Speler met toeschouwer in de clinch M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal - J4 1.1992 De Voorpost In de tweede afdeling van zaterdag deed er zich in de wedstrijd tussen N. Hofstade-R. Lantaarn een spijtig incident voor toen een lokale sup porter, die nochtans achter de om- diend gelijkspel tegen Dressel. Animalia moest de punten delen met het bezoekende Saf en Pie Boys had aan een strafschopdoel- punt van C. Valckenborgh genoeg heining stond, bezoeker Walter om de kleine zege tegen De Zwaan Bracke, die net wou inwerpen, een thuis te houden. WTTA verloor op forse duw in de rug gaf echter zon- eigen veld met een forfaitscore van der de bedoeling te kwetsen. De Half Maantje, speler nam dit niet en duwde ferm in de zondagafdeling kende Sun- terug met alle gevolgen vandien. set na lange tijd nog eens sukses. Deze speler is helaas niet aan zijn Het won nipt maar verdiend van het proefstuk toe en werd in het verte- bezoekende Park. Sportkring, dat den meermaals op het matje ge- in het verleden al heelwat miserie roepen door het strafkomitee, wat meemaakte met het Brabantse Po- hem ook deze keer te ebrut zal reistampers, verging het deze keer vallen want Scheidsrechter Van niet beter. Hoewel de wedstrijd Caelenbergh bedacht hem ook dit sportief verliep, dankzij een goede keer terecht meteen rode kaart. De ref Stalpaert, werd het weer een heibel die daarop volgde werd het teleurstellende nederlaag. Hoewel sein voorde man in hetzwartom de Koszen versterkt aan de aftrap ver- wedstrijd vroegtijdig af te fluiten, scheen kon het geen vuist maken wat weer heelwat beslommerin- tegen een herrezen nieuwe Wijk, gen voor het bestuur van de MTSA waar het leed blijkbaar geleden is. zal meebrengen. Toch was de Na een spannende konfrontatie wedstrijd mooi om naar te kijken tussen Real Familial en Pano werd daar beide ploegen aan elkaar ge- uiteindelijk het pleit beslist n het waagd waren en het 1-1 stond op voordeel vande thuisploeg, het ogenblik van het incident. In het weekend van 25 en 26 janua- Groen-Wit Erembodegem is volop ri zal er heelwat volk op de been bezig aan de operatie redding. Na zijn naar de Zesbunderstraat, waar vorige week bij Bamboe een glo- Giwo coleider Octopus ontvangt, rieuze 0-3 zege te hebben ge- Er staat veel ophet spel. De thuis- boekt, ontving het op eigen veld ploeg wil revanche nemen voor de het gerenommeerde Dyor en stuur- nederlaag opgelopen bij Waterval de deze ploeg van trainer Daele- en de bezoekers mogen nietverlie- man met een 4-3 pandoering huis- zen willen ze voeling blijven hou- waarts. Ook Cobilas legt zich nog den met de top. Leider Waterval niet bij de degradatie neer maar mag normaal geen problemen moest ondanks de werkkracht toch hebben op de Osbroek, waar het de duimen leggen voor Blauw-Wit. zijn duel moet uitvechten tegen OC Galop ontving leider Denderleeuw Aalst, dat in puntennood verkeert, en stuurde de koplopers met een Nog op de Osbroek wordtin twee- beschamende 4-0 huiswaarts, wat de afdeling een duel uitgevochten meteen een goede zaak was voor dat alle aandacht verdient: Blauw- Honda, dat probleemloos won van Wit tegen Groen-Wit. Deze wed- het bezoekende Blauwe Vlam uit strijd bevatte in het verleden steeds Berlare. Ondanks de enorme inzet veel spankracht zodat ref Everaerts van verdediger Jo De Lathouwer geen gemakkelijke namiddag te- werd zijn ploeg met de nederlaag gemoet gaat. In de zondagafdeling gekonfronteerd bij Apostelken. gaat alle aandacht naar de wed- Onder het waakzame oog van de strijd Nieuwe Wijk-Rode Roos. De alerte ref Diaz werd het thuisspe- thuisploeg heeft opnieuw de goe- lende Eekhoorn de das omgedaan de kadans te pakken zodat het wel door het bezoekende Houtmarkt, eens een spannende konfrontatie dat verdiend dit treffen won. zou kunnen worden. Scheidsrech- In de hoogste afdeling waren er ter