Waterval op een zucht van de titel I Kleding Octaaf op één punt van de titel M.T.S.A.-Lief hebbersvoetbal M.T.S.A. Vriendenkring M.T.S.A. f. 20 - 13.3.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL kers er aan herinnerden dat het gevaar Onder den Toren is zo goed als gered na voor de degradatie nog niet geweken is. Daar Leeuwerik op eigen veld moeizaam maar verdiend de 2 kostbare punten kon bemachtigen ten nadele van het Gijze- gemse R. Sportief bij een 1-1 ruststand, langs Hunninck P. en Kiekens D. op strafschop zorgde in de tweede helft Tordeurs G. voor de definitieve winst, wat hen weer de hoop opbrengt om alsnog het behoud te verzekeren. Minder vlot vergaat het O.C. Aalst dat reeds na 2 de 3-0 zege tegen het bezoekende Blau we Vlam uit Berlare. Verleyen Philips, Pascal en Cool P. bezorgden de thuis ploeg de verdiende zege. Dyor-Houtmarkt bleef onbeslist in een scoreloos gelijkspel waar scheidsrech ter Diaz J., beste man op het veld was. Apostelken kwam op eigen veld moei zaam tot een gelijkspel tegen Cobilas dat lange tijd langs Lowe R. de zege in haar bereik had tot 5 min. voortijd Van Nieuw- min. op achterstand werd gezet door het enborgh R. de gelijkmaker lukte. Dit was Liefhebbersvoetbal. VK Onder den Toren uit de MTSA (da) bezoekende Melckebeekvrienden en de ze opdoffer nooit meer te boven is geko men. De samenhang bleef onbestaande zodat de bezoekers op een gemakkelijke 0-4 zege afstevenden. Alexander kon in zijn thuiswedstrijd de nederlaag niet ontlopen tegen een beter uitgebalanceerd elftal als Octopus, dat tot een goed einde brachten" H. Maantje-Lion d'Or ook het geval in de wedstrijd N. Hofsta- de-Groen Wit waar de lokalen geruime tijd op achterstand werden geplaatst tot Keymeulen D. zijn duivels ontbond en de gelijkmaker tegen de netten drukte. In de derde afdeling blijven de bovenste drie de lijst aanvoeren, daar ze hun wedstrijd Koninklijki Belgisch! Liefhebbersvoetbalbom Afdeling Oost-Vlaanderen Het M.T.S.A. wil voor de toekomst haar zondagmorgenafdeling in ere houden» is op zoek naar clubs die deze rangen willen komen versterken. Jeugdhuizen koöperatieven of andere zijn welkom. Inschrijven voor 28 maart 1992 op volgend adres: Stefan De Boitselier voorzitter M.T.S.A. Lange Hoogstraat 31, 9302 Gijzegem tel. 053/70.33.24 Ook zaterdagploegen zijn welkom om de reeds bloeiende kompetitie uit te breiden. Deze krijgen bedenktijd tot einde mei. Voor inlichtingen en verdere informatie kan men steeds terecht op bovenstaand adres. met sportieve groeten, het M.T.S.A.-bestuur Waterval uit Wichelen is zo goed zich uiteraard niet neer bij deze achter- 'angs Van 'mpe A- en B|ander M. de h. Maantje-Lion d'Or 0-2 als zeker van de titel in de hoogste stand en gingen gelijk op zoek naar de °"2 ze9e kon veilig stellen. Camu was Qaar H. Maantje als een moeilijk te be- afdeling. Het won overtuigend van gelijkmaker, evenwel zonder sukses. Het geen partiivoor een zwalpend Edo dat op kampen ploeg geldt werd deze wedstrijd de huidige kampioen Excelsior was de thuisploeg die de voorsprong e'Qen veld een 0-5 nederlaag moest in- bestempeld als de topper uit derde afde- met 3-1. Dit moet de kroon op het verder uitdiepte nadat Baeyens Mario Jasseren door toedoen van De Wit 0.. De |jngi nadat eerst Bouw en Saf de Lede- werk betekenen voor voorzitter De een vrijschop schitterend in de boven- Jfan p-t2*)- D'Hondt J. en Coppens R. naars moeizaam maar met sukses had- Thaey die samen metzijn bestuurs- hoek van het doel deed belanden. Dit die het amper 8-koppige thuiselftal op de denbekampt werd het voor de Lion d'Or leden reeds jaren in de bres doelpunt sneed de bezoekers de adem kn'eën kreeg- De titelstrijd in de tweede jongens al even moeilijk Met de neder- springt om de talentvolle spelers in af, zodat de lokale ploeg suksesvol het afdelm9 blijft spannend daar nog 4 ploe- |aag van vorjge week in het hoofd opqe- einde haalde. 