Eur#$)1sNgff De Voorpost Dendermonds bridgekwartet stoot door naar nationale reeksen Opgepast voor nep meteropnemers f RESORT - PARIS HEBT U EEN HUIS TE KOOP GROTE WEDSTRIJD: 50 WEEKENDS VOOR 4 PERSONEN Jeugdensemble K.F. De Eendracht Buggenhout koncerteert 16 - 17.4.1992 - De Voorpost Weekblad van Dender-, Dunne-en Scheldestreek Onafhankelijk weekblad voor Dender-, Durme- en Scheldestreek Uitgeverij De Cuyper n.v. Oude Vest 28 9200 Dendermonde Tel. 052/21.40.60 Telefax 22.54.64 HRD 33.579 BTW 419.120.172 Hoofdredakteur: S. Dewachter Sportredaktie: M. De Backer Abonnementendienst: tel.: 052/21.40.60 jaarabonnement 2.500 F 6 maand 1.250 F 3 maand 625 F los nummer 50 F Bankrekening: 442-8601481-36 Lid van de Nationale Federatie der Informatie weekbladen vzw Aangesloten bij de Verantwoordelijke uitgever: D. De Cuyper Drukkerij A. De Cuyper-Robberecht Drukkerijstraat 11 9240 Zele Telex 25765 Mariette Van Kerckhoven, Magda Weymans, Werner Cornelis en Chris Dexhoré van de Belle Bridgeclub zijn er in geslaagd door te stoten naar de nationale reeksen. Voor de bridge in de regio is dit een hele opsteker. Zaterdag werd het kwartet in aanwezigheid van heel wat vrienden en leden van de Belle Bridgeclub op het stadhuis gehuldigd voor deze prestatie die het viertal van de liga-afdeling (interprovinciaal) naar de nationale reek sen brengt. Belle Bridgeclub bestaat nu al een paar jaartjes en heeft ondertussen al een hele weg afgelegd. De eerste thuishaven was De Snuiver te Den derbelle, waar de club als een rook vrije 'Bridge club' boven de doop vont werd gehouden. Een paar jaar later verhuisde men naar De Drie Klokken in Sint-Gillis en nu wordt elke woensdagavond een kaartje gelegd in Den Ommeganck in het hartje van Dendermonde. De club telt heel wat leden en gere geld worden er kursussen voor be ginners georganizeerd en tijdens de opendeurdagen wil men aan het brede publiek overduidelijk maken dat bridge op lange na niet die eli taire sport waarvoor ze steeds wordt aanzien. Bridge is een aange naam kaartspel dat door iedereen kan gespeeld worden. Misschien is bridge bij het brede publiek nog een beetje te weinig bekend. De promo tie naar de nationale reeksen is een welgekome publiciteit voor de brid ge sport. De leden van de club werden op het stadhuis van Dendermonde toege sproken door burgemeester Dierick aie de vier bridgers van harte geluk wenste met het behaalde resultaat en de club voor de komende jaren heel veel sukses toewenste. Hij overhandigde de kampioenen een waardevol kunstboek en een plaket en verzocht hen overal waar ze spe len, op te treden als waardige am bassadeurs van Dendermonde, zo wel in Vlaanderen als in Brussel als in het Waalse landsgedeelte. Tot besluit bracht ook de voorzitter van het distrikt Dender-Waasland zijn gelukwensen. Hij noemde 'Belle' de jongste, meest aktieve en snelst groeiende club van het distrikt en benadrukt de waardevolle, niet te Dendermonde. Alleen maar blije gezichten bij de viering op het stadhuis (foto onderschatten prestatie. Piet Hermans) Onlangs werden in de streek van Aalst weer eens twee kerels gesigna leerd die zich voorstelden als opnemers van de gas- en elektriciteits maatschappij Intergem. Onder het voorwendsel de tellers te komen nazien trachten zij op verschillende plaatsen in woningen binnen te geraken. In sommige woningen lukte dat en werd daarna vastgesteld dat er geld ontvreemd was. De politie en de rijkswacht zetten trou wens een speuraktie in. In verband hiermee deelt Intergem mee dat elke vertegenwoordiger van Intergem zich steeds moet kunnen legitimeren met een werkpasje hem afgeleverd door zijn werkgever 'Electrabel'. De indeksopnemers in het biezonder kregen instrukties om zich steeds kenbaar te maken door middel van een herkenningspasje met daarop hun pasfoto. Intergem hoopt op deze manier kandidaat-oplichters de pas af te snijden. Maar waakzaamheid vanwege de klant kan hiertoe ook veel bijdragen. Een verwittigd man blijft er twee waard. Dendermonde. Het kampioenen-viertal van Belle Bridgeclub werd op het stadhuis ontvangen (foto Piet Hermans) DE 3 KLOKKEN van langenhovestraat 1 st. -gillis-dendermonóe Uitslag van de winnende paren op woensdag 8 april 1. Paul Matthijs en mr Van Hauthem; 2. Josée Flamand en Georges Korte; 3. Herman De Cuyper en Mare Vereecken; 4. Paul Van Damme en Werner Cornelis; 5. Magda Secretin en Ghislaine De Boeck; 6. Michel Matthijs en Albert Moortgat. Bridge-avond elke woensdag van 19.45 uur in Den Omme ganck, Grote Markt 18 te Den dermonde. 50 WEEKENDS Is uw prijs tussen 700.000 en 4 miljoen? Is er een tuintje aan? Er mogen kosten aan zijn! Bel dan WOONBEMID- DELING 053 78.99.36 en na 18 u. 053 62.44.62. U stelt de voorwaarden en wij garande ren een snelle en c'iscrete service zonder kosten. Ontdek samen met je familie de magische wereld van Euro Disneyland! Op 12 april opende dit attractiepark zijn deuren in Marne la Vallée, nabij Parijs. Je kan je er een weekend lang naar hartelust gaan uitleven, helemaal gratis, als je tot de winnaars van deze grote wedstrijd behoort. Je vindt de hele maand april informatie en deelnemingsformulieren op de Nesquik produkten en in het tv-magazine TV-Ekspres. Veel sukses en... tot binnenkort in de sprookjeswereld van Euro Disney Resort, het grootste ontspanningsoord van Europa! Op zondag 26 april presenteert het heer Paul De Decker, de dirigent, Jeugdensemble van de Koninklijke wordt er gekoncerteerd in het lo- ranfare De Eendracht uit Buggen- kaal, zaal De Vlinder aan de Kerk- hout om 18 uur een muzikale hap pening. Onder de kundige leiding van de straat te Buggenhout. Wie houdt van degelijke blaasmu ziek, weet dat hij wellicht een kwali tatief hoogstaand koncert mag ver wachten van dit dynamisch jeugd ensemble. L.

De Voorpost | 1992 | | pagina 16