Derde Bedrijfssportdag - regio Aalst ASLK-agentschap in nieuwe en mooie lokalen Buurthuis 'De Ring' viert eerste verjaardag De nieuwe bankgeneratie 4 - 8.5.1992 - De Voorpost Op zaterdag 9 mei nemen opnieuw 21 bedrijven deel aan de Derde Bedrijfssportdag die van 9 tot 18 uur plaats heeft in het Sportcentrum Osbroek aan de Frans Banckaertdreef te Aalst. Drie jaar geleden werd de impuls gegeven vanuit BLOSO om samen met de sportdienst en de ekonomische dienst van de stad Aalst, de bedrijfssport in de regio te organiseren en te promoten. Dit initiatief werd toegejuicht door de Kamer van Koophandel en Nijverheid van Aalst en gewest. De Kamer heeft niet alleen aan dacht voor de ekonomische aktivi- teiten in de plaatselijke bedrijven, maar tracht ook van nabij de evolu tie te volgen van wat zich op soci aal-personeelsgebied voordoet in de bedrijven. Dank zij de dynamische aanpak van de bedrijfssportwerking regio Aalst, dringt een verantwoorde sportbeoefening meer en meer door in de bedrijven. In dit jaar van de Olympische Spe len wordt de sport extra in de kijker gesteld. De Olympische gedachte «Deelnemen is belangrijker dan winnen» is dan ook de aanzet ge weest om de Derde Bedrijfssport dag uit te breiden. De Stedelijke Sportdienst Aalst heeft met de me dewerking van de Kamer een mai ling gedaan om nog meer bedrijven uit te nodigen om deel te nemen op 9 mei aanstaande. De bedrijfssport werking zal dan ook een speciaal «Olympisch» tintje geven aan deze dag. Daar waar bij de aanvang nog twij fels rezen over de positieve invloed van de sportbeoefening voor het be drijfsleven, stelt de Kamer nu vast dat meer en meer bedrijven over tuigd geraken van het nut van aktie- ve sportbeoefening. De bedrijfssportwerking staat in Vlaanderen nog in de kinderschoe nen. Amper drie jaar heeft de ver eniging in regio Aalst heel wat be- Aalsl. Hans Gilbos, beheerder van de Kamer van Koophandel, stelde samen met schepen Roger D'Hondt, voorzitter Vandaele en de sponsors, de derde Bedrijfssportdag Regio Aalst voor a reikt. De Kamer hoopt dan ook dat deze positieve trend zal worden voortgezet zodat de bedrijfssport werking in de regio een voorbeeld kan worden voor gans Vlaanderen. Gevarieerd programma Op de bedrijfssportdag van 9 mei is in het Sportcentrum Osbroeck in een zeer gevarieerd programma voorzien. Om 9 uur gebeurt de ont vangst in het sekretariaat in de cafe taria. Van 9u.30 tot 12 uur en van 14 u. tot 17 u. worden er tornooien zaalvoetbal en tennis georgani seerd. Tussen 12 en 13 uur zijn er atletiek wedstrijden. Van 13 tot 14 uur wordt barbecue gepland en van 13u.30tot 17 u. kan vertrokken wor den op fietstocht. Van 13 tot 17 uur is er eveneens een volleybaltornooi. Om 17u.30 is de prijsuitreiking met receptie voorzien. Familieleden en werknemers kun nen ook deelnemen aan een bege leide wandeling in het natuurgebied Osbroek. Er wordt gestart om 14 uur en men is terug om 17 uur. Gedurende gans de dag, d.w.z. van 9u.30 tot 17 uur is er kinderopvang voorzien voor kinderen van 2 tot 6 jaar. In het kader van de bedrijfssport werking wordt ook nog een lessen reeks georganiseerd in Tennisver- volmaking. Om deze kursus te vol gen moet men minstens 30 uur ten- nisles gevolgd hebben. De lessen reeks staat zowel open voor man nen als voor vrouwen en wordt ge geven door gespecialiseerde lesge vers. De lessen gaan door op maan dag 15/6,22/6,29/6 en 6/7 van 18u.30 tot 21 uur in de Sporthal Braekeveld aan de Oude Gentbaan 56 te Aalst, tel. 053/78.28.28. De prijs bedraagt 1.800 fr. per persoon voor de hele lessenreeks van 10 uren. In de prijs is huur, akkommodatie en lesgever inbegrepen. De deelnemers zijn Aalst. Liefst 21 bedrijven nemen aan de derde Bedrijfssportdag Regio Aalst deel (a) verzekerd via Sport verzekering Bloso. Alleen aangepast schoeisel