't Eiland beresterk in eigen lokaal Christel Team Erembodegem naar tweede provinciale Goalgetters: driemaal verlies ZAALVOETBAL De verwachte finale Slechts één ploeg uit eerste reeks naar halve finale Herfstbeker De Voorpost - 3.4.1992 - 23 Tweemaal tereke kampioen Cal- De Verenigde Hamse Boogschutters Voorzitter-coach van zaalvoetbalklub Christel Team, Willy Boone, is een geluk kig man. Je zou het voor minder. De Erembode- gemse sportvereniging bestaat amper drie jaar en mag zich weer klaarmaken om de tweede kampioenstitel te vieren. Vorig jaar behaalde Christel Team naast de titel ook een plaats in de bekerfinale, die op 2-2 eindigde en door Dikkelvenne nipt met de strafschoppen (2-3) werd gewonnen. Voldoende kwaliteit in huis Momenteel staat de eerste ploeg onbe dreigd aan de leiding in derde provinciale C en heeft de tweede ploeg in het Aal- sters liefhebbersverbond AVZA aan één puntje uit vier wedstrijden genoeg om de promovering veilig te stellen, Met volgende kernspelers werd een tweede opeenvolgende titel glansrijk in de wacht gesleept: Baeyens Bart, De Baerdemaeker Kris, De Greve Christiaan, De Greve Karei, De Paepe Erwin, De Rijck Fabien, De Rijck Milco, De Ryck Stefan. De Smet Jean-Pierre, Lievens Dennis, Ophalvens Danny, Pauwels Danny, Ruyssinck Jeroen, Van de Maele Peegie, Van de Velde Ludwig, Van den Winckel Milco, Van der Poorten Patrick, Van Nedervelde Freddy, Van Steertegem Olivier, Verleijsen Patrick, Willockx Pe ter. En als alles normaal verloopt, slagen volgende spelers er binnenkort in de stunt van hun klubgenoten na te doen: Van de Velde Ludwig, Van Nedervelde Freddy, Pauwels Danny, Verleysen Pa trick, Ruyssinck Jeroen, De Reuse Jerry, Lievens Dennis, De Paepe Erwin, Ophal vens Danny, De Greve Karei, Baeyens Bart, Tuypens Luc, Laurent Albert, De Grom Johnny. Joviale Willy Boone vervult met allure de dubbele funktie van voorzitter en coach van het fanionteam. Johnny De Grom is voorzitter van de tweede ploeg. Verder fungeert Andrè Segers als afgevaardigde bij het Verbond en is Robert Van Steerte gem de ploegafgevaardigde van Christel Team. Pleintje Evergem 8 Goalgetters 6 Na 2 gelijke spelen hoopte men op een overwinning in Lebbeekse kringen, doch het afbellen van 4 basisspelers gaf de stimulans een ferme deuk. De invallers speelden voortreffelijk en hielden de wedstrijd spannend. Stefan Aeyels scoorde alweer 3x en Goossens Dirk legde samen met Yehia Zerouali het vuur aan de Evergemse schenen. Doelman Marco de Waegeneer weerde zich als een duivel en hield de dubbele cijfers van het bord. G.G.: De Waegeneef'M., Aeyels Stefan, Vermeir Alain, Goossens Dirk, Abbeel Rudy, Yehia Zerouali, Baucheri Claudio. Goalgetters 6 Ciac Gent 9 De Lebbekenaren, sterk gemotiveerd te gen het 2e gerangschikte Gent, speelden de wedstrijd van hun leven. Ciac met meer kwaliteit, kwam al in de 8e minuut 0-1 voor. Doelman de Waegeneer had zich voordien al enkele malen laten op merken met goede tussenkomsten. Ze rouali ging diep op een pas van Van Nuffel en maakte gelijk 1 -1De wedstrijd was open en de kansen en doelpunten volgden mekaar op: 12' Stefan Aeyels trapt op 0,5 m van de doellijn nog tegen de paal, snelle counter van Ciac en 1-2. 14' Peter Meersman legt het balletje goed aan de middellijn, probeert met een afstandschot, naast de paal binnen 2-2. 16' Doorbraak op links, afgerond in de verste hoek 2-3 18' Marco de Waegeneer moet redden in corner, deze word tegen de paal getrapt en in de herneming 2-4. 