9en in aanmerking komen. jopen yj kampioen Bouw, mocht het dit De Zwaanvr.-Giwo 1-2 Ga,0P-Honda 0-2 zeker niet misgaan en toog zoals ge- De lokale ploeg wist niet waar ze het had scheidsrechterscomitê had de taak woonlijk resoluut ten aanval evenwel want na amper 9 minuten stond ze reeds in de handen 9elegcJ van scheidsrechter zonder de goed gestruktureerde verdedi- met 0-2 in het krijt toen Sterck J.M. en N'is p- om deze moeilijke wedstrijd te ging uit het nog te evrliezen want de Cafiebaut H. de netten hadden bol gezet. 'eiden- A"e registers werden openge- lokale ploeg, wel zwaar gehandikapt, Scheidsrechter Everaert die getuigt van trokken en er werd met de krachten kwis heeft heelwat in petto en een vroege een enorme klasse verslapte geen enkel tig omgesprongen gedurende meer dan achterstand zou voor beiden fataal kun- ogenblik en hield de touwtjes strak. Met 3/< van de wedstrijd zodat het een geniet- nen aflopen. Daarom waren de bezoe- eigen stal te houden. Grote spel breker in dit spannend titeldebat was ontegensprekelijk. Giwo dat co-leider De Zwaanvrienden in ei gen huis op een nederlaag trak teerde zodat alle spanning uit de top is verdwenen. Onderaan de rangschikking blijft de spanning echter duren, want wie samen met Edo naar de 2° af deling tuimelt is nog lang niet ze ker. Zowel O.C. Aalst, Leeuwerik, AZ 77 als Reynaerds komen hier voor nog in aanmerking. In de 2' afdeling kan men nog spannende kompetitiedagen ver wachten Honda dat momenteel de eerste plaats bezet staat er het be ste voor maar voor de tweede stij- ger blijkt de spanning te snijden. R. Wordt lid van 'Het Fluitenierke' ons driemaandelijks maandblad met heelwat informatie, daar wij regelmatig op bezoek gaan bij een groot heid uit ons Belgisch voetbal. Voor inlichtingen wendt U tot de verantwoordelijke uitgevers. Van Campenhoud Hans, Molenstraat 16, 9320 Nieuwerkerken - Tel. 053/83.84.16 en Roels Frans, Bergekouter 61 9300 Aalst - Tel. 053/70.48.09 Reeds meer dan honderd leden steunen onze vriendenkring, hoort U daar niet bij? Het bestuur het gevolg dat de wedstrijd sportief ver liep, ook in de tweede helft toen de be zoekers langs De Grauwe F. terug in de wedstrijd kwamen. Na deze aansluitings treffer kreeg de thuisploeg haar vertrou wen terug en drukte de bezoekers op de lucht hingen, maar de Giwo goalie D'Herde Luc schudde enkele reddingen uit zijn mouw, zodat de lokale ploeg er het Lantaarn die geen kans meer leek noorden bij verloor en het onderlinge te maken speelt nu weerom een rol gekibbel de wedstrijd deed verwateren van beteknis daar het Blauw Wit Doelman D'Herde bleef uitstekend kee- bare partij werd om volgen. Met nog 5 kers zinnens vroeg op voorsprong te min. voor de boeg gaf de lokale ploeg komen en slaagden hierin voor de rust onnodig een hoekschop weg. Deze werd toen de aalvlugge Lepioen F. de buiten feilloos op net hoofd van CaraelL. gelegd spelval omzeilde en beheerst de 0-1 en 0-1 tegen de gang van het spel in. De voorsprong tegen de touwen trapte, thuisploeg was aangeslagen en vond de In de tweede helft werd het kantje-boord eigen speelhelft. De druk werd zo groot kracht niet meer om terug te vechten. Dat of de gemijkmaker hing tegen de netten, dat de gelijkmaker en zelfs de zege nog in ze in da slotminuten nog een tweede maar de bezoekende doelman redde glo- doelpunt moest inkasseren kwam hard aan, door het feit dat er zeker geen win naar uit de bus mocht komen. Bamboe-V. Denderleeuw 2-0 De ploeg uit Kerksken werd de schrik van de tweede