- WembleY»
2
sm
BHXD333
ONTACT
ROMBAUX Jozef
Zonen
PUBLI
VOETBALKARNAVAL '92
ErfM» 'n
radio
6- De Eendrjchter
UITSLAGEN EN RANGSCHIKKINGEN
GARAGE
UNIVERSEL
speelt altijd mee
Taverne
DE ZWARTE KAT
MITSUBISHI
Jean-Marie LAMBRECHTS
Pascal DE MAN
Hans DE BRUECKER
G0ETHALS
CALLEBAUT
ROZA
NA DE WEDSTRIJDEN VAN 8 MAART 1992
25 10 12 3 56
24 7 10 7 39
25 7 13 5 35
25 6 15 4 30
26 5 15 6 31
25 4 16 5 41
25 5 18 2 5
PROVINCIALE JUNIORES
St. Wetteren - AA Gent
Ninove - Dendermonde
Zele - VW Hamme
SC Lokeren - FC Eeklo
S.N.S - Deinze
E. Aalst - Beveren
RCH Gent - Denderti.
STAND
Beveren 24 18
E Aalst 25 17
SC Lokeren 25 16
AA Gent 25 12
RCH Gent 25 12
St. Wetteren 25 11
Deinze
Zele
FC Eeklo
VW Hamme
S.N.S.
Denderhoutem
Dendermonde
Ninove
GEWESTELIJKE JUNIORES I
Haaltert - Erembod.
FC Dendert. - E. Aalst
Wieze - Doggen
Ie - Kerksken
STAND
E. Melden
Wieze
Haaltert
Terjoden
FC Dendert.
Kerksken
Erembodegem
E. Aalst
Hofstade
Sl Dendert.
Doggen 19 2 16
PROVINCIALE SCHOUEREN
St. Wetteren - AA Gent
Ninove - Dendermonde
Zele - VW Hamme
SC Lokeren - FC Eeklo
S.N.S. - Deinze
E Aalst - Beveren
RCH Gent - Denderh.
19 9 7 3 38
20 10 10 0 45
19 8 10 1 33
20 7 10 3 46
19 6 10 3 31
20 39
39 36
28 36
34 32
31 30
30 30
42 27
42 23
42 21
41 19
51 16
59 16
93 13
84 12
9 34
46 26
17 24
29 22
32 21
42 20
47 17
44 17
37 15
STAND
RJ Waver
TH Diest 3 i
St. Leuven 4 2
E Aalst 3 C
SL-Niklaas 3 C
PROVINCIALE KNAPEN
St Wetteren - AA Gent
Ninove - SK Ronse
Zele - E. Aalst
SC Lokeren - S N S.
VW Hamme - Deinze
Dendermonde - Beveren
RCH Gent - Denderti
STAND
AA Gent
Deinze
SC Lokeren
VW Hamme
St. Wetteren
Denderhout.
Ninove
Beveren
3 3 0 0
S.N.S.
25 2
GEWESTELIJKE KNAPEN
TK Meldert - SK Lebbeke
Wieze - Erembod.
Herdersem - SK Aalst
Baardegem - Hofstade
Gijzegem - E. Meldert
Terjoden - FC Aalst
STAND
Hotstade 23 22
Erembodegem
STAND
E "/Sist
Deinze
St. Wetteren
Denderhoutem
FC Eeklo
SC Lokeren
Dendermonde
RCH Gent
VW Hammé
AA Gent
Zele
SN.S
SK Aalst
Baardegem
SK Lebbeke
Herdersem
TK Meldert
Gijzegem
E. Aalst
Terjoden
E. Meldert
FC Aalst
23 19
23 17
23 14
23 15
23 12
23 8
24
25 21
25 18
25 15
25 14
24 14
25 13
25 12
25 12
19 46
29 41
38 34
45 31
43 30
37 30
6 16 3 35
5 15 5 28
25 0 23
GEWESTELIJKE SCHOUEREN L
S. Moorsel - Opstal
Wieze - E. Aalst
TK Meldert - Gijzegem
Hofstade - E. Meldert
Buggenhout - Herdersem
STAND
E. Meldert
E. Aalst
Buggenhout
Hofstade
Herdersem
SK Lebbeke
S Moorsel
Opdorp
Opstal
Wieze
Gijzegem
TK Meldert
PROVINCIALE MINIEMEN
St. Wetteren - AA Gent
Ninove - SK Ronse
Zele - E. Aalst
SC Lokeren - S.N.S.
VW Hamme - Deinze
Dendermonde - Beveren
RCH Gent - Denderhout.