19' Stefan Aeyels probeert dan maar van op rechts, onder de bezoekende doel man 3-4. Ciac, even aangeslagen speelt even later na misverstand de bal in eigen doel en 4-4. Voor de rust moeten beide doelman nen nog een redding uitvoeren met de voet. 2e helft dezelfde spanning. Beide doelmannen worden direkt aan het werk gezet en Zerouali (1) en Van Bosbeke (2) missen uitgespeelde kansen. Ciac kwam dan op vrijschop 4-5 voor. Stefan Aeyels zijn gelijkmaker werd afgekeurd wegens voorafgaande fout. Ciac strapte dan de bal op de lat bij een vrijschop en Stefan N.O.M.B.-kern D.S.D. Uitslagen Beker D.S.D. 1/4 finales Walraevens - Dendermotors Givana - Rapide Van Biesen - Verhofstadt Kleding Octaaf - Quick Shop 1/2 finales Walraevens - Verhofstadt Givana - Kleding Octaaf Finale op vrijdag 3/4/92 te Grembergen om 20.00 u. geding Octaaf - Verhofstadt 6-5 12-2 4-16 4-2 3-10 3-11 nmm A i m £Èr Christel Team Erembodegem dwong voor de tweede opeenvolgende keer promotie af. Volgend seizoen komen deze jongens uit in tweede provinciale. Staande v.l.n.r.: Willy Boone, Stefaan De Ryck, Milco Van de Winckel, Danny Pauwels, Dennis Lievens en Robert Van Steertegem; zittend v.l.n.r.: Olivier Van Steertegem, Milco De Ryck en zoontje, Patrick Van der Poorten, Fabian De Ryck en Jean-Pierre De Smet. (foto Jean- Paul Cousserier) Aeyels counterd gepast en maakt er 5-5 van. Even later alweer Aeyels weg, doch trapt tegen de paal en de herneming wordt van de lijn gehaald. Van Nuffel bediend dan weer Aeyels en die scoort met een vluchtschot de 6-5. ledereen geloofde in de overwinning, doch doel man de Waegeneer liet zich verrassen op vrijschop 6-6. Wanneer Dirk Goossens eens trafschop miste was de kous af en scoorde Ciac nog op vrijschop (alweer slechte muuropstelling Marco) De 6-9. Dat er nog een vrijschop van paal naar paal ging zonder over de lijn te gaan, kon de Gentse vreugde niet temperen. GG.: De Waegeneer M„ Goossens D., Van Nuffel J., Kaekelbergh F., Van Bos beke E., Zerouali Y., Aeyels St. Goalgetters 5 K. Atheneum Aalst 8 Doordat Kaekelbergh afwezig bleef en Van Bosbeke met Meersman laattijdig afbelden konden de bestuurslui geen versterking meer oproepen. Aalst, een jonge talentvolle ploeg (2 spelers uit be vordering, Hekelgem en Ninove en Kingsley RWDM nog samengespeeld met Lamptey van Anderlecht) begon di rekt aanvallend. Goalgetters, sterk ver dedigend, kwam na een fraai getrapte vrijschop 1-0 voor via Dirk Goossens. Doelman Bertin na 4 weken heropgevist, kon een schot niet bijhouden en een goedgevolgde Kingsley scoorde 1-1. Lebbeke onder leiding van Van Nuffel en Zerouali schiep kansen doch scoorde maar 1x. Aalst dat op counter 2x scoor de, kon zo de rust ingaan met een 2-3 voorsprong. 2e helft daagde Aalst de Goalgetterse spelers uit en deze lieten zich vangen, waardoor het spelbeeld ver waterde. Doelman Bertin vermeed en grotere afstraffing terwijl Stefan Aeyels met 3 doelpunten de eer nog ietwat red de. GG.: Bertin Gino, Goossens Dirk, Aeyels Stefan, Van Nuffel Jan, Zerouali Yehia, Perdaens Piet. Vermelden we nog dat de kadetten hun voorwedstrijd wonnen met 7-1 tegen 't Voetlicht. Op het eetfestijn won Edmon De Lands heer de hoofdprijs en De Mey Eric de troostprijs. Hiermede danken de Goalgetters iedereen voor hun steun, of aanwezigheid. Het is vooral de sfeer van samenhorig heid waaraan de Erembodegemse klub haar suksessen te danken heeft. Er wordt immers niet getraind, omdat de meeste spelers trainen bij de voetbalklub waarbij ze aangesloten zijn. In de vreugde om het behalen van de titels blijft men echter bezadigd: zich handhaven in tweede provinciale blijft volgend seizoen het eerste doel. Met