afdeling genoemd daar zij reeds meerdere keren als scheidsrechter optrad. De bezoekers uit Denderleeuw die eveneens nog een plaats vizeren om de hoogste afdeling te bereiken werden Meer dan ooit vertoeft de bezoekende reeds in de eerste helft uit koers gehou- plaats in de rangschikking veilig stellen, ploeg in degradatienood na de zware den door de lokale ploeg die dartelend en maar moest daarvoor een uitstekend ge- danks de enorme inzet die beideploegen nederlaag die het opliep bij Snas. Men is mef vlotte kombinaties de bezoekers de motiveerd dressel van zich afhouden, aan de dag legden, beleefde de uitste- er nu vast overtuigd dat deze ploeg nog 'es spelden. Piens C. en Groebens P. Onder impuls van Van Royen W. en Syts kend leidende scheidsrechter Van Del- niet r'jP was om de confrontatie aan te zetten de verbauwereerde bezoekers op R. werden heelwat ideeën uitgedokterd sen samen met zijn kompanen een rusti- 9aan in de hoogste afdeling. Algauw achterstand. Nog wel dat scheidsrechter om de bezoekers het nakijken te geven, ge namiddag De thuisploeg die de zware weden alle illusies ontnomen om bij 'mpens bij de zaak was en de match niet het werd echter geen gemakkelijke opga- druk met zich meedraagt als leider in de Snas een gelijkspel uit de brand te slepen uit handen gaf voor het falikant zou aflo- ve daar de gasten zich weerden alsof de rangschikking begon zenuwachtig aan daar het b'i de rust reeds op een 0-2 Pen-Want 'n de tweede helft voerden de titel er vanaf hing. Scheidsrechter Van de partij De bezoekers daarentegen, die achterstand aankeek. Scheidsrechter 9asten de forcing en moest de noodrem der Graaf hielp mee met het spektakel t bijgebeend voor de tweede plaats. Waterval-Excelsior 3-1 Onder een enorme belangstelling werd deze wedstrijd afgewerkt tussen de toe komstige en uittredende kampioen. On- pen en werd de grote matchwinner van zijn ploeg en hielp hierdoor ongewild Waterval aan de titel. Snas-Reynaerds 4-0 rieus. Wisselende kansen volgden elkaar op maar het waren de gasten die een streep door de rekening trokken van de gastheren in plaats van de gelijkmaker zorgde Van Damme F. voor de 0-2 eind stand. De verdienstelijke thuisploeg kon daarna geen vuist meer maken en moest eervol de zege aan hun opponenten laten. Saf-Dressel 1-0 De thuisploeg wilde en zou haar derde niets meer te winnen of te verliezen het- Eeckhout A floot feilloos en zag hoe de ben, ontpopten zich in de eerste helft als bezoekers in da tweede helft volledig de gevaarlijkste ploeg en kwamen langs werden afgemaakt en het zelfs niet be- Van der Meersche A, verdiend op voor- kwaam werd geacht om de aansluitings- sprong. treffer tot stand te brengen en machte- Met wat meer meeval had de wedstrijd 'oos moest toezien hoe Abbeloos G., voor de rust reeds beslist kunnen zijn, Geeroms J. (2x) en Helingh de netten bol maar de bezoekers die sterk voor de dag zetten. kwamen konden hun overmacht op dat R- Espanol-A.Z. 77 5-0 ogenblik niet uitdrukken in een ruimere De Spanjaarden, de laatste weken in voorsprong en moest op de koop toe nog goede doen, lieten de bezoekers van den de gelijkmaker toestaan, toen na een Arend nauwelijks in de wedstrijd komen geharrewar voor het bezoekende doei de al werd de rust moeizaam bereikt met bal ongelukkig in eigen doel verwerkt een 1-0 voorsprong toen Rivera C. de werd: 1-1. Op dat ogenblik kreeg de weg open vond om de alerte AZ-doelman thuisploeg meer dan ze verdiende. De het nakijken te geven. Scheidsrechter tweede helft werd de wedstrijd van de Stalpaert had nauwelijks het startsein thuisploeg. De aalvlugge Van Grember- gegeven voor de tweede helft of Rivera P. de aanvalsdrift afremmen, echter zonder echt brutale fouten. In een heus offensief die geen sukses opbracht sprak de ver moeidheid boekdelen en de wedstrijd doofde uit als een kaars. De lokale ploeg door een uitstekende wedstrijd te leiden, het bleef echter 0-0 tot Van Royen zijn spits Van Damme P. in de diepte stuurde. Deze ontdeed zich van zijn belager en schoot keihard in de bovenhoek waar de dacht enkel nog aan verdedigen, want de bezoekende doelman het nakijken had: zege mocht hen niet meer ontglippen. 