PL.. Moerzeke ongenadig Kaatsen in Hof ten Rode mo Grandioze afsluiter Kangoeroes-dames wint Aalsters derby f N\ Kaatskalender GIBÜ KAATSEN De Voorpost - 17.4.1992 - 25 Hamse volleyballiga KWB Moerzeke - Topfloor 3-0 (15-3,15-6,15-13) met puike aanvallen de punten opstapel- De verrassende uitslag in de heenronde, de. waarin Topfloor KWB de nederlaag toe- Tijdens de derde set kon Topfloor de diende, heeft de Moerzeekse ploeg tot goede plooi vinden en het bedreigde waakzaamheid genoopt voor de terug- Moerzeke meer dan het lief was. De wedstrijd. Hoewel het deze maal heel score was gelijkopgaand en Topfloor kon gemakkelijk ging voor KWB. Omdat de nu zelfs in verdediging een paar punten tegenstander twee basisspelers moest verhelpen. Moerzeke was steeds op ach- missen wegens de Paasvakantie, kon tervolgen aangewezen tot in de eindfase. Moerzeke vrij vlot afstand nemen van de Met 7-12 leidde Topfloor, maar het ge- tegenstrever. Tijdens de eerste twee sets brek aan routine van de twee invallers kon Topfloor wel goed tegenstand bie- deed het de das om. Een weinig aantrek- den maar in de rally's trokken ze telkens kelijke wedstrijd, met uitsluiting van de aan het kortste eind. De ploeg kon geen laatste set waarin Topfloor liet zien waar- kollektiviteit aan de dag leggen en aan het toe het in staat is. Een verdiende zege Ketsen. Een beeld uit de wedstrijd Herleving Aalst-Herdersem (da) net werd Koen Pieters gemist voor de voor KWB Moerzeke. afwerking en het blok, zodat Moerzeke Tweede provinciale heren Wielrennen. De Hamse sportschepen De Graef kwam Niels Bogaert feliciteren met zijn zege bij de amateurs in Hamme (vh) Kangoeroes Aalst - Hillegem 3-0 (15-8,15-10,15-7) De reserveploeg van Kangoeroes be haalde in de laatste kompetitiewedstrijd een zege met 3-0 (15-4,15-10,15-10). Dat leidt haar meteen naar de titel. Voor wat de basisploeg betreft moesten de leiders hun laatste wedstrijd afhaspe len tegen hekkesluiter Hillegem. Een ze ge tegen de allerlaatste uit de rangschik king bracht zeker niet al te vele eer op de voorgrond, want een overwinning be hoorde praktisch tot een zekerheid. De weerstand van de tegenstander was dan ook niet om over naar huis te schrijven, hetgeen te verwachten viel. Gedurende de drie sets behaalden de gasten vijfen twintig punten. Kangoeroes won overtui gend en na het eindsignaal kon het feest vieren beginnen. En of er gefeest werd Het bestuur organiseert voor de kam- pioenenploeg een finalefeest op 2 mei en dit met een groots kampioenenbal. Tweede provinciale dames Kaatsen. De miniemen van Zele-Durmen (vh) Kangoeroes Aalst - Leeuwerik Lede 3-0 (15-8,15-9 en 15-8) Op het spel van Kangoeroes stond geen maat tegen het zwakke team uit Lede. De bezoeksters hadden zelfs problemen om een voltallige ploeg tussen de lijnen te brengen. De voorwedstrijd werd door de thuisploeg gewonnen met forfait, waar door de reserven van Kangoeroes voor de tweede opeenvolgende maal de kam pioenstitel binnenhalen. De hoofdwed strijd werd eveneens door Kangoeroes gewonnen met 3-0. Over dit treffen valt niet veel te schrijven omdat de tegen stand van de Leeuwerikdames zo zwak was dat er van een wedstrijd nauwelijks sprake was. Dank zij deze zege komt het op de zesde plaats terecht zodat Kangoe roes tot de zes beste ploegen uit de reeks behoort en wie weet wat komt er volgend jaar uit de bus. Liefhebbersvolleybal in Hamme. De dames van 'Hopeloos' (vh) Kaatsen. De miniemen van Kastel R.V. (vh) 10.30 Zele Ourmen-Opstal Pelote 22.4 18.30 Herdersem-Kastel Rap Vlug Pupillen: 19.4 10.00 Kastel Rap Vlug-Herdersem 09 00 Zele Durmen-VA Baasrode 10.00 Opstal Pelote-Tenoden Nieuwerkerken-Hamme Zogge 09.00 Bnissegem-Wieze Sportief Wielrennen. Opnieuw kleuren ze onze Vlaamse wegen. Voor de wedstrijd in Hamme kwamen er liefst 210 amateurs voorbij de inschrijvingstafel. Een rekord in de Hamse wielerNstorie (vh) u n Liefhebbersvolleybal in Hamme. 