het huidige spelersmateriaal heeft Christel Team echter reeds bewezen vol doende kwaliteit in huis te hebben om nog hogerop te raken. Men hoopt even tueel een sponsor te kunnen aantrekken, wat uiteraard heel wat ruimere toekomst- perspektieven zou openen. Voorlopig wacht men echter af wat de toekomst brengen zal. Aan kameraad schap is beslist geen nood bij Christel Team, dat zal wel duidelijk tot uiting komen bij de kampioenenviering die op 16 mei a.s. doorgaat in het klublokaal «De Eekhoorn» aan de Erembodegemse Brusselbaan. Ambiance gewaarborgd! C.T. «Mengsken» De Cremer, trouwste supporter van Christel Team, in gezelschap van voorzitter-coach Willy Boone en zijn onafscheidelijke sigaar, (foto Jean-Paul Cousserier) Hamse Zaalvoetballiga Alleen Vossenhoek uit de 1e reeks komt uit in halve finale tegen Stinnyboys, een kampioenenploeg uit de zaterdagreeks. Deze weekendjongens versloegen in een spannende match Garage Michta. Dat Stinnyboys het niet zo makkelijk zou heb ben als in de kompetitiereeks was men goed bewust. Maar hun vertrouwen ging uit naar hun drie topspelers Matthieu, Oreel en Meirte. Het was ook dit trio dat Michta de das omdeed. Toch een profi ciat ook voor verliezer Michta, dat eervol met 4-5 cijfers het terrein verliet. Een andere thriller was de match Rima - Sportwereld II. Een eerste tegen een der deklasser. Rima had alle moeite om tel kens 1 goal voorsprong te houden, en toen op het einde van de wedstrijd. Sportwereld II de 4-4 gelijkmaker scoor de, steeg de spanning ten top. Uiteinde lijk bepaalden de strafschoppen dat un derdog Sportwereld II naar halve finale zou gaan. Royal Lebbeke 2 Vossenhoek 1 Een uitgestelde wedstrijd die voor Royal toch nog vruchten afwierp. Niet zonder moeite hadden ze een twee-een overwin ning en sprongen haasje over naar de derde plaats in de rangschikking 1e reeks. Muskusrat 5 Goalgetters 7 Tegenwoordig speelt Goalgetters terug sterk en we herkennen terug hun «Goal getters» Bamcheri (4) en Zerouali (3). Bak. Robberecht 2 Aboc Bostroe 2 De strijd tegen de degradatie werd onbe slist en eindigde op gelijke punten. Dus afwachten naar hun laatste match wie eventueel een steek laat vallen en in derde belandt. Noice 18 Pelemanie 3 Gekwetste spelers bij Pelemanie maak ten van hun ploeg een gemakkelijke prooi. «Jager» Van Den Broeckvan Noi ce schoot er niet naast: 8 doelpunten. Five Stars 16 Lietbeka 3 De wedstrijd begon nochtans moeilijk met slechts een 1 -1 stand bij de rust. In de tweede helft moest Lietbeka echter de duimen leggen. De derde schifting tellende voor het Hamse schutterskampioenschap '92 ging door in het lokaal van 't Eiland te Moerzeke. Het was Den Bond die deze schieting opende, deze namen een zeer zwakke start alhoewel zij vast beslo ten waren een krachtige aanval te doen op de leidersplaats, wat zij ook deden en realiseer den. Tot hiertoe het hoogste aantal punten maar met dit prachtig resultaat kwamen zij geen stap dichter bij de leider, wel integen deel, want de formatie van Eric De Loose met Eric Lambrecht, Lucien Rombouts, Gustaaf De Bock en Luc Ost verkeerde in een uitzon derlijke dag en slaagden erin zo maar eventjes 27 punten bijeen te schieten. Het is sinds 1981 geleden dat een ploeg dit schitterend resultaat wist te realiseren. Toen was het een formatie van Den Bond die zwaar uitpakte. Patrick Rousseau schoot toen gans de kop 3 latvogels, Maurice Luc De Gols schoten elk 5 punten, Frangois Ketels 4 punten en Eddy De Schepper die toen waarschijnlijk nog een broekventje was, schoot 3 punten. Bij de panacheschutters waren