Zaterdag 7 maart
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Hanna
Barbera -16.20 Clip club -16.45
Lassie - 17.00 Super 50 - 18.05
De juiste prijs - 19.00 Nieuws -
19.30 Familieraad - 20.00 Meer
moet dat niet zijn - 20.30 Rain
Man - 22.50 Nieuws - 23.05 VTM
Sport - 23.20 Daisy Miller.
BRT 1
10.30 Het slimme kanaal -12.00
Babel - 15.45 Monty Python en
de graal - 17.10 Okavango -
18 05 Schoolslag - 18.40 Vlaan
deren vakantieland - 19 20 Jo
ker en Lotto - 19.30 Nieuws -
20.00 RIP - 20.30 Perry Mason,
de zaak van de wreker - 22.05
Night Court - 22.30 Sport op za
terdag - 23.00 Vandaag - 23.20
Erik de Viking.
BRT 2
20.00 Metropolitan Opera. 25th
Anniversary Gala.
NED 1
8.00 Studio Trappelzak - 8.20
Naar Timboektoe - 8.25 Robin
son - 8 39 Een reis naar Austra
lië - 9.10 Ko de Boswachter
Show - 15.35 Health beauty -
16 08 Hollands decor - 16.20
Heb ik iets gemist? - 16 40 Jon
ge mensen op het concertpodi
um - 17.05 Disney Club - 18 00
Kruis en munt - 18.28 Sportpa-
norama - 18 58 Land in zicht -
19.30 Growing pains - 20.00
Nieuws - 20.25 On her Majesty's
Secret Service - 22.42 Glamour-
land -23.15 Karel - 0.03 State of
the Union.
NED 2
15.25 Impact - 16.05 Museum
schatten -16.14 Mijn eigen huis
- 16.27 Bobbie en Onyx - 16 40
Dommel - 17 08 Het meisje uit
het jaar 3000 - 17.32 Man over
de vloer - 18.19 Vroege vogels -
18.58 Lingo - 19.28 Jules unli
mited - 19 58 The Flying Doc
tors - 20.49 Oppassen!! - 21 18
Sopja op zaterdag -22.13 Achter
het nieuws - 22.47 Per seconde
wijzer - 23.24 De wereld van
Boudewijn Büch - 23.57 Alien
nation.
RTBF 1
10.00 Interwallonie - 10.30
Spreek met ons mee - 11.00 Es-
pagnol con Victor - 11.35 Coup
de film -11.50 Video-clip -12.00
Videothèque - 13.10 Objectif
Europe -13.45 Peau de banane -
15.20 Ecran témoin - 16.40
Grand écran - 17 30 Nouba nou-
ba - 17.55 Félix - 18.25 Gour-
mandises -18.40 Télétourisme -
19.30 Nieuws - 20.05 Le jardin
extraordinaire - 20.45 Froid
comme la mort - 22.25 Contacts -
22.30 Match 1
RTL
7.20 Series - 12.25 Moteurs -
13.00 Nieuws - 13.30 I comme -
14.05 Sanctuaires sauvages -
14.25 Brigade de nuit - 15.15
Magnum -16.05 Larry et Balki-
16.30 Flash - 17.25 Clip clap -
19 00 Nieuws - 19 30 Coup de
dés - 20.10 Un flic dans la mafia -
21.10 Taggart: coup de main -
23.30 China Beach
TF 1
6.00Ochtendtelevisie-14 05La
une est a vous - 15.05 Terreur
sur le Queen Mary -17 15 Video
gag - 17 45 30 Millions d'amis -
18.25 Une familie en or - 18 45
Les roucasseries -19.15 La roue
de la fortune - 20.00 Nieuws -
20.50Sébastienc'estfou!-22.35
Ushuaia - 23.45 Formule sport.
A 2
6.10Ochtend-TV- 13.00Nieuws
-13.25 Résistances - 14.20 Ani-
malia - 15.10 Sports passions -
15.15 Tiercé -15.30 Sports pas
sions - 18.05 E N G. - 18.55 Des
chiffresetdeslettres-19.25 Syl-
vie et compagnie - 20.00 Nieuws
- 20.50 La nuit des héros - 22.40
Double jeu - 23.55 Euroflic.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.03 Max, der Tasohendieb -
12.35 Middag Vooravond -
14.15 Nanu, Sie kennen Korff
noch nicht? - 20.00 Nieuws -
20.15 Mitternaoht88pitzen -
22.05 Tagesthemen - 22.30 Ma
ry - 23.03 Brutale Schatten.