Garcia, wees op uw hoede weinig verrassingen te noteren. AZ77-0C Aalst 1-1 Enkel Excelsior maakte een belab- Deze wedstrrjjd was de topper de berde indruk en kwam op eigen onderste regjonen want geen van beide veld met verder dan een 1-1 gelijk- p|oegen kon zich een nederlaag permitte- spe tegen staartploeg Leeuwerik ren De thujsp|oeg domineerde aanvan- uit Lede, die nu de laatste plaats ke|yk de wedstrijd maar vond telkens een overdraagt aan een humeurig Edo. Ilitsifikfinrie aeleaenheidskeeoer Mer- Deze ploeg dankt haar slechte po sitievooral aan zichzelf. Zij denkt er wat arJmo jn de;wedstrjjd toen ook de meer aan de ref de huid vol te schelden dan aan voetballen. Zo kon een gehavend Snas probleem loos de zege in de wacht slepen. uitstekende gelegenheidskeeper Mer- tens op haar weg. Geleidelijk kwam er wat animo in de-wedstrijd toen ook de bezoekers de neus aan het venster kwa men steken. Zij kwamen als bij wonder op voorsprong. De totnogtoe uitstekende lokale doelman verkeek zich op een in- Camu-Alexander werd ondanks de zenden van jan Van |_ysebeth en zag de schaarse opkomst van de toe bal tegen de netten rollen. De uitstekende schouwers best een genietbare ref Eric Van Impe kon niet anders dan de wedstrijd. Beide elftallen namen in treffer valideren: 0-1. De tweede helft een uiterst sortief duel elk één helft Was totaal in het voordeel van de thuis- voor hun rekening. Dat de eind- ploeg, die de achterstand wilde goedma- stand 0-0 bleef was uiteindelijk te ken De bezoekende kapitein Luc Aerts danken aan de lokale doelman Le- blonk vooral uit door aggressieve uitla- queax, die normaal als doelpun- tingen tegen zijn eigen ploegmaats. tenmaker in de spits opereert. De Daardoor geraakte de verdediging ontre- twee doelmannen lieten hun ploeg ge|d zodat S. Verleysen de verdiende in de steek en dus...Octopus was gelijkmaker tegen de netten prikte. Van haar supporters een revanche ver- dan af Werd de wedstrijd iets bitsiger schuldigd na de nederlaag op want de bezoekers waren niet meer bij Leeuwerik. Nu werd het bezoeken- machte 0m terug te slaan hoewel de de Reynaerds de dupe van de his- thuisploeg nog voor de gelijkmaker tot torie: 0-4. Melckenbeekvrienden, tien was herleid toen de ref Ph. De Pels- dat de punten best kan gebruiken, maecker wegens onbetamelijk gedrag ging in de slotminuten onderuit te- naar de kleedkamers had verwezen. On- gen het bezoekende Zwaanvrien- danks djt gelijkspel is geen van beide den. Leider Waterval liet zich niet ploegen zeker van het behoud. verschalken door het bezoekende Camu.A|exanjer 0-0 Giwo en won verdiend deze topper 4 met 2-0. R. Espagnd-R. Sportief aantrekkeliike wedstrijd, waarin werd een logische puntendeling belde P'°e8«n h« uiterste gingen, met een 0-0 eindstand. In derde werden heelwat doelkansen gekreeerd afdeling maakte leider Bouw een Toch bleven de keepers attent en kee - moeizame namiddag door want den heelwat gevaar. Vooral de lokale het bezoekende Osbroek zorgde doelman Peer Leqeauxspeeldeaich inde voor heelwat weerstand. Indeslot- W»'- Omdat de belde keepers liever m faze ging het toch onderuit. Co-lei- bunJulb ze'els bleven m°f st dezb.sP"s der Lion d'Or won probleemloos ?e handschoenen aantrekken en hij kon van het bezoekende Melody, dat tussen de doelpalen op geen enkel fouqe na de rust met tien verder moest wbrdeb- B|l de bezoekers was nadat de korrekt leidende ref Van ve'dedigerW. Temmerman bi, de pinken den Steen een onsportieve bezoe ker uitsloot net voor de rust. Het Leedse Torenboys had zijn Aalster- se opponenten van Drievelden on derschat en dat brak het zuur op want de gasten gingen met een verdiende zege huiswaarts. Breu- en hij stopte in zijn eentje de gevaarlijke spitsen J. De Man en J. Peinsaert. Scheidsrechter Peirlinck kreeg een rusti ge namiddag en kon deze spannende maar sportieve wedstrijd tot een