Hoop doet leven... 1 M.T,S.A.-liefhebbersvoetbal De Vriendenkring van de Fond Dendermonde heeft deV elite te gast |J Samenspel Herdersem - Wieze Reglement prijsvluchten uit Quiévrain De Toekomst - Aalst Kampioenschappen 1991 Quiévrain 22 - 20.3.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Dat moet de Erpse ploeg Rey- naerds gedacht hebben toen ze met de moed der wanhoop de ze ge ging halen bij het Gijzegemse Real Sportief. Daar de andere be dreigden één of meer punten verlo ren en ze op de kalender het ge makkelijkste programma heeft, kan de ploeg nu even rustiger ademen. O.C. Aalst en Leeuwerik daarentegen zullen het de komen de weken niet gemakkelijk krijgen na hun zware verliescijfers op ei gen veld tegen respektievelijk De Zwaanvrienden en Alexander. Ook AZ'77 mag zich geen misstap meer veroorloven. Toch was het bijna zover tot het tegen het laatstgeklas- seerde Edo in de slotminuut de gelijkmaker kon netten. Waterval dat bijna zeker is van de titel klom moeizaam naar de zege tegen het bezoekende R. Espagnol. De Spanjaarden durfden het vuur aan de schenen van de Wichelenaars leggen maar toen dat niet helemaal lukte begonnen ze met scheld woorden te slingeren naar ref Meu- leman die niets anders kon dan de onruststokers met een rode kaart de laan uit te sturen. In de tweede afdeling werd er heel- wat schade aangericht bij de titel kandidaten Blauwwit en Vrij Den derleeuw zodat Honda samen met Rode Lantaarn de ranglijst aan voert. Ze zijn zonder tegenslagen op weg om het volgend seizoen in eerste waar te maken. Cobilas, dat zich reeds verzoen heeft om sa men met Groen-Wit volgend jaar in derde aan te treden, speelde een uitstekende wedstrijd en stuurde het googgekwoteerde Galop met zware 5-1 cijfers huiswaarts. Bam boe, dat de laatste tijd in goede doen was, zag de zegereeks afge broken door het thuisspelende En- doka. Op Dyor kan men niet reke nen. Na de laatste weken een ver moeide indruk te hebben nagela ten, ging het met fris voetbal win nen bij V. Denderleeuw dat meteen uit koers geslagen is voor de titel, in de derde afdeling moest leider Bouw een kostbaar punt prijsge ven aan het bezoekende Alewin zo dat Lion d'Or na een ruime thuisze ge tegen Pie Boys weer een punt dichter sluipt en daardoor de kom petitie opnieuw spannend maakt. In de zondagafdeling is enkel de 0-3 zege van Pano bij Poreistam pers het vermelden waard. Park speelde wel 1-1 gelijk bij beker houder Nieuwe Wijk. R. Sportief-Reynaerds 1-2 De bezoekers, ervan bewust dat de Gijze- gemmenaars de laatste weken niet in beste doen waren, vonden dit een kans om hun blazoen wat op te poetsen. Toch werd die hoop vrijwel de kop ingedrukt toen de thuisploeg langs G. Van den Steen op voorsprong kwam, een voor sprong die tot dan toe verdiend was. Met wat meer trefzekerheid had die voor sprong zelfs groter kunnen zijn. Daar de scoringsmachine het weer liet afweten kregen de bezoekers de kans om in de match te komen en nog voor de rust werd de gelijkmaker tegen de netten gejaagd door K. Janssens. Reynaerds kreeg moed om er tijdens de tweede helft nog iets van te maken. Ref Flores, die al een gans seizoen op topniveau aan het fluiten is, kende nooit moeilijkheden daar beide ploegen tot de sportiefsten van de hoogste afdeling behoren. Zelfs toen de thuisploeg onverdiend op achterstand werd geplaatst toen Van Titelboom suk- sesvol uithaalde, trachtte ze op sportieve wijze