ZDF
8.00 Voormiddagprogramma's -
13.05 Diese Woche - 13 30 Alle
gro - 14 15 FM - 15 00 Wenndu
michfragst-15 25Pingu-15.30
Pünktchen und Anton - 17.05
Landerspiegel -17.45 Karl May -
19.00 Nieuws - 19.20 Mit Leib
und Seele - 20.15 Heinz Riih-
mann zum 90 Geburtstag -
21.15 Es gibt noch Haselnufl-
straucher - 22 15 Heute-Journal
- 22.30 Das aktuelle Sport-Stu
dio - 23.50 SOKO 5113 - 0.40
Nacht der Erfüllung.
Zondag 8 maart
VTM
12.00 Super 50 - 13.05 Carson's
Law - 14.00 Dynasty - 14.45 Clip
club - 15.00 Karate Kid II- 17.00
De kinderacademie -18.05 Mimi
- 19.00 Nieuws - 19.30 Familie
raad - 20.00 Gaston en Leo -
20.30 Luc - 21,30 Ramona -
22.00 Nieuws - 22.15 De sport-
show - 23.20 Wild, wild world of
BRT 1
9.00 Samson - 10.00 Eucharis
tieviering - 11.00 De zevende
dag - 12.45 Sportmiddag - 13.15
De zomer van de valk - 15.05
Dossier Verhulst - 16.00 1 voor
iedereen - 17.30 Merlina - 18.10
De Edison tweeling - 18.35
Straatlawaai - 19 00 De Cosby
show - 19.30 Nieuws - 19.45
Sportweekend - 20.30 Maman -
21 25 De andere kant-2 001.Q.-
22 30 Vandaag - 22.50 Ziggurat
- 23.30 Coda.
BRT 2
NED 1
15.05 Health beauty - 15.30
Waar blijf je anders? - 16.05 Heb
ik iets gemist? - 17.00 Kiekeboe
- 17.20 De zusters Kokkel -
17 40 De sprookjesstoel - 18.00
Kruis munt - 18.25 Nummer
28 - 18.35 Hotel Amor - 19.00
Perfect Strangers - 19.27 Waku
waku - 20.00 Nieuws - 20 16
Vreemde praktijken - 20.45 Ook
dat nog - 21.35 Brandpunt -
22.15 The Chief - 23.10 Kruis
punt tv
NED 2
9.05 De grote dikke beer vertelt
- 9.35 Bonk en Beer - 9.55 Broer
tjes - 10.10 Watt??! - 10.30 Kin
derdetectivebureau - 11.00 Rei
ziger in muziek - 12.00 Tros
voetbal plus - 12.50 De Vara Ma
tinee - 18 05 Paul Haenen vyf
over zes - 18.35 Jongens van de
Witt - 19.00 The Wonder Years -
19.25 Onrust! - 20.00 Nieuws -
20.10 Keek op de week - 20.37
van Dis in de IJsbreker - 21.30
Let the Blood run free! - 21.55
Prima vista - 22.45 25 cent
RTBF 1
12.00 Faire le point - 13.00
Nieuws - 13 20 Le masque de
Scaramouche - 14.55 Les re-
quins - 15.55 Génies en herbe -
16.30 Nouba nouba - 17,25 Jeu
des dictionnaires -18.00 Autovi-
sion - 18.30 Le week end sportif
- 19.30 Nieuws - 20.05 Eurovi
sie-songfestival 1992 - 21.35
Une femme encombrante.
RTL
7.30 Ochtendprogramma's -
14.30 Le privé - 15.30 Hotel des
Amériques - 17 05 Benny Hill -
17.30 Atoukado- 18.25 La main
Alapatte- 19.00 Nieuws - 19.30
'Allo. allo'! - 20.10 Dix qu'on ai-
me! - 2 1.10 Le gagnant - 23.05
Derrick.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.25
Hooker - 14.15 Rick Hunter -
15.15 Columbo - 16.35 Disney
parade - 18.05 Téléfoot - 19.05 7
sur 7 - 20 00 Nieuws - 20.50 Pai-
re et impair - 22.50 Les films
dans les salles - 22 55 Ah les bel
les bacchantes - 0.40 Nachtpro-
gramma s
A 2
6 10 Ochtend-tv - 13 OO Nieuws
- 13 20 Dimanche Martin -14.55
MacGyver - 15.45 Dimanche
Martin - 17 25 Cousteau - 18 15
Stade 2 - 19 30 Maguy - 20.00
Nieuws - 20.50 Tueur d'élite -
22.50 Bouillon de culture - 0.10
Vietnam, le lère guerre 1945-
1954- 1.40 Nachtuitzendingen.
