Jef Nijs Het wordt penibel ExGd3® [sportj Voetbal kalender Voetbal uitslagen f vergeten Een Super-cupmatch Rap gepakt De ploegen vJ Christoph Heuninck serveerde als een prof v y Bij SK Lebbeke y OVEftMESE VOETBAL Duffel - K.A.V.D. 2-0 De kans dat KAV Dendermonde in bevor dering blijft wordt met de week kleiner. Langs de boorden van de Dender lopen na het verlies in Duffel nog maar weinig optimisten rond. Voor velen is het de verwachting dat paarsblauw terugkeert naar eerste provinciale. Er staan natuurlijk nog acht matchen op het programma, wat wil zeggen dat er steeds zestien punten te winnen zijn. De zoektocht van Rik Pauwels naar een 'red dende engel' is totnogtoe zonder resul taat gebleven. In Duffel forceerde KAVD gedurende driekwart van de match een overwicht, maar kon zich binnen de zone van de waarheid niet manifesteren. De ontgoocheling om de zoveelste ne derlaag was zondagavond in de klublo- kalen bijzonder groot. 'Na een kwartier kwamen we op achter stand, na een misser in onze defensie, vertellen de klubleiders. Rik Pauwels heeft toen gegokt. Hij haalde Bert Emmaneel uit het veld en bracht met VOLLEYBAL Tom Wygonic een aanvaller meer tussen de lijnen. In een 4-4-2 opstelling reali seerden we een overwicht, haalden daar enkele kansjes uit maar toen puntje bij paaltje kwam, bleef de afwerking weer deerlijk in gebreke. Tot overmaat van ramp kregen we een kwartier voor het einde een tweede doelpunt tegen maar dat was flagrant buitenspel. Ondertussen had de ref al een zuiver doelpunt van ons afgekeurd wegens vermeend buitenspel. Enkele doelpogingen in extremis lever den geen resultaat op. Al bij al werd er degelijk gevoetbald, ledereen zette zich voor honderd procent in, maar na negen tig minuten leverde ons dat geen voor deel op. Het feit dat Patrick De Kinder, Claudio De Paep en Jan Heirman ontbra ken vormde bovendien verzwakking'. Wegens karanval, nu volgende zondag in Dendermonde, wordt de wedstrijd tegen Vorst op zaterdag 7 maart om 19u30 gespeeld. E.G. Scholieren Th. Berlare-Appelterre 3-1 Vorige zaterdag kwamen de scholieren van Thunderballs Berlare uit tegen Appel- terre. Beide ploegen begonnen goed maar bij Berlare viel de prestatie op van Christoph Heuninck die een paar rake shots afvuurde, waartegen Appelterre geen verhaal had. Het ganse team draai de trouwens goed en kombineerde vlot. Appelterre speelde goed mee en dat ver hoogde de spektakelwaarde voor de kij kers. Heuninck bleef zich ondertussen in de kijker spelen met goed afgewerkte aanvallen en onhoudbare services. Appelterre liet zich zeker niet doen maar Berlare zorgde toch voor de mooiste kombinaties en won verdiend met 3-1 Berfo juniores SK Overmere-C. Melie 2-0 bestoken. De talentvolle Kuys kreeg een open kans maar faalde. Wel zou hij zijn stempel op deze wedstrijd drukken. Ook de bezoekende doelman kon zijn talenten tonen op een kanjer van diezelfde Kuys. Een schot van Van Praet scheerde de deklat en de bezoekers waren van dat geweld even het noorden kwijt en dan was het zo ver. Kuys maakte er in één tijd 1-0 van. In de tweede helft opnieuw een blitzstart van Melle, dat uitpakte met mooie kombi naties maar toch geen gaatje vond in de lokale