Paasklokken luiden voor V.V. Bouw Excelsior en Nieuwe Wijk spelen opnieuw de finale M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 20 - 24.4.1992 - De Voorpost UEFHEBBERSVOETBAL In de meeste gevallen wordt er in het paasweekend aan tornooien gedacht, waar meerdere clubs hun gading vin den, en er heelwat hamburgers of pen sen worden verorberd om nog niet te spreken over het overvloedige drank gebruik die door menige toeschou wers tot zich wordt genomen. In het M. T.S.A. is het anders daar er nog hard nekkig voor de punten wordt geknokt die zowel de titel als het behoud moet verzekeren. In de derde afdeling werd zoals men kon verwachten V.V. Bouw de nieuwe kampioen daar het aan 1 punt voldoende had om de fel begeer de titel in de wacht te slepen, ging het bij J. Timarcha de volle inzet pakken en laat zo achtervolger Lion d'Or definitief achter zich. De secretaris van de ver slagen ploeg Van der Meersche J. meldde ons 'Bouw werd zeker de ver diende kampioen, al hadden wij de hoop gekoesterd om alsnog aan het langste eind te trekken, maar ik besef pas na onze 2 konfrontaties tegen dit zelfde Bouw dat we 0 punten op 4 pak ten, dat deze iets te sterk leken, maar ons streefdoel is toch bereikt met onze tweede plaats in de rangschikking, mo gen wij samen met de verdiende kam pioen volgend seizoen in de tweede afdeling aantreden. Langs deze weg wil ik in naam van onze club een harte lijk proficiat toewensen aan de kampi oen, maar zijn zeker op revanche belust als we volgend seizoen elkaar terug tegenkomen'. U ziet niets dan lovende woorden voor de gebroeders Adam die met hun ploeg dit successeizoen tege moet gingen. De wedstrijd tussen Ale- win-Sixties verliep minder vlot, de be zoekende supporters gingen hun boekje te buiten, zodanig dat dit op een gevecht uitdraaide volgens ingewijden zou de opstoker een bestuurslid zijn die vroeger reeds met Piasken en Wem bley als voorzitter heelwat heibel sticht te. De simpathieke sercretaris en lo kaalhouder van Sixties zou de zaak zeer betreuren en verdere stappen onder nemen om volgend seizoen samen met de voltallige spelerskern de onruststo kers te weren, wat heilzaam zou zijn, daar het M. T. S.A. hoofdbestuur met zul ke zaken niet gediend is en voor zware sancties zou kunnen zorgen. Lion d'Or won bij Breughels en verstevigd hier door haar tweede plaats daar achter volger Saf niet verder kwam dan een gevleid gelijkspel. In de tweede afdeling moet nog ge wacht worden tot 25 april wie uiteinde lijk de titel kan bemachtigen, hetzij Hon da of Rode Lantaarn beiden wonnen overigens met veel overtuiging hun wedstrijd, wat de degradatie betreft daar bestaat sinds dit weekend geen twijfel meer over. Cobilas en Groen Wit spelen volgend seizoen in de derde afdeling ondanks de 1-4 zege bij Endo- ka kunnen de Erembodegemnaars de degradatie niet meer ontlopen, het sprankeitje hoop dat Cobilas nog koes terde werd door Rode Lantaarn teniet gedaan. De bezoekers gingen met zware 5-0 cijfers de boot in tot grote opluchting van het Leedse Eekhoorn dat zich het behoud kon verzekeren door een scoreloos gelijkspel te boe ken bij Apostelken. In de hoogste afdeling blijft de span ning botvieren, zowel Reynaerds, O.C. Aalst als Leeuwerik moeten tot de laat ste wedstrijd die eveneens op 25 april zijn eindpunt kent uitmaken, wie samen met Edo naar de tweede afdeling ver zeild. Reynaerds deed dit weekend de beste zaak door Camu met 2-0 het na kijken te geven. O.C. Aalst vond een schitterende doelman Luc D'Herde op haar weg en werd alzo met een 3-0 nederlaag huiswaarts gestuurd door gebuur Giwo. 