ARD
8.35 Ochtendprogramma's -
12 00 Middagmagazines -13.15
Musikstreifzüge: Jazz Giants -
13,45 Die Herren des Strandes -
14 15 Den Armen das Land -
15.20 Tele-Fuflball - 15.35 Ich
vertraue dir meine Frau an -
17.00 ARD-Ratgeber - 17.30
Laudate - 18.10 Sportschau -
18.40 Lindenstrafle - 19.10
Weltspiegel - 20.00 Nieuws -
20.15 Sunset - D&mmerung in
Hollywood - 22.00 Kulturreport
- 22 30 Tagesthemen - 22 45 Es
war ein Stuck von seinem Her
zen - 23.45 Die besten Jahre.
ZDF
8 45 Ruf der Schmetterlinge -
9.30 Flucht zur aufgehenden
Sonne - 10.15 Zur Zeit - 10.30
Europa - Erbe und Auftrag -
12 00 Das Sonntagskonzert -
12.47 Treffpunkt - 13.15 Da-
mals- 13.30 Jeugdprogramma's
- 14 45 Umwelt - 15.15 Aktion
240 - 15.30 Telemotor - 16.10
ZDF Sport extra - 18.15 ML -
Mona Lisa - 19.00 Nieuws -
19.10 Bonn direkt - 19 30 Wun-
derbare Welt - 20.15 Tod auf Bali
- 21.15 Nieuws - 21.40 Sophies
Entscheidung - 0 05 Jazz on
Tour.
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dallas -
16.20 Santa Barbara -16.45 Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19.00
Nieuws -19.30 Rad van fortuin -
20.00 De kotmadam - 20.30
MacGyver - 21.30 De vraag van
1.000.000 - 22.00 Nieuws -
22.15 Star - 23.00 Hattrick.
BRT 1
14.30 Schooltelevisie: muziek -
biologie - 16.00 Die Freundin
eines grofien Mannes - 17.30
Bassie en Adriaan en de verzon
ken stad - 18 10 Mooi en meedo
genloos- 18 .35 Top score - 19 03
Buren - 19.30 Nieuws - 20.00
Zeg 'ns AAA - 20.25 TV1 -
Denktsportkampioen - 21.05
Vrij als een vogel - 21.55 Op de
koop toe - 22.30 Vandaag- 22.55
Uitzending door derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19 .53 Benny Hill -
20.00 Uitzending door derden -
21.00 Veiliger wonen - 21.10
Noordstraat 17-21.30 Nieuws-
22.05 Purple Rose of Cairo.
NED 1
13.OO Nieuws - 15.09 G'oud en
nieuw - 16.05 Tom en Jerry -
16 10 Victor en Maria - 16.21
Service salon - 17.32 Winnie the
Pooh - 18 00 Kruis munt -
18.28 Sport op 1- 18.57Wegvan
de snelweg Europa - 19.26 Ha,
die pa! - 20.00 Nieuws - 20 25
G'oud en nieuw - 21.21 Hier en
nu - 22 03 Einstein - 22.36 Boek
in Waterland.
NED 2
15 .30 The big valley -16.15 San
ta Barbara - 17.00 Explorer -
17.50 Bouli - 18.00 Nieuws -
18.15 Countdown - 19 20 Vero
nica sport - 19 50 Married with
children - 20.20 Die 2 speciaal -
20 50 Nieuwslijn - 21.15 Man
hunt - 22.55 Berg - 23.45 Eroti-
RTBF 1
12.10 Forem - 12.30 La fête A la
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
Les blouses blanches - 15.15 Té-,
létourisme - 15.50 Autovision -
16.10 Gourmandises - 16 25 Vi
deo-clips - 16.45 Nouba nouba -
17.40 Beverly Hills 90210 -
18.30 La fete a la maison - 19.00
Ce soir - 19.30 Nieuws - 20.05
Sexe, mensonge et vidéo - 21.45
Debat.