't Moleken (vh) at Lagere II (Cadetten: Miniemen: Miniemen Baasrode Hof ten Rode 3 Kastel Rap en Vlug 10 De openingswedstrijd bij de miniemen is Hogere II Kompetitie: 19.4 15.00 Bnjssegem-VA Baasrode Beker: 20 4 15 00 Walhain-VA Baasrode Hogere III Kompetitie: 194 15 00 Rap Vlug Kastel-Ladeuze Beker: 20.4 15.00 Rap Vlug Kastel-Custinne Hogere II Beker van de Uga: 19.4 15 30 Opst. Pel -Herders -VA Baasr. Baardeg.-Grimminge-Galmaard. Overboel.-Aalst Herl.-Z. Dunnen Kokejane-D'belle Kl.XV-Wieze Sp. Lagere I 204 15.00 De Toekomst Bugg -Merchtem Hokè Eremb -Hamme Zogge St.-Anna Hamme-Opwijk VBR Opwijk-Kerksken Nieuwerkerken-Willebroek Puurs-Kastel Rap Vlug voor de Baasroodse ploeg op een sisser uitgedraaid en dit mede omdat Tristan Peersman nog altijd weerhouden is door zijn voetbalaktiviteiten bij Beveren. Peersman mag zolang de voetbalkompe titie niet beëindigd is geen andere sport- tak beoefenen van de Wase voetbalklub. Een sterk Kastel, dat vooral op een sterk kerende Roel Vergauwen kon rekenen maakte er een spelletje van kat en muis met de tegenstrever van. Kadetten Baasrode Hof ten Rode 10 Hoké Erembodegem 5 (Ruststand 5-7) Tegen deze Aalsterse ploeg kenden de thuisspelers geen al te goede start. In de eerste helft werden er teveel ballen afge leverd zodat de bezoekers een gemakke lijke 5-7 ruststand konden uitbouwen. Na de rust hadden de gastheren zich aan de weersomstandigheden aangepast en de sterke tegenwind waarin moest gekeerd worden was tijdens de tweede helft hun bondgenoot. Achterman Michel Van Keer verkeerde in een schitterende dag en hij keerde elke bal opnieuw in de tamis en hiertegen konden de gasten weinig terugdoen. Met goede leveringsbeurten leverden de thuisspelers een kollektief sterke prestatie die eindigde in een puike en verdiende overwinning. Miniemen Hamme-Zogge 10 Baasrode Hof ten Rode 5 Voor deze ontmoeting konden de bezoe kers maar rekenen op vier spelers en dit wegens de paasvakantie die sommige ouders naar zee lokte en de kinderen moesten mee. Baasrode kon niet optor nen tegen een sterker Zogge om naar de zege te kunnen dingen. Een puntje werd er wel uit de brand gesleept en dit was te danken aan het puike opslagwerk, met daarbij de keihar de teruggekeerde ballen van Johan De Ruysscher. Op zijn eentje redde hij een punt voor zijn medespelers, hetgeen hij presteerde grenst aan het ongelooflijke en zijn trainer Guido De Valck is hem dankbaar voor het geleverde werk. Kadetten Brussegem B 1 Baasrode Hof ten Rode 13 Een zwakke thuisploeg was geen waardi ge tegenstander voor een goed spelend bezoekend team. Ondanks de zwakte van Brussegem bleven de gasten gekoncen- film MK tihséX. Kaatsen. De ploegen van Herder- sem en Herleving Aalst organiseer den een oefenwedstrijd (da) treerd spelen en ze sloegen maar vier ballen buiten de lijnen tijdens de opslag beurten. Nadat de thuisploeg de score had ge opend slaagde ze er niet meer in een spel op het scorebord te krijgen. In een goed uitgebalanceerde ploeg is de van Kastel overgekomen Jimmy Janssen reeds goed ingeburgerd. Op 17 april ontvangen de Kadetten van HTR hun tegenstanders van VA Baasro de, de eerste grote test voor de ploeg uit Meiregat. VOLLEYBAL J5§ ,8«öOT"4E8T$ «S-.# li WK (8Rnawff Liefhebbersvolleybal in Hamme. De herenploeg van 'Contra' (vh) „ir,„ GIBOj GIBOan VtMNM '5 BKESI HCXITW-fiUJ «wwxn** «RfSïxn Liefhebbersvolleybal in Hamme. De damesploeg van 'J.E.F.' (vh) zakanto ZAKANTO CS2ES=J ZAKANTO ZAKANtO |jy Zakanto j

De Voorpost | 1992 | | pagina 25