STAND
RCH Gent 25 22
SL Wetteren
Deinze
AA Gent
Dendermonde
24 9 9 6 40
10126 17 42
21 15 6 0 68
21 8 10 3 79
21 7 12 2 48
20 6 12 2 48
18 31
34 30
56 19
54 18
71 17
46 17
82 16
4 43 60 14
20 0 20 0 18
U.E.F.A. JUNIORES
TH Diest - E. Aalst
St.-Niklaas - St. Leuven
STAND
E Aalst
Sint-Niklaas
RJ Waver
TH Diest
St. Leuven
NATIONALE SCHOUEREN
TH Diest - E. Aalst
St.-Niklaas - St. Leuven
3 3 0 0 11
2 0 3 4 2
4 0 2 13 0
Concessiehouder
CHRYSLER
JEEP
Specialist VOLVO
VW Hamme
SK Ronse
Ninove
E. Aalst
S.N.S.
SC Lokeren
Denderhout. 25 1 2
GEWESTEUJKE MINIEMEN
Erembod. B - TK Meldert
Baardegem - E. Aalst
Wieze - S. Moorsel
Herdersem - Terjoden
SK Aalst - FC Aalst
Erembod A - Doggen
E Meldert - Hofstade
STAND
E Meldert 25 25 I
Herdersem 25 21
Erembod. A 25 20
Hofstade 25 15 I
SK Aalst 25 12 11
E.Aalst 25 11 1
S Moorsel 25 10 11
Doggen 25 10 1!
Tenoden 25 10 1!
TK Meldert 25 8 11
FC Aalst 25 7 1.
Baardegem 25 5 11
Wieze 25 6 1
Erembod B 25 1 2:
NATIONALE KNAPEN
RJ Waver - FC Eeklo
- TH Diest
St. Leuven - St.-Niklaas
STAND
RJ Waver 4 3
TH Diest 4 3
St. Leuven 4 1
St.-Niklaas 4 0
E. Aalst 4 1
FC Eeklo 4 0
NATIONALE MINIEMEN
RJ Waver - FC Eeklo
E.Aalst-TH Diest
St. Leuven - St -Niklaas
STAND
RJ Waver 4 3
St.-Niklaas 4 2
RIK VAN STEENBERGHE
EIGENSTRAAT, 79
9450 DENDERHOUTEM
TEL (053)83.55.62
FAX (053)78.24.52
PROV. PREMINIEMEN
RCH Gent - E. Aalst
St. Wetteren - AA Gent
Aalter - FC Eeklo
S.N.S. - Beveren
SC Lokeren - Denderh.
Deinze - Temse
25 19
25 16
24 12
24 12
24 14
25 12
24 11
24 10 10
25 9 10 6 38
24 7 8 9 32
24 8 10 6 33
25 5 16 4
23 8 13 2 43
24 19 3 2 90
25 18 6 1 82
25 17 6 2 73
3 56
2 75
0 102
2 74
4 55
5 51
AALSTERS
HONDENHUISJE
HONDENVERZORGING ALLE
RASSEN
PENSION HONDEN KATTEN
Gentsesteenweg 213
9420 ERPE
•2 053/80.42.99
TABAK - SIGARETTEN
SIGAREN
Huis
DE MOOR
Leopoldlaan 70
9300 AALST
053/21.61.49
Bredestraat 78 - 9300 AALST
X 053/77.13.90
Zaal voor vergaderingen, feesten en koffietafels
PREMIN. A REEKS M
E. Aalst - Baardegem
Hofstade - Erembod.
E Meldert B - FC Aalst
Terjoden - Herdersem
S. Moorsel - Doggen
TK Meldert - Nieuwerk
E. Meldert A - SK Aalst
Beveren
S.N.S.
St. Wetteren
E. Aalst
FC Eeklo
SC Lokeren
AA Gent
Temse
Denderhout.
RCH Gent
3 46 43 25
42 24
36 23
36 22
43 14
24 16 6 2 104
22 5 9 8 28
23 7 14 2 37
22 7 13 2 29
23 5 18 0 25
29 41
24 36
47 34
39 33
28 30
56 28
64 20
39 18
80 16
57 16
93 10
76 7
92 7
E Meldert A
S Moorsel
Doggen
SK Aalst
Hofstade
TK Meldert
Nieuwerk.
