Ophefmakende resultaten van Lede A Patro-A te laat op gang Onuitgegeven formatie Beker van Hamme en Schaal Secretaris met volle inzet Aalst ontvangt Poolse Damesbasketbalclub ZAALVOETBAL De Voorpost - 24.4.1992 - 23 DE BRUVh SINT GIUi HEIPÏ wnuMn HEIPLAS t*- A Sir Wl.| HEIPLAS *1£IPLAS Goalgetters - Waasmunster 1 -4 Dir artikel komt in uitgesteld relais omdat de tekst niet tijdig in ons bezit was. Het is immers zeer ge vaarlijk om op woensdagavond nog teksten in de bus te droppen. Normaal worden de laatste inzen dingen verwacht op woensdag morgen. Vandaar... Goalgetters begon alweer met een onuit gegeven formatie tegen leider Waas munster. Een aanvallende start langs beide zijden leverde, na een knappe kom- binatie, het openingsdoelpunt voor Waasmunster. Goalgetters speelde goed mee en had onkans toen Van Puyem- broeck zijn vrijschop tegen de binnen kant van de paal zag belanden. Waas munster counterde hierna gepast en liep 0-2 uit. Peter Meersman en Van Puyem- broeck hielden hierna de Waasmunster- se spitsen goed uit de wedstrijd. In de tweede helft speelde Lebbeke alles of niets en kwam al vlug dichterbij. Peter Moens, in samenspel met Van Puyem- broeck en Zerouali, afgerond door laatst genoemde en 1-2. Goalgetters voelde dat er meer inzat en bleef drukken. Be zoekend doelman Rousseau loste een schot, doch de bal werd voor de lijn weggehaald. Kort daarop deed deze Rousseau zijn slippertje vergeten door een knal van Moens af te weren en Aeyels tweemaal van een doelkans te houden I Waasmunster was op counteren aange wezen en kon er 1 -3 van maken. Lebbeke kon de kansen niet afwerken. Doelman kapitein Bertin bleef goed meespelen en was verplicht buiten zijn strafschopge bied tussenbeide te komen bij enkele tegenaanvallen. Waasmunster kreeg evenmin enkele kansen van korbij voorbij doelman bertin, al moest deze zich een vierde maal omdraaien nadat hij de straf schop, getrapt door doelman Rousseau bijna had gestopt: 1-4. Goalgetters BASKETBAL dreigde nog op verre uitworpen van Be rtin, doch Zerouali en Moens konden niet afwerken. Lebbeke verdiende meer dan een nederlaag in deze sportieve wed strijd. Goalgetters: Bertin G., Aeyels St., Moens P., Meersman P., Zerouali Y., Van Nuffel J., Van Puyembroeck A. Jeugdtornooi Goalgetters in sporthal De Wuiten Kadetten Goalgetters-d'Ajuintjes 1-5 d'Ajuintjes-Goalgetters 4-4 (3-1) Bij de kadetten gaven Riff-boys Gent en VK Hamme forfait en vervalsten op die manier het tornooi. Scholieren Berlare-VHDB 1-4 1-0 R.Lebbeke-Ajuintjes 0-1 2-2 VHDB-R.Lebbeke 3-3 2-1 Ajuintjes-Berlare 1-3 0-5 Berlare-R.Lebbeke 1-2 2-1 Ajuintjes-VHDB 1-2 0-5 Van Huyghem-De Blende won verdiend bij de scholieren. De wedstrijd Real-d'Ajointjes, die eindig de op 2-2, werd 5-0 voor Real, nadat d'Ajuintjes uit de zaal werden verwezen door de uitbater. Toen de reporter voor het boekje van de zaalvoetbalbond Berlare op de foto wou zetten, weigerde Berlare en spuwde zijn kritiek op de organisatoren van het tor nooi. De Goalgetters verontschuldigen zich hiervoor, maar als er ploegen niet komen opdagen, staan ook zij machteloos. Verder wijzen de Goalgetters erop dat dit een kinderachtige reactie is van Berlare, omdat het zowel met eerste ploeg als jeugd aan het zakken is. De Goalgetters danken ook de heren scheidsrechters, de spelers en suppor ters. Zaalvoetbal. Ikaros won met 3-7 tegen Drij Koningen zodat het zich wellicht in derde provinciale zal kunnen handhaven (foto dida) Hamse Liga De eerste twee matchen van de Schaal Secretaris eindigden beide op een 4-4 uitslag met penalty's als gevolg. In de match Leeuwerik-Donalds was Donalds de gelukkige. Spijtig voor Leeuwerik die na een voortdurende voorsprong slechts in de laatste minuten Donalds langszij zagen komen. Een andere thriller was Groenen-Luttiboys. Eens volledig