'Het kan verkeren" sprak secretaris Rowies zich uit 'vorig sei zoen toen D'Herde nog bij ons tussen de palen stond hield hij ons door zijn schitterende reddingen in de hoogste afdeling, sinds zijn transfer naar Giwo werd het voor ons knokken tegen de bierkaai en zorgde er uitgenomen dit weekend voor dat we reeds met één voet in tweede afdeling staan, maar laat ons alle hoop nog niet opgeven als we bij Alexander een punt kunnen pakken en Reynaerds verliest bij A.Z. 77 en Leeuwerik bij Waterval dan zit het sneu voor ons, maar we weten reeds lang dat het moeilijk zal worden. Door onze min der goede reputatie van een deel van onze supportersclan worden wij gevi- zeerd door de meeste ploegen, het is nu aan ons om te bewijzen of we eerste afdeling waardig zijn'. Alexander dat duidelijk met haar ge dachten op maandag 20 april zat als het op eigen veld bekerwinnaar Nieuwe Wijk ontvangt voor hun halve finale voor de M.T.S.A. beker, deed het rustig aan en zag hoe Edo met een oververdiend 3-5 overwinning huiswaarts keerde. Kampioen Waterval dat nog steeds de naweeën ondervindt van hun viering werd door een aggressiever en beter voetballend R. Sportief met de neus op de feiten gedrukt. De lokalen mochten aanspraak maken op een verdiende 2- 1 zege. De wedstrijd R. Espanol-Mel- ckebeekvrienden werd reeds in de eer ste helft voortijdig door scheidsrechter V. den Steen afgefloten wegens scher mutselingen die door de bezoekers werden veroorzaakt, een zaak die met het opgestelde verslag van de scheids rechter voor de nodige beslommerin gen zal zorgen voor het strafkomiteit. Het is trouwens niet de eerste keer dat de Leedse ploeg voor moeilijkheden zorgt en reeds voor dergelijke feiten in het verleden op het matje werd geroe pen, of het M.T.S.A. hoofdbestuur dat pleit voor sportiviteit en proper voetbal die nog lang zal dulden blijft te betwijfe len, wordt zeker en vast vervolgd. Ex celsior hield tegen De Zwaanvrienden algemene repetitie voor haar bekertref- fen op paasmaandag tegen Rode Roos, het stuurde de Uitbergenaars meteen 1-0 nederlaag huiswaarts. Wat het bekertreffen betreft en wie zich als finalisten aanmelden leest U elders in dit blad. Giwo-O.C. Aalst 3-0 Voor de bezoekers leek dit een van de laatste kansen om hun huid te redden om alsnog de kansen gaaf te houden om volgend seizoen in de hoogste afdeling aan te treden. Maar door deze nederlaag lijken de kansen zeer klein te worden om in hun opzet te slagen. Nochtans leek het niet aan mutariteit maar maakten de doelmannen het verschil, ook scheidsrechter Flores trof geen enkel verwijt want deze floot een onberispelijke wedstrijd. De bezoekende doelman leek zich echter niet als een echte sportman van zijn taak te kwijten, want met zo'n belanrgrijke wedstrijd voor de boeg acht te hij het nodig om daags voordien de bloeme tjes buiten te zetten, wat hem uiteindelijk maar om 7.30 u. in bed deed belanden. Men kan zich voorstellen hoe hij in de namiddag met een barstend hoofd tussen de doelpalen moest postvatten en zo mede de zege van de thuisploeg hielp in de hand werken. Hij ver keek zich letterlijk op een inzenden van Meert W. die de score kon openen. Evenwel speelde de thuisploeg niet overtuigend en had er voor de bezoekers meer in gezeten ware er niet doelman D'Herde Luc die zijn vroegere speel kameraden met een paar schitterende reddin gen van een doelpunt hield. In de tweede helft werd het erger voor de bezoekers, scorings kansen die door een fitte doelman zeker ver hinderd zouden kunnen geworden zijn, wer den nu omgezet in doelpunten tot ergernis van de supporters die hun teleurstelling niet meer de baas konden en hun ontgoocheling in de kantine gingen doorspoelen. Steghers J.P; en nogmaals Meert W. zorgden