Lekker en bijzonder rustig tafelen in het Oudegemse 'Hof ter Meyghem' Reeksindelingen Bericht aan de duivenverenigingen KBVB-zaalvoetbal 32 - 26.6.1992 - De Voorpost Duivensport. Quiévraininkorving in het lokaal te MoorseI (da) De verenigingen die graag hun uitslagen in De Voorpost opgenomen zien kunnen ze opsturen naar Beno Van Winckel, Dendermondebaan 145,9240 Zele. Tel. 45.06.06. De duivenliefhebbers kunnen aandringen bij hun besturen om zo vlug mogelijk een uitslag door te sturen. 8. Olympia '90 Zele 9. Racing Temse Twee - 10. Van Aelst Belsele 11Garage Himschoot Maldegem 12. Thesla Destelbergen 13. Waasmunster Twee 14. ACR Chemicals Zele 15. Veerleveld Zaffelare 16. Kasseiken Wachtebeke Tweede provinciaal B 1. Cosmos Aalst 2. Groene Duivels Ninove 3. Sporting Delta Landegem 4. Leberg Oudenaarde 5. Jong Aalst Een 6. Hoeksken Mere 7. Ajuintjes Aalst 8. De Nachtegaal Gent 9. Vermeiren Dikkelvenne 10. Jong Memphis Een 11El Paso Gent 12. Christel Team Aalst 13. Racing Moratex 14. Corso Aalst 15. Don Qui Shot Gent 16. Zeehond Temse Derde provinciaal A 1Slagerij Eric Wachtebeke 2. Recraboys Sinaai Een 3. JPVH Transport Sint-Niklaas 4. Café Sport Zelzate 5. Bea-Pat/Eclips Sint-Niklaas 6. De Kleine Ster Sint-Niklaas 7. Recraboys Sinaai Twee 8. Torenboys Zaffelare 9. Brandstoffen Haes-Maes Lochristi 10. Celtic Beveren 11. Gemeente Hamme 12. Torpedo Steendorp 13. Rapid Sinaai Een 14. De Jager Temse 15. Juke Box Sint-Niklaas 16. Nieuwkerken ZVC Derde provinciaal B 1Rico Gent 2. Nieuw Gent 3. Trophy Champs Gent 4. Ledebeek 85 Gent 5. Mariakerke ZVC 6. St-Hubert Gent 7. The Spurs Gent 8. Muidestatie Gent 9. De Evertjes Evergem 10. Jong Memphis Twee 11. De Snoek Gent 12. Pattaya Evergem 13. Konijntje Eeklo 14. Zavos Assenede 15. Bentley Kings 16. Eendracht Gent Derde provinciaal C 1. Bosveld WKL Aalst 2. Fortuna Haaltert 3. Jong Aalst Twee 4. Juventus Aalst Twee 5. Young Boys Aalst 6. De Kluizen-Erembodegem Twee 7. Voetlicht Lebbeke Twee 8. Triangel Opstal 9. C.C. Chalet Roosdaal 10. Torenboys Herzele 11De Komedianten Herzele 12. The Outlaws Oosterzele 13. Perdidoboys Oosterzele 14. Breughel Balegem 15. ELVP Merelbeke 16. Moelijnroezers Oosterzele Derde provinciale D 1Blauwe Duivels Wetteren 2. Buitenbeentje Wetteren 3. Recticel Wetteren 4. De Champetterkes Wetteren 5. Argenta Berlare 6. Berlare ZVC Twee 7. BAC Laarne 8. Carrosserie De Wilde Laame 9 Thor Bottelare 10. Drie Koningen Merelbeke 11Immo Tuin Gent 12 Oxfarm Gent 13. C. Men Gent 14. Ikaros Gent 15. De Krijte Ippa Gent 16. Optiek DS Lokeren (D.D.W.) Eerste provinciaal 1. Vitamientje Temse 2. Goalgetters Lebbeke 3. Graaftex Temse 4. Real Lebbeke 5. Lefevre Hamme 6. Combishotters St.-Lievens-Houtem 7. Racing Temse 8. MVH Cavaria Wetteren 9. Raspoetin Gent 10. Jong Wuitens Hamme 11Superclub Bazel 12. De Katte Zelzate 13. Makies Team Burst 14. Voetlicht Lebbeke Een 15. Fortuna Gent 16. Juventus Aalst Tweede provinciaal A 1. Vos Reinaert St.-Niklaas 2. Bistro Peps Gent 3. Van Ruyskensvelde Lokeren 4. Colo Oostakker 5. Flash Travel Wondelgem 6. SOS Veile 7. AZ'79 Gent Het ligt in de bedoeling om zowel voor feesten en ban ketten als voor dagschotels eenzelfde uitstekende kwali teit te leveren. Het nieuwe 'Gasthof ter Meyghem' bevat twee grote zalen, waarvan er één nog in aanbouw is, maar ondertus sen kan de andere al volop dienst doen. Op de verdie ping, met ingang langs het terras, bevindt zich de eigen lijke feestzaal, waarin zo'n tweehonderd feestelingen kunnen ondergebracht wor den. Het geheel is zeer ruim en luchtig met grote glaspar tijen en toch is het volledig afgesloten van de rest van het Gasthof, zodat eventuele deelnemers aan een trouw partij rustig hun gang kunnen gaan zonder gestoord te wor den. Voorlopig wordt deze zaal ook gebruikt als restaurant en verbruikszaal maar daar om is het nodig om even te telefoneren als je er in het weekend iets wil gaan eten. Vrij dikwijls zal de zaal dan bezet zijn door feesten, re