Bouw op één punt van de titel Vlaamse Minivoetbalfederatie gaat uitbreiden M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 24 - 17.4.1992 - De Voorpost In de derde afdeling is het pleit zo goed als beslecht. De strijd die reeds lang aan gang was tussen Bouw en Lion d'Or om de fel begeerde titel zal onge twijfeld in het voordeel uitdraaien voor eerstgenoemde ploeg dat reeds vanaf de eerste speelhelft de ranglijst aan voerde om deze gedurende het ganse verloop van de kompetitie niet meer af te staan. Wie het grootste aandeel heeft in het succes van deze ploeg is ont egensprekelijk het werk van de gebroe ders Frits en Emiel Adam die reeds geruime jaren succes kende met deze ploeg en reeds meerdere titels in de wacht sleepte in het Coöperatieve Sportverbond, dat afhankelijk was van de Belgische Voetbalbond. Maar een paar jaren terug vlotte het daar niet meer zo goed daar een aantal gere nommeerde ploegen afhaakten en er nog nauwelijks sprake kon zijn van een degelijke kompetitie. De overige ploe gen die ambitieus genoeg waren ble ven echter niet bij de pakken zitten en lieten zich inschrijven in het reeds ste vig bloeiende M.T.S.A., waaronder Bouw die zich deze overstap nog geen enkel ogenblik betreurd hebben. De gebroeders Adam staken de handen in elkaar en gingen op zoek naar de ge paste grond om een eigen terrein met de nodige accommodaties op te bou wen. Deze werd gevonden achter de sexblokken (bijnaam die werd gegeven aan deze uit de grond stekende beton- konstruktie) in de Zesbunderstraat-Ro- zendreef. Wat de heren Adam gepres teerd hebben mag zeker gezien wor den daar vele provinciale ploegen zelfs maar even kunnen dromen over zulks stadion te beschikken, het speelveld wordt met de grootste zorg onderhou den om hun spelers tot de beste presta ties te laten voetballen. Het zou echter oneerlijk zijn om enkel de gebroeders Adam in het daglicht te stellen want om zoiets te verwezenlijken moet men uit eindelijk met meerdere zijn, al de spe lers en hun echtgenotes of verloofden en een aantal andere bestuursleden zorgden mee voor het succes van deze ambitieuse club. Kapitein en speler trainer Mercx Wilfried laat zich niet en kel en alleen op het veld opmerken, maar zorgt buiten het veld ook nog dat er in het tussenseizoen nieuwe spelers worden aangetreokken om de kern te versterken, een hobby die naast zijn beroep heelwat uren in beslag neemt. Men kan nu reeds vooropstellen dat op 25 april bij hun laatste thuiswedstrijd de nodige ambiance zal te beleven vallen met bloemen en champagne om de kampioenstitel op grootse wijze te vie ren, zoals men reeds bij Waterval deed kan ik nu reeds melden, proficiat V.K. Bouw. Ook Lion d'Or mag men een succes seizoen toemeten met de span ning die de derde afdeling heelwat ten goede kwam en als beloning voor hun inzet een ticket om samen met de kam pioen volgend seizoen in tweede afde ling aan te treden. In de tweede afdeling lijkt het nog even wachten wie zich als kampioen mag kronen. Honda dat goed op weg leek om de titel in de wacht te slepen, werd echter bijgebeend door R. Lantaarn, dat na een spektakulaire wedstrijd bij Honda ging winnen en zo voor de nodi ge spanning zorgt in de tweede afde ling. In de laatste twee resterende wedstrij den moet het doek vallen wie zich als kampioen mag kronen. Als men de re sterende wedstrijden bekijkt heeft Hon da het moeilijkste programma uit bij het