terug te komen. De bezoekers wis ten met hun vreugde geen blijf want alle hoop was dus nog niet verloren. Giwo-Snas 2-0 Daar beide ploegen zich niet meer kun nen mengen in het titeldebat, werd er niet onaardig gevoetbald. Zonder brutaal te worden schuwden de 22 spelers elkaar niet en ze gingen geen enkel duel uit de weg. Scheidsrechter De Gendt beleefde een rustige namiddag daar gele kaarten overbodig bleken. De bezoekers kregen evenveel soringskansen als de thuis ploeg maar een uitstekende doelman Luc D'Herde keerde alle gevaar. Ook colle ga-doelman De Vriendt was uitstekend maar de thuisploeg beschikt over een Hans Callebaut die uit alle hoeken naar doel durft schieten en hij zorgde voor het verschil. Met twee doelpunten, één vóór en één na de rust, stuurde hij de bezoe kers puntenloos huiswaarts? Jammer dat hij zich binnenkort moet verantwoor den voor een rode kaart zodat de kans bestaat dat hij de halve finale van de beker moet missen wegens schorsing, maar dat is een zorg voor het strafcomi- té. Waterval-R. Espagnol 3-2 De toekomstige kampioenen kregen het niet onder de markt tegen een superge- motiveerde Spaanse ploeg die het beste van zichzelf gaf en langs Rivera met 0-1 op voorsprong kwam. Scheidsrechter Meuleman moest op al zijn kunde beroep doen om deze spannende wedstrijd tot een goed einde te brengen. De lokale ploeg leek nauwelijks aange slagen door deze vroege achterstand en kon zich maar ternauwernood herstellen. Toch werd de rust gefloten bij een 1-1 stand want F Van Heck had met een raak afstandsschot de bordjes in evenwicht gebracht. Nauwelijks was de tweede helft aan de gang of de thuisploeg was op achtervolgen aangewezen toen F. De Pril er 1 -2 van had gemaakt. Dit keer bleef de paniek echter achterwege want in voor gaande wedstrijden hadden zij reeds voor hetere vuren gestaan. Ze waren er dan ook vast van overtuigd, hoe moeilijk het ook zou zijn, de bakens in hun voor deel te zetten en met enkele vlotte kombi- naties werd de Spaanse verdediging uit verband gespeeld. Zo kon G. Luypaert op het doel afstevenen en de 2-2 tegen de netten duwen. Van dan af was er nog nauwelijks sprake van voetbal want plots werd de wedstrijd ontsierd door het Spaanse temperament dat in negatieve zin de bovenhand haalde. De thuisploeg ging op het voorstel van de Spanjaarden niet in en hield zich gedeisd, zodat de scheidsrechter de dupe werd van de hele historie toen de thuisploeg er al voetbal lend beter uit kwam en langs R. De Smet de 3-2 tegen de netten knalde. Toen werd het de Spanjaarden te machtig, ze kon den de nederlaag niet verteren met dien verstande dat de spelleider - die een woordje Spaans verstaat- een paar oververhitte Spanjaarden vroegtijdig de aftocht deed blazen zodat zij konden af koelen onder de douches Wat het Spaanse team bezielde mag Joost we ten, het was vooraf nochtans een geniet bare wedstrijd waarin iedere aanwezige zijn gading had kunnen vinden. 0C Aalst - De Zwaanvr. 0-4 Ruim twintig minuten konden de mannen van de Varkensmarkt gelijke tred houden want men wist dat een nederlaag fatale gevolgen zou kunnen hebben i.v.m. de degradatie. Toen schoot bezoeker R. Stevens alle illusies aan diggelen. Met een raak schot plaatste hij de lokale ploeg op achterstand. Deze kleine opdof fer leek nog te overbruggen in de tweede helft maar de lokale ploeg deed niets aan deze achterstand, daar het niet bij mach te leek om het de bezoekers moeilijk te maken. Deze maakten hiervan dankbaar gebruik om hun voorsprong verder uitte bouwen. Weer was het R. Stevens die de lokale verdediging te vlug af was en de 0-2 tegen de touwen duwde. Dit doelpunt zorgde voor de volledige afgang van de thuisploeg die in het sloteinde nog twee goals inkasseerde langs C. Van Gyse- ghem en F. De Grauwe. Het werd een zwarte dag voor de O.C. 