M.T.S.A.-Liefhebbersverbond Alle hens aan dek voor O.C. Aalst 24 -31.1.1992 -De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL In de hoogste afdeling van de zaterdag kompetitie wordt iedere week de rang schikking grondig dooreen geschud, en kel voor Waterval uit Wichelen kan de vreugde niet op. Na een schamel begin van de kompetitie, ontpopte het zich langzaam maar zeker als een te duchten titelkandidaat en de voorspelling komt uit. Op dit ogenblik is er geen enkele ploeg bij machte om hen het vuur aan de schenen te leggen. Vooral trainer Pinne- waert en voorzitter De Thaey C. zorgen er voor dat hun jonge spelers de avond voor de wedstrijd niet uit de bol gaan en blijven ook met het sukses waarmede ze op dit ogenblik geconfronteerd worden. Met beide voeten op de grond blijven want de prijzen worden enkel en alleen uitgedeeld aan de eindmeet. Anders is het gesteld met hun tegenstanders die ze deze keer te bekampen kregen. O.C. Aalst: deze ploeg koesterde de hoop om bij de eerste vijf van de rangschikking te eindigen, maar hoop doet niet altijd leven. Dat ondervond het O.C.-bestuur dat reeds vroeg in het kompetitiebegin hun voorzit ter Blondeel Hubert zag opstappen na een meningsverschil met een bestuurslid die nog niet zolang bij de club een functie waarnam. Het merendeel van de spelers en bestuur schaarden zich echter achter het nieuwe bestuurslid en dat gaf de aanleiding dat deze voorzitter, die reeds vele jaren het wel en leed meemaakt van deze club prompt zijn ontslag indiende. Van dan af begon het bergafwaarts te gaan met de mannen van de Varkens- markt. Velen hebben nu hun flater inge zien, maar de scherven lijken niet te lijmen. De ex-voorzitter die nochtans in zijn hart verbonden blijft met zijn ploeg, want wekelijks kan men hem als toe schouwer aantreffen en zien hoe zijn ex-ploeg de ene na de andere vernede ring oploopt. Misschien komt hij ooit op zijn besluit terug om het zinkend schip terug op het droge te helpen, maar dan zullen een aantal falende bestuursleden moeten op stappen. Intussen vergaat het alsmaar erger met de eens zo ambitieuze club, die nu elke week moet optornen tegen de overmacht en de degradatie. Kampioen Excelsior leefde na het behalen van de titel met het hoofd in de wolken en onder vind hierdoor nu de weerslag. Niet dat het in paniek hoeft te raken wat de degradatie betreft, maar het sukses op een nieuwe titel behoort tot het verleden. De ploeg die Waterval op dit ogenblik nog het meest kan bedreigen is het Uitbergse De Zwaanvrienden dat met fris en goed voet bal uitpakt en niet voor niets momenteel de 2e plaats bezetten in de rangschikking ten nadele van Octopus uit Mere dat op dit ogenblik met vormgebrek lijkt te lij den. Edo lijkt nu stilaan definitief te zijn veroordeeld en mogen hun koffers klaar maken om volgend seizoen in 2e klasse beter te doen, want vooral de sportiviteit van de spelers t.o.v. de scheidsrechters laat de laatste weken veel te wensen over. Met dien verstande dat ze er hu meurig en ongeconcentreerd bijlopen en resultaten achterwege blijven. Rey- naerds uit Erpe is bijna zeker van het behoud, daar het op eigen veld een spor tief duel uitvocht met kampioen Excel sior. Dat eindigde op een gelijkspel. Se cretaris en kapitein van de ploeg ontpop te zich als de gevaarlijkste speler op het veld. Van Cauwenbergh Danny ziet niet enkel het resultaat als een belangrijk feit, ook de sportiviteit moet de bovenhand halen wat hem en zijn ploeg op de 15de plaats brengt. In de hoogste afdeling voor de felbegeerde fair-play beker die telkenjare door het M.T.S.A. wordt uitge reikt. Het motto van het M.T.S.A.