RTL
12 00 Ma sorcière bien-aimée -
12.30 Top models - 13.00
Nieuws - 13.30 Series - 15.00
Falcon Crest - 15.50 La petite
maison dans la prairie - 16.45
Super 30 propositions - 17 05
Ma sorcière bien-aimée - 17 30
E N G - 18.25 Maguy - 19.00
Nieuws - 19 30 Coup de dés -
20.10 Greystoke - 22.20 Euro-
foot - 23.00 Nieuws - 23 15 Les
noces barbares - 0.50 Sanctuai
res sauvages.
TF 1
6 00 Ochtendtelevisie - 13 00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour - 14.30 Cóte Ouest -
15.25 Les enquêtes de Reming-
ton Steele - 16 15 Tribunal -
16 45 Club Dorothée - 17 30 Les
professionnels - 18.25 Une fa
milie en or- 18.55 Santa Barbara
- 19 25 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20 30 Les jeux
olympiques - 20.50 Stars 90 -
22.40 Combien pa coüte - 23.50
Minuit sports.
A3
6.05Ochtend-TV-13.00 Nieuws
- 13.45 Maigret aux assisses -
15.10 La chance aux chansons -
16 10 Des chiffres et des lettres -
16.35 Vos droits au quotidien -
16.45 Giga - 18 05 L'homme qui
tombe a pic - 18.55 Info - 19.00
Flic A tout faire - 19.30 Caméra
indiscrète - 20.00 Nieuws -
20.45 Jack l'éventreur - 22.30
Objectif meurtre - 0.16
America's cup.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.03 Tod auf Bali - 12.35 Mid
dagmagazines - 14.02 Kinder
programma's - 15.03 Lachende
Erben - 16.15 Cartoons im Ers-
ten - 16.30 Vooravondprogram
ma's - 20.00 Nieuws - 20.15
Dingsda - 21.00 Panorama -
21.45 Miami Vice - 22.30 Tages
themen - 23.00 Tatort.
ZDF
9.00 Ochtendprogramma's -
13.45 Die Ewoks - 14 10 Flucht
zur aufgehenden Sonne - 14 55
Kleinstadtgeschichten - 15 40
Grün und Bunt - 16.03 Ferien
auf Saltkrokan - 16.35 Mitten-
drin - 17.00 Vooravondmagazi
nes - 17.45 Ein Fall fur zwei -
19.00 Nieuws - 19.20 Vorsicht,
Falie! - 20.00 Tod auf Bali - 21 00
Auslandsjournal - 21 45 Heute-
journal - 22.15 Liebe mit Biö -
23.35 Apropos Film.
Dinsdag 10 maart
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dallas -
16.20 Santa Barbara - 16.45Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20.00
Bompa IV - 2030 Flying Doctors
- 21.30 Empty Nest - 22.00
Nieuws - 22.15 Telefacts - 23.00
Odd Couple.
BRT 1
14.30 Schooltelevisie - 16.15 In
letzte Minute-17.35 Liegebeest
- 17.50 Duupje - 18.10 Mooi en
meedogenloos - 18.35 Top score
- 19.03 Buren - 19 30 Nieuws -
20 00 De drie wijzen - 20.35 Ze
ker weten? - 2200 NV De Wereld
-22.30 Vandaag-22.55 De jaren
van vreugde en verdriet: 1940-
1960
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Uitzending door derden -
20.30 National Geographic -
21 30 Nieuws - 22.00 Runaway
Heart.