'ers die alle hóóp nu op de laatste wedstrijden zetten om alsnog het degradatiespook te ontlopen. Wel rest er hen een troost daar hun naaste konkurrent, Leeuwerik Lede eveneens zwaar belaagd werd door het bezoekende Alexander dat maar met 10 spelers aan de aftrap verscheen en de Ledenaars, die als half verdronken kalve ren liepen te voetballen, een beschamen de pandoering van 2-5 verkochten. Met een blik op oneindig vertelde trainer Meu leman dat de degradatie met deze ploeg zo goed als zeker is. De wedstrijd AZ 77 - EDO die reeds woensdagavond 11 maart om 19 uur plaats vond, was nauwelijks het aankij ken waard. Voor de thuisploeg toch een gepaste gelegenheid om haar blazoen op te poetsen tegen het elftal dat reeds met 2 voeten in tweede klasse vertoeft. Maar niets leek minder waar, het waren inte gendeel de bezoekers die verdiend op voorsprong kwamen. Pas in de slotmi nuut kon de thuisploeg langs Van Haut de gelijkmaker netten. Na de wedstrijd kon men de teleurstelling zo van de gezichten aflezen van de AZ-bestuursleden, waar nadien een echte rouwstemming heerste in het plaatselijke lokaal, ledereen was het erover eens dat de scheidsrechter de beste man op het veld was. Zowel de wedstrijden Melckebeekvrienden - Ca- mu (2-2) als de verslagen subtoppers voor de titel Octopus-Excelsior (1 -1ein digden onbeslist. Waar de champagne bij Waterval reeds ligt te koelen voor de viering van hun nakende kampioenstitel, moet er in de tweede afdeling voor dit gebeuren nog even worden gewacht. Honda - Eeckhoorn 5-2 Supprematie haalde de bovenhand bij de Japanse fabrieksploeg die niets aan het toeval overliet om de verworven leiders plaats tot het einde vastte houden. Ook al lijkt de bezoekende Leedse ploeg geen katje om zonder handschoenen aan te pakken, zij was niet opgewassen tegen de overmacht van de thuisploeg. Scheidsrechter Peirlinck beleefde on danks het frisse weer een warme namid dag want beide doelmonden werden on der vuur genomen. Verdoodt bracht de thuisploeg op voorsprong, echter niet voor lang want Viercé zorgde ervoor dat de match opnieuw kon losbarsten. De thuisploeg was echter niet tevreden met een gelijkspel en roffelde de aanvals- trom. Dat kende andermaal sukses toen L. Carael met twee doelpunten de 3-1 ruststand vastlegde. Even kwam de spanning terug in de tweede helft toen Lievens voor de aansluitingstreffer zorg de, 3-2. Even dachten de bezoekers voor een klein sukses te zorgen en met een gelijkspel naar Lede terug te keren. Maar de illusies werden al vlug de kop inge drukt toen L. Carael zijn derde treffer tegen de touwen duwde. Meteen leek de zege een formaliteit toen C. Van Gees de 5-2 eindstand vastlegde. De vreugde was groot daar men met deze overwin ning een stap dichter staat bij eerste klasse. Op het sekretariaat liep men ech ter zenuwachtig rond daar men om 18.30 uur nog niet wist wat de naaste belager, Blauwwit, had gepresteerd. Bij het horen van het 0-0 gelijkspel van deze laatste kon men rustig huiswaarts keren, alleen de ploeg uit