-ver- bond is: blijf gezond en verstandig in uw sport en laat sportiviteit de bovenhand halen want er zijn belangrijker dingen in het leven dan het elkaar moeilijk te ma ken. Zodanig zelfs, dat de heren die hun boekje te buiten gaan zwaar worden ge straft door de Bondsinstanties. Leeuwerik uit Lede kende een ware off day en ging in deze belangrijke 4 punten wedstrijd tegen het bezoekende R. Espa- nol onderuit dat betekent dat ze samen met Edo in nauwe schoentjes komen te staan. Alexander moest in extremis de zege laten gaan aan het bezoekende De Zwaanvrienden die zich beter staande konden houden op de heuse schaats baan in Bambrugge, waar de scheids rechter deze wedstrijd op onbegrijpelijke wijze liet doorgaan en een collega die voor hem de wedstrijd Rode Lantaarn - Apostolken op hetzelfde terrein wijselijk aflaste. Meteen zijn we hiermee in 2e afdeling aangeland, waar de verrassin gen elkaar opvolgden. Hier kan men nog niet voorspellen wie zich als kampioen kan kronen en een plaats kan verzekeren om volgend seizoen in de hoogte afde ling aan te treden (eerste twee gaan over). Blauw-wit wordt één van de kandi daten Het stuitte met veel flegma de zegereeks van het bezoekende groen-wit dat samen met Sophilas in een zinkend schuitje vertoefd. Met als inzet een plaats in de 3e afdeling. Dyor kon haar missers van de laatste weken goed maken door op eigen veld het bezoekende Onder den Toren uit Gijzegem puntenloos huis waarts te sturen. Endoka zorgde voor een halve stunt door het bezoekende Galop een belangrijk punt te ontfutselen. Ook V. Denderleeuw was haar zenuwen de baas en stuurde het Leedse Eekhoorn puntenloos huiswaarts. Bamboe kende geen genade met Hofstade en wonnen probleemloos, en in de vierpuntenwed strijd tussen Houtmarkt - Blauwe vlam haalden de bezoekers nipt de boven hand. In de 3e afdeling werden de koplo per Bouw en Lion d'Or niet bedreigd en Lief hebbersvoetbal. Kapitein Leo Van der Steen van MTSA-ploeg Ro de Lantaarn (da) stuurden hun respektievelijke opponen ten Drievelden en Osbroek met een zwa re nederlaag huiswaarts. H. Maantje wist de moeilijke uitwedstrijd bij Breughels in hun voordeel te beslechten en had Saf alle moeite van de wereld om een agres sief Sixties af te houden. Dressel kon van het thuisvoordeel gebruik maken om de zege in eigen midden te houden tegen het bezoekende Animalia en Tiger pub was suksesvol bij J. Timarcha. In de zon dagafdeling trotseerden heel wat voet balfans de kou om in Hofstade de topper bij te wonen tussen het plaatselijk Nieu we Wijk en kampioen Rode Roos. Het werd een hartverwarmende wedstrijd waarin de bezoekers nipt de bovenhand haalden. Bij de subtopper tussen Sport ing en R. Familial kon men heel wat Eendracht-Aalst supporters ontwaren die gezien de slechte resultaten van hun ploeg de rug toekeerden naar het Pierre Cornelis-stadion en hun voldoening vin den in het liefhebbersvoetbal van het M.T.S.A. waar er momenteel heel wat meer valt te beleven en mooi voetbal wordt gespeeld. Misschien komt ooit de kentering voor het grote Eendracht met het gevolg dat ze hun supporters terug naar hun eigen stadion kunnen lokken De wedstrijd tussen R. Sporting - R. Familial kende overigens geen verliezer want beide ploegen boekten een ver diend gelijkspel. Poreistampers zorgde voor de verrassing door het bezoekende Star Boys uit de top 3 te spelen. Gipak won met ruime cijfers van Pano dat een aantal spelers laattijdig aan de aftrap zag verschijnen. Drie scheidsrechters slaagden met suk ses in hun teoretisch examen. Van Tittel boom (Waterval), Kempeneers (Anima lia) en Dusouj J.P. en komen het scheidsrechterskorps versterken. Kandi daten zijn overigens nog steeds welkom, alsook nieuwe clubs voor zowel de zater dag als de zondagmorgen Veel sukses. O.C. AALST - WATERVAL 