goed einde brengen. Geen doelpunten, een logische uitslag. ghels uit Denderhoutem was goed Waterval-Giwo 2-0 bij schot. Het ging een verdiende De lokale ploeg was niet gerust in de 3-0 boeken bij Tiger Pub. Alewin komst van het Aalsterse Giwo die reeds speelde verdienstelijk en zorgde in meerdere malen de thuisploeg de loef het Moorselse derby voor een ver- afstak en de beslissing bracht in het kampioenschap. Dit keer leek de angst echter ongegrond, want de ploeg uit Wi chelen speelt dit seizoen in de regelmaat en laat geen onnodig verlies van punten aan hun neus voorbij gaan. Scheidsrech ter Van Delsen F., geassisteerd doorzijn eveneens uitstekende grensrechters, floot een feilloze wedstrijd. Toch verdie nen beide ploegen een pluim, daar er ondanks de enorme inzet en het belang van de match, heel sportief werd gevoet bald, zodat ze het het scheidsrechterstrio niet moeilijk maakten. De eerste helft verliep gelijkopgaand met een 0-0 stand tot gevolg. In de tweede helft schoot de thuisploeg echter uit haar krammen. Met als weldoener de heroptredende Van Heek F., die na zijn opgelopen schorsing voor het eerst terug aan optreden toe was. En meteen nam hij beide doelpun ten voor zijn rekening. Deze waren van uitstekende makelijk, zodat doelman De Boeck L. hiertegen geen verhaal had en zo een gevleide, maar niet onverdiende, zege voor zijn ploeg binnenhaalde. Zo kon ook een 3-puntenkloof behouden worden tegen hun naaste konkurrenten. Co-leider Octopus kreeg de hulp van Reynaerds verdediger Van Cauwen- bergh D. om op voorsprong te komen, daar hij bij een terugspeelbal zijn eigen doelman in de luren legde: 1-0. Dit werd het sein voor de thuisploeg om de voor sprong verder uit te bouwen, want ze hadden tegenover hun supporters nog iets goed te maken, na hun nederlaag van vorige week bij Leeuwerik. Dit keer liet men zich niet verschalken en zette men de bezoekers onder druk, zodat verdere doelpunten niet konden uitblijven. Het werd een ruime 4-0 zege met doelpunten van 't Jampens J., De Moor G. en Deneve F. Met deze nederlaag van Reynaerds bevinden deze zich terug in zeer nauwe schoentjes voor de degradatie, waar het laatstgeklasseerde Leeuwerik aan een heuse wederopstandig toe is en uit hun laatste twee wedstrijden een 3 op 4 boekte. Nu ging het een verdiende pun tendeling halen bij het hooggekwoteerde Excelsior: 1-1. De thuisploeg kwam op voorsprong langs Van der Meersche A„ maar in de tweede helft zorgde Roels G. voor de verdiende gelijkmaker. Met dit gelijkspel dragen de Ledenaars de fakkel over voor de laatste plaats aan Edo, dat opnieuw een nederlaag kreeg te inkasse- ren vanwege het bezoekende Snas. Van Mol J. en Hutsebout P. zorgden voor de 0-2 nederlaag van een ondermaats en humeurig spelend Edo. Melckebeeck- vrienden kon tegen het bezoekende De Zwaanvrienden tot bij de rust gelijke tred houden: 1 -1Maar het werd in de tweede helft definitief op achterstand geplaatst: 1-2. Joos voor de thuisploeg en Mabilde R. en Vlaeminck F. voor de bezoekers, beslisten over winst en verlies. R. Espa- nol-R. Sportief eindigde onbeslist: 0-0. Galop-V. Denderleeuw 4-0 De leider uit de tweede afdeling werd in de tweede helft door een superieure thuisploeg kompleet van de mat ge veegd. Nochtans had men de indruk dat een puntendeling in de maak leek, door dat scheidsrechter Van de Velde voor een 0-0 ruststand had gefloten. Na een flinke bolwassing tijdens de rustpauze, kwam de thuisploeg onder een andere gedaante op het veld en speelde de lei ders van het kastje naar de muur. De bezoekers wisten niet waar ze het had den en kregen in deze wedstrijd zoveel doelpunten te slikken, als in het aangang zijnde seizoen samen. Robyns P. (2 x), Wigi P. en Temmerman D. deden de bezoekers met het schaamrood op de wangen afdruipen en keerden zonder om te kijken naar Denderleeuw terug. Honda-BI. Vlam 