1-0 met deze kleine voorsprong ging Teneergeslagen verlieten de bezoekers het veld R. Lantaarn-Endoka 5-1 men rusten. In de tweede helft moest de lokale verdediging konstant uit de dop pen kijken wilde ze de kleine voorsprong Vorige week meldde ik nog dat alle kan- behouden, zodat de spanning erin bleef sen voor de titel leken verkeken voor de tot bet eindsignaal. 13. De Markt 24 4 19 1 120 204 9 Erpenaars. Ik moet hierbij mijn woorden J. Timarcha-De Zwaan 7-1 V14- Rapide 23 2 21 O 88 180 4 terugnemen want zoals U ziet blijft in De lokalen scoorden bij de vleet en plaats voetbal alles mogelijk door het falen van ten de bezoekende doelman in een Denderleeuw en Blauw Wit hijst de thuis- schiettent Jacobs R. (3x), De Coninck G. zoda! de vroe9a opstaanders niet eens Park-Star Boys werd een strijd voor de ploeg na een glansrijke zege tegen Endo- (2x) Sonck Ph. en Van Molle H. himself de. t'id kregen om zich de ogen uit te tweede plaats. Beide ploegen gaven eft- N.O.M.B.-minivoetbalkern D.S.D. Door een zege tegen rechtstreekse rivaal Verhofstadt heeft Kleding Octaaf aan één punt in drie wedstrijden genoeg om rekenkundig zeker te zijn van de elfde kampioenstitel. Verhofstadf is bijna even zeker van de tweede plaats maar voor de derde podiumplaats komt Avanti nog serieus opzetten. Van Biesen is gewaarschuwd Uitslagen 24ste speelweek Dendermotors - Avanti Van Biesen - De Markt Rapide - Vier Heemers Kleding Octaaf - Verhofstadt Piccadilly - Givana Quick Shop - Minishotters Walraevens - Nova Kleding Rangschikking 1 Kleding Octaaf 23 20 0 3 214 2. Verhofstadt 23 18 4 1 188 3. Van Biesen 24 16 6 2 170 4. Avanti 24 15 7 2 134 5. Givana 24 14 7 3 171 6. Walraevens 23 13 5 5 127 7. Minishotters 24 10 12 2 125 8. Nova Kleding 24 9 11 4 117 9. Dendermotors 24 9 12 3 125 10. Piccadilly 24 7 14 3 129 11. Quick Shop 24 7 14 3 99 12. Vier Heemers 24 5 17 2 101 13. De Markt 24 4 19 1 120 Rapide 23 2 21 0 88 o-10 12-8 2-6 5-3 2- 11 O - 10 5-5 68 43 64 37 107 31 89 31 r.__0ka zicb samen met Blauw Wit op de deden de verdorde netten van den Os- wrijven. De bezoekers, die reeds zeker ander geen duimbreed toe. Op een kwar- gen T. slalomde zich door de bezoeken- trapte de 2-0 tegen de touwen, van dan af tweede plaats van de rangschikking op 2 broek trillen. Een zege die welgekomen z''n van de willen echter niets aan het tier van het einde was de stand 3-3 punten van leider Honda. de defensie en de juichkreten waren tot werd het een afgang voor de bezoekers, aan het station hoorbaar toen deze zijn Ze werden een gemakkelijke prooi voor werk voltooide en de bal naast de noch- de Spanjaarden die langs Gual A., Ver- tans goed uitgekomen doelman tegen de meiren G. en Joenssef Amry de forfait- netten duwde. 