0-7 De lokale ploeg had zich in de loop van de week goed voorbereid om de komst van de superieure leiders uit Wichelen te be kampen, maar vanaf het eerste fluitsig naai van scheidsrechter Impens weer galmde wist men reeds dat de thuisploeg een prooi voor de kat was. De bezoekers gingen er zo fors tegenaan dat de lokalen niet eens de kans kregen naar adem te snakken. Het werd al vlug 0-1 door toe doen van Comelis A waartegen doelman Mertens geen verhaal had. Nog voor de rust zorgde Van Heek F. met 2 treffers voor een meer dan geruststellende 0-3 voorsprong. Wie dacht dat de bezoekers in de 2e helft met de voorsprong vrede zouden nemen had het verkeerd voor. Het werd een heuse afstraffing voor de thuisploeg die zelfs niet eens het initiatief maar even konden overnemen. Met dien verstande dat het zelfs nog 4 doelpunten kreeg te incasseren langs Pinnewaert G. De Smet R. en Boquet M. (2x). Een heuse afstraffing die spelers, bestuur en sup porters zich nog lang zullen herinneren. GIWO-OCTOPUS 1-0 Een super gemotiveerde scheidsrechter Flores zette zijn beste beentje voor om deze topper tot een goed einde te bren gen. De lokale ploeg ging schitterend van start en nam reeds na 5 min. voorsprong. Een speler die foutief werd getackeld in de grote rechthoek. Callebaut H. liet zich niet pramen en schoot de terecht geflo ten strafschop tegen de netten. Hoe de bezoekers zich daarna ook gingen weren het bleef bij deze 1-0 ruststand. In de 2e helft kwamen de bezoekers uit Mere ge vaarlijk opzetten want wilde men zich nog handhaven aan de top dan moest deze kleine achterstand zo vlug mogelijk ongedaan gemaakt worden. Maar de lo kale verdediging verkeerde in een super- day en kon de stormloop op sportieve wijze opvangen en boekten een billijk maar verdiend resultaat. ALEXANDER - DE ZWAANVR. 2-3 Niemand kon zich voorstellen dat deze wedstrijd een aanvang zou kennen. Het speelveld was herschapen in een echte schaatsbaan, zodat spelen haast onmo gelijk leek. Maar de scheidsrechter had hierover een ander oordeel en liet de wedstrijd toch van start gaan, nadat zijn collega voor hem de wedstrijd in 2e afdeling Rode Lantaarn - Apostelken, wijselijk aflaste, om onnodige risico's te vermijden. Deze wedstrijd ging dus toch van start. Beide ploegen beseften het gevaar en ontzagen elkaar om hevige duels uit te vechten. Toch werden er als bij wonder nog 5 doelpunten gemaakt. De bezoe kers die beter overweg konden met de schaatsbaan beslechten de wedstrijd in hun voordeel. Langs Kriek L. en Keppens S. (2x), de thuisploeg kon langs De Poor ter P. (2x) de weg naar de netten vinden, het werd een wedstrijd met vallen en opstaan. Onbegrijpelijk. Leeuwerik de laatste paar weken in goeie doen zag alles teloor gaan in haar thuis wedstrijd tegen R. Espagnol, dat sinds lang nog eens op zoek was naar een zege en deze keer gretig de beide punten kon den meegraaien. Van een falende Leedse ploeg. Het werd 0-2 langs Diaz en De Pril. Met deze zege mogen de Spanjaar den wat geruster ademen maar vertoe ven de Ledenaars meer dan ooit in degra datiegevaar, samen met het reeds ver oordeelde Edo dat er in deze kompetitie niets van terecht brengt en op hun waar de werden geklopt door het thuisspelen- de Royal Sportief dat niet eens moest schitteren om de 3-0 eindstand op het scorebord te trappen. V. den Steen G. op strafschop, Kindermans A. en een own- goal velden de staartploeg. AZ 77 dat op bezoek was bij Camu zorgde voor een verdiende puntendeling 1-1. De Man J. en Van Hove I. zorgden voor de doelpun ten in deze gelijkopgaande wedstrijd. Ook Reynaerds kreeg een moeilijke op dracht voor de voeten geschoven. Het ontving immers kampioen Excelsior in eigen rangen en werd op een 0-1 achter stand geplaatst tot de plaatselijke kapi tein Danny Van Cauwenbergh zijn defen sieve rol verliet en steun kwam bieden in de vuurlinie. Van dan af kregen de bezoe kers het benauwd en moesten meer en meer op de tanden bijten om hun netten ongeschonden te houden. Toch liet Van Cauwenbergh zich niet pramen en lukte met een persoonlijke aktie de verdiende gelijkmaker. 