gevreesde Balboe en thuis tegen Dyor. Het is uitgerekend Bamboe dat Honda in eigen vesting ging verslagen met 1-2 dat beloofde een spannende bedoe ning te worden waarop scheidsrechter Van Delsen geen gemakkelijke namid dag tegemoed gaat. Rode Lantaarn heeft het geluk haar resterende wed strijden thuis af te werken tegen staart- ploegen zoals Cobilas en Groen Wit zodat iedereen zich aan een pronostiek kan wagen wie uiteindelijk de beste kans maakt om kampioen te worden. Voor de degradatie lijkt het Cobilas een moeilijke zaak te worden daar het zowel van Rode Lantaarn als van Bamboe geen geschenken hoeft te verwachten en mede door het feit dat er dit week end op eigen veld verloren werd van Endoka mag men reeds vooropstellen dat zij samen met Groen Wit volgend seizoen in derde afdeling aantreden. Ook in de hoogste afdeling gaat het er nog spannend aan toe voor wat de de gradatie betreft, zowel O.C. Aalst, Rey- naerds als Leeuwerik zullen tot de laatste speeldag moeten wachten om te weten wie er metEdo naar de tweede afdeling daalt op 25 april als de kompe titie ten einde is zullen we pas met ze kerheid kunnen zeggen wie volgend seizoen in de hoogste afdeling blijft voetballen... wordt vervolgd. Honda-R. Lantaarn 0-1 Van meet af aan was de spanning te snijden in deze heuse topper uit tweede afdeling onder een stralende lentezon waren heelwat toe schouwers afgezakt naar het Wijngaardveld achter het fabriek van het Japanse bromfiet- senbedrijf Honda. Waar op een schitterend te bespelen grasmat beide ploegen voor de no dige spanning zorgde, scheidsrechterVan Im- pe Eddy geassisteerd door de vaste grens rechters Uyttersprot en Velahe kwamen nau welijks aan verpozing toe want zelden had men zo geladen ploegen gezien, die tot alles in staat waren om de bakens in hun voordeel te beslechten. De eerste speelhelft werd volledig opgeeist door de thuisploeg die meerdere malen alleen voor doelman Van den Steen opdaagden maar onbegrijpelijk de aangebo den scoringskansen in de kiem smoorden. De lokale supporters rukten zich ontgoocheld de haren uit het hoofd want indien de wenkende kansen benut werden zou de basis gelegd zijn om de kampioenstitel in de wacht te slepen. Toen de spelleider uiteindelijk voor de 0-0 ruststand floot mochten de bezoekers meer dan tevreden zijn want een 2-0 stand zou op dat tijdstip niet ontbeerlijk geweest zijn en kregen beide ploegen stof tot nadenken wat er zoal was misgelopen. De tweede helft zorgde echter voor de kente ring. men kon duidelijk aanzien dat de ontgoo cheling van de gemiste kansen van de thuis ploeg aanwezig was, het heft werd door de bezoekers ter hand genomen en speelden het lokale middenveld op een hoopje alsof dit niet bestaande was. of waren ze reeds moegestre den en de fisieke paraatheid van de bezoekers de bovenhand haalde joost mag het weten. Door het betere spel konden de bezoekers de basis leggen van hun overwinning toen Rome ro A. in de 53 min. de 0-1 tegen de netten werkte. Met dit sukses schraapte de bezoe kers de moed bijeen om deze nipte zege tot het einde te behouden, want de lokale ploeg bleek niet meer bij machte om alsnog een punt uit de brand te slepen. Vreugde en verdriet kon men zo van de gezichten aflezen toen de scheids rechter het einde van de wedstrijd floot De bezoekers hijsten zich door de zege op gelijke hoogte van Honda die in haar laatste twee wedstrijden alles in het werk