1 n SK Lebbeke is allesbehalve morsdood S.K. Overmere met Mare Cooreman als speler-trainer Opendeurdag als aanloop tot een voetbalvakantie 18 - 3.7.1992 - De Voorpost VOETBAL Wie beweerde, hoopte of verwachtte dat SK Lebbeke, na een ronduit slecht sei zoen 1991- 92. er morsdood zou bijlig gen, had het bij het verkeerde eind. Onze ambitie is nog lang niet opgebrand, aldus voorzitter Rudy Jansegers, tijdens de voorstelling van nieuwbakken SK-trainer William Cooreman en de kernspelers. Die ambitie manifesteert zich o.a. in het optrekken, op het A-terrein, van een gloednieuw klubhuis, 320 m2 groot. Een drietal weken geleden werd met de wer ken begonnen, over zowat anderhalve maand moet achter het projekt een punt worden gezet. Die ambitie manifesteerde zich ook in het aantrekken van een aantal nieuwe spe lers en hoorden we ook opklinken uit de mond van nieuwbakken trainer William Cooreman (Denderhoutem). 50 jaar SK Lebbeke Dat gebouw, aldus verder nog voorzitter Jansegers, zal een thuis vormen voor iedereen die met SK Lebbeke begaan is. Wat het terrein zelf betreft hoeven we niet te blozen, het behoort tot de betere van de eerste provinciale reeks. Onze ambitie wordt overigens nog ge sterkt door het feit dat SK dit jaar zijn vijftigjarig bestaan viert. Verjaardag die eerder naar het eind van het seizoen gevierd zal worden en hopelijk onder steund zal worden door degelijke resulta ten. Ook op het vestimentaire vlak krijgt de ploeg een new look. Hoofdsponsor 'Kle ding Octaaf' zorgt voor een spiksplinter nieuwe uitrusting. De voorzitter was vol lof voor trainer William Cooreman, die zich tijdens de bijna dramatische periode die SK vorig seizoen doorspartelde, bereid verklaarde de klub, eventueel ook een reeks lager, te begeleiden. William Cooreman zal wor den geassisteerd door Lebbekenaar Lu- do Piessens die ook voor de relaties tussen het fanionelftal en het reserve- en junioreselftal zal zorgen. William Cooreman op naar een zor geloos seizoen en af en toe voor een uitschieter zorgen Trainer William Cooreman is van oordeel dat SK Lebbeke gevoelig versterkt uit de transferperiode is gekomen. Zijn ver wachtingen voor en de aanpak van het nieuwe seizoen«Slechter presteren dan vorig jaar is onmogelijk. Echter met een te hoog gaan mikken zou verkeerd zijn. Wij streven een rustig, zorgeloos seizoen na en af en toe moeten we in staat zijn om voor een uitschieter te zor gen. Met de trainingen wordt gestart op 21 juli a s. Zeven weken voor de start van de kompetitie. Ik ben voorstander van een lichte opbouw en gezien het feit dat flink wat nieuwe spelers werden aangetrok ken, zullen er vaak 'matchkes' op het programma staan». De kern is groot, er bestaat echter een uitgebalanceerd evenwicht tussen erva ring en jeugd, aldus verder William Coo reman. ledereen start dan ook op gelijke voet, kansen moeten worden afgedwon gen op het terrein. Het kompetitiebegin zal overigens niet van de poes zijn met wedstrijden tegen Zottegem, Temse, Lovendegem, Den- dermonde en Meldert. Kern van 23 spelers De SK Lebbeke A-kern bestaat uit 23 spelers Erik Amelinckx, Tom Mangel schots, Herman Van Langenhove, Andy Van Droogenbroeck, Steven Triempont, Ronny Eeckhout, Eddy Van Hoyweghen, Frank Schelkens, Frans Peleman, Peter Moens, Wim Gabriels, Claudio Bancheri, Jurgen Triest, Michael Van Keymeulen, David De Waegeneer, Makinda Massam- tia, Mamix Van Cauter, Jurgen Vermeu len, Jean-Pierre Hals, Johan Vinck, Piet Perdaens, Michel Elskens en Kris Van Der Meersche. Het scheelde trouwens geen haar of de SK-supporters hadden opnieuw Frank Van den Broeck in het blauwwitte shirt aan het werk gezien op het Konkelgoed. Met de speler zelf was het bestuur tot een akkoord gekomen en ook met de voorzit ter van Denderleeuw scheen alles in kan nen en kruiken. In laatste instantie ging de overgang echter niet door, omdat voorzitter Beeckman van Denderleeuw geen vervanger voor Van Den Broeck op de kop had kunnen tikken. SK Lebbeke heeft toen, op de valreep, moeten uitkij ken naar een andere spits en die gevon den in de persoon van Wim Gabriels (VW Hamme). Hij werd naar SK getransfe reerd voor één seizoen. Oefenwedstrijden SK Lebbeke heeft, in het kader van de voorbereiding, een aantal oefenpartijen vastgelegd. We zetten ze op een rijtje. 