1-1. De bezoekers waren zodanig van de kook door deze tegentref fer dat ze zich gelukkig mochten achtten, met deze puntendeling naar Aalst terug te keren. Snas ontving het Leedse Melckebeeck- vrienden en kon in de 2e helft de wed strijd naar hun hand zetten. De kleine Jan Geeroms klom hoger dan de bezoekende verdedigers en kopte beheerst in het lege doel. Van dan af had hij zijn duivels ontbonden en werd een ware obsessie voor de gasten. Bij het 2e doelpunt spurt te hij met de bal de diepte in en bediende de goed meegevolgde Hutsebaut die niet faalde bij de afwerking. 2-0, nog was de zegedrang niet over want Helin Ph. beze gelde met een 3e doelpunt het defintieve lot van de Ledenaars. Bij de Ledenaars ontpopte Luc Van Hauwermeiren zich als de beste speler van zijn team en werd niet beloond met een tegentreffer toen zijn shot tegen de staander uiteenspatte. Welk nieuws viel er te rapen in de 2e afdeling. Hier de resultaten: ENDOKA-GALOP 3-3 De lokale ploeg was in de eerste helft geschrokken door het goede spel dat ze op het harde veld tentoon spreidde en werden op een logische 1 -3 achterstand geplaatst De goed leidende scheids rechter Peirlinck floot bij deze stand de 22 verkleunde spelers naar de verwarm de kleedkamer. De thuisploeg had hier van gretig gebruik gemaakt, want ze kwamen goed opgewarmd aan de aftrap in de tweede helft en duwden de bezoe kers terug op eigen speelhelft, het resul taat kon niet uitblijven toen De Lathouwer Jo de 2-3 tegen de netten duwde wist men dat er meer in zat. Tot Herreman F. de 3-3 lukte dacht iedereen dat de bezoe kers aan het kortste eind zouden trekken gelukkig voor hen bleef plots de sco- ringsmachine haperen en mocht men zich gelukkig prijzen met het gelijkspel. Van Hoeck S had voor het eerste plaat selijke doelpunt gezorgd. Robijns P. (2x) en Temmerman D. wisten in de eerste helft de plaatselijke doelman te verschal ken. BLAUW-WIT-GROEN WIT 3-0 Iedereen had wat verwacht van de ploeg uit Erembodegem na hun prestaties uit de laatste twee wedstrijden. Ook Blauw Wit dat de laatste weken wat aan scherp te moest inboeten was er aanvankelijk niet gerust in maar deze ongerustheid leek later ongegrond. De thuisploeg schitterde namelijk in alle onderdelen en lieten de bezoekers nauwelijks in de wedstrijd komen. Dat deze wedstrijd uit erst sportief verliep was grotendeels te danken aan scheidsrechter Everaerts die de touwtjes strak in de hand hield en op het gepaste moment ingreep waar hij het nodig achtte. De thuisploeg drong haar wil op en kwam langs Huylebroeck W. verdiend op voorsprong 1 -0. De bezoe kende doelman praatte zijn woordje, zo dat de gevleidde voorsprong tot de rust op het scorebord bleef. De tweede helft was nauwelijks op gang gefloten of Van Oost F. trapte nummer twee tegen de netten waarna Van Goethem B. de 3-0 eindstand tegen de touwen duwde. Met een werden alle illusies van de Groen- Witten uit hun dromen verward en wordt het nog hard knokken om de degradatie te ontlopen. HOUTMARKT-BLAUWE VLAM 3-4 Voor scheidsrechter Roelandt werd het ondanks de vrieskou een warme namid dag want beide ploegen hadden zich moreel opgepept en gingen er keihard tegenaan, alsof hun leven ervan afhing. De score verliep gelijkopgaand 1 -0 langs Van HoudenhoveJ.C Twee minuten later strafschop omgezet door Lion A. 1-1 wat dan ook