6-2 Wat aanvankelijk een gemakkelijke klus leek, werd in het begin teniet gedaan toen de bezoekers langs Lion op 0-1 voor sprong klommen. De Honda-trainer zag het gevaar in en riep zijn manschappen op ten aanval te trekken. De thuisploeg beantwoordde meteen de vraag en van- dan af werden de Berlarenaars onder de graszoden getrapt. In een waar offensief klom de lokale ploeg van 0-1 op een 3-1 voorsprong. De tweede helft werd met een volle tank verder gespeeld en zorgde de thuisploeg nogmaals voor drie doel punten. Toen alle energie leek opge bruikt, mochten de bezoekers de 6-2 eindcijfers vastleggen. Carael L. (drie maal), De Wolf R. (2 x) en Schockaert W. bezegelden het lot van de bezoekers. Groen Wit-Dyor 4-3 De Erembodegemse ploeg is aan een heuse wederopstanding begonnen, maar kregen voor hun nipte zege toch de hulp van een zwalpende bezoekende ver dediging. Het was alsof deze de nacht elders hadden doorgebracht dan in hun bed, want al slaapwandelend werden ze in de luren gelegd door de thuisploeg, zodat deze bij de rust reeds aanspraak konden maken op een 3-1 voorsprong. In de tweede helft leek de spanning weer even aan bod te komen, toen de bezoe kers tot 3-2 terugkwamen. Maar deze werden vlug van antwoord voorzien toen De Grom F. voor de vierde lokale treffer zorgde nadat Eeckhout R„ Callebaut N. en Van den Bergh R. hem dit voor hadden Liefhebbersvoetbal. Bart De Wit, bestuurslid van MTSA-ploeg FC Galop (da) gedaan. De Schinckel H. kon uiteindelijk de 4-3 eindstand vastleggen nadat Moock W. voordien reeds tweemaal de lokale doelman in gebreke vond. Er rest de thuisploeg echter nog een lange weg, wil het zich handhaven in de tweede afdeling. De volgende weken moeten hiervoor uitsluitsel brengen. In een bu- renduel werd het medekoploper Blauw- Wit niet gemakkelijk gemaakt bij het schijnbaar veroordeelde Cobilas. De thuisploeg beet ferm van zich af en kon met een verdiende 1-0 voorsprong de rust in gaan: een doelpunt van Saeys C. Wilden de bezoekers een tweede achter eenvolgende nederlaag ontlopen, moest het in de tweede helft uit een ander vaatje tappen en zo geschiedde. Cornand G. zorgde voor de gelijkmaker: 1-1, maar een staalhard schot van Boelaert P. waartegen de lokale doelman geen ver haal had. zorgde uiteindelijk nog voor de gevleide winst. Gezien de prestatie die de thuisploeg aan de dag legde, zou een gelijkspel een billijker resultaat zijn ge weest. Houtmarkt moet er alles aan doen om zich veilig te stellen in de tweede afdeling en weet dat een nederlaag fatale gevol gen kan hebben. Daarom ging men met vereende krachten op zoek naar de winst bij het Leedse Eekhoorn. De bezoekers speelden een van hun beste wedstrijden van het seizoen en konden aanspraak maken op de verdiende zege: 1-2. Van Houdenhove J.C. en Verbeiren M. zorg den voor de moeizame maar verdiende zege. Apostelken nam de maat van En- doka dat met ups en downs akteert. Ondanks de goede wil van Jo De Lathou wer, die zijn kompanen aanmaande tot meer agressiviteit, werd het een droge 3-1 nederlaag. Wat er in de wedstrijd N. Hofstade-R. Lantaarn gebeurde, werd reeds in de inleiding naar voor gebracht. Toch kom ik hier nog even op terug. Het wordt namelijk tijd dat de spelers en clubverantwoordelijken beseffen dat een neutrale toeschouwer die eventueel zijn boekje te buiten gaat, enkel en alleen kan ontzet worden door de terreinafgevaar digde. Daartoe is alleen hij in staat; even wel als een speler zoals nu het geval was. door deze persoon wordt lastig gevallen, is de scheidsrechter de aangewezen per soon om de verantwoordelijke opdracht te geven om deze boosdoener op zijn plichten te wijzen of eventueel de toe gang te verbieden. Maar het is zeker niet aan een speler, zoals in dit geval éne Walter Bracke, om het recht in eigen hand te nemen en de toeschouwer te lijf te gaan. Dan vraagt men om