voor de beslis sende afscheiding die de bezoekers met één been in tweede afdeling doet belanden. Reynaerds-Camu 2-0 De thuisploeg had mits een zege nog uitzicht op het behoud, en gingen super gemotiveerd van start, wel mag gezegd worden dat de bezoekers niet over hun sterkste opstelling konden beschikken, daar een paar van hun kernspelers noodgedwongen verstek moes ten laten wegens beroepsaangelegenheden, de afwezigheid van spits De Man Johnny deed zich meer dan gevoelen, toch mag men geen afbreuk doen aan de zege van de thuisploeg, waarbij kapitein Van Cauwenbergh D. de pan nen van het dak speelde om zijn kompanen naar de overwinning te loodsen, alle goede wil ten spijts werd de rust gefloten door de uitste kend leidende scheidsrechter De Jonghe met een 0-0 stand. In de tweede helft moest en zou de thuisploeg haar wil opdringen om de zege in de wacht te slepen. De onvermoeibare Van Cauwenbergh stevende op het bezoekende doel af en schoot beheerst de bal naast de verslagen goalie in doel 1 -0, een te rechtvaar digen voorsprong gezien de enorme werk kracht die ze aan de dag legden toen Van de Velde K. de 2-0 tegen de netten trapte werd de zege een feit en alle hoop op het behoud op Liefhebbersvoetbal-M.T.S.A. Net als vorig seizoen konden Excelsior en Nieuwe Wijk zich plaatsen voor de finale van de M.T.S.A. beker die op 8 mei 1992 zal gespeeld worden op het terrein van V.V. Bouw. Onder een stra lende zon die op Tweede Paasdag aan wezig was. Aan de enorme belangstel ling die er op beide wedstrijden aanwe zig was kon men konstateren dat het merendeel der Aalstenaars hun stede verkozen dan ergens aan zee te gaan pootje baden. Voor wie wat te laat aan den Osbroek verscheen werd het zoe ken naar een geschikte plaats om hun wagen ergens achter te laten. De da mes smeerden armen en benen in met zonnebrandolie om op het terras het nodige bruine tintje te bekomen. On- derwijl genoten de mannen achter de omheining van wat er zich op het veld afspeelde tussen 2 gemotiveerde ploe gen die niets aan het toeval overlieten om de wedstrijd in hun voordeel te be slechten. In Bambrugge waar Alexan- der-N. Wijk werd gespeeld mocht men eveneens een ruime opkomst noteren, de bezoekers traden aan met een onuit gegeven elftal met als smaakmakers Verpeten Erwin en de bij 1' provinciale Eine spelende Donny Van Hauwermei- ren waardoor enkele van hun spelers die reeds een gans seizoen aantraden noodgedwongen langs de kant blijven om deze heren die maar sporadisch hun verschijning maken de voorkeur te bieden. Of het bestuur van Nieuwe Wijk hiermee de vriendschap in de ploeg kan houden blijft te betwijfelen. Maar deze hadden maar een doel voor ogen: winnen is de boodschap. Excelsior-Rode Roos 1-0 Van een mooie wedstrijd was er nauwelijks sprake daarvoor stonden teveel belangen op het spel, toch bleven de talrijke toeschouwers gespannen toekijken, want boeiend bleef het wel De beste man op het veld leek naar ieders oordeel scheidsrechter Meuleman die vak kundig geassisteerd werd door zijn grens rechters Stalpaert en Van Schuylenbergh. De bezoekers toonden zich in de eerste helft tot de beter kombinerende ploeg en zorgde voor het eerste gevaar. Callebaut Hans die merke lijk minder presteerde dan men van hem ge woon is stuurde een bal de diepte in waar Bombeeck G. helemaal alleen vergat de bal in doel te werken. Gelukkig voor de thuisploeg die een zucht van verlichting sloegen dat de bal in extremis nog geweerd kon worden; even later werd het aan de overzijde warm toen Meganck C. zich door de verdediging wurmde en foutief werd gestuit nadat de bal reeds voor doel was gezonden wat terecht een gele kaart opleverde aan Geeroms J. De daaropvolgen de vrijschop kon echter voor geen gevaar zorgen, zodat de rust bij een 0-0 stand werd gefloten. In de tweede helft kwam de individuele klasse van de thuisploeg boven Rode Roos die als zondagkampioen dit seizoen geen noemens waardige tegenstand ondervond, voelde de lokale druk verhogen daar de eerste klasser heelwat meer tegenstand kreeg te verwerken in de kompetitie en geroutineerdervoorde dag kwam al kwam de knappe zege maar moei zaam tot stand. 