Baardegem
Ter joden
Herdersem
E Aalst
FC Aalst
E. Meldert B
25 23 0 2 173
25 17 3 5 60
25 18 6 1 79
25 14 6 5 53
25 15 8 2 63
25 13 6 6 65
25 12 8 5 57
25 12 12 1 44
25 9 13 3 41
25 8 15 2 29
25 7 15 3 40
6 48
18 39
36 37
22 33
33 32
25 32
27 29
54 25
57 21
78 18
4 17 3 27 71 11
24 1 21 2 13 122 4
25 0 23 2 5 112 2
15 5 16 45 1
0 9 97 4
16 45
23 39
31 36
25 31
45 30
53 25
69 20
1 15 169 3
1 112 18 45
36 36
30 36
33 32
37 24
2 43 96 18
6 36 41 18
3 37 52 17
9 3 31 95 9
9 4 12 107 6
19 50
52 43
26 41
60 31
73 27
6-3 25
76 23
73 22
74 20
83 18
93 18
van 24 april tot 31 mei
Datum
uur Manifestatie
Plaats
20.30 Het Eendracht Gala II
met Willy Sommers en orkest
10.00 Het «Gatorode» Duivels
Voetbalweekend-.
Voetbaltomooi met 24
ploegen (6-8 jarigen)
De «Lusava» Reuze
Sportkwis met
50 sportploegen
4 Vrijdag- 10.00 «Reizen De Ras»
Vrijdag
24 april
Zaterdag-
Zondag
26 april
Donderd.
30 april
20.00
1 en 2 mei
5 Zaterdag- 10,00
Zondag
9en10mei
6 Dinsdag 19.00
12 mei
7 Vrijdag 20.00
15 mei
Maandag
25 mei
Donderd.
28 mei
10 Zondag
31 mei
Voetbaltomooi met
16 pl. (8-10 jarigen)
Miniemencup «Gilbert
Hutsebaut», voetbal
tomooi met 28 pl.
(10-12 jarigen)
België-Noorwegen
Damesinterland
«De Hacht v./d. President»
- Candlelight-dinner
met Johan Stolz
- Dansavond
«Hucjh's» presenteert
«Oei iocques
Show met Jacques Vermeire
en Luc Verschueren
De «B.G.C.» Zwawi-Cup
Voetbaltornooi met
10 ploegen uit het
Eendracht-huishouden
«Tragel Sport» stelt voor;
Oud-spelers Eendrodit
Aalst tegen oud-spelers
17.00 «ASLK» brengt...
België-Holland
Oud-internationals
IBSO-De Horizon
Molendreef, Aalst
Jeugdcomplex
ZANDBERG
Kantine Pierre
Cornelisstadion
Jeugdcomplex
ZANDBERG
Jeugdcomplex
ZANDBERG
Pierre
Cornelisstadion
Pierre
Cornelisstadion
Zaal St.-Anna
Roklijfstraat
Jeugdcomplex
ZANDBERG
Pierre
Cornelisstadion
Pierre
Cornelisstadion
oc
UIT SYMPATHIE
Pierre Van Geit
Kerkstraat 1
9300 AALST
X 053/78.78.63
VIDEO-CENTER
Een toffe videoclub!
Grootste keuze in VHS-systeem
Éénmalig lidgeld van 950 Fr.
inbegrepen 2 gratis films
klantenkaart
Ruime keuze in kinderfilms
Ruime parkina
Verhuur van movieboxen
Elke dag open van 10-12 13.30-20 u.,
zaterdag van 10-12 13.30-19 u.
Zondag van 10 lot 14 u.
Brusselbaan 32
9320 EREMBODEGEM-AALST
*053/78.11.33
A.D. Motors
Eendrachtstr. 6
9300 AALST
Tel. 053/78.32.00
Fax. 053/78.31.51
DE VOLKSVERZEKERING n.v.
H. Hartlaan 33 A - 9300 AALST
■s 053/77.99.55
Kaai 1 - 9320 EREMBODEGEM
S 053/78.66.26-77.62.67
St.-Jorisstraat 26 - 9300 AALST
S 053/76.16.15-80.49.06
DAKWERKEN, GEVEL- en
ROOFINGWERKEN
met of zonder hulp van eigenaar
Eén adres:
POELBEEKSTRAAT 21
1760 ROOSDAAL (PAMEL)
S 054/33.02.36
/portboetlek
Brusselsestraat 81
9200 Dendermonde Tel. 052/2190.79
VOO* .„n.lflrt*
BOWLING - SNOOKER - FITNESS - SQUASH
VERGADERZAAL
RUIME PARKING
TRAGEL 6, 9300 AALST
053/78.82.71
CO* G.C.V.
BEURSVENNOOTSCHAP
Priester Daensplein 4
9300 AALST
X 053/78.95.61
Frituur
Voetbalplein Eendracht
Aalst
Voor de specialiteiten
stoofvlees en brochctten moet
men bij