NED 1
10.00 Vrouw zijn - 10.50 TV-
Fruitmand -11.10 In de voetspo
ren van Jac. P. Thijsse - 16.08
Het kleine huis op de prairie -
17 00 Ik ben Benjamin Ben -
17.30 Tijdsein I - 18.10 50 ka
mers- 18.35 Blackout -19.03 Op
weg naar Avonlea-19 50 Mij me
ringen - 20.00 Nieuws - 20.24 De
Stille Zuidzee-Eilanden - 21.16
Tydsein II - 21.50 Terug naar de
straat - 22 15 Koorzang op zijn
best - 22.40 Antenne: Terreur -
Het verval van de democratie -
23.30 Muren van mijn hart.
NED 2
17.03 Bobobops - 17,31 Kaktus
show - 18 00 Nieuws - 18.16
Dubbeldekkers - 18.41 Daar ko
men de schutters - 19.13 Vijf te
gen vijf - 19.41 De baas in huis -
20.09 Meer moet dat niet zijn -
20.38 De Belastingshow - 21.58
Achter het nieuws - 22.33 Gol
den Girls - 23.03 Met Witteman-
23.52 Museumschatten.
RTBF 1
12.10 Forem - 12.30 La fête A la
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
L'homme a la peau de serpent -
15.30 Le jardin extraordinaire -
16.00 Génies en herbe - 16.40
Video-clips -16.45 Nouba nouba
- 17 40 Beverly Hills 90210 -
18.30 La fète A la maison - 19.00
Ce soir - 19.22 Lotto - 19.30
Nieuws - 20.05 Double sept -
21.25 Inédits - 22.30 Noms de
Dieux
RTL
11.20 Eurofoot - 12 00 Ma sor
cière bien-aimée -12.30Top mo
dels - 13.00 Nieuws - 13.30 Se
ries - 15 .00 Falcon Crest - 15 .50
La petite maison dans la prairie -
16 45 Super 30 propositions -
17 00 Ma sorcière bien-aimée -
17 30 ENG - 18 25 Maguy -
19 00 Nieuws - 19 30 Coup de
dés - 20.10 A tout cceur - 22 20
La petite sirène.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie -12.30 Le
justeprix- 13 OO Nieuws -13.35
Les feux de l'amour - 14.35 Cóte
Ouest - 15.25 Les enquêtes de
Remington Steele - 16 15 Tribu
nal- 16.45 Club Dorothée -17.30
Les professionels - 18.25 Une fa-
milleenor-18.55 Santa Barbara
- 19.20 La roue de la fortune -
20 00 Nieuws - 20 30 Les jeux
olympiques - 20.50 Crocodile
Dundee - 22.30 Ciel mon mardi.
A 2
6 05 Ochtend-tv - 13 00 Nieuws
- 13.45 Maigret et 1'inspecteur
Malgracieux - 15.15 Tiercé -
15.30 La chance aux chansons -
1625 Des chiffres et des lettres -
16.50 Vos droits au quotidien -
17.00 Giga - 18.10 L'homme qui
tombe A pic - 19.00 Flic A tout
faire - 19 30 Caméra indiscrète -
20.00 Nieuws - 20.45 Airport
1975 - 22.25 Rire A2 - 23.40 La
25ème heure.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.03 Dingsda - 11.55 Tod auf
Bali - 12 55 Middagmagazines -
14.02 Kinderprogramma's -
16.00 Vooravondprogramma's -
20.00 Nieuws-20. löOppenund
Ehrlich - 21.00 Herr Rogier una
Herr Busse - 2125 Kah-Nee-Ta -
21.55 Voetbal - 22.30 Tagesthe
men - 23.00 Boulevard Bio - 0.00
Tafeltennis - 0.20 Magnum.
ZDF
13 45 Die Ewoks - 14 10 Charles
M. Schulz-Vaterderberühmten
Peanuts - 14.40 Ganz persönlich
- 15 10 Die Pyramide - 16.03 Fe
rien auf Saltkrokan - 16 35 Zau-
ber um Romana - 17.00 Vdor-
avondmagazines - 17.45 Unser
Lehrer Doktor Specht - 19.00
Nieuws - 19.20 Regina auf den
Stufen - 20.20 Kennzeichen D -
20 50 Lilli Lottofee - 21.45
Nieuws - 22.15 Ich brenne. ich
singe - 23.00 Leas Hochzeit.
Woensdag 11 maart
VTM
14,00 Super 50 - 15.05 Riviera -
15.30 Dallas - 16.20 Clip club -
16.30 Kinderclub - 17.00 Schuif
af - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.05 Rad van fortuin - 20.00
Rap klap - 20.30 Commissaris
Roos - 21.20 Empty Nest - 22.00
Nieuws - 22.15 Sanseveria -
23.00 Hill Street Blues.
BRT 1
15.55 Schoolslag - 16.30 Sam
son - 17.30 Postbus X - 18.10
Mooi en meedogenloos - 18.35
Top score - 19.03 Buren - 19 30
Nieuws - 20.00 Tatort - 2 1.30
Married with Children - 22.00
Alle 5 - 22.30 Vandaag - 22.55
Incredibile
BRT 2
19.00 Vak-werk - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Sportavond - 2130 Nieuws -
22.00 Michel Seuphor, 90.
NED 1
16.05 Tom Jerry-16.10 Victor
en Maria - 16.20 Service salon -
17.30 Factor Twee - 18.00 Kruis
munt - 18.30 De ver van mijn
bed-strijd - 19.00 Woensdag
avond met Van Willigenburg -
20.00 Nieuws - 20 28 The Re
venge of the Pink Panther -
22.10 Brandpunt politiek café -
22.45 Nieuwsnet 12 - 23.25
Vastenoverweging.