Erpe, R. Lantaarn, zit hen op de hielen daar deze een 0-4 overwinning ging boeken bij het uitgebluste Blauwe Vlam uit Berlare. V. Denderleeuw - Dyor 0-1 Gezien de belangstelling die deze wed strijd geniet, had het scheidsrechtersco- mité niets aan het goeval overgelaten en een scheidsrechterstrio naar Denderlee uw gezonden. Van Schuylenbergh, die assistentie kreeg van de lijnrechters Uyt- tersprot en Velghe wisten zich door hun vakwerk te onderscheiden en hadden van bij de aftrap de wedstrijd in handen. De bezoekers uit de Langestraat hadden hun vorm van bij het seizoenbegin her wonnen en wisten met veel discipline de aanvalsdrang van de koplopers op te vangen, om dan ten gepasten tijde uit te breken. Trainer Rony Daeleman kon de inzet die zijn ploeg de laatste weken tentoonspreidde niet goedkeuren en vond dat het tijd werd dat er aan hun vormverlies iets moest gedaan worden. Wat er in die tijdspanne van de laatste week gebeurd is, grenst aan het onmo gelijke. De thuisploeg die dacht de be zoekers een voetballesje te geven, kreeg van hetzelfde laken een broek en werd konstant in de verdediging teruggedron gen. Doelpunten konden dus niet uitblijven. Met de gevaarlijke spitsen die Dyor bezit moest het lukken. De Wolf rukte de lokale defensie aan flarden en veegde zijn voe ten aan zijn belager om met een schitte rend schot de thuisdoelman het nakijken te geven. Men hoorde duidelijk de klok ken luiden in Denderleeuw want, hoewel de thuisploeg in de tweede helft probeer de de achterstand goed te maken, men bleef met een kater achter. Met deze nederlaag beseft men terdege dat alle hoop op de titel nu definitief verkeken is want volgende week wacht hen weerom een moeilijke taak als het bij Blauwwit op bezoek moet. Cobilas - Galop 5-1 Iedere aanwezige toeschouwer vroeg zich af wie er laatste stond in de rang schikking. Velen tipten op de bezoekers, maar niets leek minder waar Het is de thuisploeg die reeds veroordeeld is om volgend seizoen in de derde afdeling aan te treden. Scheidsrechter P. Kempe- neers, die zijn debuut maakte, wist zich meteen te onderscheiden door zijn goede leiding en zag hoe de lokale ploeg de aanvalstrom roerde. Bij de rust werd het amper 1 -0 voor de gastheren en de wed strijd had toen reeds kunnen gespeeld zijn. De bezoekers kregen in de tweede helft de gelegenheid orde op zaken te stellen. Maar amper was de tweede helft op gang gefloten of De Wit tekende zijn tweede doelpunt aan, 2-0 zodat het vanaf dan een treurgang werd voor de bezoe kende ploeg die niets kon inbrengen te gen het aanvalsgeweld van de lokalen. Toen De Wit zijn hattrick had volbracht werden de bezoekers agressiever en moest de spelleider duchtig op de tanden bijten om een paar onder hen vroegtijdig naar de kleedkamer te sturen. Ondanks de 3-0 voorsprong leek de thuisploeg nog niet voldaan en bouwde haar voor sprong verder uit langs Roelandt en Van den Eede. Toen de gasten even aan het uitblazen waren van de inspanningen die ze hadden geleverd mochten de bezoe kers even de neus aan het venster steken om langs J.P. De Wolf de eer te redden. Had deze ploeg met déze overtuiging het ganse seizoen gevoetbald, dan zouden ze zeker niet in de situatie verkeren waar in ze zich nu bevinden. Endoka - Bamboe 3-0 «De ene week alles en de andere week niks», dat waren de woorden die we te horen kregen van afgevaardigde Jos Vinck. Wat voor inzet deze ploeg van daag op het