Oudegem kon leider ~Sombeke iniet afremmen Geen enkele winst S.K. Overmeres beste wedstrijd van het seizoen Noodploeg bezwijkt Valentino's Overmere in de pan gehakt De Voorpost - 10.11992 - 19 3de Provinciale-F kleur Lutterzele-Robur 3-2. Een gevaarlijk moment voor de Robur-muit. Wordt Lutterzele-Robur 3-2. Van Beveren (Lutterzele) schiet op doel maar daar links een catch-greep gedemonstreerd (vh) doelman Laureys redt (vh) Lutterzele-Robur 3-2. Alle hens aan dek bij Robur. Muysewinckel speelt de bal buiten (vh) eer4de Provinciale-F Een droevige voetbalnamiddag voor on ze streekploegen. Noch VK Hamme, RC Boonwijk, noch Opdorp konden enig winstpunt boeken. Voor V.K. Hamme begon het op FC Eksaarde nochtans hoopvol vermits Al- paerts al na vijf minuten raak trof. Na een evenwichtige eerste helft was na de her vatting Eksaarde wel de betere ploeg. Dit overwicht resulteerde in het laatste kwar tier in twee treffers langs De Vos en Van Loo. Opdorp werd in eigen huis te grazen genomen dor Wachtebeke De scheids rechter kwam niet opdagen en de oefen- meester van de bezoekende ploeg kreeg meteen de leiding van deze wedstrijd toegewezen. Aan de rust leidde zijn ploeg met 0-2 dankzij doelpunten van Stee- ckaert en De Vetter Tijdens de tweede periode kon Verdonck terugslaan tot 1-2, maar nadien zat de gelijkmaker er voor Opdorp niet meer in De match werd bovendien te bitsig betwist om volledig te kunnen bekoren. Leider Herleving Vrasene kende weinig problemen met RC Boonwijk dat slechts gedurende de eerste helft voor enig weerwerk kon zorgen. Op 7 minuten van de rust kegelde Verstraeten zijn opponent Verley omver en Rudy De Jonghe liet vanaf de strafschopstip de kans niet lig gen. Rond het uur presenteerde Stefan Calle een ideale voorzet aan Gunther Massagie (2-0) en in de slotminuten leg de Van Doninck de 3-0 eindcijfers vast Boonwijk woog werkelijk iets te licht om Vrasene serieus te kunnen bedreigen BAD Oudegem kon leider Sombeke tijdens de toch wel pech voor Sint-Gillis. °-k. eerste helft tamelijk goed onder kontrole Qp SK Grembergen was Kallo tijdens de or de houden. De bezoekers werden echter eerste helft beslist de betere ploeg en b*7®* heelwat gevaarlijker na de kampwisse- kwam niet onverdiend aan de leiding 39en ling, maar kwamen slechts op voor- langs Heyrman. Nadien moest doelman nan<*\sprong na een geluksdoelpunt van Tem- q6 Bruyn beroep doen op al zijn talent om merman, wiens schot vie een paar verde- nog verdere pogingen van de bezoekers 1 digers in het doel binnendwarrelde. In het te pareren. Onmiddellijk na de rust kwam 'fi"n9 laatste kwartier maakte Baeyens een fout Grembergen weer langszij. Na een hoek in de strafschopzone en De Malssche liet schop langs Mertens kon Baetens na een 'n op de kans niet liggen om de 0-2 eindcijfers geharrewar de bal binnenduwen. De /yn er vast te leggen Pascal Van der Jeugt thuisploeg had nadien nog een dosis 1n de kreeg naar het einde toe nog een rode geluk toen verdediger Dierickx een terug- JCen- kaart onder de neus geduwd. speelbal tegen de eigen doelstaak zond Het derby tussen Appels en Sint-Gil- opstal had het tegen Straatje Stekene lis-Dendermonde werd een spannende tijdens het eerste halfuur beslist niet bedoening. De bezoekers etaleerden een breed en had geluk toen de plaatselijke sterke eerste helft maar zonder veel doel- spitsen een drietal open kansen niet kon gevaar. Na de rust (0-0) kon op de 65' den verzilveren. Rond het half uur stond BAD] Pascal De Man met een raak afstands- Opstal plots met 0-1 aan de leiding toen schot de bezoekers op voorsprong bren- uit een voorzet van Muysewinckel de gen Bij de thuisploeg werden daarop attentvolle De Smedt kon afronden. Tij- Deferrere en Van Cauter tussen