2-1De bezoekers legden score op het bord prikten en de bezoe- voerde de thuisploeg een paar wissels door die haar zuur opbraken zodat hel uiteindelijk 3-7 werd. Wat gezegd van Pano dat voor het eerst dit seizoen mei was voor deze mannen die de aktentas toeval over,alen en de kompetitie afslui- Scheidsrechter Van Caelenbergh die ruilen om's zaterdags op het voetbalveld ten zonder één enkele nederlaag, ston- reeds eerder geconfronteerd werd met hun konditie op peil te houden. Leider den bibberend op het veld want de thuis- de thuisploeg in de wedstrijd N. Hofsta- Bouw kon in een gesapig onderonsje het p,oe9 onder impuls van Anné Dirk maak- de-R. Lantaarn waar hij deze wedstrijd al te licht uitvallende Pie Boys met 3-0 het ten het de kampioenen meer dan moeilijk het typeelftal kon aantreden en de Beker- voortijdig moest stopzetten in het nadeel nakijken geven. Coetsiers D. zorgde voor en konden mits wat meer trefzekerheid houders een 2-1 nederlaag toediende. V. van R. Lantaarn, beleefde echter in deze de hattrick. de bezoekers de eerste nederlaag van het der Borght P. (2x) was de afwerker. wedstrijd een rustige namiddag en leek Breughels de laatste weken in goede se'zoen hebben toegediend, maar de en- Sportkring boekte een moeizame 2-1 ze- iedereen het incident vergeten. De Geyselen K. (2x) Van Kerckhove A., zege laten aan het bezoekende Melody, Romero A. en Schalck B zetten de netten waarvoor De Schrijver M. het enige doel kwanseld. De bezoekers die nauwelijks bol voor een glansrijke zege. Eeckhoorn puntliiktêTookAlewinwerdhetzeilde lot v0?[ wee™?'Tkonden zor9en k™™n echter op gelukkige wijze op voorsprong, van Rode Roos Callebaut speelde een uitstekende wedstrijd tegen beschoren, Tememrman zorgde voor de op g co-leider Blauw Wit dat maar moeilijk 0-1 zege voor het bezoekende Toren- ?,lerspa!er lokalen die echter de geboden kansen Gipak-R. Roos 0-1 verprutsten. In de tweede helft werd de Scheidsrechter Verbeeren L. die na zes aanvalsdrift van de spelende lokale ploeg maanden inaktiviteit wegens een knieo- nog opgevoerd wat uiteindelijk resulteer- peratje zijn wederoptreden vierde kreeg D ,,e in J0™01? 8l, ge,l'kmakJr ,a"9s het zeker niet onder de markt want beide Liefhebbersvoetbal. De Berlaarse ploeg Blauwe Vlam speelt in de MTSA Vierse K. Dde bezoekers waren tevreden ploegen gaven het beste van zichzelf (da) over deze puntendeling. doen, moest helaas op eigen veld de °«rme kansen d'e zich voor de doelmond ge tegen het bezoekende Koszen en R zeae laten aan het be7nekfindR Mplnriv ^speelden werden onbegrijpelijk ver- Familial ging met 3-0 winnen bij W laatstgeklasseerde Sunset Zaterdag 14 maart om 15 u. Leeuwerik-Alexander (Lede) 16.00 u O.C. Aalst-De Zwaanvr. (Osbroek) een gaatje kon vinden in de goed georga- boys. De telefoonboys V.V.T.T. pakten Ma"s d,e goed Ul? de uweds,r|)d werd R Sportief-Reynaerds (V. Hooff Hofsta- niseerde lokale verdediging. Toch floot verrassend uit op het veld van het Den- ?eho,udei?-kon zich tocb even doorzet" de) scheidsrechter Flores de rust met een derleeuwse Animalia. Het zorgde voor ?n HZl|f1 f.eil,oz® traPtechniek 9a' echter B) wit-Houtmarkt (Osbroek) 0-1 voorsprong voor de bezoekers. Toen een onverhoopte puntendeling 3-3 en de doorsla9 ten verre l[aP belandde Giwo-Snas (Zesbunderstr.-Rozendreef) Van Oost F. met een afstandschot de Drievelden werd op het veld van Sixties ?en,een en van spelers Iedereen 14.00 lokale portier in gebreke vond al had de vernederd. De bezoekers werden maar verkeek zich op deze center zodat de bal Honda-Eeckhoorn (Wijngaardveld) stand toen reeds 2-0 kunnen zijn voor de liefst met 9 tegen 0 huiswaarts gestuurd. VOdr da doelm°nd maar niet weggeraak- v. Denderl.-Dyor (Denderleeuw) te tot Huylebroeck W. er zijn voet kon B|. Vlam-R. Lantaarn (Berlare) 16.00 tegen plaatsen en het kwaad was ge- Bouw-Alewin (Zesbunderstr. -zie Giwo) schied: 0-1In de tweede helft werden er 16 00 u heelwat kansen geschapen maar beide Oressel-H. Maantje (Moorsel) 16.00 doelmannen bleven alert zodat de bezoe- Zondag 15 maart 10 00 u kers ongeslagen het laatste gedeelte van Rode Roos-Sportkring'(Osbroek) de kompetitie kwamen inzetten. Supporters sukses verzekerd. Georges

De Voorpost | 1992 | | pagina 18