veld neerzette, spreekt boek delen. De bezoekers uit Kerksken, die de voorbije weken zege na zege binnenhaal den, wisten niet wat hen te wachten stond. Ze werden ronduit van het kastje naar de muur gespeeld in een hels tempo waar een uitstekend leidende scheids rechter De Neve klare kijk op had. De 1 -0 ruststand mocht gevleid genoemd wor den voor de bezoekers die tot dan nog geen enkel schot tussen de doelpalen deed belanden. In de tweede helft dikte Guido De Bruyn de voorsprong verder aan nadat naamgenoot Wim De Bruyn voor de rust voor de 1-0 had gezorgd. Dezelfde speler legde tenslotte de eind cijfers vast met een verdiende 3-0-zege. Groen-Wit dat samen met Cobilas reeds veroordeeld is, gaf het bezoekende Apostelken het beste van zichzelf en moest pas in de slotminuut een gelijkspel toestaan. Het streekderby N-Hofstade - Onder den Toren Gijzegem eindigde na heel wat spannende momenten op een 2-2 gelijkspel. De Ridder en Dufour voor de gasten en Verleyen en De Vulder voor de bezoekers zetten de netten bol. On danks de sportiviteit die op en rond het veld heerste, achtte de scheidsrechter van dienst het nodig om vijf maal de gele kaart boven te halen. En wat met Hout markt? Wel, deze gingen een onver hoopt 0-0 gelijkspel boeken bij koploper Blauwwit. Bouw - Alewin 4-4 Met deze wedstrijd zijn we in de derde afdeling beland waar leider Bouw een herrezen Moorsels Alewin op bezoek kreeg. Een talrijk opgekomen publiek werd zeker verwend in deze genietbare wedstrijd waar scheidsrechter Van den Eeckhout het laatste woord had en feil loos floot. Bij de rust kon de thuisploeg langs B. Van Helsuwe de 2-0 voorsprong rechtvaardigen, maar in de tweede helft werd het even benauwd toen G. De Smet voor de aansluitingstreffer zorgde. Het gevaar werd tijdig ingezien en J. Adam nam weerom meer afstand, 3-1De be zoekers, die niets te winnen of te verlie zen hadden, speelden ontspannen en kwamen langs G. Huse tot 3-2 terug. Toen G. Van Goethem echter de 4-2 tegen de-netten trapte leek de wedstrijd zijn beloop te hebben gehad maar G. Huse zorgde opnieuw voor de spanning, 4-3. Nog was de honger van de bezoe kers niet gestild en daar de thuisploeg paniekerig begon te voetballen, voelden de gasten dat er minstens een gelijkspel inzat. Zo kwam het dat De Vlieger in de slotminuten de gelijkmaker kon netten. De thuisploeg haalde tenslotte moeizaam het einde want geen enkele ploeg was er al in geslaagde de lokale defensie onder druk te zetten en nu vier doelpunten in één wedstrijd moest inkasseren. Zou de stress dan toch beginnen parten spelen, nadat vanaf de eerste speeldag alle druk op de schouders rust van de toekomstige kampioenen Want dit weekend krijgt men weer een moeilijke uitwedstrijd voor de voeten geschoven. Ze moeten dan het veld in tegen een supergemotiveerd Ani- malia Denderleeuw. Ook achtervolger Lion d'Or is nog niet zeker van winst want de verplaatsing naar Alewin kan nog voor de nodige spanning zorgen. Deze week haalde het een punt op t.o.v. Bouw na een moeiteloze 6-1 zege te hebben geboekt tegen meeloper Pie Boys dat geen enkel ogenblik in de wedstrijd kwam. Colson F., Mathijs (2x), Marcoen (2x) en Van Damme kregen de bezoekers op de knieën die langs Valckenborgh (toen de wedstrijd al lang gespeeld was) de gele genheid kregen de eer te redden. SAF stond bij de rust reeds op rozen tegen het bezoekende De Zwaan. Van Damme (2x) en De Waegeneer hadden