de ruststand betekende. De tweede helft zorgde voor nog meer span krachttoen Van Haudenhove J.C. voor de 2-1 zorgde, beging de lokale verdediger amper één minuut later opnieuw een fout in het strafschopgebied. Lion A. liet zich weer niet pramen en zette de doelman voor de tweede keer op het verkeerde been 2-2. Vooraleer de thuisploeg van deze opdoffer bekomen was werd het 2-3 een schijnbaar verloren bal die tegen de hoekschopvlag terug in het veld be landde (bal was niet buiten geweest) werd in extremis nog voor doel gezet waar De Backer J. gereed stond om binnen te knikken. Alsof het leed nog niet helemaal geleden was voor de thuis ploeg trapte Bracke E. de 2-4 tegen de netten. Toen het kalf reeds lang verdron ken was mocht een plaatselijke aanvaller de 3-4 eindstand vastleggen. Voor de bezoekers een belangrijke zege, voor de thuisploeg zorgt deze nederlaag voor heelwat problemen, want de degradatie wenkt nog. Denderleeuw staat opnieuw aan de leiding dank zij de 2-1 winst dat het op eigen veld behaalde tegen het bezoekende Eekhoorn. Heymans R. en De Bruyn E lieten de bezoekende doel man geen schijn van kans, dat het weder om de rangschikking aanvoerd is trou wens ook te wijten dat achtervolgers Rode Lantaarn en Honda niet speelden. Rode Lantaarn dat het moest opnemen tegen Apostelken zag haar wedstrijd uit gesteld wegens de onbespeelbaarheid van het terrein en Honda had haar terrein niet ter beschikking, daar er zich andere aktiviteiten op bevonden die reeds eerder gepland waren en hiervan de Bond op de hoogte had gebracht, zodat deze wed strijd Honda-Cobilas werd verschoven naar 15.2.92 op de dag dat de kwartfina le van de MTSA beker wordt gespeeld. Dyor kon tegen het verzwakte 0. de To ren bij de rust een 2-0 voorsprong op bouwen, toen De Wael L. (2x) terdege succesvol uithaalde Cool P. bracht net na rust de bezoekers terug in de wedstrijd 2-1, Van Pelekom D. zorgde voor de ruimere winstmarge 3-2. Maar het slot- offensief die daarop volgde werd be loond met een vierde doelpunt van de thuisploeg langs D'Houwers D. Bamboe ontving N. Hofstade en stuurden deze laatste puntenloos huiswaarts 3-1 de lokale doelpunten werden gescoord door Stockman A„ Van Vaerenbergh en Groebens P. In de derde afdeling gaven de leiders geen krimp en wonnen beiden met grote scores hun wedstrijd. LION D'OR-OSBROEK 6-0 Al blijkt deze score op zijn minst overdre ven, toch kwam de lokale ploeg geen enkele keer in de problemen, het klasse- verschil was duidelijk merkbaar. Bij de bezoekers had de doelman verstek gege ven zodat Schollaert Freddy zich moest opofferen om tussen de doelpalen post te vatten. Wat de zaak niet vergemakke lijkte voor de verdediging, het veld lag er hard maar goed bespeelbaar bij met dien verstande dat er behoorlijk kon gevoet bald worden. Scheidsrechter Van Cam- penhout H. die als secretaris van het scheidsrechterskomitee anders als waarnemer fungeert moest nu zelf het zwarte plunje aantrekken om de ziek af gemelde scheidsrechter te vervangen. Beide ploegen bleven zeer sportief zodat hij niet de minste moeite had om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. In de eerste helft zat de thuisploeg reeds op rozen, ondanks het goede verweer wezen de bordjes reeds een 2-0 achter stand aan voor de gasten, de tweede helft was louter een formaliteit en zetten de gastgevers hun overmacht in doelpunten om. Van Damme (3x) en Lepioen G. (3x) zorgden voor deze moeiteloze zege. DRIEVELDEN-BOUW 1-5 De leiders stonden reeds vroeg in de wedstrijd op achterstand toen scheids rechter De Neve aan de thuisploeg een strafschop toekende die feilloos werd omgezet. De bezoekers waren het hier niet over eens en vonden dat men on recht werd aangedaan