NED 2
14.15 Matinee klassiek - 15.00
Telearchief - 16 05 Stopwatch -
16.35 Bekijk het maar - 17.12
Santa Barbara - 18.20 Popfor
mule plus- 19 .00 Candid camera
- 19 .26 Dierenmanieren - 20.02
Derrick - 21.06 Sjans - 21.37
TROS Aktua - 22.07 TROS Tri-
viant - 22.49 Speciaal adventu-
RTBF 1
12.10 Forem - 12.30 La fête Ala
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
Un direct au cceur - 15.10 Iné
dits- 16.10 Autant savoir -16.30
Video-clips -16.45 Nouba nouba
- 17.40 Berverly Hills 90210 -
18.30 La fète A la maison - 19.00
Ce soir -19.30 Nieuws-20.05 Au
nom de la loi - 23.00 Coup de film
- 23.45 Le cceur et l'esprit.
RTL
12.00 Middagprogramma's -
14.25 Le magicien de l'étrange -
15.40 Dróles de dames - 16 15
Happy days - 16 50 Super 30
propositions - 17 00 Ma sorcière
bien-aimée - 17.30 E.N.G. -
18.25 Maguy - 19.00 Nieuws -
19.30 Coup de dés - 20.10 La
déchirure - 22.50 Entre nous -
23.50 Le saint.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13 40
Commissaire Moulin Police Ju-
diciaire - 15 05 Club Dorothée -
17.25 Charles s'en charge -
17.55 Premiers baisers - 18.25
Une familie en or - 18.50 Santa
Barbara - 19.20 La rous de la
fortune - 20.00 Nieuws - 20.40
Tapis vert - 20.50 Sacrée soirée -
22.40 Mea culpa - 23.50 Télévi-
trine.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13.40 Opération terre - 15.05
La chance aux chansons - 16.00
Chiffres et lettres - 16 20 Giga -
18 10 L'homme qui tombe A pic -
19 00 Flic A tout faire - 19 30
Caméra indiscrète - 20.00
Nieuws - 20.50 L'elixir d'amour -
22.10 Direct - 23.25 Musique au
coeur.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
11.03 Die Pyramide des Sonnen-
gottes - 12.40 Middagprogram-
ma's- 14.02 Sesamstrafie-14.30
DerTrotzkopf-15.03 PingPong
- 15.30 Traumberufe - 16.00
Vooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 ARD-Brenn-
punkt - 21.00 Teufel im Paradies
- 22.30 Tagesthemen - 23.00
Nachschlag - 23.05 Frühlings-
erzahlung.
ZDF
13.45 Hier sind meine Wurzeln,
hier bin ich zuhaus - 14.45
Brief aus der Provinz-14.55 Der
Prozeö gegen die Neun von Ca-
tonsville - 16 .03 Ferien auf Salt
krokan - 16.30 Achterbahn -
17.00 Vooravondmagazines -
17.45 Hotel Paradies - 19.00
Nieuws - 19.20 Er kann's nicht
lassen - 20.55 Gesundheitsma-
gazin Praxis - 21 45 Heute-jour-
nal - 22.15 Zündstoff - 23.00
Derrick - 0.00 Mein lieber John.
Donderdag 13 maart
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dallas -
16 20 Santa Barbara- 16.45Clip
club - 17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Familie - 19.00
Nieuws - 19.30 Rad van fortuin -
20.00 Tien om te zien - 21.00
Beverley Hills 90210 - 22.00
Nieuws - 22.15 Jambers - 23.00
Miami Vicê.