op het terrein, bewees Luttiboys hun sterkte, weliswaar gewonnen met penalty's, maar hun techniek viel ook al op tijdens de wedstrijd. Noice-Slagerij Patrick 2-5 Een ontmoeting tussen deze ploegen be tekent steeds vuurwerk. Net zoals in hun kompetitiewedstrijd had Slagerij Patrick weer moeilijkheden met Noice. De Maseneir-Goalgetters 1-5 Gelijkopgaand in de eerste helft, toonde Goalgetters zijn sterkte na de rust. ABOC-RIMA 4-7 Toch niet zo slecht voor ABOC uit tweede reeks, die lange tijd gelijke tred hielden met het hoger geklasseerde RIMA. Van Dender Johan en De Maere Rudy schoten echter alle illusies we^ Verz. De Clippeieir-Duifken 5-3 De coach van 't Duifken was er van over tuigd indien hij met een volledig team kon aantreden, de overwinning tot de moge lijkheid behoorde. TOPSCOORDERS JZC-Dreamboys 2-8 Na een rush van voortdurende overwin ningen in de kompetitie, sloeg Dream- boys in deze bekermatch de deur toe voor Jeugd Zonder Club. Lietbeka-Snuffel 6-5 Spanning en sensatie, kortom een echte bekermatch. Underdog Lietbeka wipte Snuffel ver diend uit de beker Mini Stars-Klokhuis 5-4 Een nipt verlies voor 't Klokhuis die toch een verdienstelijke match speelden en nieuwe moed putten voor volgend sei zoen. Lutterzele Girls-Dolf Schoot 1-6 Wanneer het resultaat zou afhangen van het enthousiasme zou Lutterzele hoog scoren. Dolf Schoot had echter meer ervaring in huis en dat bepaalde de uit slag in deze dameswedstrijd. Sportiv-Geel Blauw 5-11 Eén van de laatste wedstrijden uit de veteranenkompetitie met een overtui gend Geel-Blauw die meer dan verdiend hun tweede plaats verdedigen. CRR-Vissershof 4-11 Walter Meert, de dominerende figuur van 't Vissershof scoorde hoog: per wed strijdhelft drie doelpunten. tot 4/4/'92 Reeks 1 Reeks 4 1. Nobels Bart 47 1. Bosman Nico 86 2. Ferket Kris 45 2. Huylebroeck Jurgen 50 3. Van DenderJohan 40 3. De Bleeckere Kurt 38 4. Vercammen Dirk 40 4. Moeseke Mark 36 5. De Landsheer P. 34 5. Vereeken Mark 33 6. Van Puyvelde Eddy 33 6. Walbron Philip 31 7. Van Hese Ferdy 30 7. Van Herpe Patrick 28 8. De Wolf Raf 28 8. Jacobs Rudy 26 9. Cazlmi Cazim 26 9. De Ridder Wim 25 10. De Munck Johan 25 10. Vercauteren Steven 24 Reeks 2 Veteranenreeks 1Van den Broeck Geert 64 1Goossens Mark 30 2. Raemdonck Alain 53 2. Van Havere Frank 26 3. Ophalvens Marnic 36 3. Smedt Philip 24 4. Dantschutter Kurt 35 4. De Meersman Luc 22 5. Vermorgen Freddy 27 5. Baert Leon 20 6. De Mulder Herman 25 6. Vanhandenhove P. 20 7. Van Bossche Mario 35 7. De Pauw Guy 18 8. Van Gucht Johan 25 8. Van Moeseke Roger 18 9. Philips Dominique 24 9. Meert Walter 17 10. Van Boven Tony 23 10. Daman Johan 16 Reeks 3 Eindstand Zaterdagreeks 1 Moens Guy 61 1. Oreel Jan 69 2. Vanbunder Eddy 58 2 Mattieu Hans 55 3. MacharisJan 33 3 Meirte Geert 47 4. Van Mele Fons 33 4 Van Wezemael Bart 28 5. De Rauw Guy 30 5. Van Duysen Francis 27 6. Vandenbroeck M. 30 6. Van Duysen Peter 26 7 Van Steenland A. 27 7. Malfliet Paul 25 8. Baert Erik 25 8. Cassiman Willy 24 9. Khalil Afasi 25 9 Hermans Dirk 22 10. De Smet Chris 24 10. Kestens Carlos 22 Naar aanleiding van het bezoek aan ons land van een Poolse delegatie van de Basketbalclub Kolejowy Klub Sportowy Lech Alkon Poznan, wordt een bezoek gepland aan Aalst waarvoor DBC Erembodegem als gast zal fungeren. Graag nodigen ze U hierbij uit op deze manifestaties op woensdag 29 april 1992. Basket. De ploeg van Ginz Aalst tijdens het tornooi van BBC Dendermon- de (foto Piet Hermans) Programma 15 uur: officiële ontvangst van de Poolse delegatie door het Stadsbestuur van Aalst op het Stadhuis, Grote Markt te Aalst. 16 uur: toeristische rondleiding met gids in Aalst-Centrum. Vertrek aan het Stadhuis. van 17 tot 18 uur: shopping in de Aalsterse winkelstraten. 