en lieten dit met een luister blijken aan de scheidsrechter die hier echter geen oren naar had en de leiders tot de orde riep. De 1-0 achter stand werd achteraf al vlug teniet gedaan want Adam J. zorgde met twee rake counters voor de 1-2 ruststand. In het begin van de tweede helft nam Van der Speeten H. alle twijfels weg met een derde doelpunt voor de bezoekers, de thuisploeg leek als aan de grond gevro ren (want het speelveld van de Bergekou- ter bevindt zich in een kritieke toestand) en konden nog amper voor weerwerk zorgen. De gasten die gewend zijn op een schitterend speelveld te spelen, want daar beschikken zij over konden toch hun wil opdringen en met nog twee rake treffers van Van Helsewé B. werd de 1-5 score bereikt, zodat ze nog steeds de rangschikking blijven aanvoeren metéén punt voorsprong. DRESSEL-ANIMALIA 3-2 Deze suptopper loste alle verwachtingen in, want het werd een spannende wed strijd waarin de thuisploeg het laatste woord had. Nochtans werd de rust bij een 1-1 stand afgefloten, met doelpunten van Van Der Borght P. en-Guldemont. Amper was de tweede helft aan gang of de aalvlugge Van der Borgh deed de wedstrijd kantelen in het voordeel van de thuisploeg 2-1 dit werd de sein voor de bezoekers om de tegenaanval in te lui den, maar werden in hun rush gestuit door de plaatselijke verdediger Van der Borght A die voor deze overtreding zijn tweede gele kaart kreeg aangesmeerd en voortijdig de plaat mocht poetsen. Met 10 tegen 11 het maakte nauwelijks wat uit want de thuisploeg zou en wou de zege in eigen huis houden ten nadele van de bezoekers uit Denderleeuw. Toen Claessens B. de 3-1 tegen de touwen prikte leek het pleit beslecht maar toen Asselman C. voor de aansluitingstreffer zorgde werd het nog even benauwd. Met man en macht en zonder verder concen tratieverlies met toch het einde van de wedstrijd gehaald met een kleine winst voor de Moorselnaars, Saf-Sixties was eveneens het bekijken waard. Maar de bezoekers die de lijst aanvoeren van de fair-play in de derde afdeling lieten van deze sportiviteit niets zien en schelden meermaals de huid vol van de uitsteken de scheidsrechter Van Caelenbergh die maar liefst 4 van deze spelers in zijn boekje noteerde. Zelfs de aanwezige be stuursleden van het MTSA moesten het meermaals ontgelden al haalden ze er geen reden toe om zo onsportief om de hoek te komen. Ze werden trouwens op hun waarde geklopt door de thuisploeg al wat het maar het miniem verschil 1-0 werd het door een doelpunt van Heyman W. in de eerste helft. J. Timarcha had vooraan te weinig mankracht om het bezoekende Tiger Pub van zich af te houden het werd een droge 1 -4 neder laag. Cools M. (2x), Permentier B. en De Neef H. deden de thuisploeg de das om. Van den Abbeele C. kon de eer redden wat een sportieve wedstrijd werd, werd ontsierd door een rode kaart die te beurt viel aan bezoeker Permentier wegens natrappen. Melody ging moeizaam met 2-1 winnen biij Pie Boys. Hetzelfde deed Torenboys op eigen veld tegen V.V.T.T.A. hier waren de drie doelpunten echter van schitteren de makelij, Temmerman P. en Nachter- gaele J. voor de thuisploeg en De Swaef D. voor de bezoekers beslisten over winst en verlies. De Zwaan zette hel bezoekende Alewin opzij met een af standschot van Remory G. 1 -0 en Breug hels bleef puntenloos achter op eigen veld door toedoen van een te korte terug speelbal, waarvan het bezoekende Hall Maantje gebruik maakte om met deze kleine maar gevleidde 0-1 zege naar Le de konden terugkeren. In de zondagafdeling ging alle aandaclt naar de topper tussen Nieuwe Wijk-Rode Roos. NIEUWE WIJK-RODE ROOS 0-1 Zoals men reeds eerder vermelde was Nieuwe Wijk net terug in form om deze konfrontatie met de