Titel wenkt voor Rapide Didier Wouters En nu tegen leider Sombeke Voetbal uitslagen Voetbal kalender Het blijft moeilijk Zeker over behoud Opgemerkte entrée van ELECTRO V.D. iLUWE De Voorpost -31.1.1992 - 21 Rapide Lebbeke-D. enkele kapitale wee KIEM.VG CTA \V 'k VOETBAL Rapide Lebbeke - Beervelde 3-1 Eendracht Opstal - Bazel 3-1 Eendracht Opstal heeft tegen Bazel een flinke beurt gemaakt en nadert de leider tot op een punt. Niemand bij de derde provincialer had enkele maanden gele den deze evolutie verwacht. 'Vergeet niet dat we vorig jaar een be scheiden vierdeprovincialer waren, merkt sekretaris Emiel Van Mol op. We hadden in deze kompetitie gerekend op een plaats zowat halverwege de rang schikking. Ondanks de winst tegen Bazel bood deze ploeg tijdens de eerste helft nogal wat weerstand. Na twaalf minuten werden we trouwens tot de achtervol ging verplicht. Yves Muysewinckel be nutte de kans om gelijk te stellen. Na de hervatting waren we doorlopend meester van de situatie, wat resulteerde in twee doelpunten en een meer dan verdiende overwinning. Vooral kollektief zijn we sterk uit de verf gekomen. Nu zondag komen we oog in oog te staan met leider Sombeke. Het wordt dus een belangrijke match. Als we die winnen dan openen er zich andere perspektieven, al is promo veren zeker geen must. Als die kans zich voordoet, zullen we die alleszins grij pen...' E.G. LfcjMaJBHL Met vier punten voorsprong op Lokerse man een deel van de ovatie opeisen. v vScSfcffiil. y - jfÊHïJkT" S.V. is Rapide Lebbeke goed op weg om Na de kampwisseling zou hij overigens f volgend seizoen in eerste provinciale te de maker van een derde doelpunt wor- ÊS> /-vspelen. Dat zou dan de eerste keer in de den. Ik moet zeggen dat we kollektief een i mS LJlB geschiedenis van de klub zijn. Tegen fraaie verrichting hebben geleverd. Beer- At' r' mWFl Beervelde werd alleszins een verdiende velde bood meer weerstand dan ver- zege behaald. wacht. We hebben het niet zo gemakke- 'Een denderende partij is het weliswaar 'ijk gehad als het resultaat laat uitschij- Jill niet geworden, relativeert klubleider Ed- nen. Wellicht krijgen we in de komende WÊÊÊÊÊtÊÊtm: WÊÊÊIIÊÊÊKÊÊÊÊÊÊfÊÊÊBKÊtmB dy Van Overstraeten. Niettemin waren we weken nog gevaarlijker en moeilijker op- KSV Temse-SK Lebbeke 3-1. Kapitein Luc Peeleman en Michael Van doorlopend de betere ploeg. In het derde drachten te verwerken want tegen de Keymeulen blijven vechten. Er komen nog wedstrijden...(tv) kwartier kwamen we tweemaal tot sco- 'eider is iedereen meer gemotiveerd. ren, telkens langs Geert Van Moerzeke. In De volgende vier wedstrijden (Kemzeke, de eerste treffer had Ronny Willaert een Buggenhout, Lutterzele en Lokerse) zijn Baasrode Kieldrecht 2 O aandeel. Bij de tweede mocht Filip Pele- van beslissende aard. E.G. Rapide Lebbeke-Beervelde 3-1. Rapide staat al vierpunten los (foto guy) Eerste nationale E. Aalst-Anderlecht Derde nationale Lembeek-E.Zele Bevordering B Braine-KAVD VW Hamme-Bornem Eerste provinciale Temse-SK Lebbeke Eine-E.Meldert Tweede provinciale B TK Meldert-Etikhove Bevere-SK Aalst Haaltert-Bambrugge Lede-Mere Tweede provinciale C Baasrode-Kieldrecht Stekene-Robur SK Beervelde-Buggenhout C. Melle-Lutterzele R.Lebbeke-D. Beervelde Derde provinciale C Wichelen-Gijzegem Oordegem-St.