20 uur: vriendenwedstrijd DBC-Erembodegem - Lech Alkon Poznan in Sporthal Denderdal, Kortestraat te Erembodegem-Aalst. Ze hopen U, samen met uw familie en vrienden te mogen begroeten op deze \manifestatie.J Zaalvoetbal. Rieten Dakje is dankzij een knappe terugronde opgerukt naar de achtste plaats in vierde-A (foto dida) Basket. Ook Lede was vertegenwoordigd op het tornooi van BBC Dendermonde (foto Piet Hermans) Tafeltennis In de 3e Afdeling van de KVKT-kompetitie heeft Lede A deze week gensters gesla gen. Twee nipte maar zeker verdiende over winningen. Op verplaatsing bij Stekene B haalden ze een kleine 4-6 overwinning binnen. Het was van in het begin duidelijk dat het een wedstrijd zou worden op het scherp van de snede 3-3, 4-4 om ten slotte te kantelen in het voordeel van Lede A. Als we verder kijken was dit vooral het werk van Fr. De Gusseme met drie overwinningen- en Gunther De Mol die er in slaagde twee tegenstrevers te verslaan. En als ze dan nog het dubbel gemakkelijk wonnen was de tweepun tenbuit een feit. Maar hun beste prestatie kwam dan nog bij Sint-Pauwels A. Een formatie die nog altijd uitkeek naar de tweede plaats die hun promotie zou opleveren. Het werd hier ook een boeiende kamp 3-3 en later 4-5. Als daarna het bezoekende duo het dubbel binnen haalde was het duidelijk dat Sint-Pauwels voor stut werd gezet en meteen wellicht hun tweede plaats ver speelde. Gunther De Mol en Eric Van Haverbeeck waren de grootste bewerk ers van deze overwinning. Ze wonnen beide elk tweemaal. Ronny Van Boom was hun iets te sterk. Meteen zal Lede A hun vierde plaats definitief vastgelegd hebben. Vlierkouter B won thuis van hekkensluiter Madeion C met 8-2. Gouden punten voor eerstgenoemde die daarmee een stapje dichter zetten naar de redding toe in deze afdeling. Afwachten nu of ze in de laatste wedstrijd deze lijn kunnen verder door trekken. Madeion C en Victory, twee formaties die zich nog netjes in deze reeks kunnen houden, hebben onder elkaar de punten gedeeld. Aanvankelijk scheen Victory de beste winstkansen te hebben: 1-3. Maar ze verzwakten halfweg wedstrijd. Dat bood de kans aan de lokalen om ook hun duit in het zakje te doen en naderhand schenen beide formaties nog tevreden te zijn met deze puntendeling. Bij de bezoe ker was André De Kimpe ongetwijfeld de centrale figuur met drie overwinningen. Bij Madeion was Yves Vlaminck en Erik Peeters de besten met elk twee zeges. In 4e Afdeling B deelden Herleving B en Triumf C broederlijk de punten. Aanvan kelijk liep de thuisploeg Herleving flink uit: 4-2. Dan moesten ze gas terugne men. In de volgende wedstrijden ging de overwinning altijd naar de bezoekers die meteen op 4-5 kwamen. In het dubbél zou Herleving B dan toch nog een punt uit de wedstrijd kunnen halen. Maar Herle ving B zal dit puntje weinig baat vinden, want ze zijn nu al zeker volgend seizoen een reeks lager te moeten spelen. Lede B moest de kampioenen Erpe A in de ogen kijken. Dat ze tegen deze knapen geen schijn van kans hadden lag wel in de lijn der verwachtingen. Ze verloren met 1-9. Een schande is dat niet. Erpe A is zeer sterk. J.-M. Degrez redde de eer voor de thuisploeg. In de C-reeks kon thuisploeg Pardaf C niets uitrichten tegen leider Sint-Pauwels B. De lokalen, Pardaf, werden getrak teerd op een 0-10 nederlaag. Dat Pardaf onvolledig kon aantreden heeft deze zware afstraffing wel in de hand gewerkt. STNCC A was met veel moed naar Steke ne C getrokken, maar ze werden daar gewogen en te licht bevonden. Na een 2-2 score werd het een éénrichting- swedstrijd in het lokale voordeel en dat zou eindigen bij een 7-3 overwinning. Vooral Jan Nemegeer en Egide Van Vel- thoven lagen aan de basis van deze grote overwinning. Juvenes E heeft op Pardaf D een punt weggehaald 5-5 en dat is een zeer be langrijk gegeven voor Juvenes die hier mede wellicht zich zullen kunnen