i i Wél kansen, geen goals De Ras-Aalst houdt playoff-kansen gaaf Tweede opeenvolgende titel voor Christel Team In Berlare Jeugdzaalvoetbaltornooi in Berlare Goed voetbal maar toch het deksel op de neus Alleen Sportwereld blijft overeind De Voorpost -31.1.1992 --23 ZAALVOETBAL Mini-voetbal Sportleven - Moriaens R. 4-1 Pekens - Verloren H 5-7 Carboys - Argenta B 4-2 Data - BAC Raemdonck 2-6 Spectrum - Mini Bond 12-2 De Grill - Baert 5-9 Joko - BDM 1-7 Zaalvoetbal ZVC Berlare - J. Hornu 2-3 Volleybal VC Kadetten - Assenede 3-Ó Th. Scholieren - Ninove 3-0 VC Scholieren - Grembergeri' 3-0 TH Junioren - Assenede 3-0 TH Heren - Ninove 3-1 Handbal Berlare - Gent 2 18-24 Minder goede prestatie van de Lebbeke- naren tegen een ploeg met gelijke pun ten. Lebbeke kreeg wel de eerste 2 kan sen via Van Nuffel doch beide werden gemist. Goalgetters, zonder echte voor spelers, kreeg het moeilijk tegen een Lateur dat de geboden ruimte goed be steedde. Doelman Bertin speelde aan dachtig mee en kwam enkele malen ge- pasttussen, doch kon niet beletten dat de ruststand 0-2 werd. 2e helft begonnen de Goalgetters met een licht overwicht maar de kansen gin gen voorlangs of tegen de paal (2x). Lateur kon dan 0-3 scoren toen een schot van Van Nuffel via de paal weg sloeg in de voeten van een Lateurspeler die alleen door kon gaan en afwerken. Goalgetters zette nu alles op alles doch het te offensieve spel werd afgestraft door tweemaal balverlies achteraan ge volgd door 2 doelpunten 0-5. In eerste nationale van de NOMB-kompe- titie heeft De Ras zijn kansen op een plaatsje in de playoffs gaaf gehouden. Tegen middenmoter Erwetegem had men het zeker niet makkelijk want de stugge bezoekers bleven tot de derde periode goed aanklampen. Pas in de slotfase maakten de Gentse aanwinst en sluipschutter Cnudde het verschil zodat de 11-5 zege in de Rozendreef bleef. Men blijft zo drie puntjes voor op Los Amigos Brugge, dat met 4-1 de baas bleef over Opel Regniers. Huize Goossens volgt al op vier punten van de Ajuinen want Appels ging nipt verliezen bij Lendelede, dat met één wed strijd méér dan Ingelmunster de nieuwe koploper is. Ook hier kregen de talrijke kijkers een spannend en hoogstaand spektakel, waarin de thuisploeg haar voorsprong tot het eindsignaal (6-5) konsolideerde en daaraan konden Geens en Abbeel weinig verhelpen. In derde kwam de uitschieter van Helder- gem dat bij titelkandidaat De Lange een 2-1 achterstand opliep maar zich hier door niet liet ontmoedigen. Uitblinker De Pelsmaecker zou in een thrillereinde im mers nog onverwacht een 4-5 zege af dwingen. Dirk Daelemans Vorige zondag had in de sporthal van Berlare een jeugdzaalvoetbaltornooi plaats, waaraan vijf kadettenploegen en evenveel scholierenteams deelnamen. Organisator was ZVC Jeugdzaalvoetbal- klub Berlare. De Berlaarse scholierenploeg werd door de uitbaters van de sporthal bedacht met een splinternieuwe uitrusting. Onder grote belangstelling gingen de wedstrijden om 13u00 van start. Bij de kadetten kregen we volgende wed strijden: Herzele-Goalgetters Lebbeke, Voetlicht-Ajuintjes Aalst. RMFC Ber- chem-Herzele, Voetlicht-Goalgetters, Ajuintjes-Berchem De scholierenwedstrijden: Lebbeke- Ajuintjes, Berlare-Hamme, Ajuintjes- Berchem, Berlare-Lebbeke en Ber- chem-Hamme. De vier besten speelden dan de halve finales en de finale. Er was spektakel genoeg en daarom werd besloten om op 15 maart een tor nooi te organiseren voor amateur-zaal voetbalploegen. Kandidaat-deelnemers kunnen steeds kontakt opnemen met de Berlaarse sporthal. Uitslagen Kadetten Ajuintjes Aalst 4 Goalgetters Lebbeke 4 Berchem 4 Herzele 2 Voetlicht Lebbeke 0 Scholieren Ajuintjes Aalst Berlare Berchem Lebbeke Hamme Dec- 7 ds Op vrijdagavond kreeg ZVC Berlare het bezoek van Hornu en dat beloofde een spannende wedstrijd te worden. Eerst kregen we een gezamenlijke aanval van de bezoekers en doelman Luypaert moest al direkt zijn mannetje staan. Ber lare reageerde en