herrie en wordt men bestraft met de zwaarste sanctie die tot erge gevolgen kan leiden voor de speler en zijn club. U ziet, een verwittigd man is er twee waard. Zodus wacht het strafkomiteit een zware avond om over dit voorval een beslissing te treffen. Als men bedenkt dat Rode Lan taarn ondanks hun geringe achterstand nog altijd mee in de running is voor de titel, wordt het zeker geen gemakkelijke beslissing. In de derde afdeling maakte leider Bouw een moeilijk moment door en kon op het laatste ogenblik de beslis sing afdwingen. Bouw-Osbroek 2-1 De bezoekers speelden zonder comple xen, want ze hadden bij het kleine Ander- lecht, zoals een reporter uit Het Laatste Nieuws hen noemt, niets te winnen ofte verliezen. De thuisploeg daarentegen speelde krampachtig en dat zorgde voor heel wat concentratieverlies met dien verstande dat scheidsrechter Garcia het roer stevig in handen moest nemen en ten gepaste tijden orde op zaken moest stellen met het tonen van gele kaarten. Alhoewel de thuisploeg de ganse eerste helft voor het bezoekende doel plakte, kon men dit niet uitdrukken in doelpun ten, zodat de rust werd gefloten met een 0-0 stand. De tweede helft was een kopie van de eerste, maar doelpunten bleven uit tot Van Helsewe B., die goed werd aangespeeld, zich van zijn tegenstander ontdeed en staalhard binnenduwde: 1-0. Het festival kon beginnen dacht men, maar de bezoekers -laatste in de stand - lieten niet betijen en kwamen onverwacht op gelijke hoogte: 1-1Van- dan af werd er enkel nog aan verdedigen gedacht, wat de lokale ploeg voor heel wat problemen stelde, want bij een gelij ke stand en mits winst van achtervolger Lion D'Or, zouden deze op gelijke hoogte komen. En dat mocht en zou niet gebeu ren! Want in de slotfaze kon Van der Speeten H. alsnog de winning-treffer tel gen de netten ploffen. Oef, wat een op luchting! Lion D'Or-Melody 4-2 Co-leider Lion D'Or blijft onverstoord verder voetballen en de achtervolging inzetten op leider Bouw, want nu reeds kijkt men uit naar het duel als beide ploegen op 29/2/92 oog in oog komen te staan en dan de beslissing zal vallen, wie er als volwaardig kampioen naar de tweede afdeling mag gaan. Het lijkt even wel nog iets te ver af om hierover al conclusies te trekken. Want beide ploe gen moeten nog enkele moeilijke ver plaatsingen tot een goed einde brengen voor het zover is. Lion D'Or liep zeer ontspannen te voetballen en liet de be zoekers geen enkel moment in de wed strijd komen. Dit kon de ruime ruststand van 3-0 reeds getuigen, want Lepioeuf P.De Block P. en Van Damme J. hadden reeds de tweede helft overbodig ge maakt. Net voor de rust werden de be zoekers tot 10 man herleid, toen een uitstekend leidende scheidsrechter Van den Steen D.. een pretentieuze Mare De Schrijver met een rode kaart uitsloot. Ook deze speler is niet aan zijn proefstuk toe en is dan ook niet de lieveling van de scheidsrechters. Nochtans kan hij als voetballer, méér dan zijn mannetje staan, maar kwa zelfbeheersing en karakter is hij voor velen het slechte voorbeeld Inde tweede helft deed de thuisploeg het wal rustiger aan. Bij momenten te rustig, want de bezoekers kwamen terug inde wedstrijd, toen Podevijn E. en Van den Bremt de lokale netten konden schenden. Het gevaar werd echter tijdig ingezien en met een goedgericht schot van Cami R. werden de bezoekers tot stilstand ge bracht. Wat resulteerde in een overver- diende zege van de thuisploeg. Torenboys-Drievelden 1-2 De thuisploeg dacht een rustige namid dag tegemoet te gaan tegen het bezoe kende Drievelden, daar ze de reputatie van deze ploeg reeds kenden. Dat dacht men tenminste, want het bleef bij een 0-0 ruststand. In de tweede helft schoot Pi- quer P. tweemaal als een duiveltje uit de startblokken en zette de verbauwereerde lokale ploeg op achterstand. Van den Bogaert D. zette het slotoffensief te