moest stellen om de wedstrijd die ze meer heboen gewonnen vast te houden om de titel t.o.v. hun rivalen in de wacht te slepen. Gezien hun programma een moielijk te voorspellen zaak, maar in voet bal lijkt alles mogelijk, we zien wel. uit de hoek. Tegen het bezoekende Dyor met een 3-1 zege verzekerden de Berlarenaars zich van het behoud in tweede afdeling. Brac- ke E. (2x) en Lion A. wisten de bezoekende doelman te verschalken. Eeckhoom vecht net zoals Cobilas tegen de degradatie en moest op eigen veld een 0-1 nederlaag toestaan aan het bezoekende N Hofstade. Bamboe lijkt meer dan ooit de ploeg te zijn die de toppers in bedwang kan houden en hen zelfs puntenloos huiswaarts te sturen. Al lijkt Blauw Wit reeds geruime tijd over haar hoog tepunt heen werden zij het zoveelste slachtof fer van de ploeg uit Kerksken, Eemans G. zette 5 min. voor tijd een strafschop om wat het verlies betekende voor de bezoekers. Galop wist het bezoekende Apostelken af te houden en wonnen probleemloos met 4-2, de lokale doelpunten kwamen van de voet van volgende spelers: Robyns P. (2x) V. De Vulder en Van Bever P.. 0. de Toren kon haar betere spel in een 0-1 zege omzetten tegen het lokale Hout markt en Groen Wit is na de 1-3 nederlaag tegen V. Denderleeuw definitief veroordeeld om volgend seizoen in derde afdeling uit te komen. O.C. Aalst-Reynaerds 1-1 In de hoogste afdeling werden twee degrada tie kandidaten tegenover elkaar geplaatst, van een echte wedstrijd leek echter nooit sprake te zijn, daarvoor stonden de belangen veel te hoog gespannen want wie de beide punten moest prijs geven, zou wel eens voorgoed kunnen uitgeschakeld zijn om in de laatste twee wedstrijden het behoud te verzekeren Scheidsrechter Garcia toonde zich allert en gold als de beste man op het veld in deze slaapverwekkende eerste helft waarin nauwe lijks iets gebeurde. In de tweede helft kwam er even spanning toen De Buysscher die hele maal vrij stond aan de tweede paal De lokale ploeg op voorsprong kopte 1 -0 de bezoekers die er bewust van overtuigd waren dat bij dezer stand tweede afdeling wenkte, voerde het tempo op waartegen de lome lokale spe lers niet opgewassen waren, dat ze terecht een puntendeling moesten toestaan toen Waterval dat sinds vorige week reeds de titel op zak heeft won probleemloos van een inspi ratieloos Snas dat nauwelijks voor enig ver weer kon zorgen en verder dan een eerred- dend doelpunt nauwelijks iets presteerde ge zien de lokale ploeg die nauwelijks hun kater verteerd hadden niet op hun normaal peil liepen te voetballen maar toch met 4-1 winst de bakens in hun voordeel konden beslechten toen V. Grembergen T. (2x) Baeyens M. en Crisbaans G. de bezoekende verdediging uit verband speelde. A.Z. 77 dat bij de rust een ruime 3-1 voorsprong telde zag nog een punt verloren gaan tegen het bezoekende R Spor tief dat net zoals vorige week in de tweede helft orde op zaken stelde en een verdiend 4-4 gelijkspel uit de brand sleepte. De lokale ploeg scoorde langs Van Hove I., Stadfeld R Van Hout 0. en De Pelsmaecker P. voor de bezoe kers nam Rombaut M het merendeel van de doelpunten voor zijn rekening. Melckebeekvrienden werd op eigen veld moeizaam opzij gezet door Excelsior dat reeds met de gedachten vastzit voor het bekertreffen op paasmaandag tegen zondagkampioen Ro de Roos Beide ploegen spraken zich in deze wedstrijd die zoals gezegd moeizaam met 2-3 werd gewonnen