12 min. voor tijd kregen de bezoekers een rechtstreekse vrijschop die klungelend in de voeten van een plaatselijke verdediger werd gestuurd, deze had de gehele ruimte voor zich en zette gepast voor in de loop van Altintas H. die als volwaardige spits de doelman het nakijken gaf. Er restte de bezoekers niet voldoende tijd meer om langs zij te komen zodat Excelsior net als vorig seizoen zich kon plaatsen voor de finale. Alexander-N. Wijk 0-2 De sfeer om en rond het sportcomplex in Bambrugge leek opperbest, zodat men een boeiende voetbalnamiddag tegemoed ging. De lokale ploeg trad met haar typeelftal aan waarmee men reeds het ganse seizoen de kompetitie mee afwerkte, anders was het ge steld met de bezoekers, die een paar huurlin gen in hun ploeg hadden opgesteld, nochtans waren deze spelers speelgerechtigd daar ze reeds voor het seizoen een aansluitingskaart hadden getekend, die hen door de M.T.S.A. voetbalbond terug werd bezorgd als volwaar dige spelers. Alleen kon men Donny Van Hau- wermeiren gedurende het ganse seizoen geen enkele keer bij de bezoekers ontwaren, daar hij iedere zondagnamiddag de kleuren van eerste provincialer Eine moest verdedigen, maar daar het seizoen daar ten einde is, een andere speler uit de basis verdrijft om zijn plaats op te eisen en zo de belangen van Nieuwe Wijk behartigd die koste wat kost hun bekerambities niet onder stoelen of banken steekt. Nochtans zag het er in de eerste helft niet al te rooskleurig uit voor de bezoekers. De lokale ploeg speelde namelijk heel sterk en kon zeker meerdere scoringskansen afdwin gen die echter niet tot stand kwamen door de falende afwerking of door een sublieme doel man die zijn netten ongeschonden kon houden in plaats van een 1 of 2 nul voorsprong floot scheidsrechter Flores af bij een 0-0 stand. In de tweede helft verliep de wedstrijd gelijkop- gaand en stevende men regelrecht op verlen gingen af tot 5 m. voortijd het wonder gebeur de, de bezoekers die tot dan toe moeizaam overeind waren gebleven op een 0-1 voor sprong kwamen. Op een stilliggende faze Ver peten Erwin die over een hermetische trap- techniek bezit de vrijschop zuiver in de boven hoek van het doel plaatste. In de slotminuut zorgde Van Hauwermeiren Donny voor de al te ruime 0-2 winstmarge. Ondanks de nederlaag mag de thuisploeg terugblikken op een schit terende wedstrijd dat echter maar een schrale troost werd voor de geleverde inspanningen. Voor de bezoekers een hart onder de riem na hun mislukt seizoen en zo net als vorig seizoen opnieuw Excelsior op haar weg vind voor de finale. De derde afdeling werkte met 2' Paasdag hun voorlaatste speeldag af van de kompetitie waaruit enkel de winst van Lion d'Or met 2-4 bij Saf blijft te noteren en een feestvierend Bouw dat bij Dressel niet verder kwam dan een 1-1 gelijkspel. Volgend weekend weet men wie zich als kam pioen mag kronen in de tweede afdeling en wie samen met Edo uit de eerste afdeling verdwijnt Leeuwerik, O.C. Aalst of Reynaerds. Georges een kier gezet, waardoor de wedstrijd van volgende week uitsluitsel zal moeten brengen bij het bezoek aan A.Z. 77. Leeuwerik-A.Z. 77 1-1 De doelgerichtheid van de thuisploeg omvatte maar één