defensie. Toen kon Jean-Marie De Jeugdvoetbal. Een gevaarlijk standje voor het doel van C. Melle (mt) Er waren heelwat kijkers opgekomen voor deze wedstrijd want er mocht im mers niet verloren worden wilde de thuisploeg een kans maken om kampi oen te worden. Die kans zit er dik in want de juniores staan al een lange tijd op kop en ze hopen het zo te houden. Melle, vijfde in de rangschikking, trok driftig van leer en Van Geert kreeg een eerste open kans in de tiende minuut. De uitstekende bezoekende doelman was echter paraat en later zou blijken dat dit de keeper van het fanionteam was. De nu opgewarmde Overmerenaars kwamen steeds maar de bezoekende defensie Jeugdvoetbal. Ondanks een wanhopige poging van de Melle-keepa gaat de bal tegen de touwen (SK Overmere-C.Melle 2-0)(mt) Backer onverwacht aanleggen maar hij schoot huizenhoog boven het doel. Halfweg de tweede helft kwam Gino On- selaere op zijn sokken en hij mikte wel goed en zo was de nochtans goede kee per voor de tweede maal geklopt. In de laatste tien minuten spatte een schot van de goed bewaakte Kuys nog uiteen op de paal. Na een klein incident kreeg Steven De Backer geel, samen met twee spelers van Melle. Het was een genietbare partij onder m goede leiding. Als we de rangschikking van alle ploeger bekijken dan zien we dat S.K Overmen er nog nooit zo schitterend heeft voorge staan. Dat zullen nogal wat vieringen worden IT? 18 - 6.3.1992 - De Voorpost In het artikel over KAVD met als ondertitel 'nietzo kort' van vori ge week hebben we zeker voorzitter Jef Nijs niet bewust achterwege gelaten. Hij is im mers de motor achter de re cente hervormingen binnen de organisatie van de klub. Te vens is hij lid van het transfer- kom itee, samen met Louis Tas, Theo Drieghe, Staf De Herde, Jan Van Gucht, en José De Leenheer. Iedereen weet dat een voorzit ter geen specifieke taak heeft. Het is al moeilijk genoeg om president te zijn in gewone om standigheden. Vorige week woensdag ver schaften twee jonge kerels zich toegang tot de lokalen van KTA-II te Dendermonde. Zij dachten er in het bureau van de direkteur belangrijke som men geld te vinden. Omwo nenden, verrast door de vreemde late drukte in de school, verwittigden de politie. De twee jonge snaken (uit Sint-Gillis en Lebbeke) werde- ne echter snel ingerekend want er is maar één ontsnap pingsweg mogelijk. Daar stond de politie hen op te wachten. Dat het geen profes sionele inbrekers waren be wijst het feit dat ze even aan het venster kwamen kijken toen de politieagenten tegen het raam tikten... Rapide Lebbeke Rapide gaat op bezoek bij T. Melle zonder de geschorste Van Moerze- ke. Verleysen Êeert terug uit zijn strafperiode. De ploeg: Janssens, Heyvaert, Helon, Gunther Mathijs, Van Puyvelde, Willaert, Verheyden, Carlier, Van den Bossche, Buydts, Verleysen, Nasser, Geert Mathijs, Peleman. Robur Moerzeke Robur ontvangt SK Beervelde zon der de geschorste Wuytack. Ook Van der Smissen is nog onzeker. De ploeg: Laureys, Huyghens, Vercau- teren, Nobels, Van Bogaert, Van den Eede, De Wilde, P. Verhelst, B. Huylebroeck, H. Vereist, E. Huy- lebroeck, Van der Smissen De Geest, Van Geyte. FC Baasrode Oefenmeester Dré Heyman moet voor de thuiswedstrijd