-Kruis-W. Heikant-SK Overmere Serskamp-Berlare SK Oostakker-Schellebelle Derde provinciale E Borsbeke-Baardegem Nieuwerkerken-Terjoden Hillegem-Doggen Aaigem-W.Moorsel Burst-Winnik Lebeke-Kerksken Hofstade-Okegem Qerde provinciale F Opstal-Bazel Grembergen-Gerda Kallo-Oudegem St Gillis-St.Pauwels Appels-Klein Laar Vierde provinciale D Erondegem-Herdersem FC Aalst-Aspelare Nederhasselt-Erembodegem Steenhuize-Edixvelde S. Moorsel-Ede Erpe-Esse Vierde provinciale E Schoonaarde-HO Kalken Vlierzele-Wieze Smetlede-Ressegem Valentino's-Heusden Vierde provinciale F Wachtebeke-VK Hamme Vrasene-Opdorp Boonwijk-Eksaarde 0-4 1-0 3-1 2-0 3-1 2-0 3-1 2-1 2-4 2-2 2-0 2-4 1-1 0-0 3-1 2-2 2-1 3-0 1-1 0-1 1-1 1-3 0-0 1-1 2-2 1-1 0-0 3-1 0-0 1-1 1-0 2-2 0-6 1-1 1-2 2-0 0-2 2-2 0-0 0-5 8-0 1-0 1ste nationale RC Genk-E.Aalst 3de nationale A E.Zele-Menen Bevordering B Hekelgem-VW Hamme KAVD-Schriek 1ste provinciale SK Lebbeke-Ertvelde E.Meldert-FC Denderi. 2de provinciale B SK Aalst-Onkerzele Heldergem-TK Meldert Nederename-Lede Mere-St L.Houtem Bambrugge-G'bergen 2de provinciale C Buggenhout-Kruibeke Kemzeke-R. Lebbeke Robur-Baasrode Lutterzele-SK Beerv. 3de provinciale C St.-Kruis-W.-Wichelen Gijzegem-SK Oostakker Schellebelle-Laarne Lochristi-Serskamp Berlare-Heikant SK Overmere-Oordegem 3de provinciale E Doggen-Nieuwerkerken Terjoden-Hofstade Baardegem-Lebeke Kerksken-Burst Winnik-Aaigem W.Moorsel-Hillegem 3de provinciale F Straatje-Appels Sombeke-Opstal Bazel-St.Gillis-D. Oudegem-Grembergen 4de provinciale D Edixvelde-Nederh. Erembodegem-Erpe Esse-FC Aalst Aspelare-Erondegem Herdersem-S.Moorsel 4de provinciale E Gijzenzele-Vlierzele Wieze-SK Kalken Bavegem-Schoonaarde Letterh.-Valentino's E.Houtem-Smetlede 4de provinciale F Opdorp-Verrebroek VK Hamme-White Boys Daknam-Boonwijk VD Wijngaert Lepoutre Casaert Hennissen Stevens Van Zande Keerstok Delmotte Taeleman Drieghe Van Damme Okladnicoff Melkebeeck Vanboven V.Speybroeck VD Berghe Dufour De Wilde Dullaert Verstraeten VD Stylen VD Berghe Holvoet Merchiers Maes Velleman Lauwereys Vanexaerde Devos Verbustel Arys Ruysseveldt De Vuyst VD Sype Van Pulver Zonnekeyn Bytebier De Ruyck Bovendaerde VD Velde Boeckling FC Baasrode heeft de laatste weken bete re resultaten behaald. Niettemin blijft er een belangrijke kloof van drie punten bestaan op het vierdelaatst gerangschik te Kruibeke en op de twee Melle's. Met nog negen wedstrijden voor de boeg blijft de mogelijkheid tot behoud bestaan, al zal er niets meer aan het toeval mogen overgelaten worden. Voor Kieldrecht zijn de schaapjes vrijwel op het droge. De kans dat de Waaslan- ders eventueel nog in verlegenheid wor den gebracht is uiterst miniem. In het Baasroodse team liepen drie spelers in de kijker. Vooreerst Claudio Bancheri. Hij was in deze kompetitie aan zijn beste prestatie toe. Overigens had hij een ruim aandeel in de twee doelpunten waarvan zijn jongere kollega Didier Wouters de maker werd. Voor Bancheri liep de match slecht af. Een paar minuten voor het einde kreeg hij een tweede gele kaart en mocht meteen naar de kleedkamer. Vorige week had zich hetzelfde voorgedaan en twee op eenvolgende uitsluitingen zullen uiter aard in een schorsing resulteren. Didier Wouters debuteerde voor het eerst van bij de aanvang in tweede provinciale. Hij liet een bedrijvige indruk, forceerde een paar kansen en kwam na de kamp wisseling tweemaal tot scoren. Derde man in de rij bij Baasrode was dan weer doelman Danny