is verplicht. Geïnteresseerden kun nen zich inschrijven door storten op rekening nr. BWA 001-2081886-51, vóór 30 mei 1992. Aan de Derde Bedrijfssportdag Re gio Aalst wordt deelgenomen door - Amylum n.v. - A.S.L.K. - Becton Dickinson n.v. - B.B.L. - Callebaut n.v. - De Kegel Brandstoffen n.v. - Distrirest n.v. - Electrabel - Gates Europe n.v. - Gilbos n.v. - Jean Alan n.v. - Lithorex n.v. - Pioneer Electronics Manufacturing n.v. - Resocub n.v. - Rijkswacht Aalst - Stad Aalst - T.T. Kring Aalst - Tupperware - Wang Europe n.v. - Wellcome n.v. - Alco Telefonie (p.h.) Het buurthuis van de Heilig Hart- wijk in Aalst, een initiatief van Tele- dienst en de Migrantenwerking, heeft er reeds een goed jaar opzit ten. Op dinsdag 12 mei wordt alle aandacht gevestigd op 'De Ring', want zo heet het buurthuis. Tussen 14.00 en 17.00 uur staan de deuren van het buurthuis voor iedereen van de buurt open, voor alle vrijwilligers en voor iedereen die geïnteresseerd is. Alles is dan te bezichtigen. Men kan een babbeltje komen slaan en voor de dorstigen staat de koffie klaar. Een tweede aktiviteit is een avond- gebeuren rond het tema 'Het uit- zicht van de Heilig Hartwijk anno 1992 - jaar 2000' en dit op vrijdag avond 15 mei. Aan de hand van een j tentoonstelling en een diamontage zal het leefklimaat binnen de wijk worden geschetst. Hierbij komen verschillende tema's aan bod zoals verkeersplanning, ruimtelijke orde ning, sociale woningbouw. Burge meester De Maght van Aalst zal tijdens de bijeenkomst een uiteen zettinggeven over de verkeerssitua tie. De avond is geheel gratis en iedereen is welkom. Om te fietsen op sneeu w, ij zei en ijs heeft de Finse fabrikant Nokia een fietsband voor zien van 160 spikes in de handel gebracht. Van I tot 31 mei heeft in Gallery Dieleman een tentoonstelling 'Negentiende eeuwse beeldhouwkunst - hoogtepunten voor en na Rodin'plaats. De Gallery Dieleman is gelegen aan de grote Zacvel 21 te Brussel. In hel Gemeentemuseum van Temse heeft tijdens de weekends tot 17 mei een tentoon stelling plaats rond bierviltjes. Marcel Van den Auwelant en Theo Boterberg lonen hun rijke kollektie. Gerard den Hartog uit het Nederlandse Dromen heeft een meeneemfiets ontwor pen die onder de naam Travel op de markt I is gekomen. De produktie van de Travel geschiedt in Duitsland. In de inkomhall van het nieuwe kantoor staat de allernieuwste genera tie verdeler van bankbiljetten en rekeninguittreksels ter beschikking van de kliënt. Het gaat om een biczonder ingenieuze apparatuur die heel wat mogelijkheden biedt aan de kliënteel. Tussen 6.00 tot 23.00 uur kan men op een eenvoudige wijze de stand van zijn rekening opvragen en geld opnemen. Het systeem is eenvoudig en efficiënt. Wie buiten de kantooruren die informatie wil bekomen, krijgt toe gang tot de inkom via zijn bankkaart. Met diezelfde kaart kan men dan de nodige verrichtingen uitvoeren. Voor het opvragen van rekening uittreksels is dat zeer eenvoudigmen schuift de kaart in het apparaat en automatisch wordt uw nummer afgelezen. Waarop voor u bij wijze van spreken met de ogen heeft geknipperd, uw uittreksels worden gedrukt en afgeleverd. Voor het opvragen van bankbiljetten moet men wel zijn geheime code vormen. Een nieuwe stap in de al uitge breide dienstverlening van de ASLK. Vanaf 12 mei e.k. is het ASLK-kantoor in Aalst te bereiken aan het Keizersplein 52 waar dan de nieuwe en mooie, maar funktionele lokalen in gebruik worden genomen. Kantoordirekteur Robert De Coninck en zijn medewerker beschikken er niet alleen over heel wat meer ruimte dan in het Krooncenter waar men nu een onderkomen heeft gevonden, bovendien kan men beschikken over de meest moderne apparatuur. We verwijzen in dit verband naar de allernieuwste generatie biljettenverdeler die in de inkomhall opgesteld staat. Bij