de lijnen dens de tweede helft werd Engelbinck gebracht. Die wissel kende sukses, ver- foutief gestopt in de zone van de waar- mits Deferrere al na twee minuten het heid en Muysewinckel trapte een straf- gelijkstellend doelpunt lukte. De Mey zou schop hard binnen. Nadien schoot Muy- tenslotte aan de basis liggen van een sewinckel nog ee,n tweede strafschop nipte en onverwachte 2-1 zege. Zijn vrije tegen de deklat. Toen waren de prijzen trap werd door bezoeker Putteman in echter al gedeeld, eigen doel gedeponeerd. Uiteindelijk dan DAB I Appels-St.Gillis 2-1. Christiaens wint dit kopduel (vh) be- rerd e op racti 3den leest isde onde wer\.i g die arte bei weel i ar n De S*»3H VALENTINO'S OVERMERE op bezoek bij SK Kalken werd er eenvoudigweg weggeblazen. V. Overmere kon slechts gedurende de eerste helft nog enigszins gelijke tred houden, profiterend van het windvoordeel, maar na de rust ging de plaatselijke scoringsmachine op volle toeren draaien. De bezoekende doelman kreeg niet minder dan zeven goals te incasseren. De Smet, met een zuivere hattrick, was de topschutter in het plaat selijke kamp. Dat het gedurende deze wedstrijd niet allemaal zuiver op de graat was, kan onderschreven worden door het feit dat scheidsrechter Naudts drie rode kaarten trok; twee voor de bezoe kers en één voor Kalken. In het kamp van V. Overmere was men na de match kort met volgend kommentaar: "Bij Kalken lukte deze keer alles, bij ons helemaal niets". De Valentino's verkeerden zon dag II. duidelijk in een off-day. FC WIEZE gaf in eigen vesting een punt prijs tegen Kwatrecht. De bezoekers kon den van een sterke wind profiteren om de thuisploeg in twee minuten tijds langs Clarebout en Van der Sijpt op een 0-2 achterstand te plaatsen. Na de rust wa ren de rollen omgekeerd en wisten Sic- card en Rogiers orde op zaken te stellen. Er zat zelfs nog meer in voor Wieze. Rogiers en Heyvaert konden echter de late kansen niet verzilveren. Ook SCHOONAARDE bracht er op Gij- zenzele, dan toch één van de zwakkere broertjes uit de reeks, weinig van terecht. Het bleef bij een 0-0 brilscore. In deze weinig aantrekkelijke wedstrijd kreeg Ju- ventus nog de beste kansen. De vuur monden stonden echter deze keer niet in de goede richting. BAD Lutterzele-Robur 3-2. Eddy Van Keer (Lutterzele) gaat voorbij Fons Vercauteren maar zal overschieten (vh) Minivoetbal 3de Provinciale-C S.K. Overmere versloeg FC Oostakker met 2-0 en presenteerde de beste wed strijd van het seizoen totnogtoe. In de eerste helft kregen Berkens, Onselaere en De Roover al enkele mooie kansen. De thuisploeg was vooral na de kampwisse ling efficiënt. Eerst lukte Snoeck een strafschop na een fout op Sergeant en nadien prikte Berkens de geruststellende tweede treffer op het scorebord. In een woelig wedstrijdeinde werden Onselaere (Overmere) en de bezoekers Van Hassel, Wittewrongel en Goethals nog uitgeslo ten. Berlare presenteerde een uitstekende wedstrijd tegen Zaffelare met doelpunten langs De Ridder, Spaerkeer (strafschop) en Gino Raemdonck. De scheidsrechter was een strenge heer met als resultaat; drie keer rood en vier keer geel. Wichelen en Serskamp deelden broe derlijk de punten. Wichelen, dat niet min der dan zes basisspelers moest missen om diverse redenen, was het meest too naangevend in de eerste helft. Guido De Winter scoorde de openingstreffer na een slippertje van doelman Uyttersprot, maar die herpakte zich later met enkele schitterende saves. Na de rust was Sers kamp baas over de situatie maar moest tot de laatste minuut op de gelijkmaker langs Geeroms wachten Schellebelle werd op Lochristi de laan uitgestuurd met 5-1Dat is volgens inge wijden een té zware afstraffing. Schelle belle kon veldheer Guy Roggeman niet