door Excelsior lovend uit t.o.v scheidsrechter V. d. Meersche die een uitstekende wedstrijd floot doelpuntenmakers voor de thuisploeg Joos H. en Van Hauwer- meiren E. op strafschop. Beukens en Me- ganck C zette de lokale netten bol. Octopus liep ongekoncentreerd te voetballen tegen de bezoekers uit Uitbergen De Zwaanvrienden die probleemloos de zege naar zich toehaalde, Van Henden L (2x) en De Grauwe F. zorgden voor de 0-3 eindstand en het reeds veroor deelde Edo ging op eigen veld de boot in met 0-2, ondanks het goed verweer van de lokalen die vooraan trefkracht missen, zien we hen volgend seizoen tot heelwat in staat om een rol van betekenis te spelen in de tweede afdeling. In de derde afdeling lijkt nu definitief het kaf van het koren gescheiden met Bouw en Lion d'Or als waardige leiders. Liefhebbersvoetbal. MTSA-ploeg Cobilas (da) Cobilas-Endoka 1-2 De globale inzet van de thuisploeg deed de bezoekers in de eerste helft op hun grondves ten daveren. De Lathouwer Jo en De Kegel Rolf moesten meermaals bijspringen om de lokale ploeg van de voorsprong te houden De verstandhouding leek zoek bij de bezoekers dat kon men zo aanzien toen een aanval van links vertrok. De Wit Oscar dweilde zijn flank af en zette gepast voor aan zijn broer Marc die onbegrijpelijk helemaal vrijstond en met een heerlijke schuiver de uitstekende Endoka doelman het nakijken gaf 1-0. Tot dan toe een zeer verdiende voorsprong. Scheidsrechter Van der Stockt leidde feilloos maar kende een rustige namiddag daar beide ploegen sportief ingesteld waren en de fairplay de bovenhand haalde, even kon de voorsprong verder aan gedikt worden maar de 2-0 werd verhinderd door de staander, zodat men met deze 1-0 ging rusten. Bezoekende afgevaardigde Jos Vinck leek nauwelijks aangeslagen en zei vol overtuiging 'In de tweede helft gaat het zeker de goede kant op en ben ik er zeker van dat mijn ploeg de 2 punten mee naar huis neemt, hoe spijtig het ook moge klinken, de thuis ploeg zou mogen winnen maar wij willen de zaak eerlijk spelen en ons niet gewagen aan afspraken, in het belang van de andere degra datiekandidaten en gaur dus voluit voor de zege' Deze uitspraak werd bewaarheid in de tweede helft toen er geen ouderdomsgrens sig>.j uy De Bruyn Guido en De Brauw Wemer deze speelden als jonge hinden en tikten de Cobilas tieners van het veld of toch gedeeltelijk, amper was de aftrap gegeven of Impens Gunther baande zich een weg door de Cobilas verdedi ging en plaatste de bal schitterend voorbij de doelman 1 -1amper 5 minuten later werd het 1-2 toen deze zelfde Impens op pas van De Brauw W. succesvol afrondde. Aanvankelijk leek de thuisploeg aangeslagen door deze opdoffer maar konden zich niettemin vlug herstellen, een staalharde vrijschop werd via de rug van Jo De Lathouwer in hoekschop verwerkt ook De Kegel nog in extremis nog een tegendoelpunt verhinderde, zodat de loka le ploeg niet meer kreeg waar het recht op had en de bezoekers met een kleine maar duurbe- vochte zege naar de kleedkamers toefde, of er in de laatste twee wedstrijden nog iets te rapen valt voor de moedige Cobilassers valt echter te betwijfelen. Blauwe Vlam kwam verrassend Temmerman P. de gelijkmaker en tevens eindstand kon versieren. Camu-Leeuwerik 2-1 Gezien de perikelen die zich vorig seizoen voordeden tussen beide ploegen wachtte scheidsrechter Peirlinck geen gemakkelijke opdracht, maar de onrust bleek later