crime Time - 23.20 De
aanslag op Gorbatsjov.
RTBF 1
12.10 Forem - 12.25 La fête a la
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
La bonne occase - 15 10 Au 1
de la loi - 16 10 Gourmandises -
16.25 Video-clips - 16.30 Nouba
nouba - 17.25 Duo d'enfer -
18.25 La fête la maison - 19.00
Ce soir - 19.30 Nieuws - 20.05
Jeunes solistes - 21.20 Polter
geist HI - 23 00 Vïdéothèque
RTL
11.20 Enquête - 12.00 Ma sor
cière bien-aimée - 12.30Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Se
ries - 15.00 Battements de cceur
- 16.45 Super 30- 17 00 Ma sor
cière bien-aimée - 17.30E.N.G -
18.25 Madame est servie - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Derrick - 21.15 Prince des
ténèbres - 22.55 Moteurs - 23.25
Nieuws - 23.40 Jack Killian,
l'homme au micro.
TF 1
6 00 Ochtend-TV - 13.35 Les
feux de l'amour - 14.30 Cöte
Ouest - 15.25 La clinique de la
forèt noire - 16.10 Riviera -
17.35 21 Jump Street - 18.25
Une familie en or - 18.50 Santa
Barbara - 19 20 La roue de la
fortune - 20 00 Nieuws - 20.40
Tapis vert - 20.45 Tous a la une -
22.35 Grands reportages - 23.35
Voetbal.
A 2
6 05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.40 Maigret en meublé -
15 05 La chance aux chansons -
16 05 Chiffres et lettres - 16.25
Vos droits au quotidien - 16.40
Giga - 18.05 MacGyver - 19.00
Question de charme - 19 .35 Ca
méra indiscrète - 20.00 Nieuws -
20 50 Jeux sans frontières -
22.05 Isabelle et Pierre Duche-
snay - 23.10 Les 39 marches -
1.05 A2-Nuit.
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
Sesamstraat - 14.30 Natur-
schutz zwischen Elbe und Ost-
see - 15.20 Auf dem Mond ist nie
los - 16.00 ARD-Sport -
17.00 Vooravondprogramma's -
20.00 Nieuws - 20 15 Der Ruf
des Adlers - 2 1 45 Gott und die
Welt - 22.30 Tagesthemen -
23 OO Die lieben Verwandten -
23 25 Sportschau - 23.50 Kom-
missar Maigret stellt eine Falie.
ZDF
13.45 Euro - 14 30 Carola Lam-
berti - Eine vom Zirkus - 16.05
Der Kurier der Kaiserin - 16.30
Pfiff - 16 55 Vooravondmagazi
nes -17.50 Die Simpsons -19.00
Nieuws - 19.20 Der Landarzt -
20.15 Derrick - 21 15 Die Repor
tage - 22.15 Mainz bleibt Mainz,
wie es singt und lacht - 23.15
Allem gegen die Mafia - 0.20 The
last Movie.