kampioenen aan te I gaan. Dit was de toeschouwers niet ont- gaan en waren dan ook vroeg uit de veren om zich te begeven naar de St. Anna- straat te Hofstade. De bewoners van de wijk wisten niet waar ze het haddenwant twee rijen wagens die een paar honderd meter de straat in beslag namen, bevolk ten de anders zo stille omgeving en ge- zien het vroege uur (10 u.) werden heel wat uitslapers uit hun slaap gewekt. Het werd een heuse heisa alsof men zich aan net Eendracht stadion bevond, waar An- derlecht op bezoek was, echter zonder een politiemacht, want hooligans zijn er gelukkig in het MTSA nog niet waar te nemen, zodat alles rustig en vlot verliep. Wat de wedstrijd betrof. Beide ploegen konden beschikken over hun sterkste opstelling ook het scheidsrechterstrio Garcia A. en zijn grensrechters Uytters- prot en Velghe stonden op scherp, zodat de wedstrijd tengepaste tijde kon aan vangen, met een enorme sfeer als toe maatje. De bezoekers drongen onmid-: dellijk hun wil op en bevestigden met man en macht dat ze niet voor niets dei kampioenen zijn het was. Huylebroeck j W die zijn aanhangers deed juichen toen hij vanop links perfekt werd aangespeeld en met een schuin schot de netten bel zette. Een schitterend doelpunt a la Nilis en 0-1De thuisploeg was duidelijk aan geslagen maar de supporters schreeuwden hun vreugde uit dat gans de St. Annastraat wakker schrok. De tweede helft trachtte de thuisploeg (fi achterstand ongedaan te maken, maar de bezoekers lieten niet betijen en wer den nog het gevaarlijkst op de counter. Het bleef uiteindelijk bij deze kleine winst en iets na half een werd het weerom muisstil in de omgeving, want toen had iedereen reeds de weg naar huis gevon den om het middagmaal te nuttigen, wart er wachten de meesten nog een opdraert in de namiddag met Eendracht Aalst-An- derlecht. Ikzelf was ook aanwezig om ha nodige verslag uit te brengen en kon enkele toeschouwers ontwaren die in de voormiddag een andere wedstrijd had den bijgewoond en deze waren de me- i ning toegedaan dat ze daar meer plezia en spanning hadden beleefd als wat ze hier voorgeschoteld kregen. Zo ziet u maar. De wedstrijd Sportkring-F. Familial eindigde onbeslist 1 -1 en ook daar waren heelwat Eendracht supporters aanwezig, j Het geluid van de toeschouwers in de Rozendreef werd overstemt door de loeiende sirenes van de ziekenwagen die Sportkring speler Wim De Jonghe kwam ophalen die bij een onschuldig duel hard met het hoofd tegen de bevroren grond terecht kwam en in bewusteloze toe stand werd weggevoerd, volgens de laatste berichten stelt de speler het wei en heeft hij een lichte hersenschudding opgelopen. Poreistampers zette Star; Boys met 2-1 opzij, de bezoekers had-1 den de nacht doorgebracht bij de karna- valviering van hun vriend Prins Michelle- ken en liepen te voetballen met wazige ogen en barstende hoofdpijn, zodat ze nauwelijks een vuisfRonden maken te gen de Brabanders. Gipak haalde zwaai uit en zette het bezoekende Pano met 5-0 een pad in de korf. Park versloeg of eigen veld Koszen met 2-0. De Vos P. e" Igval A. zetten de netten bol. Wie zich in het weekend van 1 en 2: februari wil vermaken op sportief vlak kan terecht bij volgende wedstrijden die onze belangstelling wegdragen. Zaterdag 1 februari '92 om 15 u. A.Z. 77-Alexander (Ten Rozen) Excelsior-Giwo (Osbroek B) Octopus-O.C. Aalst (Bambrugge) Waterval-Camu (Serskamp) Cobilas-BI. Vlam (Beukenhof) Galop-R. Lantaarn (Hofstade) 0. de Toren-Blauw-Wit (Waterstr. Gijze gem) Bouw-V.V.T.T.A. (Zesbunderstr.-Rozen- dreef) Drievelden-Lion d'Or (Bergenkouter) Saf-Tiger Pub (Hof. Texel Moorsel) Sixties-Dressel (Moorsel) Zondag is een vrije speeldag voor de uitslapers.

De Voorpost | 1992 | | pagina 24