feit, winnen tegen hun opponenten om het behoud te verzekeren, maar dit leek gemakkelijker gezegd dan gedaan. Eveneens op post was de uitstekend leidende scheids rechter Everaerts die op geen enkel foutje kon betrapt worden en daardoor ondanks het be lang van de wedstrijd op geen enkel ogenblik in de problemen werd gebracht. De bezoekers dachten er niet aan om de lokalen de zege kado te doen en rukten meermaals op naar het lokale doel waar doelman Haleyt attent bleef en het gevaar tijdig kon keren. Van een grootse wedstrijd was er echter nauwelijks sprake, zodat beide ploegen tevreden naar de kleedka mers terugkeerden met een 0-0 ruststand. In de tweede helft kwam de lokale ploeg gelukkig op voorsprong, Van den Bossche A. vuurde een schot op doel af die ongelukkig door een bezoekende verdediger in doel werd gede- vieerd 1-0. Men kon beginnen rekenen want met een zege en verlies van de achtervolgers zou het behoud verzekerd zijn, tot de aller laatste minuut toch gerechtigheid geschiedde en de bezoekers meer dan verdiend de gelijk maker kon netten, ledereen miskeek zich op de bal die door Lauwereys G. op doel werd gegeven die tergend langzaam de doellijn overschreed en zo de gelijkmaker tot stand bracht. Een moedig R. Sportlef slaagde er in om kampioen Waterval het nakijken te geven in een zeer sportieve wedstrijd waarin de scheidsrechter nauwelijks moest ingrijpen, nochtans zag het er in den beginne beroerd uit voor de thuisploeg, amper was de aftrap ge geven of de bezoekers leidden met 0-1 toen Van Grembergen T. zich een weg baande door de lokale defensie en de bal beheerst naast de verslagen doelman deponeerde, iedereen ver wachtte een zware thuisnederlaag van het snel gestarte offensief bleef achterwege. De lokale ploeg die maar 10 spelers op hetscheidsrech- tersblad zette weerden zich als duivels en konden nog voor de rust voor de gelijkmaker zorgen toen Kiekens Danny vanop ruim 30 m. de bal in het plafond van het doel plofte 1-1In de tweede helft werden de bezoekers geruime tijd onder druk gezet en dat zorgde voor heel wat gevaarlijke standjes voor het doel, waarop de een na de andere hoekschop werd toege staan. Hoekschopspecialist Noteboom die reeds voor enkele gevaarlijke standjes zorgde plaatste de bal dit keer haarfijn op het hoofd van Rombaut Marc die staalhard binnenduw de 2-1. De kampioenen speelden daarna als had men lood in de schoenen, ondermaats, zodat de zege meer dan verdiend mocht ge noemd worden voor de thuisploeg. Zowel Excelsior als Snas hadden aan één doelpunt voldoende om de zege veilig te stel len t.o.v. respektievelijk De Zwaanvr. en Octo pus. Alexander ging nietten onrechte de boot in tegen het bezoekende Edo dat verrassend uithaalde met een 3-5 winst en de wedstrijd R Espanol-Melckebeekvrienden zal nog een se rieus staartje krijgen nadat scheidsrechter Van den Steen D. voortijdig de wedstrijd noodge dwongen moest staken wegens ongeregeld heden. In de tweede afdeling blijft het wachten tot de laatste speeldag om de kampioen aan te dui den daar beide koplopers hun wedstrijd glans rijk wonnen. Bamboe-Honda 1-4 De heenwedstrijd zat nog in het achterhoofd van de bezoekers toen ze op eigen veld kans loos werden verslagen door hun opponenten met 1-2. Daardoor werd er bevreesd uitgeke ken hoe het dit keer zou aflopen. De spanning steeg tentop toen de goed leidende scheids rechter Van Delsen beide ploegen tot aktie aanzette, beide supporterclans schreeuwden hun kelen schor om hun team naar de over winning te loodsen. Maar bij de rust was de stand 1-1 zodat medekoploper Rode Lantaarn op dat moment virtueel de leidersplaats had overgenomen, daar het met 1-0 leidde tegen