Vier rozen van Frank Van Hecke Smetlede te sterk voor Valentino's {Van het Berlaarse Jeugdfront Ondanks gevaarlijke Berkens iENS Reserven SK Overmere kampioen De Voorpost - 20.3.1992 - 23 IARAGE C 'OPEL fg VOETBAL Berlare-SK Overmere 3-0. Thierens geraakt in het bezit van de bal (vh) Valentino's - Smetlede 1 -7 ..TT Berlare-SK Overmere 3-0. Thierens schoot tegen de staak en.de Berlaar- 8 aanvallers gaan de verdediging steunen (vh) Voetbal. Uiteraard was er champagne van de partij toen vaststond dat de reserven van SK Overmere kampioen waren (mt) Knapen SK Berlare FC Sint-Gillis 0 Geen al te beste wedstrijd met Berlare toch als verdienstelijk winnaar. Toch was tiet Sint-Gillis dat het eerst gevaarlijk was, maar Timmy Merckx bewees een goede doelman te zijn. Ruststand 0-0. Oe tweede helft was wel wat beter met éénrichtingsvoetbal naar het doel van Sint-Gillis. Toch was het wachten tot de laatste minuut toen voor Berlare het ver lossend doelpunt door Koen Van Hoecke op het bord verscheen. Scholieren SK Berlare 3 Serskamp 2 Oe bezoekers kregen reeds in de zeven de minuut een eerste verwittiging na een prachtig schot van De Schepper op de deklat en drie minuten later een doelpo ging van Steven Van Hauwermeiren. Maar de doelman bracht redding. Na vijftien minuten spelen, kwam een speler Voetbal. Frank Van Hecke, goed Voetbal. De reserven van SK Overmere zijn kampioen Uiteraard waren de spelers na de wedstrijd in de voor vier treffers, een sterspeler zevende hemel en dat kwam niet alleen door de rijkelijk vloeiende champagne (mt) voor de SKO-toekomst (mt) van Serskamp alleen voor de Berlaarse doelman, deze hield echter zijn doel on geschonden met een mooie redding. Na twintig minuten spel, doorsteekpasje van Van Hauwermeiren naar Dierickx en 1 -0. Serskamp begon de tweede helft iets agressiever en was dan ook de betere ploeg. Ze kwamen maar liefst drie maal alleen voor de Berlaarse doelman maar deze brachttelkens redding. Na 70 minu- ten een voorzet van De Schepper naar Berlare-SK Overmere 3-0. Van de Walle kan deze bal nog binnenhouden Kristof Vande Meirssche. Deze laatste (vh) neemt de bal direkt op de slof en 2-0. In de 74e minuut doorsteekpas Verhaegen naar Vande Meerssche en 3-0. In de slotfase van de wedstrijd kon Serskamp de stand nog op 3-2 brengen, wat het ook verdiende. De verdienstelijkste speler van Berlare was zeker doelman Segers, die ervoor zorgde dat Berlare zijn 3-2 voorsprong kon behouden. (vdwg) Voetbal SKO-reservedoelman Ronny Hersens offerde na de match zijn snor op aan de kampioenstitel. Heerlijke taferelen (mt) Jeugdvoetbal. De scholieren van SK Berlare wonnen met 3-2 tegen Serskamp, al kregen ze het tijdens de laatste minuten nog vrij lastig (vdwg) Valentino's moest het tegen de leiders stellen zonder de geschorsten De Vrieze, Van Hulle en Luc Maes. ook Flor Verkim- pe ontbrak wegens een kwetsuur. Trai ner Roels moest dus zijn elftal grondig aanpassen. Smetlede begon met een overrompelend offensief en het werd verschillende keren heet voor de muit van de lokale doelman, waar Simons meer werk kreeg dan hem lief was. In het eerste kwartier kon hij echter zijn netten ongeschonden hou den. In de 18de minuut moest Simons zich toch gewonnen geven na een hoekschop toen de vrijstaande De Jaeger aan de eerste paal kon inkoppen: 0-1 De leiders bleven komen en in de 25ste minuut werd het 0-2 nadat Pater Bouters dwars doorheen de verdediging schoot, buiten bereik van Peter Simons. Rond het halfuur werd het 0-3. Een vrij schop net buiten de grote rechthoek werd door Bouters in twee tijden omge zet, wat meteen zijn tweede treffer was. Valentino's had duidelijk last met Smetle de en net voor de rust ging Karei De Jaeger, al of niet in buitenspel, door en maakte zo 0-4. Na de koffie ging Smetle de op zijn elan door want in de 50ste minuut werd het 0-5 via Bouters. In de 56ste minuut kon de thuisploeg milderen tot 1-5 via De Gussem, die een vrijschop perfekt intrapte. Het duurde dan wel even voor Smetlede eens kon scoren en dat was enkel en alleen te danken aan de goed keepende Simons. In