onge grond daar beiden zich op en rond het speel veld voorbeeldig gedroegen, en de match alhoewel niet hoogstaand toch voor de nodige spanning kon zorgen De Ledenaars wisten reeds op voorhand dat het geen geschenk mocht ontvangen van de Hofstadenaars, maar bleven desondanks in hun kansen geloven Toen De Man J. de 1-0 tegen de netten duwde was het kwaad reeds geschied en werd het voor de bezoekers optomen tegen de bierkaai, andere uitstekende thuiskansen werden onbe grijpelijk onberoerd gelaten zodat de rust werd gefloten met deze kleine voorsprong amper schalde het fluitsignaal over het veld voor de tweede helft of De Man schoot meteen raak. 2-0 toch bleven de bezoekers aanklampen toen Korte J. de aansluitingstreffer lukte waar door de lokale ploeg het nog even warm kreeg maar de krappe winst tot het einde kon vast houden Giwo-Alexander 0-0 Voor de bezoekers werd deze wedstrijd een generale repetitie als het op 2' Paasdag de wei in moet tegen bekerwinnaar Nieuwe Wijk om haarVz finale af te werken. Ondanks dat de 0-0 op het bord bleef mocht men gewagen van een goede wedstnjd waarin de gasten zich niet onbetuigd lieten en een overwinning kon rechtvaardigen ware er niet de fenomenale reddingen van doelman Luc D'Herde die zijn ploeg van de nederlaag behoedde Het uitste kend speelveld liet goed voetbal toe wat ten goede kwam voor de toeschouwers die als echte zonnekloppers naar de Zesbunderstraat waren afgezakt Scheidsrechter Verbeeren maakte van deze gelegenheid gebruik om zijn kunnen te vertonen en werd hierdoor beloond door beide teams die op sportieve wijze hun wedstrijd afwerkte, indien Alexander op paas maandag met dezelfde inzet en overgave haar Vz finale afwerkt zou het ons niet verwonderen dat zij voor het eerst in hun bestaan ais bekerfi- nalist kunnen aantreden wat een beloning zou zijn voor het bestuur van deze ploeg, die alles in de mogelijkheid heeft om hun ploeg in de toekomst verder uit te bouwen. Breughels-Bouw 0-2 Met de heenwedstrijd nog in het achterhoofd waar Breughels bij Bouw aan een verdiend gelijkspel kwam, liet men bij de toekomstige kampioenen niets aan het toeval over en vroe gen aan het scheidsrechterscomite samen met scheidsrechter Stalpaert twee grens rechters aan te duiden, want er.mocht abso luut niets mislopen in deze belangrijke wed strijd. Er werd gespeeld aan een tamelijk hoog niveau waarbij beide doelmannen enkele fe- minale reddingen uit hun mouw schudden om hun doelmonden ongeschonden te houden. Toch mist Bouw de mogelijkheid te baat te nemen om ais eerste op voorsprong te komen toen De Jonghe Wim op voortreffelijke wijze werd aangespeeld en de uitstekende kans die hem werd geboden niet mocht missen 0-1. Deze opdoffer sneed de thuisploeg letterlijk de adem af en wisten toen reeds dat het moeilijk zou worden om de stunt uit de heenmatch te herhalen daar de bezoekers heelwat beter speelden als toen, In de tweede helft ver dween het ritme letterlijk uit de wedstrijd en konden de bezoekers probleemloos de match kontroleren om gepast de counter uit te buiten wat hen een geruststellende voorsprong op bracht toen goalgetter Van Helsen B. met een poeier van een loeier ujitptakte en de 0-2 eindstand op het bord prikte, met nog 3 wed strijden te gaan is Bouw reeds virtueel zeker van de titel daar het nog 1 punt moet halen dat zeker haalbaar moet zijn gezien de gemakkelij ke opdrachten die het nog voor de