Cobilas. De bezoekers wisten dat ze aan dit PETANQUE gelijkspel niet voldoende hadden en duwden nog een tandje bij in de tweede helft wat de lokale ploeg meteen de adem afsneed en zonder dat ze er erg in hadden stonden ze op achterstand 1 -2. Nog waren de Japanners niet tevreden en zorgden met nog 2 doelpunten voor meer zekerheid wat hen hoe de uitslag van hun achtervolgers ook mocht weze de leidersplaats op. In deze uitstekend gespeelde match werden de doelpunten gescoord door Schokckaert W., Guns E„ Van Mulders en Gees voor de bezoekers V. Van den Bergh zorgde in de eerste helft voor de spankracht door de gelijkmaker te netten die echter geen uitsluitsel kon brengen over winst en verlies. R. Lantaarn-Cobilas 5-0 De heenwedstrijd zat nog grif in het geheugen geprent van de thuisploeg toen ze niet verder kwamen dan een 2-2 gelijkspel maar toen speelde Cobilas heelwat aggressiever als dat nu het geval was met het kleine sprankeitje hoop dat hen nog restte om de degradatie af te wenden gingen de bezoekers met volle moed deze beslissende match afwerken, maar al gauw werden ze door de super gemotiveerde ploeg op de feiten gedrukt, niettemin konden de gasten geruime tijd gelijke tred houden, pas toen Van Kerckhove A. de score opende net voor de rust was de veer bij de bezoekers gebroken. Scheidsrechter Peirlinck getuigde zijn discipline en zorgde er voor dat de wed strijd niet uit de hand liep. In de tweede helft werden de gasten van het kastje naar de muur gestuurd en werd de degradatie onafwend baar. Verhofstadt G. (2x) Bombeeck G. en De Sterck P. hielden de lokale ploeg in de running voor de titel. Met het verlies van Cobilas deed Eekhoorn een goede zaak door haar 0-0 gelijk spel bij Apostelken. Zijn ze nu reeds zeker dat ze volgend seizoen hun plaats behouden in de tweede afdeling. V. Denderleeuw geruime tijd medekoploper werd nu bij 0. de Toren Gijze- gem zwaar vernederd en moest een 5-0 ne derlaag inkasseren Roelandt R. (2x) Missot- ten C„ Cool P. en Verleyen P vonden de bezoekende goalie in gebreke. Blauwe Vlam uit Berlare wiens hoofd geruime tijd aan een zijden draadje hing voorde degradatie speelde zich echter de laatste weken inde kijker en kon zich handhaven in tweede. Galop werd met een 4-2 nederlaag huiswaarts gestuurd. Lion A. zorgde voor een heuse hattric nadat De Backer J. het eerste doelpunt voor zijn reke ning had genomen. Endoka dat vorige week nog schitterde werd nu op eigen veld de levieten gelezen door Groen Wit met 1-4 Houtmarkt bracht er bij N. Hofstade niet veel van terecht en ging roemloos ten onder tenzij met een nipte 2-1 nederlaag en het derby tussen Dyor-Blauw Wit eindigde zoals men kon verwachten op een 2-2 gelijkspel. De Wael L, en Moens J. scoorde voor de thuis ploeg, Van Oost P. en De Wolf L. zetten de stand in evenwicht. In de derde afdeling mochten de bloemen en champagne aanrukken voor V.V. Bouw dat een sukses seizoen zag bekroond met de titel. J. Timarcha-Bouw 1-5 De bezoekers lieten er in deze wedstrijd geen twijfel over bestaan dat zij de nieuwe kampioe nen gingen worden, het lokale elftal werd zo maar van de mat gespeeld. Bij de rust was de zaak reeds zo goed als beklonken toen de stand reeds 0-2 was kon men de bloemen reeds laten aanrukken en de glazen te voor schijn toveren. De man die het grootste aan deel had in deze titel was ontegensprekelijk goalgetter Benny Van Helsuwe, die ruim 80 doelpunten in één seizoen voor zijn rekening nam, een prestatie die zeker een plaats zou verdienen in Guinnes Boek of Records. Ook de verdediging leek goed in elkaar te zitten want men kreeg de minste tegendoelpunten te in kasseren, kortom een verdiend