toen reeds de beslissing gebracht, 3-0. Na de rust was er nog nauwelijks sprake van een wed strijd. Toch vielen er als bij wonder nog drie doelpunten uit de lucht, nogmaals De Waegeneer en Herreman zetten de gehavende bezoekers schaakmat. L. Roelandt redde de eer voor de bezoekers zodat uiteindelijk de 5-1 eindstand op het bord verscheen. Sixties won probleemloos met 5-0 tegen een verzwakt V.V.T.T.A. Van Wesemael J. (3x) en Van der Vincken F. (2x) zorg den voor gerechtigheid. DUIVENSPORT Op zondag 29 maart is de elite van zowel het regionaal-, provinciaal- als nationaal fondspel te gast in het lokaal De Reisduif aan de Dijk- straat te Dendermonde. De Vriendenkring Fond organiseert haar jaarlijkse bijeenkomst waar ieder hok met naam en faam aanwezig is. Vanaf 15 u. worden de jonge duifjes ten toongesteld en om 17 u. wordt er een duiven- verkoop gehouden ten voordele van de orga nisatie. Ook dit jaar kon het bestuur een pleiade cracks strikken om een duifje te schenken, waar de kopers alle kans op slagen mee hebben. Uit de hiernavolgende lijst blijkt dat ze zeker in hun opzet geslaagd zijn De medewerking wordt verleend door: Daniel Aerens (Drongen); Ju- lien Bauwens (Serskamp); Raf. Bijl (Buggen- hout); Omer Boghaert (Lochristi); Etienne Bo- vijn (Massemen), Luc Bovyn (Bassevelde), Herman en Frederik Bracke (Lokeren), Etienne Buyle (Berlare), Valere en Olga Dhave (Ade- gem), Sylvain en Hans D'Hondt (Semmersa- ke), Mark De Backer (Merelbeke), Jose De Bruycker (Westrem), Hubert en Ph. De Corte (Wetteren), De Graeve - Van Geert (Smetle- de), Edmond De Kerpel (Buggenhout), Roger De Meyer (Massemen), Maurits De Moor (Massemen), De Moor - Van De Velde (Wette ren), Etienne De Rauwe (Lebbeke), Georges De Wilde (Zele), Desbucquois en zn (Kapelle op den Bos), Dhaene - Segers (Wetteren), Gustaaf Eeckhout (Massemen), Gilbert Gak (Serskamp), Jean Geeraerts (Willebroek Alois Geldof (Dendermonde), Herman Goos sens (Zele), Rudolf Goossens (Zele), Pai Govaert (Schoonaarde), R en zn. Gysellno (Merelbeke), Gustaaf Hendrickx (St. Lieven Houtem), Georges Langbeen (Wettere^ Charles Lapaige (Zottegem), Eddy Leutene (Semmersake), Roger Meyvaert (Ertvelde) Maurice Neuten (St. Lievens Houtem), He man Pappaert (Schellebelle), Adrien Pelse- maecker (Wetteren), Paul Poppe (Zele), Julie Raemdonck (Zele), Noel Rasschaerdt (Seis kamp). Reporter Gerry (Oostkamp), Geran Roels (Zele), Georges Roels (Zele), Geran Serraerens (Belsele), Jean Stevens (Ruis broek), Thienpont-Van Laecke (Gavere), Anc Van Cauwenberghe (Wetteren), Luc Van Cop- penolle (Ouwegem), Alfons Van Driesscl* (Zele), Eric Van Hauwermeiren (Berlare), Aiv dre Van Hecke (Zele), Gilbert Van Miegroe (Zele), H. Van Nieuwenhuyse (Wetteren), R er B Van Robaeys (Menen-Rekkem), Adolf Vet deman (Dendermonde), Oscar Verstiche (Nazareth), Sylvain Verstraeten (Dendermon de), Rene Willequet (Kluisbergen), Robert Willequet (Kluisbergen), Frans en zoon Va cant (Wetteren) BENO Er wordt gespeeld vanaf 1 maart tot en met 25 voor de beide lokalen, oktober Vluchtomtrek: Aalst, Erembodegem, Herdersem, Wieze, Lebbeke, Denderbelle, Moorsel, Mespelare, Dendermonde, St-Gillis Dendermonde, Buggenhout, Hofstade, Gijze gem en Oudegem Verdeling van de kampioenschappen Algemeen kampioen: 2000 fr. Meeste prijzen: oude, jaarlingen en jonge 500 Allerlei Potjes: Het is verplicht potjes te gebruiken, bestaande uit twee over elkaar schuifbare