aan banden leggen en meteen was ook de score-machine van de begoniaploeg niet te stuiten. Bij Schellebelle kon De Schutter het eerreddend doelpunt sco ren. Heikant Zele zat verleden week in de puree nadat oefenmeester Frangois Pfaff plots zijn ontslag indiende. Achter de schermen vernamen we dat een konflikt was gerezen met enkele spelers. Voorlo pig hebben Jaak Steeman, hulptrainer Omer Pfaff en Willy Driegghe de spor tieve leiding op zich genomen. In ieder geval geraakte FC Oordegem niet verder dan een 1-1 gelijkspel dankzij het betere voetbal in de tweede helft en een doel punt van Derweduwen. Gijzegem verspeelde in eigen huis een puntje tegen Edeboys. Aan de rust hin gen de bordjes in evenwicht na doelpun ten via Creve, Verleyen, De Scheemaec- ker en Goossens. Verleyen bracht Gijze gem in de tweede helft op voorsprong maar een strafschop naar het einde van de wedstrijd toe, bracht de balans weer in evenwicht. In de wedstrijd tegen Sint-Kruis kende Laarne zijn beste periode tijdens de tweede helft. De kasteeljongens botsten echter toen op een uitstekende doelman Van Hooteghem, met als eindresultaat een 0-0 op het scorebord. BAD KA Aalst 7 Goalgetters 3 Goalgetters moest met een noodploeg naar Aalst. Benevens doelman-kapitein Bertin en Ze- rouali trad men aan met veteraan Rudy Abbeel, reservedoelman De Waegeneer en coach Frangois Meersman. Er was voor de wedstrijd nog enige discussie doordat beide ploegen dezelfde uitrus ting aan hadden. De scheidsrechter be sliste de wedstrijd niet te starten (0-5 bezoekers), doch de Goalgetters waren akkoord dat Aalst met trainingsvesten speelde. Lebbeke startte met dé idee "allen voor mekaar" en het lukte nog ook want na 5 minuten stond men 0-2 voor. Aalst scoorde tegen na dekkingsfout doch Lebbeke bleef de betere en het werd 1-3. Doelman Bertin kreeg weinig werk en vooraan was Zerouali ongrijp baar. Op slag van rust dan toch 2-3 zodat de 2de helft veel beloofde Goalgetters ging nog 5 minuten voluit (enkele kansen), doch dan brak de veer (vermoeidheid) en bij een 3-3 stand be gonnen de gaten te vallen wat de stand uiteindelijk op 7-3 bracht. Vermelden we nog dat Rudy Abbeel een beresterke par tij speelde en Meersman met De Wae geneer bergen werk vezetten. Goalgetters: Bertin Gino, Zerouali Ye- hia, Abbeel Rudy, Meersman Frangois, De Waegeneer Marco. Beker van België 1/32e finales Goalgetters 4 Argenta Berlare 4 (penalty's 1-2) Beide ploegen begonnen aftastend aan de wedstrijd. Goalgetters kreeg de eerste kansen waarvan Jan Van Nuffel er een afwerkte. Argenta speelde goed mee, doch alweer Van Nuffel legde de 2-0 in doel. Argenta kreeg meer vat op de wedstrijd doch doelman Bertin voorkwam erger. Het was dan ook spijtig dat de muur openging op vrijschop en de 2-1 rust stand werd gescoord. De 2de helft begon Goalgetters weer goed en scoorde 3-1. Toen doelman Bertin, Zerouali bediende met een geme ten uitworp, diende Yehia maar in te tikken: 4-1 Berlare kreeg nu meerdere kansen en Goalgetters had de fout te blijven aanvallen. Op enkele minuten voor affluiten scoorde Argenta 2x op vrijschop (Lebbeekse muur niet op de plaats waar doelman aanwees). Toen Goalgetters nog eens op de lat en binnen kant paal besloot, kon Argenta de laatste seconde gelijkstellen: 4-4. In de straf- schoppenthriller scoorde alleen Van Nuf fel en misten Kockelbergh en kapitein Goossens. Goalgetters: Bertin Gino, Zerouali Ye hia, Goossens Dirk, Van Nuffel Jan, Van Bosbeke Eddy, Kockelbergh Frangois. Appels-St.Gillis 2-1. Teirlinck van Appels rukt alleen naar doel op maar de bezoekende doelman zal redden (vh) Appels-St.Gillis 2-1. Ook bij deze voorzet kwam Appels dichtbij een doelpunt (vh) 4de provinciale

De Voorpost | 1992 | | pagina 19