de ASLK kan men terecht voor alle bankverrichtingen. Een vlag die een hele lading dekt. De ASLK is een gezinsvriendelijke bank, meer nog is de eerste bank voor de gezin nen. En dat is niet zomaar een slo gan. Een onderzoek heeft dat uitge wezen. Gezinsvriendelijk betekent meteen dat men een heel pakket aan diensten afgestemd op net ge zin aanbiedt. Naast de gewone zicht- en spaarrekeningen, zijn er natuurlijk voor gezinsleden enkele specifiek op doelgroepen afgestem de mogelijkheden. We denken bie- voorbeeid aan de 'Kangoeroe rekening' voor de jeugd, die een hogere rente oplevert; aan de 'Club 001-rekening' voor jongeren vanaf 16 jaar waarbij de service van gratis bankieren wordt gegarandeerd en waarbij ze aan interessante voor waarden kunnen deelnemen aan al lerlei manifestaties die door de ASLK worden geruggesteund. Het recente Rockfestival in Lede bie- voorbeeld. Voor de volwassenen is er het uitge breide aanbod van de bankverrich tingen, ook met het buitenland. Bij de ASLK kan men intekenen op leningen, kan men terecht voor be leggingen, voor kredieten op korte enTange termijn, voor het afsluiten van verzekeringen (levens-, auto-, inkomensverzekering) en nog veel meer. Vermits men beschikt over de meest moderne informatica- en kommunikatie apparatuur is ook foonbanking tussen 7.00 en 23.00 uur gratis mogelijk. Wie over al deze diensten meer in formatie wil, die kan steeds in het ASLK agentschap terecht, waar ge degen gevormd personeel U te woord zal staan. Snel en adekwaat krijgt men er een antwoord op alle Een nieuw agentschap In februari 1981 nam het ASLK agentschap van Aalst de ruimte in het Krooncenter in. De goede naam en faam van de ASLK en het perso neel lag aan de basis van een sterke groei van het kliënteel. Uitbreiding drong zich op. Toen in 1990 het discontokantoor waarmee men sa menwerkte. besloot te verhuizen, nam de ASLK onmiddellijk het vrij gekomen gebouw in. Verbouwings werken waren noodzakelijk en nu is het nieuwe en efficiënte agentschap zo goed als klaar. Op 12 mei gaat het open. Op 11 mei heeft de grote ver huis plaats en die dag is het agent schap in het Krooncenter gesloten. De werken werden uitgevoerd on der de deskundige leiding van Rony Van den Steen. Over de nieuwe apparatuur in de inkomhall hebben we het elders. Naast de lokettenzaal is er een apart zaaltje waar men in alle priva cy persoonlijke bankzaken kan ver richten. Daar kan men ook met het gespecializeerde personeel overleg gen over de bankverrichtingen. Een brede gang leidt naar de kofferzaal die op het gelijkvloers is aange bracht. Indiegangvindtmenookde deur die toegang geeft tot de bevei ligde parking voor het kliënteel. Er is plaats voor een 15-tal wagens. Men kan die parking bereiken door met de bankkaart de slagboom aan de inrit aan het Keizersplein te openen. Om weer weg te rijden, moet men opnieuw met de bank kaart de slagboom in werking stel len. Een rood knipperlicht aan de ingang maakt duidelijk dat iemand de parking gaat verlaten. Een extra veiligheid voor de voetgangers en voor wie de parking wil oprijden op dat moment. Het agentschap kan men van maan dag tot donderdag bereiken van 9.00 tot 14.00 uur doorlopend; op vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur door lopend en op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur (behalve in de maanden juli en augustus). Het ASLK agentschap is gelegen aan het Keizersplein 52 te Aalst en is telefonisch bereikbaar op het numm'er 053/78.89.24. gestelde vragen. 'Hulp verlenen, is een van onze eerste opdrachten' zegt kantoordirekteur De Coninck die erop wijst dat kunnen terugval len op een solide administratie van zeer groot belang is in een sektor waar men een sterke vertrouwens relatie met het kliënteel centraal stelt.

De Voorpost | 1992 | | pagina 4