Baert. Hij hield zijn team overeind toen de Waaslanders aan een verwoed offensief begonnen, in de hoop de 2-0 achterstand in extremis weg te werken. Oefenmeester André Hey- mans was tevreden over deze verrich ting: 'Ik meen dat we een verdiende overwin ning hebben behaald, al hebben we er hard moeten voor knokken. Vooral in de laatste twintig minuten van de match hebben we water en bloed gezweet om de tegenstanders op afstand te houden. Toch blijven we ons nog in een vrij slech te positie bevinden maar met nog negen matchen voor de boeg blijft de kans op behoud bestaan, al zal er zeker nog hard moeten voor geknokt worden'. E.G. 'waegeneer flv)Lebbeke 3~1' Patrick Hallaert van Temse wil voorbij De 'EMSe 771.0955 56 KSV Temse-SK Lebbeke 3-1. Kris Muysewinckel verschalkt hier toch Mare Cooreman (Iv) Temse - SK Lebbeke 3-1 Het valt nog eniszins mee voor SK Leb beke dat andere bedreigden als Ertvelde, Melsele en Olsene ook hun respektieve- lijke wedstrijden verloren. In Temse moest de Konkelgoedploeg het onderspit delven tegen een opponent die in alle linies meer talent aan boord had. In drie minuten tijd inkasseerde SK twee goals. De defensie en doelman Vinck gingen echter niet vrijuit. 'Jammer, want tijdens de eerste helft hebben we met de thuisploeg behoorlijk meegekunnen, stelt klubleider Willy Meert. Het was natuurlijk een koud stor- bad toen we voor halfweg tweemaal wer den verslagen. Ondanks die opdoffers zijn de spelers in hun kansen blijven geloven. Stefan Vercauteren kreeg rond het halfuur een wenkende kans voor de voet. Onmiddellijk na de kampwisseling kwam hij tot scoren na voorbereidend werk van Michael Van Keymeulen. Met de gelijkmaker op het oog zijn we toen risiko's gaan nemen. We kregen echter het deksel op de neus. Ondanks de ne derlaag deed ik enkele positieve vaststel lingen. Ondermeer de degelijke verrich ting van Van Keymeulen en de flinke repliek die jongeren als Trienpondt en De Waegeneer boden. E.G. Beervelde 3-1. Voor de Lebbekenaars volgen nu kapitale wedstrijden met o.m. de ontmoeting tegen Lutterzele (foto guy) SK Grembergen - Gerda 0-0 Een rustige sfeer bij S.K. Grembergen dat nu vrijwel zeker is van het behoud in derde provinciale. Een groot verschil met vorig seizoen tot het tot de laatste speel dag ervoor moest knokken. 'Met het beschikbare potentieel hebben we nog een mooie rol in de middenmoot op het oog, merkt voorzitter Herman Burghgrave op. We hebben thans 23 punten op ons aktief, wat mij laat veron derstellen dat ons niets meer kan overko men. Tegen Gerda Sint-Niklaas kwamen we niet verder dan een gelijkspel. Dat was een logisch resultaat. In de eerste helft waren de bezoekers vaker bij de bal al hebben ze ons, op één enkele uitzondering na, nooit het vuur aan de schenen gelegd. Na de hervatting zijn we offensiever van stapel gelopen. Bart Nobels en Gino Bae- tens hebben om beurten een vuist ge maakt. Voorts zijn er nauwelijks kansen geweest. De verdere afhandeling van de kompetitie wordt meer en meer een for maliteit, wat natuurlijk niet wil zeggen dat we geen punten meer willen halen. In Oudegem hopen we er volgende zondag zelfs twee mee te graaien'. E.G. KSV Temse-SK Lebbeke 3-1. Van Keymeulen zoekt een vrijstaande maat KSV Temse-SK Lebbeke 3-1Het was een vrij harde wedstrijd. Hier werd Jurgen Triest onder de zoden geschoffeld (Iv)

De Voorpost | 1992 | | pagina 21