het Wuitens- duo Willy Gobel Robert Sacré helemaal niet in hun dagje en mochten zich echt tevreden achten met enkel den hogen. Wij gaan daar niet teveel woorden aan verspillen maar toch willen wij duidelijk stellen dat deze brave heren nogal gewillig en argeloos in de valstrik trap ten van die al te vriendelijke cafébazin. Rudi Maes redde de eer der Bastianen door in de laatste ronde zijn kopman ter hulp te snellen om toch nog een redelijk resultaat op het bord te krijgen. Leo Willaert (4 Gekr.) mag met den hogen 1 zijvogel eveneens terugblikken op een degelijk resultaat maar alle eer ging naar Eric De Looze (Eil.) die naast de kop nog 3 latvogels bijschoot, hij wist bovendien het dagklassement op zijn naam te schrijven na eerst nog afgerekend te hebben met Eddy De Schepper die eveneens gans de kop fusilleer de. Proficiat Ericü! Bij de latschutters waren beide leiders met Eric Lambrecht (Eil.) en André Stevelinck (Bast.) niet in hun gewone doen en slaagden slechts 2 punten, daarvan maakten de achter volgers dan ook gretig gebruik om hun achter stand goed te maken. Patrick Rousseau Lucien Peelman (Bast.) deden een biezonder goede zaak met hun 5 waardevolle punten doch Luc Ost (Eil.) schoot zich nog maar eens in de kijker en lukte maar liefst 7 punten, daardoor komt Luc die nochtans in de eerste schifting geen enkel puntje scoorde in twee uitzonderlijk knappe schiftingen aan de leiding samen met Patrick Rousseau (Bond) en Lu cien Peelman (Bast.). Eric Lambrecht (Eil.) die naar de vierde plaats verwezen werd zal zich zo maar niet bij deze gang van zaken neerleg gen en bij de eerstvolgende gelegenheid weerwraak nemen. Bij de dames in de latten was Marie-Louise De Prins (4 Gekr.) niette evenaren, sinds wij haar in ons vorig verslag de raad gaven wat meer naar haar man te luisteren is ze een gevaarlijke concurrente geworden van Alfonsine Van Ha- vermaet (Bast.) die gelukkig voor haar tijdig kon reageren en met 5 treffers haar leiders plaats veilig kon stellen. Niemand kon beletten dat Marie-Louisken met zes rake punten de dagprijs binnenpalmde. Dina De Velder (Eil.) en Marleen Van Kerckhove (Bqnd) verbeter den eveneens gevoelig hun rangschikking met 4 waardevolle treffers. Greta Casier (DB) de kampioene der panaché- schutsters '91 is eveneens uit haar startblok ken geschoten en lukte zo maar ineens gans de kop, dit was nu echt een resultaat uit de oude doos. Proficiat Greta!!! Bij de juniors was het Peter Steels die zich in de belangstelling schoot, met zijn 4 waarde volle puntjes erbij wipt hij meteen naar de leiding in de rangschikking en steekt boven dien de dagprijs der Juniors op zak. Proficiat Peter!!! Graag vermelden wij hier het mooie resultaat van Michael Van Hoey die zich met zijn 3 prachtige punten met de topdrie komt bemoei en en dat belooft voor zo'n jonge snaak. Bij de dames met meer dan 55 lentes blijft Leona Bettens (Bast.) met een riante voor sprong aan de leiding niettegenstaande zij slechts 1 puntje scoorde. Rosine De Permen- tier (Eil.) de kampioene '91 maakte van de gelegenheid gebruik om haar achterstand te milderen en meteen het dagklassement in deze reeks op haar naam te schrijven. Profi ciat! Bij de panachéschutters boven de 55 slaagde Louis Lambrecht er nogmaals in om den hogen tegen het zeil te jagen en komt nu reeds op de 2de plaats in de rangschikking. Bij de latschutters boven de 55 kon Louis Genbrug- ge (Kast.) niet beletten dat Gustaaf De Bock (Eil.) de leiding overneemt doch voor de dag prijs werd het een keiharde strijd tussen Gus taaf De Bock, André Van Geyte (Eil.) en de niet aflatende Omer Steels (Bond) die alle drie 4 vogels op het bord schoten. Deze mooie strijd werd uiteindelijk glansrijk gewonnen door de luid aangemoedigde André Van Geyte. Profi ciat André!!! Ploegenklassement na de derde schifting 1. Peleton Eric De Loose, 't Eiland, 64 p.; 2. Peleton Eddy De Schepper, Den Bond, 59 p.: 3. Peleton Leo Willaert, Vier Gekroonden, 47 p.; 4. Peleton Alfons Ringoot, Bastianen, 41 p. en Peleton Willy Gobel, De Wuitens, 41 p.; 6. Peleton Albert Van Doorslaere, Bastianen, 37 p.; 7. Peleton André De Clercq, Kastel, 32 p. en Peleton Louis Lambrecht, 't Eiland, 32 p.: 9. Peleton Sonia Landgoed, Bastianen, 31 p.; 10. Peleton Greta Casier, Den Bond, 28 p.; 11 Peleton Barry Willaert, 't Eiland, 24 p. Panachéschutters 1. Eddy De Schepper, Bond, 21 p.; 2. Willy Gobel, Wuit., 15 p.; Robert Sacré, Wuit., 15 p.; Leo Willaert, 4 Gekr., 15 p.; Eric De Loose, Eil., 15 p. Dames 1. Alfonsine Van Havermaet, Bast., 14 p.; 2. M.L. De Prins, 4 Gekr., 11 p.; 3. Dina De Velder, Eil., 9 p.: 4. Sonia De Landsheer, Eil., 7 p.; Van Kerkhoven Marleen, Bond, 7 p. Panachéschutters +55 1 Robert De Graef, Kast., 7 p.; 2. Louis Lambrecht, Eil.,6 p.; 3. RogerVan denEynde, Bast., 5 p. Juniors 1. Peter Steels, Bond, 9 p.; 2. Davy Gobel, Wuit., 8 p.; 3. Barry Willaert, Eil., 6 p.; Kristel Saerens, 4 Gekr., 6 p.; Van Hoey M., Eil., 6 p. Latschutters 1Lucien Peelman, Bast., 12 p.; Patrick Rous seau, Bond, 12 p.: Luc Ost, Eil., 12 p.; 4. Eric Lambrecht, Eil., 11 p.; 5. André Stevelinck, Bast., 10 p. Dames +55 1. Leona Bettens, Bast., 10 p.; 2. Ivonne Fierens, Bast., 7 p.; Germaine De Wilde, Bast., 7 p.; Rosine De Permentier, Eil., 7 p. Heren +55 1. Gustaaf De Block, Eil., 12 p.; 2. Louis Gentbrugge, Kast., 11 p.; 3. Cesar Verheyden, Kast., 9 p.; Omer Steels, Bond, 9 p.; André Van Geyte, Eil., 9 p. Panachéschutters dames 1Greta Casier, Bond, 7 p. Snuffel Sportwereld II Sportwerld II geeft niet op, en alles wat in de weg staat moet er aan geloven. Om toch maar de eindstreep in derde reeks eerst te bereiken. 't Smisken 7 Donalds 6 De nipte verliezen tegen Sportwereld, Five Stars, en Lietbeka konden nu eens worden omgezet voor 't Smisken. Snuffel 5 Durmezonen 5 Niet verder dan een gelijkspel kwam Snuffel tegen de Hammenaars. Een tota le inzet verraste Chris De Smet met zijn ploeg die wel veilig staan op een derde plaats in de rangschikking. Elektro Hamme 4 De Maseneir 5 Het 4-5 verlies van De Maseneir tegen Sportwereld vorige week waren ze nog niet vergeten, en ze hadden nu in Elektro een zondebok gevonden. Jeugd zonder Club 6 Mini Stars 4 J.Z.C. blijft iedereen verbazen. Op half ronde voorlaatste in de rangschikking en Zaalvoetbal. Electro uit de Hamse Liga (vh) slechts 1 match verliezen in de terugron de spreekt tot de verbeelding. Zij hebben zeker alle troeven in handen om volgend seizoen een reeks hoger te spelen. Sjotters 5 Bry D'Hollander 8 Alleen Mare Moeseke kan het ook niet maken bij Sjotters. Toch heeft dit geen invloed op de samenhang in deze sym- patieke club. Van Gaeveren 4 Extra 9 De kampioenentitel van 4e reeks is bin nen bij Extra. Samen met hun topscoor der en topscoorder van de liga Nico Bosman vierden ze uitbundig hun titel. Parkingvrienden 4 Dreamboys 2 Dreamboys had zich voorgenomen om 4 punten te pakken op Carros en Parking vrienden entweemaal pakten ze ernaast. Nu slechts in de laatste minuten. Leeuwerik 0 Cassiboys 12 De jongens van Leeuwerik hebben drin gend versterking nodig. Toch treden ze alle weken even sportief aan in de zater-

De Voorpost | 1992 | | pagina 23