BRT 1
14.30 Schooltelevisie - 16.15
Niets is heilig - 17.30 Draaimo
len - 17.40 Prikballon - 18.10
Mooi en meedogenloos - 18.35
Top score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Schwarzwaldkli-
nik - 20.45 Het huis van wan
trouwen - 21.30 Panorama -
22 30 Vandaag - 23.00 Uitzen
ding door derden
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool -19.53 Benny Hill -
20.00 Lava - 20.30 Tekens -
21.30 Nieuws - 22.00 Première
film video - 22.30 Broadway
Danny Rose
NED 1
16.05 Tom Jerry -16.20 Servi
ce salon -17.25 Wordt vervolgd -
17.54 Kruis munt - 18.23 For-
za! - 18.53 De Weissensee... Een
Hollandse winter - 20.00
Nieuws - 20.25 L A. Law - 21.13
Televizier - 21.53 Hoe voelen we
ons vandaag? - 22.25 Paradijs
vogels - 22.50 Hollands decor -
23 05 Opium.
NED 2
15.25 After School special -
16 10 Santa Barbara-16.55 Zor-
ro - 17.20 Star Street - 17.30
Goud van oud live - 18.00
Nieuws - 18.15 B.O.O.S. - 18.45
Top 40 - 19.15 Veronica film en
video - 19.45 EmptyNest-20.10
Tour of Duty - 2100 Nieuwslijn -
21.30 In de Vlaamsche Pot -
22.05 Chirurgenwerk - 22.55
Police Squad - 2325 Stop de per-
RTBF 1
12.10 Forem -„12.30 La fête a la
maison - 13.Op Nieuws - 13.35
Taxi girl -15.05 Noms de Dieux -
16.00 Autant savoir -«16.25 Vi
deo-clips - 16.45-Nduba nouba -
17.40 Beverly Hills 90210 -
18.30 La fête A la maison - 19.00
Ce soir - 19.30 Nieuws - 20.10
Autant savoir - 20.35 La fille des
collines - 22.20 Grand écran -
23.35 Politieke uitzending.
RTL
11.30 Ochtend middag-17.00
Ma sorcière bien-aimée - 17.30
E.N.G. - 18.25 Maguy - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Un poisson nommé Wan
da - 22 00 Soir-auto - 22 30
Nieuws - 22.45 I^alevil.
TF 1
6 00 Ochtend-tv -13.35 Les feux
de l'amour - 14.30 Cóte Ouest -
15.25 Les enquêtes de Reming-
ton Steele - 16.15 Tribunal -
16.45 Club Dorothée -17.30 Les
professionnels - 18.25 Une fa
milie en or- 18.50 Santa Barbara
- 19.20 La roue de la fortune -
20.00Nieuws-20.40Tapis vert-
20.50 La vie continue - 22.25 Le
droit de savoir - 23.40 Le débat.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13 45 Maigret s'amuse - 15.15
Tiercé - 15.25 La chance aux
chansons - 16.20 Chiffres et let
tres - 16.45 Vos droits au quoti
dien - 17.00 Giga - 18.10
L'homme qui tombe A pic -19.00
Flic A tout faire - 19.30 Camera
indiscrète - 20.00 Nieuws -
20.50 Envoyé spécial - 22.20
Dernier été A Tanger - 0.25 Mer
ci et encore bravo.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
Kinderprogramma's - 15.30
Traumberufe - 16.00 Voor
avondprogramma's - 20,00
Nieuws - 20.15 Zum Beispiel
Berlin - 21.03 Lieder, so schön
wie der Norden - 22.30 Tages
themen-23.00 Kulturwelt-O. 15
Hundert Meisterwerke.
ZDF
13.45 Leinen los - volle Fahrt
voraus! - 14.15 'Amerika - Eine
musikalische Reise' - 15.05 Un-
sere Hagenbecks - 16.03 Ferien
auf Saltkrokan - 17.00 Voor
avondmagazines - 17.50 Ein
Heim fur Tiere - 19.00 Nieuws -
19.20 Liebe auf den ersten Bliek
- 20 00 Es schreit zum Himmel:
Kein Landeplatz fiir Kraniche -
20 45 10 oder geh'n - 21 15
WISO - 21.45 Heute-journal -
22.15 Live - 23.30 Der Film des
Königs.