de 75ste minuut moest hij zich dan toch gewonnen geven voor een caram- boledoelpunt van De Jaeger: 1-6. Nauwelijks twee minuten later was het al 1 -7 via Wendy De Brabander die stopper Van Impe verschalkte en kalm inschoot. Even later werd Peter Van Impe zwaar gekwetst aan de voet zodat Valentino's het einde haalde met tien spelers. MT Jeugdvoetbal. De knapen van SK Berlare konden in de laatste minuut scoren tegen Sint-Gillis en wonnen met 1-0 (vdwg) SK Berlare - Overmere 3-0 Het zag er van bij de aanvang van de wedstrijd naar uit dat er geen geschen ken zouden uitgedeeld worden. Een ge prikkeld Overmere en een sterk gemoti veerd Berlare traden in de arena om er punten te oogsten. Er werd zeer snel gestart en reeds op de 13e minuut kon een goed bewegende en zeer attente Olivier Baeyens in twee tijden de open ingstreffer aantekenen, 1-0. Van dan af ging Overmere sterk door maar Jan Berkens en Houbracken wer den goed opgevangen door Wim De Wal le en een goed op dreef zijnde Dany Dhooms die wel een rots in de branding leek. Na de rust werd er bij Berlare vervangen. Tom De Pauw, die een meer dan behoor lijke eerste helft achter de rug had maar al tegen geel had aangelopen, werd veilig heidshalve vervangen door Gino Raem- donck. Het vlotte weer goed na de rust Op de 65' kreeg Dany Praet een zeer lage bal toegespeeld door Luc Fierens, en spektakulair dook de dappere Dany de bal onhoudbaar binnen2-0. Geert Han- selaer had op dat ogenblik even zijn kunde getoond om een zeer gevaarlijk schot van Berkens weg te werken. Op de 75' kreeg Jo De Bock, die ingevallen was, een kans waar hij gretig gebruik van maakte en op zeer handige wijze de bal tegen de netten tikte 3-0. Voor Overme re was de kous af en meteen waren ook de titelambities verdwenen. De match deed de Berlaarse supporters nog eens deugd. (vdwg) De reserven van SK Overmere zijn kam pioen. De vele supporters die afgezakt waren naar het Kloosterland zijn er getui ge geweest van een zeer spannende eer ste helft. De bezoekers uit het Gentse waren op de hoogte van de toestand. Indien de thuisploeg won dan kon ze met gerust gemoed de laatste verplaatsing ondernemen naar Beervelde. Zo ver was het echter nog niet. Reeds voor de wedstrijd begon was er animo. Scheidsrechter Van Zele stuurde zijn kat en de bezoekers hadden niemand in hun rangen die kon fluiten. Het was dan maar trainer André Baeyens di^ deze taak op zich nam en hij deed het voortreffelijk. Het was trouwens een zeer sportieve wedstrijd met een 5-1 uitslag voor de thuisploeg. Op de 30ste minuut in de eerste helft was VSV Gent op voorsprong gekomen (0-1) en dat was zeker niet onverdiend. De nerveuze thuisploeg zag echter het ge vaar in maar kon de bezoekende aanval len toch niet stuiten. Zo rolde de ene aanvalsgolf na de andere in de richting van thuisdoelman Ronny Herssens. die gelukkig overeind bleef. Tussen al dat Gents geweld in had Frank Van Hecke al een schot tegen de lat geplaatst, maar dat was dan ook alles. Ook achter de lijnen kregen de vele echte supporters het op de heupen. Daaraan moest iets veranderen... Dat gebeurde op de 15de minuut in de tweede helft toen Frank Van Hecke, op voorzet van Ronny De Smedt de 1-1 op het bord prikte. Tien minuten later was het opnieuw Van Hecke die een kopstoot op een haar naast de paal stuurde: 2-1 Hij leek er naar niet genoeg van te krijgen en na een persoonlijke doorbraak was het opnieuw raak: 4-1. Voor de bezoe kers was het bekeken en sportief als ze waren hebben ze zich bij de feiten neer gelegd. Luypaert zorgde nog voor een nummertje en op het einde legde oppor tunist Van Hecke de eindcijfers vast. De ganse ploeg mag gefeliciteerd wor den met deze prestatie. Gedurende een gans seizoen was zij het geviseerde team, maar ze kon de opdracht tot een goed einde brengen: kampioen spelen en mét klasse, dat telt MT Voetbal. Medard De Geest, de ploegafgevaardigde van de Over- meerse reserven, was veruit de ge lukkigste met de titel van zijn pou- lains (mt) Jeugdvoetbal. De miniemen-B van SK Berlare (vdwg)

De Voorpost | 1992 | | pagina 23