volgde goed de aanwij zingen van de coach die meende dat de aanval de beste verdediging was. Nadat Guy Goossens al eens foutief gestopt was, kreeg de bezoekende doelman, die steeds ver uit zijn goal kwam, de kous over de kop. Na 19 minuten werd het dan toch 0-1 voor de bezoekers na een mooie aanval Mini I met drie- Ondertussen speelde Berlare ■VHm-DOnd in nieuw plunje echter mooi voetbal en dat verhoogde de n_ D„spektakelwaarde maar de bezoekers ble- ue Berlaarse mmmetbalptoeg Mm,-Bond werd door de Heer Van ven |jjk en de toka|e doe|man tevred kersvers plun'e ^stoken en iedereen was uiterst moest gerege|d dc handen ujt de mou. wen steken. Al'leek de match vrij bitsig, de scheidsrechter trok goed zijn streng in die eerste helft. Niet zo ver in de tweede speelhelft kon Berlare gelijkstellen via Vilan en toen sloeg de vlam voorgoed in de pan. Die zelfde Viian kreeg op de 41ste minuut een rode kaart en zo werd het moeilijk. Het werd 1-2 in de 50ste minuut en vrijwel direkt 1 -3. In de allerlaatste mi nuut kon Berlare de aansluitingstreffer scoren wat een 2-3 eindstand op het bord bracht. Berlare speelde open en goed voetbal, terwijl de bezoekers eerder voorzichtig akteerden, wat door sommige kijkers niet erg gewaardeerd werd. ZVC Berlare: Luypaert, Goossens, Vi lan, Putteman, Schelfhout, De Pauw, Uyttersprot en Hanselaer. WV Hamme-Bomem 2-0. Vergeylen wint dit kopduel (vh) Zaalvoetbal. In derde provinciale C vergrootte Christel Team (foto) dankzij een 7-5 zege tegen Corso Aalst zijn voorsprong tot negen punten zodat de titel wellicht opnieuw naar Erembodegem verhuist, (foto Dida) Z.V.C. Goalgetters - Hoog Lateur 0-6 Vorig seizoen debuteerde de Erembode- gemse zaalvoetbalploeg Christel Team in vierde provinciale op indrukwekkende wijze. De poulains van Marie Christine De Grom overdonderden in reeks G alle te genstanders en finishten met 44 punten (maximum). Ook het goalaverage (171 voor en 50 tegen) boezemde zoveel ont zag in dat de geelblauwen in de Oost- vlaamse beker onverwacht naar de finale konden doorstoten en daar na een pfopa- gandamatch voor 250 toeschouwers slechts met 2-4 de boot ingingen tegen eerste provincialer Waasmunster. Dit seizoen werd met dezelfde allure in derde provinciale C van wal gestoken en halverwege had men nog tegen niemand een puntje verloren. Het bezoek van Cor so (tweede) werd maandagavond in sporthal Denderdal met gemengde ge voelens onthaald want iedereen weet dat de Ajuinen zich pas bij het eindsignaal bij een nederlaag neerleggen. Christel Team moest bovendien de twee Milco's, zijnde De Rycke (werkomstandigheden) en Van De Winckel (knieletsel) vervangen maar dit is dit jaar geen probleem daar men een beloftenteam in de Aalsterse kern kompetitie in lijn brengt en daar zo nodig kan uit putten. Puik samenspel bracht verrassende 5-0 cijfers op het bord en hierbij had Corso doelman Dirk Van Schuylenbergh zich niets te verwijten. De bezoekende cap tain Christian Ottoy kon echter nadien zijn manschappen meer geordend laten akte- ren en dit loonde want via Paul Van Medegael, Philip Bombeke, Tom De Waele en Piet Hutsebaut kwam men zelfs tot 5-3 en 6-4 terug. De Erembodegemse koplopers lieten deze storm overwaaien en het was één der beloften, nl. Bart Bayens die met een gekruist schot de 7-5 eindcijfers kon vastleggen zodat ook de treffers van de heroptredende Patrick Van Der Poorten (3), Fabian (1en Stefan De Rycke (2) met twee winstpuntjes gehonoreerd werden. De Bus Zele (ex-Calypso), dat met 2-6 bij Recticel Wetteren won, komt nu op de tweede plaats postvatten maar dit al op negen puntjes van Christel Team. Ook Corso totaliseert negen eenheden min der, maar de Aalstenaars hebben al een match meer betwist, zodat het er sterk naar uitziet dat de geelblauwen ook dit jaar de titel zullen inpalmen. Dirk Daelemans Doelman Bertin kreeg geel toen hij iets te hard doorging buiten zijn doelgebied waardoor kapitein Goossens het doel mocht gaan