kampioen dat zeker in tweede afdeling van zich zal doen spreken. Ondanks de vernedering die de loka le ploeg te verwerken kreeg waren zij er als eerste bij om hun opponenten te feliciteren. Voor het behalen van deze titel op zaterdag 25 april in hun laatste wedstrijd zullen de gebroe ders Adam samen met hun overige bestuurs leden officieel hulde brengen aan hun spelers met een feest die tot in de vroege uurtjes zal duren, men verwacht dan ook een grote op komst van de toeschouwers. Breughels-Lion d'Or 0-2 Zowel voor de lokale als voor de bezoekende ploeg was deze konfrontatie van geen belang meer daar de prijzen al lang verdeeld waren. Lion d'Or was reeds zeker dat het samen met V.V. Bouw volgend seizoen in de tweede afde ling aantreedt. Toch werd het een aangename wedstrijd om volgen, daar Breughels het ver lies van de heenmatch wou goed maken, maar kregen ondanks alles reeds in de eerste helft het deksel op de neus toen Cami R. biij een persoonlijke aktie de lokale doelman op het verkeerde been plaatste. In de tweede helft bleef de thuisploeg op achtervolgen aangewe zen maar kon de schaarse kansen niet benut ten tot de bezoekers het stilaan welletjes von den en zelfs terug de teugels terug in handen begonnen te nemen met een tweede doelpunt tot gevolg langs Marcoen B. Scheidsrechter Van Tittelboom vond weinig hinder om deze sportieve wedstrijd tot een goed einde te bren gen. Alewin dat maar met 8 spelers aan de aftrap verscheen solde met het bezoekende Sixties dat verrassend met 4-2 werd verslagen, deze gemoedelijke wedstrijd die geleid werd door een attente scheidsrechter Nijs werd ontsierd door een serieuze vechtpartij die langs de zijlijn plaatsvond. De aanhangers van Van Wesemael Jozef die reeds in het verleden voor heelwat heibel zorgden kwamen stokken in de wielen steken daar ze hun frustraties niet de baas konden en dit met hun vuisten moesten afreageren. Saf wordt duidelijk voetbalmoe zeker voor de oudere spelers die de lange kompetitie moeizaam aankunnen, ze kwamen niet verder dan een gevleid 1-1 gelijkspel tegen het bezoekende Torenboys. Ook Dres sel snakt stilaan naar het einde en moest een punt prijs geven tegen V.V.T.T.A. 1-1. Een doelpuntenrijke wedstrijd was ongetwijfeld Animalia-H. Maantje waar de bezoekers nipt met 3-4 de zege binnenhalen. 10 doelpunten zien maken in één wedstrijd is ook niet alle daags daar zorgden echter Tigerpub-Pie Boys voor, de lokalen wonnen het pleit met 7-3. In een wedstrijd die niemand kon bekoren zorg den De Zwaan voor een 2-1 zege tegen Drie- velden en zette Melody-Osbroek opzij met 3-1 Zaterdag 25.4.92 kan iedereen nog het duel volgen voor wat de titel aangaat in tweede afdeling, zowel Honda als Rode Lantaarn kun nen hierop aanspraak maken. En in de derde afdeling gaat alle aandacht naar de kampioe nenhuldiging van V.V. Bouw in de Zesbun- derstraat en in de hoogste afdeling spitst de spanning zich toe wie uiteindelijk het onderspit moet delven als tweede degradatiekandidaat. A.Z. 77,-Reynaerds (Ten Rozen) Alexander-O.C. Aalst (Bambrugge) 14 u. Waterval-Leeuwerik (Serskamp) Honda-Dyor (Wijngaardveld) R. Lantaarn-Groen Wit (Bambrugge) 16 u. Bouw-Saf (Zesbunderstr.-Rozendr Hier worden alle supporters verwacht. Georges Atletiek. Gustaaf Van Der Sijpe is al 27 jaar een leidinggevend figuur in Overmere. Na een zware operatie heeft hij het wat rustiger aange pakt. We wensen hem in elk geval nog vele suksessen (mt) Petanque. De klub van de 55-plussers van het rusthuis Zonnebloem te Sint-Gillis zette haar derde seizoen in met een klubtornooi. De spelers worden omringd door bestuur en ereleden (foto Piet Hermans)

De Voorpost | 1992 | | pagina 20