redden in deze afdeling. Peter Blancquaert legde de basis van deze drawn via zijn drie overwinningen. Bij de thuisploeg moest men het hebben van Davy Gronitz en Erwin Van Lierop die met twee overwinningen boven de ande ren uistaken. In 5e Afdeling B bracht SNTTC C de beide punten mee van Okapi C. Na een tussen- score van 2-3 keerde de ontmoeting to taal en ging de winst allemaal langs de kant van de bezoekers die gezwind een grote overwinning lieten optekenen: 3-7. En dat was vooral het werk van Rony Van Dorsselaere en Charita Guido die de meeste overwinningen achter hun naam konden plaatsen. Bij de thuisploeg was dat vooral Filip Oelibrand. Leider Sint-Pauwels C toonde eens hun tanden om te laten zien hoe sterk ze wel zijn. Okapi D werd daarvan het slachtof fer. Ze kregen een forfaitscore 0-10 in de schoenen geschoven. En het waren nog allemaal 0-2 overwinningen. Datzelfde Okapi D werd ook bij SNTTC C getrakteerd op een schier even zware nederlaag9-1Hier kon Dirk Stuer de eer redden voor Okapi. Meer zat er voor die knapen duidelijk niet in. Dynamica C waren ook op bezoek bij de leiders Sint-Pauwels. Maar daar ook konden ze helemaal niets rapen. Ze kre gen een 10-0 nederlaag in hun schoenen geschoven. Alleen in het dubbel konden de Dynamica-jongens een setje verwer ven. Voor de rest waren ze van geen tel. HVC KBTTB-tafeltenniskompetitie In de KBBTB-kompetitie doet Patro-A het de laatste tijd goed in derde nationale. Jammer genoeg zal het echter de degradatie niet ontlo pen. Thuis lukte het tegen Doornik een onver wachte 11-5 overwinning. Frans Messagie was dé grote figuur met vier overwinningen. Guido De Block scoorde driemaal en dan volgden nog twee overwinningen van Johan Van Hecke en Mare De Keyser. De week nadien was het weer prijs voor de Hamse ploeg die tegen Alpha met 3-13 vreugdevol kon afronden. De zeges kwamen deze keer van Frans Messagie (4), Carl Goos- sens (3), Guido De Block (4) en Mare De Keyser (2). Alles samen was dat een winst van vier punten maar de kloof onderaan is te groot geworden om nog aan de degradatie te ont snappen. Patro-B had in eerste provinciale een hapklare brok aan hekkensluiter Sint-Niklase-B. Het won gemakkelijk met 12-4 Dat was te ver wachten want Sint-Niklase-B heeft nog geen enkel punt Tegen Knal-A uit Deinze verloor het met de kleinste score. Invaller Jo De Smet kon geen enkele wedstrijd winnen en de liet zich zien in de uitslag. Het werd een 7-9 nederlaag. Pierre De Schoesitter scoorde driemaal, Dirk Stal- laert (2) en ook Peter Van Cauteren haalde twee overwinningen binnen. De C-formatie van Patro vocht nog steeds voor het behoud, maar dat is nu onbereikbaar Thuis tegen Galmaarden sleepte het een 8-8 uitslag uit de brand. Mare Stallaert scoorde driemaal net als Carlo Goossens. Mike D'Hollander en Eric De Clercq wonnen slechts éénmaal Dat was nog hoopvol maar toen deze week de knaller tussen de twee kandi daat-dalers, Melsele-C en Patro-C op het pro gramma stond konden de Hammenaars niet winnen en het behoud verzekeren. Ze verloren met 11-5. Carl Goossens scoorde best met drie over winningen. Mike D'Hollander en Mare Stal laert scoorden éénmaal. Patrick De Clercq kon het laken nooit naar zich toetrekken. Daarmee is het verdikt voor Patro-C gevallen Het krijgt een kaartje-retour naar tweede provinciale In derde provinciale had Patro-D geen kans tegen leider Kruibeke. Het werd een 12-4 nederlaag Het was de jeugd met Gert Van Kersavond en Davy Van Cauteren die elk met twee overwinningen de nederlaag wat kon verbloemen. HVC Mini-voetbal Pekens-Parking 2- 2 Joko-Spectrum 1- 9 Data-BDM (ff) 0-10 Sportieven-Verloren Hoek 6- 2 BAC-Raemdonck-Carboys 1- 7 Moriaens-De Grill 6- 3 Baert-Argenta 15- 3 Zaalvoetbal ZVC-'t Zolderken 2-0 Argenta-Katrolle 13-2

De Voorpost | 1992 | | pagina 23