26/7,17 u.: SK Lebbeke-Lombeek 30/7,19 u.: E. Sint-Gillis-SK Lebbeke 02/8: Beker van Belgié 06/8,19.30 u.: SK Aalst - SK Lebbeke 09/8, ev. Beker van België 13/8,19 u.: SK Lebbeke-TK Meldert 16/8, ev. beker van België 20/8,19 u.. St. Wetteren - SK Lebbeke 23/8, ev. Beker van België 27/8,19 u.: SK Lebbeke - Eendr. Zele De kompetitiestart is gesitueerd op 6 september. SK Lebbeke gaat dan op bezoek bij Zottegem. Tijdens de vier zondagen die volgen moet SK het opne men thuis tegen Lovendegem. uit tegen Eendracht Meldert, thuis tegen Temse en thuis tegen KAV Dendermonde Pierre Van Rossem Voetbal. De nieuwe spelers van S.K. Lebbeke met trainer William Cooreman en voorzitter Rudy Jansegers (loto guy) Ook S.K. Overmere blies verzamelen en de opkomst was meer dan bevredigend al was er niet zo veel nieuws te rapen. Uitbergenaar Peter Ringoet is er opnieuw bij net als de Zeienaar Jan Berckens en stopper Mamix Snoeck. Jonge elementen zoals Frank Van Hecke, Ronny De Smet, De Schepper en Kris Ruys. om er maar enkelen op te noemen, zullen het volgend seizoen moeten waar maken S.K. Overmere beschikt niet alleen over veel jong talent, het mag ook rekenen op een degelijk bestuur met voorzitter Etien- ne Pieters, sekretaris Petrus Goossens en de eeuwig jong blijvende Michel De Vos. Er is een nieuw bestuurslid bijgeko men in de persoon van Eddie Reet. (Ten gepasten tijde zullen we het ganse be stuur eens voorstellen). Er zijn ook heel- wat noeste werkers achter de schermen die zorgen voor de goede gang van za ken. Belangrijkste aanwinst is zeker speler trainer Mare Cooreman, die zeer goede papieren kan voorleggen na 15 jaar Een dracht Zele, drie jaar KAV Dendermonde en een jaar Temse. SK Overmere rekent tenvolle op zijn erva ring en vertrouwt hem een jonge en am bitieuze kern toe. Eind juli beginnen de trainingen en ho pend op goede resultaten, kan het aftel len beginnen. M.T. Voetbal. SK Overmere heeft met Eddy Reet een nieuw bestuurslid dat met hart en ziel aan het voetbal verknocht is (mt) Voetbal. Het bestuur van SK Lebbeke is het slechte van vorig seizoen al vergeten en blikt hoopvol in de toekomst (foto guy) Voetbal. Op de vergadering van SK Overmere zagen we Carine Moer man, charmante kapster en doel wachter van de damesploeg, al vast de pintjes tappen want stilzit ten kan ze toch niet (mt) Voetbal. Tijdens de vergadering van SK Overmere konden we alvast dit kwartet op de foto zetten: ouwe taaie Michel De Vos (penningmeester), Gilbert Moerman, die maar niet kan stoppen met voetballen, voorzitter Etienne Pieters en goede raadgever Robert Vermeiren (mt) Bij Eendracht Sint-Gillis De opendeurdag van voetbalklub Een dracht Sint-Gillis lokte niet echt de grote massa. Zij die erbij waren kregen noch tans een drukkend warme voetbalnamid dag rond de sporthal van Sint-Gillis, Ver velen zou het nooit. De verantwoordelijken van de derde pro- vinciaier hadden trouwens hun best ge- het obligate penalty-trappen overtuigd voetbalklub betekende de opendeurdag daan om de voetballertjes-in-spe zich waren dat de voetbalsport echt niets voor meteen ook de aanloop tot een voetbal- onmiddellijk thuis te laten voelen. De hen was, lieten zich de warme wafels vakantie in Italië De jonge spelers ver jeugdtrainers deden het heel zacht en ook met chocomelk vast lekker smaken, trekken zaterdagmorgen op het Kerkplein de echte voetbalscheidsrechter sprak Voor enkele gelukkigen maakte de war- richting Como. Na een vierdaags voet- minder luid dan gewoonlijk. meluchtballon het feest kompleet. balverblijf aldaar reist het gezelschap Zij die na de verschillende wedstrijden en voor de miniemen van de geelblauwe dan door naar Firenze om er deel te nemen aan het tornooi van Fiorentina. Pas maandag 13 juli wordt de Dender- mondse delegatie weer in Sint-Gillis ver wacht. H.A. Jeugdvoetbal. Ook de jongens van acht lol tien waren present op de opendeur van Eendracht Sint-Gillis (vh) Jeugdvoetbal. De kandidaat-voetballers tot zeven jaar tijdens de opendeur van Eendracht Sint-Gillis (vh)

De Voorpost | 1992 | | pagina 18