Vrijdag 13 maart
VTM
15.05 Riviera - 15.30 Dallas -
16.20 Santa Barbara- 16 45 Clip
club -17.00 Webster - 17.30 Ho
me and away - 18.00 Nieuws
flash - 18.05 Cijfers en letters -
18.30 Familie - 19.00 Nieuws -
19.30 Rad van fortuin - 20 00
Klasgenoten - 21.00 Stranded -
22.55 New Mike Hammer.
BRT 1
14.30 Schooltelevisie - 15.45
Stella Dallas - 17.25 Er was eens
Amerika - 18 10 Mooi en meedo
genloos - 18.35 TV 1 - Top 30 -
19.03 Buren - 19.30 Nieuws -
20.00 Sledge Hammer - 20.25
Baraka - 21.40 Matlock - 22 30
Nieuws - 22.55 Vleespotten van
Europa.
BRT 2
19.00 School-tv - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Vlaanderen vakantieland
20.35 Kijk uit! - 20.40 Magische
wereld - 21 30 Nieuws - 22.00
Affiche - 22.20 Tenuto.
NED 1
16.05 Tom Jerry -16.21 Servi
ce salon - 17.30 Ereprijs 17 -
18.00 Kruis munt - 18.28 Het
andere Spanje - 19.01 Different
world- l9.29Cosbyshow-20.00
Nieuws - 20.25 Rondom tien -
22.16 Cheers - 21.46 Ted A tête
met. Marco Bakker-22.31 Do
cument: Peter Faber in Los An
geles - 23.10 The Commish -
23.58 Miniatuur.
NED 2
16 08 Marco Bakker presen
teert.. - 16.55 Derrick - 18.20
The Teenage Hero Turtles
18.46 Bassie en Adriaan en de
geheimzinnige opdracht - 19.20
Wetenswaardevol met Wubbo
Ockels - 19.45 Vokaal centraal -
20.20 Op goed geluk - 21.05
TROS TV-Show - 21.58 Crime Ti
me - 22.36 In the heat of the
night - 23.25 Silver Bullet.
RTBF 1
12.10 Forem - 12.25 La fête A la
maison - 13.00 Nieuws - 13.35
Le secret de Joselito - 15.10 Au
nom de la loi -16.25 Video-clips -
16.45 Nouba nouba - 17.40 Be
verly Hills 90210 - 18.30 La fête
A la maison - 19.00 Ce soir -
19.30 Nieuws - 20.05 Jeunes so
listes - 21.20 Le bagarreur -
22.50 Vidéothèque.
RTL
11.30 Ochtend middag-17.00
Ma sorcière bien-aimée - 17.30
E.N.G - 18.25 Maguy - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Derrick - 2120 Urte étran-
ge affaire - 23.05 Moteurs -
23.35 Nieuws - 23.50 Jack Kil-
TF 1
6.10 ©chtend-TV - 13.35 Les
feux de l'amour - 14.30 Cóte
Ouest - 15.25 Les enquêtes de
Remington Steele - 16.15 Tribu
nal- 16.45 Club Dorothée- 17.30
Les professionnels - 18.25 Une
familie en or - 18.55 Santa Bar
bara - 19.25 La roue de la fortu
ne - 20.00 Nieuws - 20.45 Tous A
la une - 22.40 52 sur la une -
23.45 Spécial sports.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.00 Nieuws
- 13 45 Tempête sur la Manche -
15.15 La chance aux chansons -
16.10 Chiffres et lettres - 16.35
Vos droits au quotidien - 16.50
Giga -18.10 L'homme qui tombe
A pic - 19 00 Flic A tout faire -
19.30 Caméra indiscrète - 20.00
Nieuws - 20.50 La piste de Xapa-
tan - 22 15 Camille Claudel -
23.20 Jules et Jim.
ARD
9.00 Ochtendprogramma's -
12.05 Liebe auf den ersten Bliek
- 12.40 Middagmagazines -
15.20 Made in Germany: biogra
fie - 17.00 Vooravondprogram
ma's - 20.00 Nieuws - 20.15 Was
diese Frau so alles treibt - 22.00
Gott und die Welt - 22.30 Tages
themen - 23,00 Golden Girls -
23.25 Spor^achau - 23.50 Sexy.
ZDF
13.45 Euro - 14.30 Gabriela -
16.05 Raumschiff Enterprise -
Das nachste Jahrhundert -
16.55 Vooravondmagazines -
17.50 Die Simpsons - 19.00
Nieuws - 19.20 Der Landarzt -
20.15 Ein Fall fur zwei - 21.15
Die Reportage - 21.45 Heute-
journal - 22 15 Ein verrücktes
Paar - 22.45 Die Sport-Reporta
ge - 23 20 Allein gegen die Mafia
- 0.30 Harter Asphalt.