laat in met een tegendoelpunt, zodat al bij al de bezoekers met een verdiende zege huis waarts keerden. Tiger Pub, dat het Den- derhoutemse Breughels ontving, was to taal verrast door het goede spel dat deze op de groene mat tentoonspreidden. Wat hen dan ook een verdiende 0-3 winst opleverde, langs De Turck B., Van Impe E. en Stockman. Alewin kon een verdiend gelijkspel rechtvaardigen tegen het be zoekende Dressel: 1-1. Pie Boys sloot haar wedstrijd tegen De Zwaan af met winst, toen Valckenborgh C. een straf schop feilloos omzette. Sixties stuurde J. Timarcha puntenloos huiswaarts. Van Bellingen G. en Van Wesemael J. vonden de weg naar de bezoekende netten: 2-0. V.V.T T.A. werd door het bezoekendce H. Maantje vooral in de tweede helft ingeblikt met 0-5. Van der Vurst R. (3 x), Osselaer G. en Cooreman G. lieten de lokale doelman alle kleuren van de re genboog zien en Animalia kon de 2-1 ruststand niet tot het einde vasthoud# tegen het bezoekende Saf. Want W Royen J. trapte in extremis de gelijkmj; ker tegen de netten, nadat hij reeds in ft eerste helft voor de aansluitingstreffe- had gezorgd. Asselman G. en Ottoy L Mi scoorden voor de thuisploeg. In de zond 1. agafdeling lijkt Nieuwe Wijk terug u sp goede weg. Het weet opnieuw het do; He staan en plofte maar liefst 5 ballen teger de het net bij Koszen. Dit belooft voor zon be dag, als leider Rode Roos op bezoe Sn komt. Fr; R. Familial-Pano 2-i Mi In een goed gespeelde wedstrijd die ruim opgekomen toeschouwers kon be- Cc koren, ging de thuisploeg volop voorde: jj® winst en kon de 1 -0 bij de rust rechtvaar digen. toen Buyl G. op randje van buiten spel de bezoekers op achterstand plaats te. In de tweede helft kwamen de bezon! kers, die uitstekend weerwerk boden.opj gelijke hoogte langs Hoefs L. Toch had den de lokalen het laatste woord toen Di Rijck P. de winninggoal tegen de nette duwde. Sportkring verzaakte haar ove rnacht uitte drukken.in doelpunten. Daai van maakten de bezoekers gebruik on zelfs op voorsprong te komen: 0-1. Ha Brabantse Poreistampers zag de vote winst nog bijna verloren gaan toen Steg- hers J.P. de verslagen doelman bijna te grazen nam, maar de kopbal trof dij deklat en zo bleef de 0-1 op het bord; Sunset kon eindelijk eens feesten. Hai zorgde voor een eerste seizoenszege tej gen het bezoekende F C. Park 1-0. Doet punt van Heredia E. Rode Roos ba: reeds eerder de twee punten in hun bezit daar hun wedstrijd tegen Star Boys ver vroegd werd en deze met 2-0 het naldf ken gaven. V.V. Bouw stelde zich reeds kandidaa om de finale van de M.T.S.A. beker in hu stadion te laten doorgaan. Vereniginge* uit het M.T.S.A. die hun terrein ter be schikking willen stellen voor een even tuele finale, kunnen alsnog hun kandida-i tuur richten naar het Bondssecretarial| t.a.v. de heer De Boitselier S., Langs Haagstraat 16 te 9308 Gijzegem, tel 053/70 33.24. Wedstrijden die belangstelling wekken op 25 en 26 januari 1992 Zaterdag om 15.00 u. Camu-A.Z. 77 (St.-Annastraat,-Hofsta- de) Giwo-Ocotpus (Zesbunderstraat, Rozen- dreef) O.C. Aalst-Waterval (Osbroek B) Snas-Melckebeeckvrienden (Ten Rozen) Blauw Wit-Groen Wit (Osbroek D) Dyor-0. de Toren (Beukenhof) Drievelden-Bouw (Bergekouter) Saf-Sixties (Hof Texel, Moorsel) Zondag 26 januari 1992 om 10.00 u. N. Wijk-Rode Roos (St.-Annastraat,of- stade) Sportkring-R. Familial (Zesbunderstraat Rozendreef) Gipak-Pano (Osbroek B) Supporters, op post!! Georges Basketbal. The Tower-Aalst Houdt zijn trainingen op vrijdagavond (da) In 1893 verscheen hel eerste blad van dt liberale werknemers onder de titel 'Hel Arbeidsblad' dan nadien werd vervangen j door 'De VakmanIn 1922 verscheen dan j het eerste nummer van de 'Liberale j Syndikalist' en in december van vorig jaar J hel eerste nummer van 'Leve Vrijuit' de nieuwe versie van hel ledenblad van de j ACLVB.

De Voorpost | 1992 | | pagina 22