verdedigen. Vooraan pro beerden Van Bosbeke en Vermeir nog iets te forceren maar de bal wou maar niet in doel. De achterspelers Kaekelbergh en Abbeel gingen mee in de aanval maar ook dit leverde enkel waterkansjes op. Lateur vloerde doelman Goossens nog een 6e maal op counter. GoalgettersBertin Gino, Goossens Dirk, Abbeel Rudy, Vermeir Alain, Van Nuffel Jan, Van Bosbeke Eddy, Kaeckel- bergh Frangois. Kadetten Goalgetters spelen finale in Berlare tegen Berchem Z.V.C. maar worden slechts tweede na d'Ajuintjes. Dat men in Berlare geen tornooi kan ineensteken is nogmaals bewezen. De kadetten van de Goalgetters mochten de finale spelen tegen Berchem na hun ge lijkspel tegen Herzele en de winst tegen 't Voetlicht Lebbeke. Toen de finale eindig de op 1-1 dacht iedereen aan straf schoppen doch de organisatoren gaven de beker aan d'Ajuintjes Aalst die de ,3e plaats hadden behaald. Volgens de in richters werd de finale aanzien als een derde wedstrijd die gewoon meetelde bij de rangschikking. Maar waarom staat dan op het schemablad, kleine finale (3e en 4e plaats) en finale (1e en 2e plaats) en werden de zogezegde finales langer gespeeld Of dit om een domme fout gaat of opgezet spel, laten we buiten beschouwing maar de coachen Van Gucht en Bertin wensen hun spelers een dikke proficiat. Zaalvoetbal. Z.V.C. Berlare kreeg een nieuwe uitrusting van de uitbaters van de sporthal (berfo) Zaalvoetballiga De hoogst gerangschikte ploegen in de Hamse Liga werden verrast in hun win terslaap. Alleen Sportwereld had zich voorzien tegen Michta, dat weliswaar met te weinig spelers aantrad. Niettegen staande de problemen uit een vorige ontmoeting met Michta kon Sportwereld op zijn beste ploeg rekenen. Een team dat nog niet gauw de uitsluiting uit de herfst- beker zal vergeten (dit wegens een admi nistratief misverstand). De vijf-nul cijfers Zaalvoetbal. Een vrije trap voor Berlare, gegeven door Vilan (berfo) werden dan maar vriendschappelijk ver dedigd in het voordeel van Sportwereld. Het was geweten van bij de start van de kompetitie dat Dolf Boys, indien kom pleet een geweldig sterk team vormt. Dit ondervond nu Lois dat met 4-3 cijfers in het zand moest bijten. Deze onaangename verrassing onder vond ook Royal Lebbeke die met dezelf de cijfers door dorpsgenoten Atletico naar huis werden gestuurd. De doelman van Royal treft nochtans geen schuld. Hij speelde een knappe wedstrijd maar on dervond ook pech in de laatste minuten. Vossenhoek tenslotte was al blij met een 5-5 gelijkspel tegen Cloet. Het was geen toeval dat Bart Nobels aan Vossenhoek zijde en Dirk Vercammen als Cloetspeler de show steelden en zich elk met 4 doelpunten showden als topschutters uit de 1e reeks. Verz. De Clippeleer - Rima 0-5 Een misverstand van De Clippeleer zorg de ervoor dat de spelers 2 dagen te laat op het appel verschenen met de gevol gen vandien. Pelemanie - Aboc 6-5 Frustraties bij Aboc die hun 1-4 voor sprong zagen omslaan in een nederlaag. Palko - Noice 2-4 Noice verdedigde zijn tweede plaats in het klassement perfekt. Ze kunnen steeds rekenen op Geert Van Den Broeck die nu weer zijn steentje bijdroeg met drie goals. Sportiv - Slagerij Patrick 5-12 Zo'n grote nederlaag had niemand ver wacht. Het is een must om tegen Slagerij Patrick op zijn sterkst aan te treden. Anders behoort een afstraffing tot de mogelijkheden. Muskusrat - De Mulder 8-5 Knappe prestatie van Muskusrat die blij ven winnen, ook ditmaal tegen een sterk vertegenwoordigd De Mulder-team. Durmezonen - Sportwereld II4-14 Grote tenor Eddy Van Bunder gaf de maat aan bij Sportwereld. Alleen de doelman scoorde niet. Klokhuis - De Masseneir 1-10 Nog steeds zit Klokhuis te wachten op een overwinning maar coach Jef Boel van De Masseneir had geen medelijden. Five Starts - Donalds 6-0 Een duidelijk verdiende overwinning door Five Stars die geen hinder hadden van hun geschorste spelers. ZVC Berlare - J. Hornu 2-3

De Voorpost | 1992 | | pagina 23