voeten krijgt geschoven. Tiger Pub-Uon d'Or 0-3 Op zichzelf geen gemakkelijke uitwedstrijd voor Lion d'Or daar de lokale ploeg een moei lijk te manueuvreren elftal schijnt te zijn, maar schoten toch duidelijk te kort tegen de ontke tende bezoekers die als vice-kampioen onge slagen nog het einde wil halen. De lokale ploeg heeft duidelijk al haar energie opgebruikt, zo dat de gasten probleemloos aan de zege kon den komen. Bij de rust leek reeds alles in kannen en kruiken, toen Ruysinck en Bergh- mans succesvol uithaalde, bij de herneming mocht topscorer Van Damme niet achterblij ven en rbacht zijn steentje bij voor de overver- diende 0-3 eindstand. De verrassing uit de derde afdeling kwam ongetwijfeld van V.V.T T A. de telefoonjon gens die dit seizoen reeds vele tegenslagen en Lief hebbersvoetbal. AZ'77 uit de Aalsterse MTSA organiseerde een paasfeest voor de ploeg (da) nederlagen dienden te inkasseren zorgden dit keer voor een glansprestatie door het derde gerangschikte Saf op eigen veld met 0-2 het nakijken te geven, de man die alle eer mocht opeisen was De Swaef Patric die beide doel punten voor zijn rekening nam. De thuisploeg duidelijk in een off-day konden deze achter stand niet meer ophalen. In de wedstrijd Pie Boys-Sixties viel er heelwat te beleven, maar dan in negatieve zin. Scheidsrechter Meert beleefde een woelige namiddag daar beide ploegen het al te bont begonnen te maken. Met twee uitsluitingen tot gevolg ondanks het geleuter en de aggressivi- teit die beide elftallen aan de dag legde konden de bezoekers rekenen op een vlotte 0-5 winst. Van Wesemael Jonas die 3x scoorde werd daarna door de scheidsrechter uitgesloten toen hij zich in een gevecht wikkelde met een tegenstrever die als aanstoker werd aange duid. Van Goethem G. en Philillips Ph. maak ten de 0-5 rond toch zal het verslag die door de scheidsrechter zal worden opgemaakt nog een nasmaakje krijgen waar de heren van het strafcomite de handen zullen aan vol hebben. Dressel miste de kans niet om een onder maats spelend Drievelden onder de knie te krijgen, Dressel won probleemloos met 5-1 Animalia-Alewin 6-0 De jonge ploeg uit Moorsel die de laatste weken in goede doen was en trouwens in hun eerste seizoen M.T.S.A. een uitstekende in druk liet werd dit keer zwaar onder de voet gelopen door de Denderleeuwse ploeg. Scheidsrechter Boudelet zag een ontketende thuisploeg aan het werk die zonder veel hinder naar een ruime zege afstevenden. Asselman Geert (2x) Van den Borre F. (2x) Asselman C en Ottoy L. zorgden voor het verschil. Melody ging met 2-4 ten onder tegen een vlot kombinerend H. Maantje dat zeker aanspraak mocht maken op de zege. Osbroek stuurde het bezoekende De Zwaan puntenloos huiswaarts 3-0 en J. Timarcha ging verrassend met 2-4 winnen bij Toren boys. In de zondagafdeling werd de laatste kompeti tiedag afgewerkt met volgende resultaten. Het werd geen probleem voor kampioen Rode Roos dat met 0-4 ging winnen bij het tweede gerangschikte R. Familial. Met een zuivere hattrick van Huylebroeck W. en een own doel punt werd het pleit beslecht in het voordeel van de kampioen. Sportkring haalde zwaar uit tegen bekerwinnaar N. Wijk 4-1deze zullen heelwat overtuigender moeten spelen op paasmaandag in hun Vz finalewedstrijd tegen eerste klasser Alexander wil het de finale zonder kleerscheuren bereiken. Ook Pano was productief, het stuurde Star Boys met 5-2 nederlaag