delen. Dit zonder zijdelingse insnijdingen of gaten Kosten: 15 fr. per duif, constateur 25 fr., tweede constateur: 10 fr. en eigendom: 10 fr. Lidkaarten: Iedere liefhebber die zijn hoklijst afgeeft in één van beide lokalen is grabs lid Andere liefhebbers betalen 100 fr Kampioenschappen Om deel te nemen aan de kampioenschappen en merkenstrijd moet rqpn lid zijn. Dit kan tot 1 mei 1990. De prijzen of punten gelden vanaf de aansluitingsdatum Er is 1 kampioenschap fr. 1-2-3-4: oude, jaarlingen en jonge 500 fr. 1-2-3: oude, jaarlingen en jonge 500 fr. 1-2: oude. jaarlingen en jonge 500 fr. Asduif: oude, jaarlingen en jonge 500 fr. 1e afgegeven: oude, jaarlingen en jongeWI if. i Iedere liefhebber kan maar één kampioen- I schap winnen per categorie met uitzonderirp f van asduif De kampioenschappen word» door de maatschappij bi|gehouden met uit zondering van asduif. Bij uitreiking van de kampioenschappen (eveneens merkenstrijd) dienen de kampioenen hun beker en geldpnjs persoonlijk af te halen. Bij afwezigheid vervalt de prijs en komt de geldprijs in bezit van de inrichtende maatschappij. Duivensport. Bij De Toekomst in Aalst boekte het hok Van Tittelboom- Bron heelwat mooie resultaten tijdens het voorbije seizoen (da) Algemeen kampioen De Croock Paul met 219 prijzen. Tweede Temmerman Karei met 157 prijzen. Drie en vier Horlez Louis (91 prijzen) en Van Tittel boom Br. (86 prijzen). Horlez Louis kampioen meeste prijzen oude met 41 prijzen. Vervol gens: De Croock Paul (59 pr.), Van Tittelboom B (33 pr.) en Van Neck Albert (29 pr.). Kam pioen meeste prijzen jaarlingen: D'Haese Joh- ny met 26 pr. Vervolgers: De Croock Paul (53 pr.), Temmerman Karei (38 pr.) en Vonck Alfons (21 pr.). Van Neck Albert en Van Royen J Co kampioenen meeste prijzen 1+2+3 oude. Vervolgens: De Croock Paul (45 pr.), Horlez Louis (29 pr Corten Frans (20 pr.), Van Tittelboom B. (20 pr.) en Maesschalck L M (19 prCallebaut Co en Vonck Alfons kampioenen meeste prijzen 1+2+3 jaarlin gen. Vervolgens. De Croock Paul (34 pr Temmerman Karei (25 pr D'Haese Johny (24 pr.), Hortez Louis (17 pr.) en Van Royen Co (12 pr.). Corten Frans en De Troyer Emiel kampioenen meeste prijzen 1+2 oude. Ver volgens De Croock Paul (29 pr Horlez Louis (21 pr gelijk. Maesschalck M. en Van Neck Albert (15 pr.), Van Tittelboom B (14 pr.), Beerens Eric (12 pr.) en Van Royen J Co (10 pr.). De Wolf Florent en V.D Meersche K. Kampioenen meeste prijzen 1+2 jaarlin gen. Vervolgens: De Croock Paul (26 pr Horlez Louis (21 prD'Haese Johny (18 pr.) Callebaut Co (13 pren Van Roy J Co (10 pr.), Temmerman Karei kampioen meeste prijzen jonge met 101 prijzen. Vervolgens: De Croock Paul (107 pr,), Van Tittelboom P. (41 pren Van Neck Albert (39 pr.), Maesschalck M (15 pr.) en Van Tittelboom P. respectieve lijke kampioenen meeste prijzen jonge 1 +2+3 Vervolgens: Temmerman Karei (28 pr.), Van Neck Albert (24 pr.). De Croock Pad (19 pr.), Horlez Louis (16 pr.), Beerens Eric (13 pr.en Vonck Alfons (11 pr.Beerens Eric (12 pr.) en Bayens Alfons (9 pr.) Kampioenen jonge meeste prijzen jonge 1+2. Vervolgens: Van Neck Albert (19 pr Temmerman Karei (17 pr.), Horlez Louis (16 pr De Croock Pad (14 pr.). Van Tittelboom B. (9 pr.) en Vonck Alfons (8 pr.). Asduiven: Asduif: oude voor Horlez Louis met 12 prijzen Asduif: jaarse voor De Croock Paul met 15 prijzen Asduif: jonge voor Horlez Louis met 13 prijzen Dl

De Voorpost | 1992 | | pagina 22