cepties en banketten. Op weekdagen (behalve woensdag) kan je er terecht voor een dagschotel of een menu van de kaart. In de namiddag is het er ideaal om een koffiekransje te houden met lekker gebak, ijs of pannekoeken zonder dat er een grote toeloop is van bijvoorbeeld wande laars of fietsers want het Gasthof ter Meyghem ligt ze ker niet op een toeristische- of wandelroute, al is de na tuur er ongerept. Nee, je moet er echt speciaal heen gaan om daar te zijn. Al kan een toevallige passant er na tuurlijk wel terecht. Zodra de tweede zaal afge werkt is gaat die dienst doen als dagelijks restaurant en verbruikszaal. Ze zijn er vol op aan bezig. Een rondgang door de zaak leerde ons dat niets onverlet Dendermonde. Moutekensdagkermis. Met z'n allen onder de douche na de finale van het voetbaltomooi (foto Piet Hermans) Kaatsen. Ramen Verheyden is in deze opstelling een ernstig titelkandi daat (xl) In de verte een landschap van de Zeelse schilder André Bogaert, alleen een eenzame landman met voederbieten en een rooie pet op verstoort die nuances van groen. Een sportvliegtuigje ronkt tegen het gezang van de merels op terwijl een zwerm kievitten landt in een verre weide. Een geluidloos treintje trekt een spoor door de akkers. We zitten niet in een erkend natuurreservaat maar wel op het zonnige terras van het 'Gasthof ter Meyghem' in de Hofstraat te Oudegem met uitzicht op de Meyghemkou- ter, een eindeloos vlak land schap tussen Oudegem en Schoonaarde. Hier is de laatste tien maan den hard gewerkt, dat is dui delijk. Uitbaters en familie hebben hier een merkwaar dig complex opgericht, voor al met eigen werkkracht en als Frangois enigszins tijd heeft dan gaat hij nog steeds aan de slag. Hier zijn de mensen bezig van Traiteur 't Appelken', welbekend van de Bevrij dingslaan in Appels voor het organiseren van feesten, banketten en recepties. Geruimde tijd hebben ze daar bewezen hoe sterk ze zijn in de keuken. Ze zagen dan ook het kliënteel gesta dig groeien en besloten dat verdere groei alleen in een ander kader kon. Alhoewel, ze willen het rustig aan doen en vooral de kwaliteit in het oog houden. Sinds januari levert 't Appel ken dagschotels voor bedrij ven en bijvoorbeeld zaken- lunchen. Het is niet de be doeling er een 'fabriek' van te maken want niet de grote hoeveelheid telt wel de kwa liteit en de versheid van de gebruikte produkten. Je zal in geen enkele dagschotel een spoor van conserven vindenwat de prijs iets duur der maakt. Je moet het er voor over hebben om dag vers te eten. is gelaten om het de klanten naar hun zin te maken. We hebben nog niet gesproken over het groene binnenplein- tje, waar men bij mooi weer een fraaie receptie kan hou den. Via een kleine trap staat het in verbindingmet de gro te zaal. De toiletten zijn verzorgd en ruim bemeten en er is ook gedacht aan de minder-vali- den. Een vestiaire vervolle digt het geheel. Parking is er voldoende en men heeft er zelfs voor ge zorgd om die te onttrekken aan de blikken van de terras bezoekers. Het 'Gasthof ter Meyghem' wil dus niet alleen zorgen voor uw dagelijkse schotel maar ook voor huwelijken, banketten en feestmalen te gen een behoorlijke prijs/ kwaliteits-verhouding in ge zellige maar toch ruime en luchtige zalen. Een aanwinst voor de streek. Publirep DC Dendermonde. Moutekensdagkermis. De finale zit er op en zo te zien zijn dit de overwinnaars van het voetbaltomooi (foto Piet Hermans) Traiteur 't Appelken HUWELIJKEN, BANKETTEN, FEESTMALEN restaurant - tearoom open: alle dagen van llu30 tot 19u00 vrij-, zat-, zon- en feestdagen van llu30 tot 22u00 vrijdag- en zaterdagavond is reservatie wenselijk sluitingsdag: woensdag tijdens de vakantiemaanden juli en augustus alle dagen open tot 22u00. elke vrijdag streekgerechten dagschotels en van de kaart ovenklare gerechten op bestelling tafelen thuis specialiteit: eendefilet «Ter Meyghem» Hofstraat 143 - Oudegem - 052/22.12.51

De Voorpost | 1992 | | pagina 32