huiswaarts waarin De Man A. (2x), Van der Borght P. en Van Boxlaer D. de lokale doelpunten aantekenden, zowel de wedstrij den Gipak-Poreistampers als Sunset-Koszen eindigden onbeslist 1-1. Of de uitbreiding er komt voor de zondagploe gen moet men nog even geduld uitoefenen binnen een paar weken zullen we officieel weten of de ploegen die telefonisch hun toe zegging gaven, hun woord hebben gehouden en dit schriftelijk hebben bevestigd op het Bondssecretariaat ter attentie van Stefan De Boitselier, Lange haagstraat 31 te 9308 Hof- stade, tel. 053/70.33.24 Wie bij het lange paasweekend niet aan vakan tie denkt kan bij het M.T.S.A. terecht om volgende wedstrijden bij te wonen. Zaterdag 18.4.92 om 15 uur Excelsior-De Zwaanvr (Osbroek) Giwo-O.C. Aalst (Zesbunderstr.) Leeuwerik-A.Z. 77 (Lede) Bamboe-Honda (Denderhoutem) Dyor-Blauw Wit (Beukenhof) J. Timarcha-Bouw (Osbroek) Reynaerds-A.Z 77 (Serskamp) 14 u. R, lantaarn-Cobilas (Bambrugge) 14 u. Maandag 20 april paasmaandag om 15 u. Vz Finale M.T.S.A. Beker om 15 uur Excelsior-Rode Roos (Osbroek) Alexander-N. Wijk (Bambrugge) Kompetitie 3' afdeling om 15 uur Dressel-Bouw (Moorsel) Saf-Lion d'Or (Hof Texel Moorsel) De redaktie wenst aan al de lezers een prettig paasfeest toe. Georges Minivoetbal De Vlaamse Minivoetbalfederatie blijft niet bij de pakken zitten Terwijl alge meen sekretaris Luc Van Nuffel, die aan de Heirbaan 166 te 9200 Dendermonde woont, werk maakt om de erkennings procedure bij Bloso zo vlug mogelijk af te werken, krijgt men al aanvragen binnen voor de volgende kompetitie. De finan ciële regeling om deel te nemen aan de provinciale kompetitie '92-'93 werd be rekend voor 10 spelers per ploeg en voor reeksen die bestaan uit 12 teams. Dan betaalt men buiten de zaalkosten zeker niet meer dan 16.400 frank voor het volledige seizoen en hierin is de verzeke ring (10 maal 300 frank), vergunning (10 maal 300 frank), administratie (eenmalig bedrag van 2.000 frank), arbiters (22 maal 300 frank) en waarborg (eenmalig 1800 frank) inbegrepen. Inlichtingen zijn te bekomen op het VMF-sekretariaat dat telefonisch op het nummer 091/ 85.61.56 te bereiken is. Overmere liet zich remonteren Ook voor de nationale kompetitie zijn nog een paar plaatsjes vrij maar dan moet men wel een tienduizend frank meer bud getteren daar de verplaatsingskosten voor de arbiters merkelijk hoger liggen. In deze nationale kompetitie haalde LOL vrijdagavond een knappe 7-10 zege bij Montegnée dat halverwege al op een 1 -5 achterstand moest aankijken. Luc Van Oost (3), Roger Claeys (4), Philippe Van der Meersch en Peter Van de Moortele (2) bleven ook nadien uiterst gekoncen- treerd akteren zodat ze bij de subtop blijven aanleunen. Gregoire Overmere wil perse van de rode lantaarn verlost worden en men ging dan ook aanvallend van start bij middenmotor MF Flémalle dat pas na de eerste periode (2-3) het gevaar besefte. Men sloeg kei hard terug zodat de laatste periode met 8-4 ingegaan werd. De groenwitten zet ten toen nog alles op alles maar Mark Verstuyft (1), Patrick Leus (2) en Guy Van Hove (3) sneuvelden met 8-6 cijfers, al belooft dit wel voor de toekomst. Bij de vrouwen won 't Sloeberke met 1 -6 cijfers bij Open Veld Lelies zodat men virtueel gelijk komt met Hevas Herne, dat bij Fortuna met 2-6 aan de winst bleef. Dirk Daelemans Liefhebbersvoetbal. Het MTSA-bestuur in vergadering (da)

De Voorpost | 1992 | | pagina 24