tegen Haas donk de diensten missen van de gekwetsten Gijsels en Vercauteren. De ploeg: Baert, Van Dorpe, De Cock, Verdoodt, Michiels, Van der Vreken, De Schrijver, Van Hoeymis- sen, Van Hamme, Wauters, Ban- cheri, Ost, Saerens, Moens. FC Lutterzele Marc Van Keer en Van Bosbeke zijn geschorst. Meskens en Reid zijn onzeker wegens kwetsuren. De ploeg: Van de Wiele, Van Beveren, Abbeel, Willaerts, Verbeeck, Mes kens De Cuyper, P. Moens, E. Van Keer, Reid Y. Van Keer, De Bruyn, Redant. BAD 3de nationale: Verlooy Lievens Marchand Van Zande De Decker De Corte Bauwens Van Damme V.Extergem Van Damme Lauwereys E. Zele-St. Leuven 4de nationale B: KAVD-Vorst(7.03-19.30) 1ste provinciale Zottegem-E.Meldert SK Lebbeke-Waarschoot 2de provinciale B Meerbeke-SK Aalst Mere-Onkerzele Bambrugge-Herzele Heldergem-Lede TK Meldert-St.LHoutem 2de provinciale C T. Melle-R.Lebbeke Lutterzele-Buggenhout Baasrode-Haasdonk Robur-SK Beervelde 3de provinciale C Zaffelare-Wichelen Heirbéut Berlare-Gijzegem Vercauteren SK Overmere-St.K.Winkel Van Zele Schellebelle-RC Wetteren Vermeire Edeboys-Serskamp Welvaert Laame-Heikant Teugels FC Oostakker-Oordegem V Cauwenb. 3de provinciale E Baardegem-Nieuwerkerken Debeelde Kerksken-Hofstade Vandeleur Winnik-Terjoden Wattez W.Moorsel-Doggen Put Borsbeke-Burst V Droogenbr. Welle-Aaigem Burie 3de provinciale F St.Pauwels-Appels Oudegem-Gerda Klein-Laar-St.Gillis Opstal-Hoogeinde Sombeke-Grembergen 4de provinciale D FC Aalst-lddergem Herdersem-Nederhasselt Bruggeman Ede-Erpe Bovendaerde Appelterre-Erembodegem V Bastei. Saadouni Herie Dewilde Van Leuven Dullaert Van Pulver St.Antel.-Edixvelde Esse-S.Moorsel Erondegem-Woubr. 4de provinciale E E. Houtem-Wieze Bavegem-Valentino's Schoonaarde-Smetlede 4de provinciale F Eksaarde-Opdorp Wachtebeke-Boonwijk VK Hamme-Vrasene Cnudde Beeckmans VD Velde Blomme Van Welden Callebaut Baeyens De Schaepm. De Vos Sporthal Berlare Minivoetbal BDM-Spectrum 8- 1 Sportieven - Joko 15- 1 Baert - BAC Raemdonck 6- 4 Verloren Hoek - Mini Bond 3- 4 Pekens - Moriaens R. 4-10 Argenta - Carboys 7- 5 Parking-Data 5- 5 Zaalvoetbal Katrolle - Narobel 1 -3 ZVC Berlare - Meise 10-4 Volleybal VC Junioren - Appelterre 3-0 Th. Scholieren - Appelterre 3-1 Th. Miniemen - St.-Gillis-W. 3-1 VC Scholieren - St.-Niklaas 3-2 Th. Heren - Ninove 3-0 (berfo) Jeugdvoetbal. Een nieuwe uitrusting voor de preminiemen van FC Baasrode (foto Piet Hermans) Eerste nationale FC Luik-Eendr. Aalst Derde nationale Fr. Borains-Eendr. Zele Bevordering B Duffel-K.A.V.D VW Hamme-Putte Eerste provinciale SK Lebbeke-Denderleeuw Derde provinciale E Kerksken-Borsbeke Vierde provinciale D FC Aalst-Erembodegem Vierde provinciale E Letterhoutem-Wieze Jeugdvoetbal. Chris Kuys, eer. jong talent van S.K. Overmere M op vinkenslai Jeugdvoetbal. SK Overmere-C. Melle 2-0. De bezoekende keeper weet raad, al ligt Kris Kuys c (mt) Floris Verstraeten vat opnieuw post in de basis. Jean-Pierre Hals, vorige week gewond, is weer fit. De ploeg: Vinck, Mangel schots, Van Langenhove, De Waegeneer, Muysewinckel, Verstraeten, Peeleman, Ver cauteren, Massamba, Hals, Van Keymeulen (Triest, Trien- pondt, Schoepen). (e.g.) i

De Voorpost | 1992 | | pagina 18